Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Όντως πέφτει ποδοπάτημα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κάτι επίκαιρο...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγώ γενικά δεν έχω πολύ πρόβλημα, ούτε άγχος. Απλά μισώ την αναμονή σε σειρές, ειδικά όταν αυτές είναι μπουλούκια και πραγματικά δεν ξέρεις πότε είναι η δική σου σειρά. Κατά τ' άλλα είτε τα δω 8 το πρωί, είτε 3 το μεσημέρι δεν αλλάζει κάτι. Το μόνο που θα με χαλάσει θα είναι αν τον έχουν μάθει όλοι εκτός από εμένα - αν και μαθαίνω πως δεν είναι πολλοί αυτοί που θα πάνε στο σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγώ γενικά δεν έχω πολύ πρόβλημα, ούτε άγχος. Απλά μισώ την αναμονή σε σειρές, ειδικά όταν αυτές είναι μπουλούκια και πραγματικά δεν ξέρεις πότε είναι η δική σου σειρά. Κατά τ' άλλα είτε τα δω 8 το πρωί, είτε 3 το μεσημέρι δεν αλλάζει κάτι. Το μόνο που θα με χαλάσει θα είναι αν τον έχουν μάθει όλοι εκτός από εμένα - αν και μαθαίνω πως δεν είναι πολλοί αυτοί που θα πάνε στο σχολείο.

Εγώ τι να πω που ήμουν Κρήτη και μπήκα όταν ανέβηκαν και τα χαν δει..αλλά σιγά.. προσωπικό σου θέμα είναι και ας το ξέρει κι η κουτσή Μαρία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Θα περάσει κι αυτή η μέρα.:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Δε μπορω να το πιστεψω οτι βγαίνουν αύριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Λοιπόν πάμε αύριο απτις 8 η ώρα το πρωί και περιμένουμε πότε θα έρθουν τα αποτελέσματα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
one day left
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_ts

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πιστευω πως η σημερινη μερα θα περασει πολυ πολυ αργαα....................................... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Είναι ήδη μεσημέρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
καλη επιτυχια σε ολους! ακομα και αυτη η βασανιστικη αγωνια εχει τη γλυκα τηςς! ελπιζω αυριο να εκπλαγειτε ευχαριστα :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι όπως τα υπολογίζουμε, παρακάτω μην είναι μόνο. Δε θέλω εκπλήξεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Aυριο τετοια ωρα θα εχουμε μαθει ηδη τα αποτελεσματα!Αντε λιγο εμεινε θα περασει και αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George997

Νεοφερμένος

Ο George997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Γεια σας και από εμένα !Ως απόφοιτος και εγώ πλέον, θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους και όλες καλά αποτελέσματα και να γίνουν πραγματικότητα τα όνειρά μας :). Σε λιγότερες από 24 ώρες θα γνωρίζουμε τα αποτελέσματα και τι ψάρια θα έχουμε πιάσει:P Καλή επιτυχία και πάλι και πάμε λοιπόν αύριο δυνατά και με θάρρος !! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ελπίζω να είναι όπως τα υπολογίζουμε, παρακάτω μην είναι μόνο. Δε θέλω εκπλήξεις. :P
AYTO. Ειναι που ειναι ήδη μειωμένα, τουλάχιστον ας ειναι όσα υπολογίζουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους σας! Ελπίζω αύριο να δείτε αυτό που περιμένετε στους βαθμούς σας και αν όχι να δείτε κάτι ακόμα καλύτερο από αυτό που περιμένατε!
Πωπω.... σαν χθες θυμάμαι την μέρα που έμαθα πέρσι του βαθμούς μου!!!
Λοιπόν να ξέρετε τώρα είναι το καλύτερο, θα αρχίσετε να είστε πιο σίγουροι για το πού περνάτε, σε ποια σχολή, σε ποια πόλη! Θα αρχίσετε να κοιτάτε online κανά σπίτι, θα κάνετε μπάνια ΦΥΣΙΚΑ, θα πάτε τις διακοπές που κανονίζατε όλο τον χρόνο με την παρέα(αν δεν έχετε ήδη φύγει).....
Και ούτε που θα καταλάβετε πότε θα έρθει ο Αύγουστος..... Ό,τι και να δείτε στους βαθμούς σας αύριο Keep calm και πάρτε τις σωστές αποφάσεις ( δηλώστε δηλαδή την σχολή που γουστάρετε!)
May the odds be with you! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλα αποτελεσματα σε ολους μας αύριο.Με βλέπω να κοιμάμαι κατα τις 8 γιατί η μέρα αυτή δεν περνάει με τίποτα.Σε ευχάριστουμε πολύ Αγγελική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Θα δούμε καμιά ταινία, θα βγούμε καμιά βόλτα, το πολύ πολύ να το ξενυχτήσουμε στο ischool, θα περάσουν κι αυτές οι ώρες...
Ήδη έχουμε σκοτώσει τη μισή μέρα (χωρίς άγχος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope97

Νεοφερμένος

Η penelope97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Θα πάτε στα σχολεία σας να δείτε τα αποτελεσματα η απο την σελιδα του υπουργείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top