Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Αυτα τα 2 πραγματικα δεν παλευονται με τιποτα :D ..και τζαμπα τα διαβαζουμε σιγα να μην τα βαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos1908

Νεοφερμένος

Ο Nikos1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια εσεις στο μηχανογραφικο σας πρωτα ο θεος θα δηλωσετε ολα τα τει που υπαρχουν? αναφερομαι για 5ο πεδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Και εγω ετσι ελεγα περυσι για εισαγωγη προσφυγικου ομως επεσε ερωτηση.Οποτε καλυτερα διαβασετα ολα χωρις εξαιρεσεις,ειδικα ιστορια ειναι κριμα να χασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αυτα τα 2 πραγματικα δεν παλευονται με τιποτα :D ..και τζαμπα τα διαβαζουμε σιγα να μην τα βαλουν

Και τα δυο εντασσονται στη καινουργια υλη που σιγουρα θα πεσει ειτε σαν ιστορικη γνωση ειτε σαν πηγη. Καλο λοιπον θα ηταν να μην αφησεις κατι ειδικα απο τις σελιδες που προστεθηκαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
τα διαβασααα ολα..τι σχολεςς θες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Φιλολογια Θεου θελοντος... Εναλλακτικα φπψ!!! :D Εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
τεφαα ιστορικο διαιτολογια τουριστικα και κανα φιλοσοφικο οτι ναναιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
τεφαα ιστορικο διαιτολογια τουριστικα και κανα φιλοσοφικο οτι ναναιι

Καλη σου επιτυχια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
https://www.thetoc.gr/koinwnia/article/deuteros-stin-iatriki-athinwn-diabaza-17-wres-tin-imera
Για όσους λένε οτι το 10ωρο ειναι υπερβολή ,και το παιδι μια χαρα φαίνεται οχι κανα φρικιο


Κάποιος λέει ότι διάβαζε 17 ώρες την ημέρα και εσύ τον πίστεψες.
Ακόμα και αλήθεια να λέει(που δε λέει), εσύ, επειδή αυτός αρίστευσε, θεωρείς ότι είναι οκ να το κάνουν όλοι, γιατί αλλιώς, για ποιο λόγο να το ποστάρεις το λινκ? Πήρες ένα παράδειγμα από τα εκατοντάδες χιλιάδες(μέσα σε περίοδο πολλών ετών) και θεωρείς ότι είναι εντάξει για όλους... Αφού ένας διάβαζε 17 ώρες την ημέρα, τότε το να διαβάζουμε 10 ώρες την ημέρα εμείς είναι απόλυτα φυσιολογικό---> :whatever:
Επίσης, χωρίς να τον ξέρεις λες ότι είναι μια χαρά παιδί και όχι κανένα φρικιό. Μήπως περίμενες να βγουν κέρατα ή κάτι τέτοιο? Τα σημάδια, αν υπάρχουν, θα είναι κυρίως ψυχολογικά, τα οποία φυσικά και δε θα μπορείς να ξέρεις...

Γενικά λες ό,τι να ναι, χωρίς καμιά λογική συνοχή, βγάζεις άκυρα συμπεράσματα και γενικά αποδεικνύεις ότι οι εγκεφαλικές σου ικανότητες έχουν επηρεαστεί( αν υποθέσουμε ότι πριν ήταν κάπως καλύτερες) από τα 15ωρα την ημέρα. Α σόρρυ από τις 13 ώρες εννοώ, έχει και 2 ώρες κενό ο τρελός τυπάς :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Κάποιος λέει ότι διάβαζε 17 ώρες την ημέρα και εσύ τον πίστεψες.
Ακόμα και αλήθεια να λέει(που δε λέει), εσύ, επειδή αυτός αρίστευσε, θεωρείς ότι είναι οκ να το κάνουν όλοι, γιατί αλλιώς, για ποιο λόγο να το ποστάρεις το λινκ? Πήρες ένα παράδειγμα από τα εκατοντάδες χιλιάδες(μέσα σε περίοδο πολλών ετών) και θεωρείς ότι είναι εντάξει για όλους... Αφού ένας διάβαζε 17 ώρες την ημέρα, τότε το να διαβάζουμε 10 ώρες την ημέρα εμείς είναι απόλυτα φυσιολογικό---> :whatever:
Επίσης, χωρίς να τον ξέρεις λες ότι είναι μια χαρά παιδί και όχι κανένα φρικιό. Μήπως περίμενες να βγουν κέρατα ή κάτι τέτοιο? Τα σημάδια, αν υπάρχουν, θα είναι κυρίως ψυχολογικά, τα οποία φυσικά και δε θα μπορείς να ξέρεις...

