Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Εγω οόμως με το φτωχό μυαλό που ίσως διαθέτη έχω να πω το εξής: Απο τη στιγμή που τα μαθήματα μειώθηκαν σε 4 ΔΕν θα υπάρχουν συμψηφισμοί όπως ΔΕΝ υπάρχουν και προφορικοί βαθμοί. Θέλω απλά να πω οτι έτσι κ αλλιώς η παραμικρή απώλεια μετράει και οδηγεί πτωτικά το Μ.Ο. Εωως και το 2015 ενα στραβοπάτημα στη φυσική καλυπτόταν άνετα απο υψηλή χημεία ή βιολογία. Πλέον κάτι τέτοιο δεν ισχύει . Δεν είναι ανάγκη να είναι τραγικής δυσκολίας, αρκεί να υπάρξει διαβάθμιση και θα γίνει ενα καλό ξεκαθάρισμα αυτών που θα στελεχώσουν τις. Περιζήτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
ααα και το 3ο θέμα σίγουρα σχετικό με πυρηνική φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakibou

Νεοφερμένος

Η marakibou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως μετρουνται τα αγγλικα στον τελικο βαθμο προσβασης? Συγκεκριμενα για ναυτιλιακων σπουδων στο 5ο πεδιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορει να μου εξηγησει καποιος πως μετρουνται τα αγγλικα στον τελικο βαθμο προσβασης? Συγκεκριμενα για ναυτιλιακων σπουδων στο 5ο πεδιο :)

Αν ο υποψήφιος έχει εξεταστεί σε ειδικό μάθημα, μόνο για τις συγκεκριμένες σχολές που απαιτείται,προσθέτουμε στο άθροισμα του ΓΒΠ και των δύο μαθημάτων βαρύτητας, το βαθμό του ειδικού μαθήματος αφού τον έχουμε πολλαπλασιάσει με τον συντελεστή του που μπορεί να είναι 1 ή 2 ανάλογα με τη σχολή. Για ναυτιλιακών σπουδών ο συντελεστής είναι 1.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Παιδιααα εχω αρχισει να αγχωνομαι με ολα αυτααα:(:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Με το δίκιο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Παμε γερα ρε παιδες 2 μηνες ειναι η υποθεση..ολοι θα γραψουμε θα σκισουμε και μετα διακοπεςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Παιδιααα εχω αρχισει να αγχωνομαι με ολα αυτααα:(:worry:

Το άγχος μπορεί να λειτουργήσει θετικά... Αξιοποίησέ το έτσι ώστε να μην επαναπαύεσαι όσον αφορά το διάβασμα, αλλά μη το αφήνεις να σε απογοητεύει. Ξέρω τι περνάς (και εγώ δίνω φέτος):). Στο κάτω κάτω όποιο και να είναι το αποτέλεσμα αρκεί όλοι στο τέλος να νιώθουμε εντάξει με τον εαυτό μας και να είμαστε σίγουροι ότι κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε... Εγώ αυτό προσπαθώ να σκέφτομαι πάντως...Εντάξει, για να είμαι ειλικρινής έχω πιάσει τον εαυτό μου να αγχώνεται πολύ, αλλά το προσπερνώ σχετικά εύκολα (πλέον)...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μωρε κι εγω αυτο προσπαθω να κανω... Εχω φτασει στο σημειο που απλα πεισμωνω δεν ειναι οτι απογοητευομαι τοσο... Αλλα ειναι τοσα πολλα πλεον και βγηκε και ο αριθμος των εισακτεων και μολις το ειδα σκεφτηκα "αραγε θα ειμαι κι γω αναμεσα σε αυτους;; :rolleyes::rolleyes::rolleyes: "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ολοι θα μαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Το συστημα ειναι ανταγωνιστικο παιδια μν δινετε συμβουλες!!χαχα καλο κουραγιο δυο μηνες μειναν και μετα αραλικιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Εντάξει, ρε παιδιά, στην τελική υπάρχουν και τα ΙΕΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Μπορειτε να μην αγχωνετε τους υποψηφιους 2 μηνες πριν δωσουν; Τοσο δυσκολο σας ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Θυμάμαι μας είχε ρωτήσει στην αρχή της γ' λυκείου ένας καθηγητής τι σχολές θέλουμε στο τμήμα της κατεύθυνσης.
Πραγματικά ΚΑΝΕΙΣ δεν πέρασε στην 1η του επιλογή! Εννοείται πως όλοι ήθελαν ιατρικές, φαρμακευτικές, βιολογικό κλπ αλλά κατέληξαν σε σχολές του 4ου πεδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ρε παιδια στ αληθεια τωρα δεν ειναι καθολου εμψυχωτικο και δεν ωφελει σε τιποτα να μιλατε για βασεις και για πρωτες επιλογες κλπ.. οκ συζητηση κανουμε αλλα ενταξει λιγη κατανοηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bekker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bekker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ε, τράβα διάβασε, τι κάνεις εδώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fay Key

Νεοφερμένος

Η Fay Key αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σαν άτομο που δίνει δεύτερη φορά σου λέω να ηρεμήσεις και να μη σκέφτεσαι το καθετί. Σε επηρεάζει και σε ρίχνει χωρίς να το καταλαβαίνεις. Στη τελική αν εσύ προσπάθησες θα δικαιωθεις δεν υπάρχει περίπτωση.Θετική σκέψη και προσπάθεια και όλα καλά θα πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex998

Νεοφερμένος

Ο Alex998 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγω ειμαι ποτε αγχωμενος ποτε οχι βλεπεται ανηκω και εγω στην κατηγορία των μαθητων της τελευταιας χρονιας ειχα να ανοιξο βιβλίο απο 2 α γυμνασίου και φέτος τα έχω δώσει όλα ειμαι στην θετική κατεύθυνση πραγμα που λιγα ατομα με τα κενά που είχα θα διαλεγαν ομως ειναι 2 μηνες και μετα καλοκαίρι τουλάχιστον να τα έχουμε καλά με τον εαυτό μας γνωμη μου κουράγιο και καλή επιτυχία σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Everything is gonna be allrighttt :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top