Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Οεφέ έκθεση γράψανε; Αν ναι, τι έπεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Η Φυσική κατεύθυνσης του 2012 μόνο εύκολη δεν ήταν. Επίσης το διαγώνισμα των μαθηματικών κατεύθυνσης του 2009 , δεν ήταν πολύ δύσκολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η Φυσική κατεύθυνσης του 2012 μόνο εύκολη δεν ήταν. Επίσης το διαγώνισμα των μαθηματικών κατεύθυνσης του 2009 , δεν ήταν ιδιαίτερα υψηλού επιπέδου δυσκολίας.
Συμφωνώ για τη Φυσική, αλλά τα Μαθηματικά τότε δεν τα έλεγες και εύκολα, δεδομένου των θεμάτων που έπεφταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Mεγαλε δια προλαβαινω λες να προετιμαστω για πανελληνιες αν ξεκινησω διαβασμα απο 15 γεναρη χωρις φρο βεβαια.Να σου ειπισημανω οτι θα δωσω αλλου παννεληνιες γτ δεν εχω σκοπο να το πω στους γονεις μου και θα παρακουλουθω παραλληλα και την σχολη.Τεχνολογικη ειχα επιλεξει + αοθ.7μαθηματα 3 μαθηματα βατα αοθ,αοδε .αεεπ.Αν διαβαζω φυσικη κατ απο το yliko.net ειναι καλα?Εχεις να προτεινεις κανενα καλο βοηθημα?

Γιώργο...αν πάρεις μετεγγραφή γιατί να ξαναδώσεις?? Δεν σου αρέσει το τμήμα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Γιώργο...αν πάρεις μετεγγραφή γιατί να ξαναδώσεις?? Δεν σου αρέσει το τμήμα σου?
Μια σκεψη εκανα.Μαλλον δεν θα ξαναδωσω.Τι λες με 5 μορια ειμαι μεσα για διοικηση αει πατρας με 41 θεσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Τι κατεύθυνση είσαι;

Παλιά τεχνολογική, μάλλον θα πάω για τα 6 μαθήματα.

Όχι, η ύλη είναι η ίδια όπως η περσινή. Μόνο τα μαθηματικά έχουν αλλάξει και έχουν την ίδια ύλη με το καινούργιο σύστημα.
Δηλαδή για τεχνολογική, φυσικές, αοδέ, αοθ, μαθ γενικής,υπολογιστές είναι ίδια;
Να σε ρωτήσω, μαθηματικά κατ ευκολύνανε η πιο πολλά;


Εγώ πιστεύω τίποτα με ανθρωπιστική κρίση, ανθρωπιά κάτι για άνθρωπο τέλος πάντων :D
Αφού είχαμε τα νομοσχέδια για ανθρωπιστική κρίση και ο κόσμος έκανε αιτήσεις για επιδόματα κλπ κλπ, και στην Ευρώπη λέγαμε ανθρωπιστική βοήθεια...
Βλακείες θέματα αυτά και άκρως προπαγανδιστικά. Πρέπει να γράψεις την επικρατούσα άποψη, αλλιώς κόπηκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Merendaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Merendaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Μια σκεψη εκανα.Μαλλον δεν θα ξαναδωσω.Τι λες με 5 μορια ειμαι μεσα για διοικηση αει πατρας με 41 θεσεις?

ναι εισαι μεσα...αλλα ως εναλλακτικη μπορεις να κανεις το10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Παλιά τεχνολογική, μάλλον θα πάω για τα 6 μαθήματα..
ΑΟΔΕ,ΑΕΠΠ,εκθεση,φυσικη η ύλη είναι ίδια με του 2015.Στα μαθηματικά η ύλη είναι ίδια με αυτούς που δίνουν με το νεο σύστημα,δηλαδή μιγαδικοι και μερικά από τα ολοκληρωματα είναι εκτός ύλης. Για αοθ και μαθηματικά γενικης δε γνωρίζω γιατί έδινα βιολογία.
Όσο για τα μαθηματικά,όσο πάνε και δυσκολεύουν,που θα φτάσουν δε ξέρω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Συμπλήρωση
Στο ΑΟΘ είναι ίδια η ύλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παλιά τεχνολογική, μάλλον θα πάω για τα 6 μαθήματα.

Δηλαδή για τεχνολογική, φυσικές, αοδέ, αοθ, μαθ γενικής,υπολογιστές είναι ίδια;
Να σε ρωτήσω, μαθηματικά κατ ευκολύνανε η πιο πολλά;.

Si. Όλα ίδια εκτός από μαθηματικά που άλλαξε και πήρε την ύλη του καινούργιο συστήματος. Όλα τα υπόλοιπα ίδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos977

Νεοφερμένος

Ο giorgos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δίνω ξανά (απόφοιτος 2015) με το καινούριο σύστημα...
Κάνω φροντιστήριο μαθηματικά και αοθ γιατί αοθ δεν έδωσα πέρσι και είναι καινούριο για μένα
ΑΕππ μόνος μου και έκθεση πέρσι δεν την παράτησα ποτέ και επέλεξα να κάνω κάποιες μικρό επαναλήψεις μόνος μου...
ΑΕππ τι έχει αλλάξει στην ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Δίνω ξανά (απόφοιτος 2015) με το καινούριο σύστημα...
Κάνω φροντιστήριο μαθηματικά και αοθ γιατί αοθ δεν έδωσα πέρσι και είναι καινούριο για μένα
ΑΕππ μόνος μου και έκθεση πέρσι δεν την παράτησα ποτέ και επέλεξα να κάνω κάποιες μικρό επαναλήψεις μόνος μου...
ΑΕππ τι έχει αλλάξει στην ύλη;

