Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

eva kan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eva kan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ να κάνω μια ερώτηση τώρα?

Πείτε ότι γίνει κάτι κατά την μεταφορά των αποκομμάτων στα σχολεία κ οι βαθμοί χαθούν ορ σάμθιν

Υπάρχει κανά πλαν μπί?

:hehe:
Δεν έχει γίνει ποτέ ! και δεν παίζει να γίνει ποτέ! Αλλά αν γίνει τότε θα στείλουν από το βαθμολογικό που διορθώθηκαν τα γραπτά που χάθηκαν το τετράδιο! Στα σχολεία στέλνουν μόνο το ένα απόκομμα με το βαθμό, το τετράδιο και το άλλο μισό απόκομμα μένουν πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Έχει νόημα να πάμε σχολείο από τις 9 ή θα περιμένουμε χίλιες ώρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Στο σχολείο μου πέρσι γύρω στις 10:30 που είχα πάει να πάρω κάτι και έτυχε να είναι η μέρα που έβγαιναν τα αποτελέσματα δεν ήταν κανείς, όλοι τα είχαν δει νωρίτερα (λογικά 10:00) στους πίνακες ανακοίνωσης ήταν λίγοι καθηγητές και μερικοί γονείς μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχει νόημα να πάμε σχολείο από τις 9 ή θα περιμένουμε χίλιες ώρες;
1) Οι βαθμοί είναι στο σχολείο από νωρίς και γίνεται κάποιος τελικός έλεγχος, ο οποίος δεν κρατά πολύ. Από το υπουργείο λένε να μην ανακοινωθούν οι βαθμοί πριν κάποια καθορισμένη ώρα, π.χ. 11:00. Όμως, συνήθως τα σχολεία "παρατυπούν" και τους τζαμοκολλάνε πιο νωρίς.
2) Εμείς (το αρχαίο έτος 2011) είχαμε κατσικωθεί στο σχολείο από τις 08:00. Είχαμε φέρει ηχοσυστήματα, ξηρούς καρπούς, πατατάκια, αναψυκτικά και μπύρες (ναι, μπύρες στις 8 το πρωί), οπότε μετατρέψαμε την αναμονή σε πάρτι. Μάλιστα, φέραμε και μηχανή ποπ-κορν και η αυλή έμοιαζε σαν χιονισμένη.
3) Πάλι και φέτος θα υπάρχουν οι "ξύπνιοι" που με τις διασυνδέσεις τους θα έχουν μάθει τους βαθμούς τους λίγες μέρες πριν και θα κάνουν τον κινέζο στους συμμαθητές τους.
4) Καλά αποτελέσματα (όσο είναι δυνατόν) σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ισχύει ότι στο Ίντερνετ θα ανακοινωθούν στις μία το μεσημέρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Οπότε να προτιμήσω το σχολείο αφού εκεί μάλλον θα έχουν ανακοινωθεί νωρίτερα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
1) Οι βαθμοί είναι στο σχολείο από νωρίς και γίνεται κάποιος τελικός έλεγχος, ο οποίος δεν κρατά πολύ. Από το υπουργείο λένε να μην ανακοινωθούν οι βαθμοί πριν κάποια καθορισμένη ώρα, π.χ. 11:00. Όμως, συνήθως τα σχολεία "παρατυπούν" και τους τζαμοκολλάνε πιο νωρίς.
2) Εμείς (το αρχαίο έτος 2011) είχαμε κατσικωθεί στο σχολείο από τις 08:00. Είχαμε φέρει ηχοσυστήματα, ξηρούς καρπούς, πατατάκια, αναψυκτικά και μπύρες (ναι, μπύρες στις 8 το πρωί), οπότε μετατρέψαμε την αναμονή σε πάρτι. Μάλιστα, φέραμε και μηχανή ποπ-κορν και η αυλή έμοιαζε σαν χιονισμένη.

Υποθέτω θα παρατυπήσουμε και μεις, έτσι κι αλλιώς δεν είμαστε πολύ νομοταγείς σ' αυτό το σχολείο. :P
Είπα 9 γιατί το 2012 τότε είχαν βγει στο σχολείο μου, θα ρωτήσω και για πέρυσι.
"Έψησα" κάποιους να πάμε μαζί, αλλά έχω αρχίσει να το σκέφτομαι.:hmm:
Μπορεί να μην είναι όπως τα περιμένω (διόλου απίθανο) και να θέλω να κλάψω σπίτι μου με την ησυχία μου. Από την άλλη σπίτι θα χω τους δικούς μου πάνω από το κεφάλι μου, οπότε καλύτερα με τους συμπάσχοντες στο σχολείο. Δε μπορώ να αποφασίσω. Πιο πιθανό είναι να πάω πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν θέλω καθόλου να εμφανιστώ, θα πέφτει TO κοτσομπολιό.
Καλύτερα να κάτσω σπίτι, να κλειστώ στο δωμάτιο, να προετοιμαστώ ψυχολογικά για παν ενδεχόμενο, να τα δω και μετά να βγω να τα ανακοινώσω στους δικούς μου.:P
Λέω να κλείσω και το τηλέφωνο μου, γιατί μάλλον θα με παίρνουν οι καθηγητές απο το πρωι να με πρίζουν. Θα τους πάρω όποτε θέλω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
αμα τους πάρω τηλέφωνο λέτε να μου τους πούνε ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν θέλω καθόλου να εμφανιστώ ..... Καλύτερα να κάτσω σπίτι, να κλειστώ στο δωμάτιο .....
Αυτό κάθε χρόνο πολλοί το λένε, όμως τελικά οι περισσότεροι δεν κρατιούνται και πηγαίνουν στο σχολείο.
αμα τους πάρω τηλέφωνο λέτε να μου τους πούνε ;;;
Σίγουρα!! Θα σου φέρουν και το απολυτήριο και τη βεβαίωση πρόσβασης στο σπίτι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό κάθε χρόνο πολλοί το λένε, όμως τελικά οι περισσότεροι δεν κρατιούνται και πηγαίνουν στο σχολείο.
Καταβάθως ξέρω ότι δεν θα κρατηθώ. :P Αλλά από την άλλη δεν θέλω να δω όλα τα βλαμμένα εκεί πέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν θέλω καθόλου να εμφανιστώ, θα πέφτει TO κοτσομπολιό.
Καλύτερα να κάτσω σπίτι, να κλειστώ στο δωμάτιο, να προετοιμαστώ ψυχολογικά για παν ενδεχόμενο, να τα δω και μετά να βγω να τα ανακοινώσω στους δικούς μου.:P
Λέω να κλείσω και το τηλέφωνο μου, γιατί μάλλον θα με παίρνουν οι καθηγητές απο το πρωι να με πρίζουν. Θα τους πάρω όποτε θέλω εγώ.

