Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GiorgosBusbis

Νεοφερμένος

Ο GiorgosBusbis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

ok...

Νεοφερμένος

Η ok... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επίσης ο Τσούνης έχει ένα καλό βιβλίο φυσικής.
Πρέπει να δώσω γκάζι εγώ στο ΑΟΔΕ -.-



Το Φλεβάρη θα γίνουν οι δηλώσεις. Πάνε στο λύκειο που αποφοίτησες και σε ξέρουν για να μην τρέχεις να μαζεύεις χαρτιά. Ρώτα και θα σου πούνε τι να φέρεις :)


Σ'ευχαριστώ!Δε θα δώσω στο παλιό σχολείο γιατί έχω φύγει σε άλλη πόλη.Άρα καλύτερα να πάρω τηλ να μου πουν.Σ ' ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Επίσης ο Τσούνης έχει ένα καλό βιβλίο φυσικής.
Πρέπει να δώσω γκάζι εγώ στο ΑΟΔΕ -.

Και γω έτσι λέω αλλά όσο γκάζι και να δίνεις στο ΑΟΔΕ,φρένο γίνεται :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Πενέσης καλύτερος από μαθιουδάκη (πιο δύσκολες ασκήσεις). Απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Πενέσης καλύτερος από μαθιουδάκη (πιο δύσκολες ασκήσεις). Απλά.

Επισης εξηγει την θεωρία καλύτερα από το 5φυλλο δείγμα θεωρίας του Μαθιουδακη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StavMed

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η StavMed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Μαθιουδακης για αρχη και ιδιως για τα παιδια της 1ης χρονιας αλλα μετα σιγουρα Πενεσης. Ειναι απολαυση η τοσο αναλυτικη θεωρια του Πενεση:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Η θεωρία του μαθιουδάκη πάντως είναι ιδανική για επανάληψη, ειδικά όταν ο χρόνος πιέζει και έχει και κάποιες χαρακτηριστικές ασκήσεις, πιστεύω είναι στο ιδανικό επίπεδο ο μαθιουδάκης για πανελλήνιες (αν και δεν έχω δει κάποιο άλλο βοήθημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ'ευχαριστώ!Δε θα δώσω στο παλιό σχολείο γιατί έχω φύγει σε άλλη πόλη.Άρα καλύτερα να πάρω τηλ να μου πουν.Σ ' ευχαριστώ!

Ως απόφοιτος παλαιότερων ετών δεν χρειάζεται να πας στο παλιό σχολείο σου. Μπορείς κάλλιστα να πας στο κοντινότερο σχολείο στην περιοχή σου, βασικά σε οποιοδήποτε σχολείο θέλεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Καλύτερα να πάει στο δικό του που τον ξέρουν και μπορούν να τον εξυπηρετήσουν πιο γρήγορα, ενώ σε ένα άλλο μπορεί να του ζητήσουν απολυτήρια κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Σε άλλο για ψυχολογικούς λόγους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Για τους παλιούς, άλλαξε η ύλη στο ΑΟΔΕ ή δεν κατάλαβα τι λέει?!

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...wshs-dioikhshs-epicheirhsewn-eidikothtas.html

Μπερδεύτηκα και αγχώθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
https://sep4u.gr/fek/fek_2015_2139b.pdf

Όχι εντάξει, μάλλον για τους καινούργιους είναι εκείνο. Σε αυτό το ΦΕΚ διατηρεί την παλιά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Το προηγούμενο λινκ έλεγε για ΕΠΑΛ,μόλις το είδα.
Εξεταστέα ύλη των μαθημάτων των Πανελλαδικών εξετάσεων που θα διενεργηθούν το 2016 με το καταργούμενο σύστημα εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση για τους αποφοίτους Ημερήσιου ή Εσπερινού ΕΠΑ.Λ σχολικού έτους 2014-2015 και προηγούμενων ετών
Οκ,τώρα η καρδιά μου μπορεί να επανέλθει στη θέση της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Λέω και εγώ τι γίνετε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Σε άλλο για ψυχολογικούς λόγους!
Προσυπογράφω κάθε λέξη αυτού του μηνύματος! Για εμένα δε θα υπήρχε τίποτα χειρότερο, απ' το να ήμουν υποχρεωμένος να (ξανα)γράψω στο σχολείο απ' το οποίο αποφοίτησα. Μόνο πίκρα, απογοήτευση, άγχος και γενικά δυσάρεστες αναμνήσεις μού επαναφέρει στη μνήμη ο χώρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Προσυπογράφω κάθε λέξη αυτού του μηνύματος! Για εμένα δε θα υπήρχε τίποτα χειρότερο, απ' το να ήμουν υποχρεωμένος να (ξανα)γράψω στο σχολείο απ' το οποίο αποφοίτησα. Μόνο πίκρα, απογοήτευση, άγχος και γενικά δυσάρεστες αναμνήσεις μού επαναφέρει στη μνήμη ο χώρος.
Ενταξει νομιζω ειναι υπερβολικο αυτο.Δεν εχει σημασια ο χωρος που θα γραψεις,εξαλλου εκεινη την ωρα μονο τους τοιχους δεν θα κοιτας,αλλά θα εισαι προσηλωμενος/η στο γραπτο σου.Και εγω δεν ηθελα να γραψω αρχικα στο παλιο μου σχολειο,αλλά μετα το αποδεχτηκα.Αφηστε που εχουν ηδη το απολυτηριο.Ενω αν πας σε αλλο σχολειο τα θελει ολα παλι απο την αρχη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Ενταξει νομιζω ειναι υπερβολικο αυτο.Δεν εχει σημασια ο χωρος που θα γραψεις,εξαλλου εκεινη την ωρα μονο τους τοιχους δεν θα κοιτας,αλλά θα εισαι προσηλωμενος/η στο γραπτο σου.Και εγω δεν ηθελα να γραψω αρχικα στο παλιο μου σχολειο,αλλά μετα το αποδεχτηκα.Αφηστε που εχουν ηδη το απολυτηριο.Ενω αν πας σε αλλο σχολειο τα θελει ολα παλι απο την αρχη.:P

Διαφωνώ. Ο χώρος πιστεύω έχει τεράστια σημασία. Ειδικά αμα σου ξύπνα αναμνήσεις απογοήτευσης, άγχους και -γω δε ξέρω τι-θα σε επηρεάσει κάπως όσο να'ναι.
Εγώ προσωπικά θα δώσω σε άλλο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aristotelis10

Νεοφερμένος

Ο aristotelis10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Διαφωνώ. Ο χώρος πιστεύω έχει τεράστια σημασία. Ειδικά αμα σου ξύπνα αναμνήσεις απογοήτευσης, άγχους και -γω δε ξέρω τι-θα σε επηρεάσει κάπως όσο να'ναι.
Εγώ προσωπικά θα δώσω σε άλλο σχολείο.

Τι γινεται ρε παιδια ολοι σε αλλο σχολειο θα παμε να ξαναδωσουμε πανελληνιες;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StewieFG

Νεοφερμένος

Ο StewieFG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδιά πώς μπορώ να βελτιωθώ στην Έκθεση; Παρόλο που έχω αρκετές απόψεις για διάφορα θέματα και διαβάζω τον "Πειστικό Λόγο" του Κούτρα δεν είμαι ικανοποιημένος με την επίδοσή μου σε περίληψη και έκθεση. Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top