Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Απογοήτευσις! Στην χείριστη ένα 16 και στην καλύτερη ένα 17 Ιστορία. Δεν θυμόμουν τις εθνικές γαίες κατά το 1870-71. Αυτό που έγραψα, το έβγαλα από την πηγή. Αν και στα άλλα τα έχω πάει καλά, πιστεύω 16 γτ έχω ακούσει ότι γενικά είναι τσεκούρι στις πηγές. Ακόμη και εάν τα έχεις τέλεια, κάτι πάντα βρίσκουν να σου κόψουν. Βέβαια και για τα αρχαία έχω αμφιβολίες πολλές (αν και το συντακτικό και τη γραμματική τα έκανα σωστά). Έκθεση πιστεύω αρκετά καλά, αλλά έκθεση είναι και ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει. GOOD BYE LAW SCHOOL!
Με βλέπω να ξαναδίνω του χρόνου. Και σαφώς θα είναι πολύ πιο δύσκολα, γτ ο Φίλης είχε πει ότι για τις θέσεις στα πανεπιστήμια, από του χρόνου, θα αποφασίζουν τα ίδια τα πανεπιστήμια. Φαντάσου δηλαδή να έχει 100 θέσεις η κάθε νομική. Βλέπω την νομική της Κομοτηνής στο 18.500!

Έλα ρε, γιατί έτσι; Ένα 18.5 άνετα το έγραφε κάποιος μέτρια διαβασμένος πιστεύω :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Απογοήτευσις! Στην χείριστη ένα 16 και στην καλύτερη ένα 17 Ιστορία. Δεν θυμόμουν τις εθνικές γαίες κατά το 1870-71. Αυτό που έγραψα, το έβγαλα από την πηγή. Αν και στα άλλα τα έχω πάει καλά, πιστεύω 16 γτ έχω ακούσει ότι γενικά είναι τσεκούρι στις πηγές. Ακόμη και εάν τα έχεις τέλεια, κάτι πάντα βρίσκουν να σου κόψουν. Βέβαια και για τα αρχαία έχω αμφιβολίες πολλές (αν και το συντακτικό και τη γραμματική τα έκανα σωστά). Έκθεση πιστεύω αρκετά καλά, αλλά έκθεση είναι και ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει. GOOD BYE LAW SCHOOL!
Με βλέπω να ξαναδίνω του χρόνου. Και σαφώς θα είναι πολύ πιο δύσκολα, γτ ο Φίλης είχε πει ότι για τις θέσεις στα πανεπιστήμια, από του χρόνου, θα αποφασίζουν τα ίδια τα πανεπιστήμια. Φαντάσου δηλαδή να έχει 100 θέσεις η κάθε νομική. Βλέπω την νομική της Κομοτηνής στο 18.500!

Αγαπητέ φίλε,οι πηγές στην ιστορία είναι μισές υποκειμενικές (αφορά τη σύνθεση των παραθεμάτων) και μισές αντικειμενικές (αφορά το σχολικό βιβλίο). Η Έκθεση είναι επίσης,ως επί το πλείστον,υποκειμενική (περίληψη,γραπτός λόγος). Πράγματι,οι Νομικές Σχολές είναι ψηλές κάθε χρόνο,αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα περάσεις.Μπορεί να είσαι εσύ ο τελευταίος. ;) Ωστόσο,δεν θέλω να σου <<κόψω τα φτερά>> και τον ενθουσιασμό για τη Νομική,αλλά σκέψου κι άλλες σχολές,πέρα από τη Νομική και στο Μηχανογραφικό να τις ταξινομήσεις με βάση αυτό που σου αρέσει και όχι βάσει μορίων. Αυτό είναι το κακό που γίνεται με πολλά παιδιά που γράφουν ψηλά..Θα ήθελα επίσης να σου πω να μην ακούς τον Φίλη και τον κάθε Φίλη. Πέρσι έλεγαν (προεκλογικά,βέβαια) ότι θα καταργήσουν τις Πανελλήνιες και θα κάνουν το σύστημα εισαγωγής στα ΑΕΙ/ΤΕΙ όμοιο με του εξωτερικού. Κι όμως,είδες πως δεν έγινε..Συνεπώς,δεν μπορείς να γνωρίζεις από τώρα τι θα γίνει του χρόνου.Μην το βάζεις κάτω και συνέχισε δυναμικά και στο επόμενο μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Απογοήτευσις! Στην χείριστη ένα 16 και στην καλύτερη ένα 17 Ιστορία. Δεν θυμόμουν τις εθνικές γαίες κατά το 1870-71. Αυτό που έγραψα, το έβγαλα από την πηγή. Αν και στα άλλα τα έχω πάει καλά, πιστεύω 16 γτ έχω ακούσει ότι γενικά είναι τσεκούρι στις πηγές. Ακόμη και εάν τα έχεις τέλεια, κάτι πάντα βρίσκουν να σου κόψουν. Βέβαια και για τα αρχαία έχω αμφιβολίες πολλές (αν και το συντακτικό και τη γραμματική τα έκανα σωστά). Έκθεση πιστεύω αρκετά καλά, αλλά έκθεση είναι και ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει. GOOD BYE LAW SCHOOL!
Με βλέπω να ξαναδίνω του χρόνου. Και σαφώς θα είναι πολύ πιο δύσκολα, γτ ο Φίλης είχε πει ότι για τις θέσεις στα πανεπιστήμια, από του χρόνου, θα αποφασίζουν τα ίδια τα πανεπιστήμια. Φαντάσου δηλαδή να έχει 100 θέσεις η κάθε νομική. Βλέπω την νομική της Κομοτηνής στο 18.500!
Αν έχεις γύρω στο 18 αρχαία, έχεις πολλές πιθανότητες. Στα λατινικά να πας όμως για 19+ οπωσδήποτε. Δώσε τον καλύτερό σου εαυτό αυτές τις μέρες, γιατί δεν έχει χαθεί τίποτα ακόμα. Μπορεί να σου έρθει και μεγαλύτερος βαθμός σε μαθήματα από εκεί που δεν το περιμένεις (το ίδιο και στην ιστορία, ίσως ρίχνεις τον εαυτό σου και μπορεί να έχεις πιάσει όλες τις μονάδες της πηγής). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

