Πανελλήνιες 2016

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Από την περσινή μου εμπειρία αν δεν γίνει η επανάληψη μέσα στα χριστούγεννα, δεν θα γίνει ΠΟΤΕ. :P
Μόλις ξεκινήσουν τα σχολεία δεν θα έχετε πολύ χρόνο για διάβασμα, η ύλη θα προχωράει όλο και πιο γρήγορα και δεν θα προλαβαίνετε.
Όση ύλη καλύψατε τους 5 αυτούς μήνες, αν δεν την κάνετε μια γερή επανάληψη ΤΩΡΑ θα ξεχαστεί ΣΙΓΟΥΡΑ και μετά θα τρέχετε.
Το επόμενο στάδιο είναι το πάσχα, αλλά τότε θα έχετε και άγχος κλπ. θα σας πιέζουν επαναληπτικά διαγωνίσματα σε όλη την ύλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Από την περσινή μου εμπειρία αν δεν γίνει η επανάληψη μέσα στα χριστούγεννα, δεν θα γίνει ΠΟΤΕ. :P
Μόλις ξεκινήσουν τα σχολεία δεν θα έχετε πολύ χρόνο για διάβασμα, η ύλη θα προχωράει όλο και πιο γρήγορα και δεν θα προλαβαίνετε.
Όση ύλη καλύψατε τους 5 αυτούς μήνες, αν δεν την κάνετε μια γερή επανάληψη ΤΩΡΑ θα ξεχαστεί ΣΙΓΟΥΡΑ και μετά θα τρέχετε.
Το επόμενο στάδιο είναι το πάσχα, αλλά τότε θα έχετε και άγχος κλπ. θα σας πιέζουν επαναληπτικά διαγωνίσματα σε όλη την ύλη.

#fact
Πράγματι παιδιά ισχύει αυτό.Όσο και αν βαριέστε,όσο και αν δυσανασχετειτε,κάντε ΤΩΡΑ την επανάληψη όσων κάνατε μέχρι στιγμής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες.Εξαλλου η επαναληψη ειναι η μητερα της μαθησης.Καντε ενα φρεσκαρισμα σε οσα μαθηματα αισθανεστε οτι τα εχετε παραμελησει.Πχ αν ειναι φυσικη ή μαθηματικα καντε επαναληψη θεωρια και λυστε ασκησεις.Αν ειναι θεωρητικα μαθηματα οπως βιο γεν διαβαστε
παλι οσα κεφαλαια εχετε κανει μεχρι τωρα.Πρωτοχρονια μπορειτε να αφησετε μια κενη μερα να ξεκουραστιετε χωρις να κανετε κατι.
Αν δεν υπαρχει το σχολειο στην μεση το διαβασμα προγραμματιζεται πιο καλα οπως και να εχει.Αφιερωστε τουλαχιστον 5 ωρες την μερα σε ενα μαθημα και θα εχετε και θα σας μενει και ελευθερος χρονος για να κανετε ο,τι θελετε.
Οσο αφορα τα ξενυχτια ΔΕΝ υπαρχει κανενας λογος να μπειτε σε αυτο το βασανο ΕΚΤΟΣ και αν ειστε νυχτερινοι τυποι.Ειχα αρκετους συμμαθητες που απεδιδαν καλυτερα το βραδυ.Προσωπικα ειμαι πρωινος τυπος και οσες φορες συνεχιζα να διαβαζω μεχρι τις 12 το βραδυ την επομενη μερα ημουν ρακος.Απλα δεν το αντεχα και στο τελος σταματησα να το κανω αυτο στον εαυτο μου.Εκλεινα τα βιβλια κατα τις 10 και ξυπνουσα για το σχολειο ττην επομενη μερα λιγο πιο νωρις.Δηλαδη αν ξυπναγα κατα τις 6 πχ δεν με πειραζε τοσο,παρα να κοιμομουν 2 το βραδυ.
Αυτα απο μενα καλη επιτυχια σε οσους δινουν για πρωτη ή ν-οστη φορα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Παίδες βοήθεια !! Δίνω δεύτερη φορά πανελλήνιες με στόχο τη Νομική και έχω τρομερό άγχος. Πέρυσι συγκέντωσα 17.036 μόρια ( λόγω 10 στη λογοτεχνια )και οι βαθμοι μου στα αρχαια , λατινικα , εκθεση και ιστορια ηταν παρα πολυ καλοι . Ωστοσο , αν και τελειωσα πριν λιγες μερες την υλη , η ιδεα της δευτερης αποτυχιας με τρομαζει και δεν ξερω τι να κανω. Οι καθηγητες μου μου προτειναν μεσα στις γιορτες να ξεκουραστω για να παρω δυναμεις και να μην διαβασω τιποτα λεγοντας οτι τα ξερω αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να μεινω 15 μερες εκτος προγραμματος . Τι προτεινετε να κανω ; Δινει κανενας αλλος ξανα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Παίδες βοήθεια !! Δίνω δεύτερη φορά πανελλήνιες με στόχο τη Νομική και έχω τρομερό άγχος. Πέρυσι συγκέντωσα 17.036 μόρια ( λόγω 10 στη λογοτεχνια )και οι βαθμοι μου στα αρχαια , λατινικα , εκθεση και ιστορια ηταν παρα πολυ καλοι . Ωστοσο , αν και τελειωσα πριν λιγες μερες την υλη , η ιδεα της δευτερης αποτυχιας με τρομαζει και δεν ξερω τι να κανω. Οι καθηγητες μου μου προτειναν μεσα στις γιορτες να ξεκουραστω για να παρω δυναμεις και να μην διαβασω τιποτα λεγοντας οτι τα ξερω αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο να μεινω 15 μερες εκτος προγραμματος . Τι προτεινετε να κανω ; Δινει κανενας αλλος ξανα ;

