[Πανελλήνιες 2016] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lovermusic

Νεοφερμένος

Ο Lovermusic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Παιδιά, θέλω να σας κάνω μία ερώτηση. Εγώ έδωσα φέτος Πανελλήνιες αλλά υπάρχει περίπτωση να χρειαστεί να ξαναδώσω. Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει για το πως θα είναι τα μαθήαμτα με το νέο σύστημα?
Μπορώ να επιλέξω κλάδο που θα με βγάζει και σε πληροφορικό αλλά και σε μαθηματικό?
Άκουσα οτι μπορούμε να επιλέξουμε το δικό μας σύστημα αλλά θα διεκδικούμε το 10% των βάσεων ή με το κενούργιο.
Επίσης αν τυχόν κάποιος περάσει φέτος σε μία σχολή και ξαναδώσει με το κενούργιο σύστημα μπορεί να επιλέξει να συνεχίσει στη σχολή την οποία είχε δηλωμένη από εκείνη την χρονιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scareless

Νεοφερμένος

Ο scareless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στα μαθηματικά κατεύθυνσης η ύλη θα έχει μιγαδικούς; Ξέρει κανείς κάτι;

Οχι Θανάση δεν θα έχει μιγαδικούς.Κριμα πάντως που δεν θα έχει.Εχω ακούσει οτι θα τους βαλουν στην β λυκείου μαθηματικά κατεύθυνσης.

Εχει ανακοινωθει η υλη για του χρονου και αν ναι υπαρχει κανα σχετικο λινκ?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
ρε παιδιά επειδή έχω μπερδευτεί η ύλη στην χημεία ποιά ακριβώς θα είναι?Επίσης 2 ώρες ιδιαίτερο φτάνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πάντως στο ischool σε αυτή την γενιά,από ότι βλέπω,μαζεύτηκαν πάρα πολλοί με στόχο ιατρική.Πρώτη φορά παρατηρώ τόσους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Η ύλη στα λατινικά για τις πανελλήνιες του 2016 είναι η εξής:
Τα αποσπάσματα των κειμένων περιλαμβάνονται στα σχολικά εγχειρίδια Λατινικών των Μ. Πασχάλη και Γ. Σαβ−
βαντίδη για τη Β΄ και Γ΄ Λυκείου. Η κατανομή των προαναφερόμενων γραμματικών και συντακτικών φαινομένων
στα αποσπάσματα των κειμένων θα γίνει ως εξής:
ΚΕΙΜΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ & ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΟ
Κειμ. 3 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό των κειμένων 1, 2, 3
Κειμ. 5 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό των κειμένων 4,5
Κειμ. 6 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένου 6
Κειμ. 7 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένου 7
Κειμ. 11 Μετάφραση Γραμματική κειμένων 8, 9, 10, γραμματική−συντακτικό κειμένου 11
Κειμ. 13 Μετάφραση Γραμματική κειμένου 12, γραμματική−συντακτικό κειμένου 13
Κειμ. 14 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένου 14
Κειμ. 15 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένου 15
Κειμ. 20 Μετάφραση Γραμματική κειμένου 16, γραμματική−συντακτικό κειμένων 17, 18, 19, 20
Κειμ. 21 Μετάφραση Συντακτικό κειμένου 21
Κειμ. 24 Μετάφραση Γραμματική κειμένου 22, γραμματική− συντακτικό κειμένων 23, 24
Κειμ. 25 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένου 25
Κειμ. 27 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένων 26, 27
Κειμ. 29 Μετάφραση Γραμματική−συντακτικό κειμένων 28, συντακτικό κειμένου 29
Κειμ. 31 Μετάφραση Συντακτικό κειμ. 30, 31
Κειμ. 34 Μετάφραση Γραμματική & συντακτικό κειμ. 32, 33, 34
Κειμ. 36 Μετάφραση Συντακτικό κειμένων 35, 36 και 49 (μόνο ο προσδιορισμός του σκοπού)
Κειμ. 38 Μετάφραση Συντακτικό κειμένων 37, 38
Κειμ. 42 Μετάφραση Συντακτικό κειμένων 39, 40 (μόνο οι εναντιωματικές), 41 (μόνο οι απλές παραβολικές), 42
Κειμ. 43 Μετάφραση Συντακτικό κειμένων 43 και 46 (μόνο επιρρηματικές συμπερασματικές προτάσεις)
Κειμ. 44 Μετάφραση Συντακτικό κειμένου 44 και γραμματική κειμένου 50
Κειμ. 45 Μετάφραση Συντακτικό κειμένου 45