Αν τελικά πάω, θα προτιμήσω να πάω και κυρίως να γυρίσω με το αυτοκίνητο προκειμένου να μην συναναστραφώ καμία καρακάξα (που περιέργως με ξέρει αλλά δε την ξέρω). Μπορούν να τα μάθουν και να πουν οτι παπαριά θέλουν, δε με νοιάζει, απλά προτιμώ να μην τις δω. Ειδικά στη φάση που θα είμαι. Ήδη κάποιες άγνωστές μου έχουν αρχίσει να με ρωτάνε με περισσό κοινωνικό ενδιαφέρον. Το λακωνικό και ανέκφραστο "καλά" ως απάντηση είναι μάλλον απογοητευτικό. Ευτυχώς. :P Ανυπομονώ να διασκεδάσω με τις φοβερές και τρομερές κακίες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αν τελικά πάω, θα προτιμήσω να πάω και κυρίως να γυρίσω με το αυτοκίνητο προκειμένου να μην συναναστραφώ καμία καρακάξα (που περιέργως με ξέρει αλλά δε την ξέρω). Μπορούν να τα μάθουν και να πουν οτι παπαριά θέλουν, δε με νοιάζει, απλά προτιμώ να μην τις δω. Ειδικά στη φάση που θα είμαι. Ήδη κάποιες άγνωστές μου έχουν αρχίσει να με ρωτάνε με περισσό κοινωνικό ενδιαφέρον. Το λακωνικό και ανέκφραστο "καλά" ως απάντηση είναι μάλλον απογοητευτικό. Ευτυχώς. :P Ανυπομονώ να διασκεδάσω με τις φοβερές και τρομερές κακίες τους.

Αυτές τις μαλακίες και τις κατινιές δεν αντέχω..
Και εμένα μόλις τελειώσαμε τις Πανελλήνιες με πλησίαζαν κάποια άτομα που ούτε καν μου μιλούσαν και ρωτούσαν πως τα πήγα. :P
Αχ και μετά θα παίρνει όλο το σόι τηλέφωνο και θα ρωτάνε και οι γείτονες...παναγιά μουυυυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστος Τάξο

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος Τάξο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σκέφτεται κανείς να σπουδάσει έξω? Κι αν ναι, που?


εγω λεω για γερμανια.....εχω το σοι μου εκει ομως(εκει μεγαλωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλήξει αν θα πάω ή όχι :P Από τη μια θέλω να πάω στο σχολείο γιατί εκεί βγαίνουν νωρίτερα και θα μου φύγει το άγχος,αλλά από την άλλη θα έχω τον κάθε παπάρα να με ρωτάει "αχ πώς τα πήγες" -_-
Αλλά και στο σπίτι από το ίντερνετ θα πέφτει η σελίδα συνέχεια και θα σκάσω,τι να κάνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Εγώ έλεγα να τα δω απο το ιντερνετ με την ησυχία μου, αλλά άμα βγουν κατα τη 1,θα'χω πεθάνει απο την αγωνία μου για τα super αποτελεσματα μου ( :P ) και δε ξέρω. Απο την άλλη αμα παω σχολειο ναι μεν θα το μαθω νωριτερα αλλα δε γουσταρω τις ξαφνικες αγαπες και το ξαφνικο ενδιαφερον του κάθε περιεργου.Ειμαι σε διλημμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ τελικά λέω να πάω αλλά λίγο πιο αργά που θα έχει αραιώσει ο κόσμος (υποθέτω) και θα προσπαθήσω να αποφύγω τις συναναστροφές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kpap12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kpap12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Παιδιά περσυ ακριβώς την ώρα που βγήκαν στο σχολείο μου εγώ τα είδα μετά από ένα τέταρτο.. Και εννοείται ότι και φέτος θα τα δω από ίντερνετ.επδ το νιώθω πολύ πιο ψυχοφθορο το σχολείο από το ίντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Quintus Mucius

Νεοφερμένος

Η Quintus Mucius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Όσοι πάτε στο σχολείο θα πάρετε κάποιον από τους γονείς σας μαζί για ενδεχόμενο λιποθυμίας; xD Lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top