View attachment ύλη σχ έτους 2015_2016 ημερήσια ΓΕΛ.pdf
Χονδρικά :
->1ο κεφάλαιο εκτός ύλης
->5ο κεφάλαιο εντός ύλης
Υπάρχουν όμως και κάποιες ακόμα αλλαγές(σύγκρινε με την προηγούμενη ύλη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Κατάλαβα παιδιά ευχαριστώ. Ο φίλος όμως λέει ότι και αεππ άλλαξε η ύλη. Μήπως έχει αλλάξει και σε άλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a(po)tyxia

Νεοφερμένος

Ο a(po)tyxia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Κατάλαβα παιδιά ευχαριστώ. Ο φίλος όμως λέει ότι και αεππ άλλαξε η ύλη. Μήπως έχει αλλάξει και σε άλλα;
Η ύλη στο ΑΕΠΠ δεν είναι κοινή για το νέο και το παλαιό σύστημα.
Αν δίνεις με το νέο , η ύλη που πρέπει να καλύψεις στο ΑΕΠΠ είναι αυτή εδώ. Αν όμως είσαι "παλαιο-συστημίτης" , δες την ύλη του μαθήματος εδώ , όπως αναφέρεται στο ΦΕΚ (σελίδες 7 και 8.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kluader

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Η ύλη στο ΑΕΠΠ δεν είναι κοινή για το νέο και το παλαιό σύστημα.
Αν δίνεις με το νέο , η ύλη που πρέπει να καλύψεις στο ΑΕΠΠ είναι αυτή εδώ. Αν όμως είσαι "παλαιο-συστημίτης" , δες την ύλη του μαθήματος εδώ , όπως αναφέρεται στο ΦΕΚ (σελίδες 7 και 8.)

A, ok. Δηλαδή αν δώσω με το παλιό σύστημα, έχω ίδια ύλη σε όλα τα μαθήματα με τους περυσινούς πλην των μαθηματικών κατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Κατάλαβα παιδιά ευχαριστώ. Ο φίλος όμως λέει ότι και αεππ άλλαξε η ύλη. Μήπως έχει αλλάξει και σε άλλα;

Αναφερόμουν στην περίπτωση του @giorgos977 ,ο οποίος επέλεξε το καινούριο σύστημα εξέτασης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos977

Νεοφερμένος

Ο giorgos977 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
• Εισάγονται νέοι αλγόριθμοι αναζήτησης και ταξινόμησης σε πίνακες.
θα εχω θεμα εαν χρησημοποιησω τους παλιους; αν ναι που θα βρω τους νεους; γιατι ουσιαστικα διαβαζω μονος μου και τα βοηθηματα που εχω με ασκησεις ειναι απο περσι και την υλη την καινουρια ευτυχως ειναι μονο ως θεωρια...(απο οτι καταλαβα)
τωρα θα γραψω διαγωνισμα και αν δεν τα παω καλα θα αρχισω φροντηστηριο και στο αεππ...
εκθεση ιδια η υλη στο καινουριο; τι ρωταω βεβαια..αλλα νταξει κουβεντα να γινεται...

Ευχαριστω πολυ και για τις απαντησεις σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silver4

Νεοφερμένος

Ο silver4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπερα! Ειμαι αποφοιτος και θελω να ξαναδωσω αλλα λογω προβληματων το εχω αφησει εδω και καιρο. Θελω να το συνεχισω τωρα αλλα δεν ξερω αν προλαβαινω. Ειμαι θεβρητικη κατευθυνση και θελω να δωσω με το νεο συστημα για Αστυφυλακων. Τι μου προτεινετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλησπερα! Ειμαι αποφοιτος και θελω να ξαναδωσω αλλα λογω προβληματων το εχω αφησει εδω και καιρο. Θελω να το συνεχισω τωρα αλλα δεν ξερω αν προλαβαινω. Ειμαι θεβρητικη κατευθυνση και θελω να δωσω με το νεο συστημα για Αστυφυλακων. Τι μου προτεινετε?


Φίλε καλημέρα και καλή χρονιά. Εάν σου αρέσει και το θέλεις πολύ κάντο δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Θέλει σίγουρα αρκετή προσπάθεια από εσένα , αλλά εάν θες κατι θα το πετυχεις, ούτως ή άλλως εξ όσων γνωρίζω δεν είναι πολύ υψηλα οι βάσεις μέχρι βεβαια περυσι , τώρα τι θα γίνει δεν ξέρω. Αλλά εάν ήσουν καλός, δεν είχες κενά και σου αρέσει γιατί όχι??Προσπάθησε το!! Ότι και εάν αποφασίσεις σου εύχομαι καλή επιτυχία , ότι και εάν θες να γίνει πραγματικότητα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silver4

Νεοφερμένος

Ο silver4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Φίλε καλημέρα και καλή χρονιά. Εάν σου αρέσει και το θέλεις πολύ κάντο δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Θέλει σίγουρα αρκετή προσπάθεια από εσένα , αλλά εάν θες κατι θα το πετυχεις, ούτως ή άλλως εξ όσων γνωρίζω δεν είναι πολύ υψηλα οι βάσεις μέχρι βεβαια περυσι , τώρα τι θα γίνει δεν ξέρω. Αλλά εάν ήσουν καλός, δεν είχες κενά και σου αρέσει γιατί όχι??Προσπάθησε το!! Ότι και εάν αποφασίσεις σου εύχομαι καλή επιτυχία , ότι και εάν θες να γίνει πραγματικότητα!!

Ευχαριστώ πολύ. Υπαρχουν μερικά κενά αλλά το θέλω και θα το προσπαθήσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top