Δε θα γνωρίσετε Ιουλία και Πορκία Δηλαδή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
εγώ θα πάω Θετική με Βιολογία και ξεκινάω καλοκαιρινά στις 22 Ιουνίου...
ακόμα προσπαθώ να συνειδητοποιήσω ότι μένει ένας χρόνος και τέλος το σχολείο...
κουράγιο γενιά του '98, έμεινε λιγότερο από ένας χρόνος! θα τα καταφέρουμε !! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εγώ θα πάω Θετική με Βιολογία και ξεκινάω καλοκαιρινά στις 22 Ιουνίου...
ακόμα προσπαθώ να συνειδητοποιήσω ότι μένει ένας χρόνος και τέλος το σχολείο...
κουράγιο γενιά του '98, έμεινε λιγότερο από ένας χρόνος! θα τα καταφέρουμε !! :) :)

Και εγώ ίδιο πεδίο,όντως δυσκολεύομαι πολύ να καταλάβω πότε έφτασε η σειρά μας :confused:
Ιατρική;:clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HliasV

Νεοφερμένος

Ο HliasV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι.Εγώ είμαι του '99 και πάω για ιατρική,κτηνιατρική.Για την ιατρική ξέρω πολλά πράγματα μιας και η μάνα μου είναι νοσοκόμα και γνωρίζω πολλούς γιατρούς με τους οποίους έχω μιλήσει κιόλας για την ιατρική(σπουδές,ειδικότητες,αγροτικό κτλ.) όμως για την κτηνιατρική παρόλο που έχω ψάξει είμαι λίγο στα σκοτάδια.Ξέρω ο'τι είναι 5 χρόνια οι σπουδές αλλά μετά για ειδικότητα έχει η Ελλάδα; πρέπει να βγω εξωτερικό; και ποιες είναι οι ειδικότητες που μπορεί να ακολουθήσει ένας κτηνίατρος; μέσες άκρες έχω βρει μερικές αλλά δεν είμαι σίγουρος ο'τι είναι αυτές.'Οποιος γνωρίζει περι του θέματος θα ήθελα να με ενημερώσει ευχαριστώ και συγνώμη που ρωτάω κάτι άσχετο σε ένα ηδη υπάρχον θέμα :redface:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Με το νέο σύστημα στο προσανατολισμό των οικονομικών-πληροφορικής ξέρουμε αν η ύλη στα Α.Ε.Π.Π , Α.Ο.Θ. θα είναι η ίδια ή θα αλλάξει?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αυτό που τα φροντιστήρια ξεκινάνε τα μαθήματα από τώρα ενώ δεν έχει ανακοινωθεί ακόμη η ύλη είναι απίστευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pene_

Νεοφερμένος

Η pene_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα παιδιά,
Είμαι και γω 17, μαθήτρια της β λυκείου και θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την αποψή σας στο εξής:
Κατ' αρχήν, να αναφερω οτι ανήκω στο πεδίο των θετικών σπουδών. Από τα χρόνια του γυμνασίου, ήδη, το ενδιαφέρον μου είχε επικεντρωθεί στο 3ο επιστημονικό πεδίο με 1η και καλύτερη επιλογή το να γίνω παιδίατρος. Το επάγγελμα αυτό αποτελούσε όνειρα για μένα γιατί ετσι θα κατάφερνα να συνδυάσω την μεγάλη μου αγάπη για τη βιολογία και τα παιδιά. Το θέμα είναι ότι αυτό αποτελούσε όνειρο μέχρι πρωτίστως. Τώρα, πλέον, για κάποιους συγκεκριμένους λόγους το ενδιαφέρον μου για την ιατρική έχει χαθεί και αμφιβάλλω αν είναι αυτό που πραγματικά θέλω να ακολουθήσω στη ζωή μου.....:(:/:. Για να μην μακρυγορώ και σας ζαλίζω, από το 3ο επιστημονικό πεδίο, πλέον, το μόνο που με ελκύει ουσιαστικά ειναι το τμημα διαιτολογίας και διατροφολογίας στο χαροκόπειο. Πιστεύετε ρε παιδιά όμως ότι αξίζει να μπω στο λούκι της φυσικής και της χημείας στην ουσία για μια σχολή( η οποία όμως μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον) ή θα ήταν προτιμότερο να καταφύγω στο πεδίο οικονομίας και πληροφορικής(το πολυτεχνείο δεν με ενδιαφέρει) για το οποίο δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου....το πιθανότερο να επικεντρωθώ σε σχολές οικονομικών επιστημών σε Αθήνα και Θεσ/νικη και στο ΣΣΑΣ οικονομικό χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρη για το αν πραγματικά μου ταιριάζουν αυτές οι σπουδές...... Παιδιά συμβουλεύστε με, please:P

