Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Το επίσημο δελτίο τύπου λέει ότι οι βαθμοί θα ανακοινωθούν στις 13:00, αλλά βλέπω όλοι γράφετε κάτι 9 και 10... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Να ξερα μέχρι που να μετρήσω καλά θα ταν :P

Χαχα σωστός..δεν ξέρουμε καν τι ώρα περίπου να τα δούμε.. Παιδιά στο σχολείο αν θυμάμαι καλά από περσυ 11 ώρα τα βγάλανε, όπως και στο ίντερνετ.. Θα μπει κανένας τσατ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
E μωρέ τόσες μέρες περιμέναμε σιγά ακόμα μερικές ώρες στο περίμενε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
1???παίζει να μην θυμάμαι καλά ?πάντως ίδια ώρα είναι ίντερνετ, σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Ειναι αναγκαστικο να παμε στο σχολειο για τους βαθμους ή μπορουμε μεσω ιντερνετ? Εννοω, στο σχολειο εχουν να μας δωσουν και κανα εγγραφο που να χρειαζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
1???παίζει να μην θυμάμαι καλά ?πάντως ίδια ώρα είναι ίντερνετ, σχολείο

Για φέτος λέω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Για φέτος λέω εγώ.

Έχεις δίκιο το είδα 1 ώρα θα βγουν.. Ίσως κάποιοι θέλουν να πάνε σχολείο πιο νωρίς μήπως μάθουν κανένα βαθμό.. Εγώ δυστυχώς θα περιμένω στο ίντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Γεια σας, long time no see! :D
Εν αναμονή των αποτελεσμάτων είπα να πω κι εγώ τον πόνο μου. :P Ενώ όλη μέρα ήμουν χαλαρός, τώρα το βράδυ άρχισε να με ψιλοπιάνει άγχος. Στο σχολείο δεν πρόκειται να πάω για τα αποτελέσματα, αφού θα ξυπνήσω κατά τη 1 το μεσημέρι (όπως κάθε μέρα ;)). Εν τω μεταξύ, υπολόγισα για 100ή φορά τα μόριά μου κι έβαλα όσο πιο χαμηλούς βαθμούς μπορούσα (καταστροφολογία :P).
Τέλος πάντων, καλά αποτελέσματα σε όλους μας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Παύλος~

Νεοφερμένος

Ο ~Παύλος~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι μόνος μου τέτοια ώρα στη σελίδα :P.Λίγο ακόμα έμεινε!!Καλά αποτελέσματα σε όλους!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είμαι και εγώ εδώ φίλε. Καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikmil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ελπίζω να μην είμαι μόνος μου τέτοια ώρα στη σελίδα :P.Λίγο ακόμα έμεινε!!Καλά αποτελέσματα σε όλους!!:):)
Η ώρα περνάει βασανιστικά αργά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Captain here

Νεοφερμένος

Ο Captain here αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τι ωρα βγαινουν,εχει κανεις καμια ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Λένε 12-1 το μεσημέρι...

Τι λέτε για προγνωστικά για το πως θα γράψουμε να δούμε πόσο μέσα θα πέσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχω άγχος και αγωνία για τα αποτελέσματα τελικά, πάντως δεν μπορώ να κοιμηθώ.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Παρών κι εγώ!
Άγχος θα είναι Μάιρα. Εμένα πάντως είναι το φυσικό μου:
κάθε μέρα στις 5:00+ κοιμάμαι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ συνήθως 3 πάω για ύπνο αλλά σήμερα λέω να πάω λίγο πιο μετά. :P

Θα σκίσουμε ρε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Λες ε; Αν και εγώ πάνω κάτω ξέρω πως τα χω πάει χάλια αλλα ντάξει μάλλον η καρδιά μου επιθυμεί να περάσει σε καμιά σχολή χαχα τι να πω. :P εγώ τις τελευταίες μέρες άρχισα να κοιμάμαι αργά, κακώς βέβαια αλλά συνέβει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top