eleanna pappa

Νεοφερμένος

Η eleanna pappa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδιά ειναι αληθεια οτι εαν φοιτησω στο τμήμα μεσογειακών σπουδών στην Ρόδο...και μετά. Πάρω πτυχίο με το καλό...δεν θα είναι αναγνωρίσιμο για να μπορω να εργαστω ως πρόξενος???? Γιατί θέλω να το βάλω πρωτη επιλογή και μου αρέσει πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Αν έχεις γύρω στο 18 αρχαία, έχεις πολλές πιθανότητες. Στα λατινικά να πας όμως για 19+ οπωσδήποτε. Δώσε τον καλύτερό σου εαυτό αυτές τις μέρες, γιατί δεν έχει χαθεί τίποτα ακόμα. Μπορεί να σου έρθει και μεγαλύτερος βαθμός σε μαθήματα από εκεί που δεν το περιμένεις (το ίδιο και στην ιστορία, ίσως ρίχνεις τον εαυτό σου και μπορεί να έχεις πιάσει όλες τις μονάδες της πηγής). :)

Δεν νομίζω ότι θα μου πιάσει σωστή όλη τη πηγή. Καταρχάς, θα είναι αδικία για τα άλλα παιδιά που θα τα έχουν γράψει. Επίσης στα αρχαία πιστεύω να έχω γύρω στο 17 και ως εκ τούτου είναι λίγο δύσκολο με τέτοια ευκολία θεμάτων να μπω στη νομική. Βέβαια θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για τα λατινικά, αλλά και πάλι χλωμό το βλέπω. Αυτό που σκέφτομαι είναι, σε περίπτωση που δεν περάσω, το εξής: να πάω σε καμία σχολή δημόσιας διοίκησης και όταν πάρω πτυχίο να δώσω κατατακτήριες για νομική ή να ξαναδώσω; Εσύ, που είσαι φοιτητής νομικής, τι θα μου πρότεινες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα μου πιάσει σωστή όλη τη πηγή. Καταρχάς, θα είναι αδικία για τα άλλα παιδιά που θα τα έχουν γράψει. Επίσης στα αρχαία πιστεύω να έχω γύρω στο 17 και ως εκ τούτου είναι λίγο δύσκολο με τέτοια ευκολία θεμάτων να μπω στη νομική. Βέβαια θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για τα λατινικά, αλλά και πάλι χλωμό το βλέπω. Αυτό που σκέφτομαι είναι, σε περίπτωση που δεν περάσω, το εξής: να πάω σε καμία σχολή δημόσιας διοίκησης και όταν πάρω πτυχίο να δώσω κατατακτήριες για νομική ή να ξαναδώσω; Εσύ, που είσαι φοιτητής νομικής, τι θα μου πρότεινες;
H Δ1 έπιανε 25 μονάδες. Έγραψες καταλαβαίνω από το βιβλίο και την πηγή για το 1917, άρα μπορείς να πιάσεις 12.5 μονάδες. Συν μερικές μονάδες από την ανάλυση μόνο της πηγής που έκανες για τις ρυθμίσεις του 1870-1871 μπορεί να σε φέρουν σε βαθμό 17+. Επιπροσθέτως, τη Δ1 λίγοι την έγραψαν ολόσωστα. Στην έκθεση δεν ξέρεις τι έχεις γράψει. Πάντως, αν δεν έγραψες μόνο αυτό, αποκλείεται να χάσεις 20 μονάδες. Γι' αυτό σου λέω, άσε την ηττοπάθεια και πήγαινε να σκίσεις στα λατινικά. Εάν δεν περάσεις, τότε θα δεις τι θα κάνεις. Επειδή όμως με ρωτάς, εάν είναι το όνειρο κάποιου η νομική, πιστεύω ότι αξίζει να ξαναδώσει από το να περάσει πρώτα 4 χρόνια σε μια σχολή που δεν πολυθέλει και δεν του αρέσει τελικά στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Μέχρι τώρα:

