Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Όσες εκθέσεις κ να γράψετε μεσα στη χρονια αν δε σας ερθει έμπνευση εκείνη τη στιγμή δε θα κάνετε κ πολλά πράγματα ....εγω για παράδειγμα διάβαζα τις σημειώσεις για τα μνημεία λιγο πριν παω να γράψω ...ήξερα ακριβώς τι πρπ να γράψω ,αλλα το θέμα δεν με ενέπνεε ιδιαίτερα με αποτέλεσμα να γράψω 14 ....δεν μπορούσα να το αναπτύξω καθόλου ,έγραφα βλακείες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω εχω ακουσει και για Παγκοσμιοποιηση που χρονια τωρα τη περιμενουν ακομα και για διαφημιση... Το ιδανικο ομως πιστευω πως θα ηταν ανθρωπινα δικαιωματα, εθελοντισμος, πραγματα επικαιρα βασικα. Οπως περυσι που εβαλαν πολιτιστικη κληρονομια λογω της Αμφιπολης

Πέρυσι ήταν και η ημέρα. Ήταν Παγκόσμια Ημέρα Μουσείων, μπήκε όμως κάτι παραπλήσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Εθελοντισμος ναι..και ευρωπαικη ενωποιηση παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσες εκθέσεις κ να γράψετε μεσα στη χρονια αν δε σας ερθει έμπνευση εκείνη τη στιγμή δε θα κάνετε κ πολλά πράγματα ....εγω για παράδειγμα διάβαζα τις σημειώσεις για τα μνημεία λιγο πριν παω να γράψω ...ήξερα ακριβώς τι πρπ να γράψω ,αλλα το θέμα δεν με ενέπνεε ιδιαίτερα με αποτέλεσμα να γράψω 14 ....δεν μπορούσα να το αναπτύξω καθόλου ,έγραφα βλακείες :(

εγώ το ακριβώς αντίθετο... έκθεση δεν πήγαινα φροντιστήριο (και για να είναι ειλικρινής μία μέρα πριν έκατσα και έριξαν μια ματιά σε κάποιες θεματικές ενότητες από ένα βοήθημα που έχω) και είχα έμπνευση τότε και έγραψα 15.4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euaggelia0298

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω εχω ακουσει και για Παγκοσμιοποιηση που χρονια τωρα τη περιμενουν ακομα και για διαφημιση... Το ιδανικο ομως πιστευω πως θα ηταν ανθρωπινα δικαιωματα, εθελοντισμος, πραγματα επικαιρα βασικα. Οπως περυσι που εβαλαν πολιτιστικη κληρονομια λογω της Αμφιπολης
Περσι εβαλαν τα μνημεια γιατι συνεπιπτε με την παγκοσμια ημερα πολιτισμου-μνημειων.

παιδια οσον αφορα τα λατινικα λετε να ζητηθουν ασ πουμε το ειδη του cum?
και ιστορια τι λετε να πεσει???
Σιγουρα θα δουμε κατι απο αγροτικη οικονομια γιατι ειναι καινουργια. Αλλα νομιζω πως και απο τα τεσσερα θα μπει κατι.. Οσον αφορα τα λατινικα τι εννοεις ειδη του cum? Για τις χρονικες με τον ιστορικο-διηγηματικο ή μιλας γενικα??

Ρε αυτο ειναι υπερβολικό
Αν δεις και το βιβλίο δεν υπαρχει κεφάλαιο που να διδαςκει τον πλάγιο λόγο
Εαν δηλαδη σου ζητησουν απαρεμφατικη συνταξη δεν θα την γραψεις, επειδη δεν εχει ξεκαθαρη θεωρια στο βιβλιο? Και σιγα το πραγμα.. Ενα ρημα το κανεις απαρεμφατο (αντε βαζεις και το υποκειμενο σε αιτιατικη).. Νομιζω πως δεν ειναι τραγικα τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Μήπως ξερετε κάποιο καλό βιβλίο ή ιστότοπο με θέματα επαναληπτικά για χημεια με το καινουργιο σύστημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Εγω εκθεση μαθαινω λιγα πραγματα απ εξω... (δεν μου εφταναν ολα τα αλλα :P ) Κυριως ομως τη διαβαζω επειδη λεει πραγματα που ποτε δεν θα σκεφτομουν να γραψω. Ας πουμε για να αναπτυξεις το θεμα της κλωνοποιησης σαφως και πρεπει κατι να εχεις διαβασει. Οπως και για την επιστημη. Μου αρεσει επισης να μαθαινω και ιστορικα γεγονοτα που σχετιζονται με τα θεματα ειναι ενα συν οσο να ναι στην εκθεση :P Παραλληλα ομως διαβαζω πολλα αρθρα, δοκιμια, ε θες δε θες καποια στιγμη την εκφραση σου την αναβαθμιζεις. Ειδικα μεσα απο τα θεωρητικα μαθηματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
Ναι κοπελια γ αυτο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ΤΕφαα Διαιτολογια κανα ιστορικο η και τουριστικα :P
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Faihh

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φαίη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ευελπιστω Φιλολογια Αθηνας (:clapup:) εναλλακτικα ΦΠΨ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ωραιαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euaggelia0298

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Νομιζω πως οι χρονικες με τον cum ειναι καλες και ιδιαιτερες αλλα δεν τις πολυ προτιμουν γιατι στα κειμενα ειναι συχνες και θελοντας ή μη ολοι τις μαθαινουμε σαν κασετα... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
αντεε να δουμε 2 μηνες εμειναννν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Euaggelia0298

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ναι.. Πλησιαζει ο καιρος
Καλη μας επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Καλή επιτυχία παιδιά σε όλους...
Μια ερώτηση/διαπίστωση να κάνω όσον αφορά τις αστυνομικες σχολές..
Πέρυσι έπαιρναν 290 άτομα από ένα πεδίο και η βάση έφτασε 16200 σχεδόν.
Φέτος που τις έχουν βάλει σε ΤΡΙΑ πεδία, τι στο καλό θα γίνει... Πάμε για 17+++ (;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
λογικά θα εξαρτηθεί από τη δυσκολία των θεμάτων και από τις επιδόσεις των μαθητών, γιατί (αν δεν κάνω λάθος) έχεις πρόσβαση και από τις τρεις ομάδες προσανατολισμού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ratatouis

Νεοφερμένος

Ο ratatouis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Πολύ μικρο ρόλο θα παιξει η δυσκολία των θεμάτων...
Τον κύριο λόγο τον έχει η ζήτηση...
Γνωμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο... εννοείται παίζει ρόλο και η ζήτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top