Γενικά λες ό,τι να ναι, χωρίς καμιά λογική συνοχή, βγάζεις άκυρα συμπεράσματα και γενικά αποδεικνύεις ότι οι εγκεφαλικές σου ικανότητες έχουν επηρεαστεί( αν υποθέσουμε ότι πριν ήταν κάπως καλύτερες) από τα 15ωρα την ημέρα. Α σόρρυ από τις 13 ώρες εννοώ, έχει και 2 ώρες κενό ο τρελός τυπάς :hehe: :hehe: :hehe:

Κρίνοντας απο τα σχολια σου συμπεραίνω οτι εχεις ερθει εδώ για να κορϊδεψεις και να ειρωνευτεις, ολα αυτά τα συμπερασματα που έβγαλες απο το προηγουμενο σχόλιο μου δε ξερω πως προέκυψαν και σίγουρα δεν είπα οτι όλοι πρεπει να κανουν οτι κανει το παιδι καθώς και εγω το θεωρώ παράλογο αυτο,τωρα η αναφορά σου στο νοητικό μου επίπεδο ειναι μια καθαρή προσβολή η οποία φανερώνει πολλά για την παρουσία σου εδώ μεσα, δεν ξανασχολούμαι μαζί σου καθώς θεωρώ οτι δεν εισαι άτομο ικανό για συζητήσεις ,τα υπόλοιπα θα τα κρίνει το φόρουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Και τα δυο εντασσονται στη καινουργια υλη που σιγουρα θα πεσει ειτε σαν ιστορικη γνωση ειτε σαν πηγη. Καλο λοιπον θα ηταν να μην αφησεις κατι ειδικα απο τις σελιδες που προστεθηκαν

Ναι ειδικά το έξω ελλαδικό ειναι ιδιαίτερα πιθανό να πέσει ,όποτε όντως ειναι κρίμα να χάσουμε από κάτι τέτοιο
Εγώ πάντως τις πρώτες φορές που τα διάβαζα ένιωθα σαν ηλίθια
Πλέον ύστερα από πολλές επαναλήψεις το έχω συνηθίσει:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Εγω από όλες τις απόψεις που έχουν εκφραστεί αναφορικά με τις ώρες διαβάσματος , συμπεραίνω ότι απλά ο καθένας μας έχει τις δικές του απόψεις ανάγκες ικανότητες αντοχές . Κάποιος μπορεί να διαβάζει 10 μη παραγωγικές ώρες ενώ άλλος να διαβάζει αποδοτικά και με συγκέντρωση . Ο καθένας φυσικά έχει την δίκη του άποψη και το δικαίωμα να την εκφράζει . Δεν έχει όμως σε καμία περίπτωση το δικαίωμα να προσβάλλει τους άλλους. Το τονίζω γιατί διατυπώθηκαν προσβλητικά και άκαιρα σχόλια που δεν ωφελούν σε κάτι αλλα μάλλον δηλώνουν την ανασφάλεια ορισμένων :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν μπορείτε να διαβάζετε 15+ ώρες την ημέρα για ρεκόρ Guinness να πάτε, όχι για Πανελληνίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
πεστα ρε φιλε..εγω 4 ωρες διαβαζω και ειμαι μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairi98

Νεοφερμένος

Η Mairi98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
πεστα ρε φιλε..εγω 4 ωρες διαβαζω και ειμαι μια χαρα

Αν μπορείτε να διαβάζετε 15+ ώρες την ημέρα για ρεκόρ Guinness να πάτε, όχι για Πανελληνίες!

Δηλαδή εξήγησε μου τι προλαβαίνεις ειδικά τωρα με την επανάληψη να κανεις σε4 ώρες;;;
Γιατί μπορεί να είμαι εγώ τελικά η ηλίθια της υπόθεσης και εσυ η ιδιοφυΐα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ρε παιδια τι σημασια εχει; ας κανει ο καθενας οτι νομιζει και εν τελει αυτο που μας νοιαζει ειναι το τελικο αποτελεσμα! Ας πουμε κατι αλλο εκτος απο τις ωρες διαβασματος που ειναι κατι τελειως υποκειμενικο και προκαλει εντασεις απ οτι φαινεται... Γενικα ειστε ενταξει ψυχολογικα τα καταφερνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Σοβαρά παντως,εγω ποτε δεν έκατσα να ψάξω πόσες ώρες διάβαζα καθημερινά. Διάβαζα όποτε είχα την ευκαιρία,οσο άντεχα με κάποιο διάλειμμα και μετά ξανα παλι μέχρι να κουραστώ. Συγκεντρωθείτε στο διάβασμα σας και μην μετράτε και το λεπτό της ώρας του διαβάσματος σας για να λέμε οι άλλοι ουαουυ τι αφοσιωμένος μαθητης. :P Καλή επιτυχία,λιγο έμεινε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Δηλαδή εξήγησε μου τι προλαβαίνεις ειδικά τωρα με την επανάληψη να κανεις σε4 ώρες;;;
Γιατί μπορεί να είμαι εγώ τελικά η ηλίθια της υπόθεσης και εσυ η ιδιοφυΐα

Επειδή εγω ήμουν πάντα τεχνολογική και φέτος πήρα θεωρητική , μπορω να σου πω οτι με λίγες ώρες κανεις μια πολυ πολυ καλη επανάληψη και εξάσκηση ,εφόσον βέβαια τα πιάνεις εύκολα ,κατι το οποίο ειναι αδύνατον στη θεωρητική όπου η λεπτομέρεια εχει σημασία ..... Φαίη τα ψυχολογικά ειναι πολυ καλα ,λίγος καιρος έμεινε θα τη παλέψουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Βασια εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες! Κανονικα δεν θα επρεπε να μας νοιαζει οι ωρες που καθομαστε να διαβαζουμε οσο η ουσιαστικη δουλεια που κανουμε οταν διαβαζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μετα απο ενα σωρο σχολια η Βασια ειπε επιτελους το σωστο...ας κλεισουμε εδω τη συζητηση...σε 2 μηνες θα ψαχνουμε ξαπλωστρες παιδια υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top