Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και όχι μόνο, ένας φίλος μου τελείωσε τεφαα και τώρα σπουδάζει ιατρική.

Θα γίνει ένας ωραιότατος αθλιατρος και μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Θα γίνει ένας ωραιότατος αθλιατρος και μια χαρά.

Στα 30-40 του , χωρίς καμία προϋπηρεσία και κάποια ουσιαστική εμπειρία ,:hmm:too risky
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Takis_Kal

Νεοφερμένος

Ο Takis_Kal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 63 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εχει κανεις τα θεματα φυσικης του ΟΕΦΕ τα τελευταια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Στα 30-40 του , χωρίς καμία προϋπηρεσία και κάποια ουσιαστική εμπειρία ,:hmm:too risky

Μην με παρεξηγησεις αλλα συγγνωμη το εχω απορια :P λες κανενα καλο λογο ποτε σου; :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
δηλαδη ρε παιδια σε 1 μηνα θα μαλωνουμε για ψαπλωστρες στην ιο?? αιιντε vamosss
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Βαλαντη μονο παρος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Μην με παρεξηγησεις αλλα συγγνωμη το εχω απορια :P λες κανενα καλο λογο ποτε σου; :confused::P

:D δεν παρεξηγώ εύκολα εγω ειδικά με σχόλια στο Ίντερνετ . Προσπαθώ πάντα να εκφράζω μια αντικειμενική άποψη χωρίς να παιρνω το μέρος κανενός , μια άποψη δικιά μου, τωρα οταν σε κάποιον η άποψη μου φαίνεται λάθος ας μου πει που ειναι το λάθος με επιχειρήματα , ειμαι πάντα πρόθυμος να αναθεωρησω τα πιστεύω μ , αφού βέβαια βρίσκω πειστικό το λόγο του άλλου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στα 30-40 του , χωρίς καμία προϋπηρεσία και κάποια ουσιαστική εμπειρία ,:hmm:too risky

:D πρέπει να καταλάβετε ότι το 1/2 των ιατρών που βγαίνουνε ήταν μαθητές του 12 ή και παρακάτω....

Ένας που έχει τελειώσει γυμναστική ακαδημία μπορεί κάλλιστα να γίνει πολύ καλός ιατρός καθώς έχει την ωριμότητα να διαβάσει στην σχολή και επίσης ήδη γνωρίζει θέματα για το σώμα που δε τα ξέρουν οι άλλοι ιατροί.

:D δεν παρεξηγώ εύκολα εγω ειδικά με σχόλια στο Ίντερνετ . Προσπαθώ πάντα να εκφράζω μια αντικειμενική άποψη χωρίς να παιρνω το μέρος κανενός , μια άποψη δικιά μου, τωρα οταν σε κάποιον η άποψη μου φαίνεται λάθος ας μου πει που ειναι το λάθος με επιχειρήματα , ειμαι πάντα πρόθυμος να αναθεωρησω τα πιστεύω μ , αφού βέβαια βρίσκω πειστικό το λόγο του άλλου:)

Εγώ παλιά έπαιρνα την άποψη της μειοψηφίας και την στήριζα με επιχειρήματα.

Εντωμεταξύ κατι μου λεει οτι Δίας ειναι ο αποστολής Κουτρουμπέλης απο το edu 4 u , απλα τωρα εκει δεν κανουν πολλές ερωτήσεις και βαριέται μάλλον , οποτε στράφηκε προς το ισχουλ χαχαχαχαχα

Το ed u 4u στην πραγματικότητα αντιγράφει χρόνια τώρα το ischool και το παρουσιάζει με μια πιο επιστημονική μορφή.

Το θέμα με το ##### ήταν πως έκανε κάποιες σοβαρές προσπάθειες τα προηγούμενα χρόνια παρουσιάζοντας σχολές περνώντας συνετνεύξεις αλλά κάνανε πολλά σοβαρά λάθη και πλέον είναι ένα στάσιμο site όπως και το ischool. Αυτό που σώζει το ischool είναι ότι είναι forum και χτίζεται από τα μέλη του και μπορεί να διατηρηθει έτσι.

Θεωρώ πως το facebook μείωσε την ισχύ στα Forum με το χειρότερο τρόπο μια ανανέωση που να περιλαμβάνει youtube και facebook και Prortal στοιχεία σίγουρα θα απογείωνε το forum όπως ήταν παλιά.