Καλημέρα και από μένα παιδιά,
Είμαι και γω 17, μαθήτρια της β λυκείου και θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την αποψή σας στο εξής:
Κατ' αρχήν, να αναφερω οτι ανήκω στο πεδίο των θετικών σπουδών. Από τα χρόνια του γυμνασίου, ήδη, το ενδιαφέρον μου είχε επικεντρωθεί στο 3ο επιστημονικό πεδίο με 1η και καλύτερη επιλογή το να γίνω παιδίατρος. Το επάγγελμα αυτό αποτελούσε όνειρα για μένα γιατί ετσι θα κατάφερνα να συνδυάσω την μεγάλη μου αγάπη για τη βιολογία και τα παιδιά. Το θέμα είναι ότι αυτό αποτελούσε όνειρο μέχρι πρωτίστως. Τώρα, πλέον, για κάποιους συγκεκριμένους λόγους το ενδιαφέρον μου για την ιατρική έχει χαθεί και αμφιβάλλω αν είναι αυτό που πραγματικά θέλω να ακολουθήσω στη ζωή μου.....:(:/:. Για να μην μακρυγορώ και σας ζαλίζω, από το 3ο επιστημονικό πεδίο, πλέον, το μόνο που με ελκύει ουσιαστικά ειναι το τμημα διαιτολογίας και διατροφολογίας στο χαροκόπειο. Πιστεύετε ρε παιδιά όμως ότι αξίζει να μπω στο λούκι της φυσικής και της χημείας στην ουσία για μια σχολή( η οποία όμως μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον) ή θα ήταν προτιμότερο να καταφύγω στο πεδίο οικονομίας και πληροφορικής(το πολυτεχνείο δεν με ενδιαφέρει) για το οποίο δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου....το πιθανότερο να επικεντρωθώ σε σχολές οικονομικών επιστημών σε Αθήνα και Θεσ/νικη και στο ΣΣΑΣ οικονομικό χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρη για το αν πραγματικά μου ταιριάζουν αυτές οι σπουδές...... Παιδιά συμβουλεύστε με, please:P

https://ischool.e-steki.gr//www.pinterest.com/pin/create/extension/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θανασης Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Πολύ μπερδεμένη σε βλέπω όπως και όλοι μας σ'αυτήν την ηλικία...Ιατρική κ' Διαιτολογία και από την άλλη οικονομικά είναι τελείως διαφορετικά αντικείμενα! Αν είσαι ανάμεσα σε Διαιτολογία και Οικονομικά να πας στο πεδίο των οικονομικών με μάθημα επιλογής βιολογία γενικής κι αν δε γράψεις καλά για ΣΣΑΣ Οικονομικό να πας σε κάποιο ΤΕΙ Διατροφολογίας αφού έτσι κι αλλιώς αυτοί των ΑΕΙ και ΤΕΙ έχουν τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αν σου αρεσει η διαιτολογια γιατι να μην παρεις θετικη;Αφου και εκει θα εχει μαθηματα χημειας,οποτε αξιζει να πας απο θετικη.Αν καταφυγεις στην αλλη κατευθυνση τι σχολες θα ηθελες;Και τα μαθηματα αυτα θα σου αρεσουν πραγματικα ή οχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όταν κάτι σου αρέσει αυτό ακολουθείς, προσπαθείς να αντιμετωπίσεις τα εμπόδια, όχι να τα αποφύγεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα παιδιά,
Είμαι και γω 17, μαθήτρια της β λυκείου και θα εκτιμούσα ιδιαιτέρως την αποψή σας στο εξής:
Κατ' αρχήν, να αναφερω οτι ανήκω στο πεδίο των θετικών σπουδών. Από τα χρόνια του γυμνασίου, ήδη, το ενδιαφέρον μου είχε επικεντρωθεί στο 3ο επιστημονικό πεδίο με 1η και καλύτερη επιλογή το να γίνω παιδίατρος. Το επάγγελμα αυτό αποτελούσε όνειρα για μένα γιατί ετσι θα κατάφερνα να συνδυάσω την μεγάλη μου αγάπη για τη βιολογία και τα παιδιά. Το θέμα είναι ότι αυτό αποτελούσε όνειρο μέχρι πρωτίστως. Τώρα, πλέον, για κάποιους συγκεκριμένους λόγους το ενδιαφέρον μου για την ιατρική έχει χαθεί και αμφιβάλλω αν είναι αυτό που πραγματικά θέλω να ακολουθήσω στη ζωή μου.....:(:/:. Για να μην μακρυγορώ και σας ζαλίζω, από το 3ο επιστημονικό πεδίο, πλέον, το μόνο που με ελκύει ουσιαστικά ειναι το τμημα διαιτολογίας και διατροφολογίας στο χαροκόπειο. Πιστεύετε ρε παιδιά όμως ότι αξίζει να μπω στο λούκι της φυσικής και της χημείας στην ουσία για μια σχολή( η οποία όμως μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον) ή θα ήταν προτιμότερο να καταφύγω στο πεδίο οικονομίας και πληροφορικής(το πολυτεχνείο δεν με ενδιαφέρει) για το οποίο δεν έχω κάτι συγκεκριμένο στο μυαλό μου....το πιθανότερο να επικεντρωθώ σε σχολές οικονομικών επιστημών σε Αθήνα και Θεσ/νικη και στο ΣΣΑΣ οικονομικό χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρη για το αν πραγματικά μου ταιριάζουν αυτές οι σπουδές...... Παιδιά συμβουλεύστε με, please:P