Κατά την γνώμη μου ξεκουράσου. Είναι προτιμότερο να ξεκουραστείς παρά να κάνεις επαναλήψεις διαρκώς. Ειδάλλως, μετά θα εξουθενωθείς. Και πίστεψέ με, η "κοιλιά" θα είναι μεγάλη διότι θα έχεις εξαντληθεί τόσο που δεν θα έχεις όρεξη. Βέβαια εάν νομίζεις ότι υπάρχει ένα μάθημα στο οποίο έχεις κάποια κενάκια δεν θα ήταν κακό να αφιερώσεις λίγο χρόνο σε αυτό (φαντάζομαι ότι εάν έχεις κενά θα είναι ελάχιστα μιας και θες υψηλόβαθμη σχολή και έτσι δεν χρειάζεται να το παρακάνεις). Εάν επιτρέπεται, με ποιο σύστημα δίνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου ξεκουράσου. Είναι προτιμότερο να ξεκουραστείς παρά να κάνεις επαναλήψεις διαρκώς. Ειδάλλως, μετά θα εξουθενωθείς. Και πίστεψέ με, η "κοιλιά" θα είναι μεγάλη διότι θα έχεις εξαντληθεί τόσο που δεν θα έχεις όρεξη. Βέβαια εάν νομίζεις ότι υπάρχει ένα μάθημα στο οποίο έχεις κάποια κενάκια δεν θα ήταν κακό να αφιερώσεις λίγο χρόνο σε αυτό (φαντάζομαι ότι εάν έχεις κενά θα είναι ελάχιστα μιας και θες υψηλόβαθμη σχολή και έτσι δεν χρειάζεται να το παρακάνεις). Εάν επιτρέπεται, με ποιο σύστημα δίνεις;
Και εγώ προς την ξεκούραση τείνω . Να φανταστείς σήμερα προσπάθησα να διαβάσω αρχαία αλλά δεν άντεξα . Προτίμησα το καινούργιο σύστημα γιατί στην ουσία τα μαθήματα του παλιου ηταν εκεινα που με πεταξαν εκτος Νομικής ( 10 λογοτεχνια και 17 βιολογια ) και φυσικα με τα 4 μαθηματα θα εχω και περισσοτερο χρονο να επικεντρωθω σε αυτα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Και εγώ προς την ξεκούραση τείνω . Να φανταστείς σήμερα προσπάθησα να διαβάσω αρχαία αλλά δεν άντεξα . Προτίμησα το καινούργιο σύστημα γιατί στην ουσία τα μαθήματα του παλιου ηταν εκεινα που με πεταξαν εκτος Νομικής ( 10 λογοτεχνια και 17 βιολογια ) και φυσικα με τα 4 μαθηματα θα εχω και περισσοτερο χρονο να επικεντρωθω σε αυτα .