____

Αν ο Dias και μερικοί άλλοι φτιάχνανε εκπαιδευτικό site σίγουρα θα ήταν πολύ μπροστά από τα site που ξέρουμε. και όχι μια αποτυχία όπως το edu 4u
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
ας πει απλα ο Dias οτι ειναι ο αποστολης κουτρουμπελης να τελειωνουμε :P ειναι λαικη απαιτηση πια :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Γράφεις 16,9 Μαθηματικα,17,8 Έκθεση και Φυσική 11,2...είναι να μη ξενερωσεις μετα; :P
Πως πανε τα κέφια μαχητές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γράφεις 16,9 Μαθηματικα,17,8 Έκθεση και Φυσική 11,2...είναι να μη ξενερωσεις μετα; :P
Πως πανε τα κέφια μαχητές;

Μην μου θυμίζεις τους βαθμούς μου :( Αυτη η φυσική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
εχετε δικιο για τη φυσικη...αν δε βρεις εναν ανθρωπο να σε εμπνευσει, να εκφραζεις ελευθερα αποριες και να εχετε ''χημεια'' δεν προκειται να ευοδωθει το μαθημα ! Ειναι απαιτητικο μαθημα, δεν το αμφισβητησε κανεις. Θελει προσπαθεια και τσαμπουκα, πολλοι πελαγωνουν. Αν ομως ξεψαρωσεις θα γραφεις με ψυχραιμια και σιγα σιγα θα τα κανεις κτημα σου ! Για μενα το να κανεις ''δικα σου'' οσα μαθαινεις ειναι η πεμπτουσια της διδακτικης διαδικασιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
μονο ναουσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Παιδες οποιος ενδιαφερεται για στρατιωτικες σχολες βγηκε η προκυρηξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Διάσημος Έλληνας youtuber σας λέει πως να κλέψετε στις πανελλαδικές εξετάσεις και στις ενδοσχολικές στην συνέχεια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SirJohn

Νεοφερμένος

Ο SirJohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Μαγκες εκτος απο το καρτελακι που μας δινουν και τη ταυτοτητα χρειαζομαστε τιποτα αλλο μαζι για τις πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Μαγκες εκτος απο το καρτελακι που μας δινουν και τη ταυτοτητα χρειαζομαστε τιποτα αλλο μαζι για τις πανελληνιες?
Τη ταυτότητά πέρσι δε μας τη ζήτησαν αλλά καλό είναι να την έχεις μαζί σου.
Απο άποψη δικαιολογητικών οχι.
Νερο,στυλό,μολύβια (για σχήματα),γομα,χάρακα,ρολόι να έχετε οπωσδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

presvis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που δίνουν πανελλήνιες. Δίνει και η αδερφή μου και έχω αγχωθεί και εγώ. :P Κάντε τον αγώνα σας, και μην μασάτε πουθενά, δεν θα τελειώσει ο κόσμος αν κάτι δεν πάει καλά. Keep going guys.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Παιδια καταρχας καλη επιτυχια σε ολους, ελπιζω να ανταμειφθουν με το παραπανω οι κοποι σας!!
Εσεις της θετικης πως βλεπετε το νεο επαναληπτικο του παναγιωτακοπουλου; εχω λιγες δυσκολιες στο στερεο και τα τεταρτα θεματα αυτου του βιβλιου μου ριχνουν το ηθικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Παιδια καταρχας καλη επιτυχια σε ολους, ελπιζω να ανταμειφθουν με το παραπανω οι κοποι σας!!
Εσεις της θετικης πως βλεπετε το νεο επαναληπτικο του παναγιωτακοπουλου; εχω λιγες δυσκολιες στο στερεο και τα τεταρτα θεματα αυτου του βιβλιου μου ριχνουν το ηθικο..

Καλό είναι αλλά μη σε τρομάζουν. Έχει και κάτι συνδυαστικές ρευστό - στερεό αλλά πίστεψε με, δε θα βάλουν κάτι τρελό...ΕΜπαίνει πρώτη χρονιά! Για τις τελευταίες του στερεού έχεις δίκιο... Είναι υπερβολικές ! Απλά προσπάθησε να εξαρφαλισεις οσα ξερεις κα εχεις κατανοησει. Δε νομιζω να βαλουν καποια ιδιαιτερα δυσκολη διαταξη :)

Καλή σου επιτυχία :D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top