https://ischool.e-steki.gr//www.pinterest.com/pin/create/extension/

Μεγάλο ρίσκο να πας επιστήμες υγείας μόνο για ένα τμήμα......Δεν ξέρω τι σχέσεις έχεις με φυσική και χημεία αλλά αν σου αρέσει αυτό και είσαι σίγουρη πήγαινε.Πρόσεξε όμως μην το μετανιώσεις πάλι όπως και με την ιατρική που είπες...
Τώρα τα οικονομικά τα βρίσκω πολύ ενδιαφέροντα και νομίζω θα σου αρέσουν επειδή έχει διάφορα μαθήματα ,θα κάνεις και μαθηματικά και κοινωνιολογίες και δίκαια και διάφορα τέτοια....Βέβαια μην κοιτάς μόνο το πρόγραμμα σπουδών γιατί και το χειρότερο πρόγραμμα σπουδών κάποτε τελειώνει.Δες το αλλιώς.....σου αρέσει να ασκείς το επάγγελμα του διαιτολόγου ή του οικονομολόγου ????
Από οικονομικές έχει πολλά ενδιαφέρον τμήματα όπως οικονομικής επιστήμης,ΛΟ.ΧΡΗ ,Ο.Δ.Ε.,Δ.Ε.Τ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Πήγαινε εκεί που θες.Μην σκεφτείς το αν θα είναι εύκολο η δύσκολο,απλά δώσε όλο σου τον εαυτό για να πραγματοποιήσεις τα όνειρα σου.
Και γω για μία σχολή πάω,αλλά θα κάνω ότι περνάει από το χέρι μου(ενώ υπό άλλες συνθήκες στο 2ο πεδίο θα έβρισκα μια καλή σχολή,έστω στην επαρχία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αι στο κόρακα πια έχουμε θεοποιήσει τις πανελλαδικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά ηρεμήστε!Πανελλήνιες δίνουμε δεν έρχεται το τέλος του κόσμου.Εγώ περιμένω πως και πως να ξεκινήσω καλοκαιρινή προετοιμασία γιατί βαριέμαι αφόρητα να κάθομαι.Μ'αρέσουν τα μαθήματα που θα δώσω και θα τα διαβάζω χωρίς κούραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά ηρεμήστε!Πανελλήνιες δίνουμε δεν έρχεται το τέλος του κόσμου.Εγώ περιμένω πως και πως να ξεκινήσω καλοκαιρινή προετοιμασία γιατί βαριέμαι αφόρητα να κάθομαι.Μ'αρέσουν τα μαθήματα που θα δώσω και θα τα διαβάζω χωρίς κούραση.

θα αναθεωρήσεις μετά το καλοκαίρι, πίστεψέ με :P όσο κι αν σ' αρέσουν τα μαθήματα, μια κούραση θα την έχεις σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος Σκουλ(ας)

Νεοφερμένος

Ο Νικος Σκουλ(ας) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Οψόμεθα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top