Καλά κάνεις και δίνεις με το σύστημα των τεσσάρων. Είναι καλύτερο υπό την έννοια ότι καταργείται η λογοτεχνία, η οποία είναι άκρως υποκειμενικό μάθημα, προκαλώντας αδικίες λόγω αυτού του προβλήματος, και υποβαθμίζεται όταν εξετάζεται πανελλαδικώς (εν αντιθέσει με άλλους που ισχυρίζονται ότι η λογοτεχνία υποβαθμίζεται όταν εξοβελίζεται από τις πανελλήνιες). Επίσης η βιολογία η οποία είναι άσχετη με το χαρακτήρα σπουδών των ανθρωπιστικών και κοινωνικών σπουδών (ευτυχώς πλέον επιλέγεται μόνο από αυτούς που θέλουν να έχουν πρόσβαση σε επιστήμες υγείας).
Πρόσεξα ότι είσαι φοιτήτρια πολιτικών επιστημών. Επειδή σκέφτομαι ως δεύτερη επιλογή τις πολιτικές επιστήμες μετά τη νομική, θα ήθελα να σε ρωτήσω ορισμένα πράγματα. Τα μαθήματα μέσα στη σχολή έχουν κάποιο ενδιαφέρον; Επίσης, προσιδιάζουν κάπως με τα μαθήματα της νομικής (φαντάζομαι ότι αυτός ο συσχετισμός σε ώθησε και στις πολιτικές επιστήμες) ή ήταν κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτό που φανταζόσουν; Αξίζει να κάνω 4 χρόνια πολιτικό και μετά να δώσω κατατακτήριες για νομική ή να ξαναδώσω πανελλήνιες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva097

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eva097 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Καλά κάνεις και δίνεις με το σύστημα των τεσσάρων. Είναι καλύτερο υπό την έννοια ότι καταργείται η λογοτεχνία, η οποία είναι άκρως υποκειμενικό μάθημα, προκαλώντας αδικίες λόγω αυτού του προβλήματος, και υποβαθμίζεται όταν εξετάζεται πανελλαδικώς (εν αντιθέσει με άλλους που ισχυρίζονται ότι η λογοτεχνία υποβαθμίζεται όταν εξοβελίζεται από τις πανελλήνιες). Επίσης η βιολογία η οποία είναι άσχετη με το χαρακτήρα σπουδών των ανθρωπιστικών και κοινωνικών σπουδών (ευτυχώς πλέον επιλέγεται μόνο από αυτούς που θέλουν να έχουν πρόσβαση σε επιστήμες υγείας).
Πρόσεξα ότι είσαι φοιτήτρια πολιτικών επιστημών. Επειδή σκέφτομαι ως δεύτερη επιλογή τις πολιτικές επιστήμες μετά τη νομική, θα ήθελα να σε ρωτήσω ορισμένα πράγματα. Τα μαθήματα μέσα στη σχολή έχουν κάποιο ενδιαφέρον; Επίσης, προσιδιάζουν κάπως με τα μαθήματα της νομικής (φαντάζομαι ότι αυτός ο συσχετισμός σε ώθησε και στις πολιτικές επιστήμες) ή ήταν κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτό που φανταζόσουν; Αξίζει να κάνω 4 χρόνια πολιτικό και μετά να δώσω κατατακτήριες για νομική ή να ξαναδώσω πανελλήνιες;
Τα μαθήματα του Πολιτικού είναι - κατα τη γνωμη μου τουλάχιστον - αρκετά ενδιαφέροντα και σίγουρα θα βρεις κάτι που να σου αρέσει και να σου κινησει το ενδιαφερον . Στη σχολη διδάσκονται πολλά μαθήματα δικαίου ( αυτός ήταν ο κύριος λόγος που την επέλεξα ) , αλλά ακόμα και με τη διδασκαλία μαθημάτων δικαίου δεν αποκτάς την ιδιότητα του νομικού , όπως συμβαινει με τις νομικες σχολες . Αποφοιτώντας απο τις Πολιτικες Επιστήμες , θα εντρυφήσεις σε άλλους κλάδους ( ανάλογα με το μεταπτυχιακό που θα επιλέξεις ) . Προσωπικά , σου προτείνω να μην σκέφτεσαι το ενδεχόμενο της αποτυχίας , καθώς με συστηματικό διάβασμα μπορείς να επιτυχεις τον στοχο σου . Ωστόσο , σε περίπτωση που δεν υπάρξει το επιθυμητο αποτέλεσμα θεωρω τη λυση των πανελλαδικων ως μονοδρομο , διοτι για τις κατατακτηριες πρεπει πρωτα να ολοκληρώσεις τις σπουδές σου στο Πολιτικό και ύστερα να δωσεις εξετάσεις . Σε περίπτωση που επιλεγεις ( να σημειωθει οτι επιλεγονται ελαχιστα ατομα ) εισαγεσαι στο δευτερο ετος της Νομικης χρωστώντας παράλληλα και τα μαθήματα του πρώτου έτους . Με λίγα λόγια , επιλέγοντας τις κατατακτήριες θα αποκτήσεις πτυχίο Νομικής σε 8 χρόνια , ενώ ακολουθώντας τον δρόμο των πανελληνίων θα αποφοιτήσεις απο τη Νομικη σε 5 χρόνια ( 4 χρόνια η σχολη και 1 ο επιπλέον χρόνος των πανελλαδικών ) . Ελπίζω να σε βοήθησα . Για οτιδήποτε χρειαστείς σχετικα με τις εξετασεις μην διστασεις να μου στειλεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos1908