Έκθεση 14-16 ( 15 )
Μαθηματικά Γενικής 18,5-19 ( 18,8 )
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 13-13,5 ( 13,3 )
Φυσική Κατεύθυνσης 9,5-10,5 ( 10 )

Αν γράψω στα επόμενα 3 μαθήματα μέσο όρο πάνω από 18 , ακόμα και με 14 Έκθεση, υπερβαίνω τα 15.000!!!
Και ελπίζω να είναι αρκετό για την εισαγωγή μου στο τμήμα επιθυμίας μου! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδια για εμενα σημερα επεσε πολυ κλαμα... Δεν πιστευω πως τα θεματα ηταν βατα αντιθετως θεωρω πως ηταν για πολυ καλα διαβασμενους και σε εκταση πολλα! Γι αυτο εν τελει εκλαψα γιατι δεν προλαβα να σχολιασω τη τελευταια μικρη πηγη... Κριμα δηλαδη να ξερεις αψογα την ιστορικη γνωση και να μην προλαβεις να σχολιασεις επαρκως τις πηγες... Ευελπιστω πραγματικα σε ενα 18... Οπως και να εχει τωρα εμεινε ενα μαθημα, μια εβδομαδα και μετα ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ρε γαμωτο παλι φετος μετονα ποδι στο ταφο ειμαι.Α ρε εκθεση ελπιζω αυτο το 14-15 να μην μου κοστισει τη σχολη.Σημερα ολο καλα λογια ακουω για τη φυσικη, ολοι καλα λεει πηγανε.Αντε μπας και παμε καλα οικονομια-προγραμματισμο και βαλουμε τη στολη αλλιως με βλεπω να βαζω παραλλαγη και να κανω σκοπια με τον Καμμενο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Μέχρι τώρα:

Έκθεση 14-16 ( 15 )
Μαθηματικά Γενικής 18,5-19 ( 18,8 )
Μαθηματικά Κατεύθυνσης 13-13,5 ( 13,3 )
Φυσική Κατεύθυνσης 9,5-10,5 ( 10 )

Αν γράψω στα επόμενα 3 μαθήματα μέσο όρο πάνω από 18 , ακόμα και με 14 Έκθεση, υπερβαίνω τα 15.000!!!
Και ελπίζω να είναι αρκετό για την εισαγωγή μου στο τμήμα επιθυμίας μου! :)

και σε περίπτωση που δε περάσεις πήγαινε στην σχολή και παρακολούθα τα μαθήματα κανονικά και δώσε κατατακτήριες τον Δεκέμβρη θα μπεις δεύτερο εξάμηνο και καθαρίζεις τα μαθήματα του πρώτου το Σεπτέμβρη. Γενικά θεωρώ τις κατατακτήριες πιο εύκολες από τς πανελλαδικές.

Πιστεύω πως θα τα καταφέρεις να περάσεις τα 15

Καλή επιτυχία!!!

Παιδια για εμενα σημερα επεσε πολυ κλαμα... Δεν πιστευω πως τα θεματα ηταν βατα αντιθετως θεωρω πως ηταν για πολυ καλα διαβασμενους και σε εκταση πολλα! Γι αυτο εν τελει εκλαψα γιατι δεν προλαβα να σχολιασω τη τελευταια μικρη πηγη... Κριμα δηλαδη να ξερεις αψογα την ιστορικη γνωση και να μην προλαβεις να σχολιασεις επαρκως τις πηγες... Ευελπιστω πραγματικα σε ενα 18... Οπως και να εχει τωρα εμεινε ενα μαθημα, μια εβδομαδα και μετα ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΣ!