Νεοφερμένος

Ο Nikos1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
το οτι προβλεπει εστω και στο περιπου πως θα κινηθουν οι βασεις το θεωρω τουλαχιστον αστειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Το ότι θα πέσουν τόσο πολύ οι βάσεις, πως το ξέρουν; Εάν υπάρξει μεγάλη μείωση θέσεων, τότε το λογικό είναι οι βάσεις να εκτοξευτούν (άλλωστε κάθε χρόνο βλέπουμε να μειώνονται). Εκτός κι αν τα θέματα είναι παλούκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos1908

Νεοφερμένος

Ο Nikos1908 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παιδια αν ενας δεν γραψει και τοσο καλα στο τελος και βγαλει παραδειγμα 9000 με 10000 μορια τοτε περναει σε καποιο τει σιγουρα ή λογω του νεου συστηματος δεν ξερουμε πως θα κινηθουν οι βασεις (αναφερομαι για οικονομιας και πληροφορικης και 5ο πεδιο για οποιοδηποτε τει ) ευχαριστω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Παιδια αν ενας δεν γραψει και τοσο καλα στο τελος και βγαλει παραδειγμα 9000 με 10000 μορια τοτε περναει σε καποιο τει σιγουρα ή λογω του νεου συστηματος δεν ξερουμε πως θα κινηθουν οι βασεις (αναφερομαι για οικονομιας και πληροφορικης και 5ο πεδιο για οποιοδηποτε τει ) ευχαριστω !

Τώρα με το νέο και το παλιό, δεν ξέρουμε πως θα κινηθούν... εδώ καλά καλά δεν ξέρουμε πως θα είναι οι εξετάσεις, πότε θα γίνουν μηχανογραφικά, πότε θα βγουν οι βάσεις και για ποιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Παίδες τίποτα δεν είναι σίγουρο .Εκεί βέβαια στα 9000-10000 μόρια για κάποιο ΤΕΙ είναι το πιθανότερο,δίχως όμως να αποκλείονται και χαμηλόβαθμα πανεπιστημιακά τμήματα ( τα οποία όμως έχω την εντύπωση ότι θα κυμανθούν αυξητικά ,αλλά κανείς δεν μπορεί να ξέρει ακόμη _εικασίες_)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Παιδιά έχει συμβεί ποτέ ως τωρα να έχει πέσει το ίδιο βιβλίο συγγραφέα δύο φορές στα αρχαία πχ ηθικα και ξανά ηθικά..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
Μία ερώτηση
Μαθηματικά και Αεππ που είστε στην ύλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

formio4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η formio4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλους ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ με ΥΓΕΙΑ, ΕΥΤΥΧΙΑ, ΕΠΙΤΥΧΙΑ στις πανελλήνιες!!!
Το 2016 να φέρει ό,τι μας στέρησε το 2015 και να αποτελέσει μια νέα αρχή για την επίτευξη των στόχων και την προσωπική μας βελτίωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά έχει συμβεί ποτέ ως τωρα να έχει πέσει το ίδιο βιβλίο συγγραφέα δύο φορές στα αρχαία πχ ηθικα και ξανά ηθικά..?

Ναι, έπεσαν τρεις συνεχόμενες χρονιές Ηθικά Νικομάχεια, 2008-2009-2010 :-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange23

Νεοφερμένος

Η orange23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κρίμα:/ λέτε να πέσει ξανά Πρωταγόρας?και αν ναι πιοα νομίζετε πιο σος..?πάντως τελευταία δεν έχει γινει αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Τα θέματα μπαίνουν με κλήρωση και επομένως όλα είναι πιθανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top