Στο Ischool γράφουν τα παιδιά που κατά βάση έγραψαν καλά πολλά παιδιά που δεν έγραψαν καλά δεν έχουν την όρεξη να γράφουν για αυτό δημιουργείται μια εικόνα σχεδόν σε όλες τις φορές πως τα παιδιά γράψανε καλά κάθε φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Ρε γαμωτο παλι φετος μετονα ποδι στο ταφο ειμαι.Α ρε εκθεση ελπιζω αυτο το 14-15 να μην μου κοστισει τη σχολη.Σημερα ολο καλα λογια ακουω για τη φυσικη, ολοι καλα λεει πηγανε.Αντε μπας και παμε καλα οικονομια-προγραμματισμο και βαλουμε τη στολη αλλιως με βλεπω να βαζω παραλλαγη και να κανω σκοπια με τον Καμμενο..

Στατιστικά μιλώντας (τουλάχιστον μεχρι πέρυσι ) οι υποψήφιοι που γράφουν 18-20 στην έκθεση ειναι κάτω του ένα τοις εκατό ενώ ότι πιό πολύ γράφουν 11-12 καθε χρόνο (τα στατιστικά μας τα έδειξε καθηγητής που βαθμολογεί το εν λόγω μάθημα... Ποτέ λοιπόν δεν ξέρεις πως μπορεί να εξελιχθούν τα πράγματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
και σε περίπτωση που δε περάσεις πήγαινε στην σχολή και παρακολούθα τα μαθήματα κανονικά και δώσε κατατακτήριες τον Δεκέμβρη θα μπεις δεύτερο εξάμηνο και καθαρίζεις τα μαθήματα του πρώτου το Σεπτέμβρη. Γενικά θεωρώ τις κατατακτήριες πιο εύκολες από τς πανελλαδικές.

Πιστεύω πως θα τα καταφέρεις να περάσεις τα 15

Καλή επιτυχία!!!



Στο Ischool γράφουν τα παιδιά που κατά βάση έγραψαν καλά πολλά παιδιά που δεν έγραψαν καλά δεν έχουν την όρεξη να γράφουν για αυτό δημιουργείται μια εικόνα σχεδόν σε όλες τις φορές πως τα παιδιά γράψανε καλά κάθε φορά.

Ίσως.. ελπίζω μόνο τα λάθη που έκανα να μην μου κοστίσουν τη Φιλολογία.. η έστω το ΦΠΨ. Παντως υπολογίζω πως έχω γράψει ένα 14 με 15 εκθεση ένα 15 αρχαία και ένα 17 με 18 ιστορία.. (όχι τοσο 18 ) Αν γράψω ένα 18 λατινικά η έστω 17 είμαι ενταξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George_HPFR

Νεοφερμένος

Ο George_HPFR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Ρε γαμωτο παλι φετος μετονα ποδι στο ταφο ειμαι.Α ρε εκθεση ελπιζω αυτο το 14-15 να μην μου κοστισει τη σχολη.Σημερα ολο καλα λογια ακουω για τη φυσικη, ολοι καλα λεει πηγανε.Αντε μπας και παμε καλα οικονομια-προγραμματισμο και βαλουμε τη στολη αλλιως με βλεπω να βαζω παραλλαγη και να κανω σκοπια με τον Καμμενο..
χαχαχαχαχαχαχα και εγω στην ιδια θεση ειμαι! Ελπιζω και εγω σε ενα 17,200 μηπως και περασουμε καποτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ολοι στην ιδια θεση ειμαστε παιδια..παμε να γραψουμε αλλα 2 μαθηματα και η ζωαρα μας περιμενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
ολοι στην ιδια θεση ειμαστε παιδια..παμε να γραψουμε αλλα 2 μαθηματα και η ζωαρα μας περιμενει...

Σε ποια ζωάρα αναφέρεσαι? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Καλα ενταξει υπαρχει και ζωη και μετα τις πανελληνιες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλα ενταξει υπαρχει και ζωη και μετα τις πανελληνιες :P

Θα τα δεις μόνη σου όταν με το καλό περάσεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Δεν εννοω οτι η φοιτητικη ζωη ειναι dolce vita! Αλλα θεωρω πως το καλοκαιρι που ερχεται δεν συγκρινεται! Πιστευω σε αυτο αναφερεται περισσοτερο και ο valantis21 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Εννοω το καλοκαιριι :P αλλα και στο πανεπηστημιο δεν νομιζω να κακοπερναει κανενας..εκτος απο ιατρικη και νομικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες είναι όντως the best. Η φοιτητική ζωή όμως,σε όποια σχολή και αν περάσεις και θέλεις να την τελειώσεις με έναν αξιοπρεπή βαθμό σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να πεις ότι θα τα παρατήσω λίγο γιατί είμαι κουρασμένος από τις πανελλήνιες. Γιατί μετά δεν θα συμμαζεύεται η κατάσταση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top