Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
η ιστορία ρε σεις, είναι οριακά achievable στο τρίωρο για μένα που η πηγή μου παίρνει μία ώρα...
(είμαι ακόμη στο 2ο, ελπίζω να τα θυμάμαι αύριο, κλάφτε με)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
μεγαλε επειδη εσυ δεν διαβασες και δεν εγραψες,δε σημαινει οτι ολοι πηγαν ετσι...αντε πηγαινε να διαβασεις ιστορια

''Μεγάλε'' και έγραψα και διάβασα και θα περάσω εκεί που θέλω χωρίς να αγχώνομαι για τις βάσεις. Επειδή όμως κάτι τυπάκια σαν εσένα το παίζουν ειδήμονες και μου δίνουν στα νεύρα, χαλάρωσε λίγο με το υφάκι του ξερόλα. Και αν νομίζεις ότι είναι άποψη μου, για την δυσκολία των θεμάτων, κάνε κανένα βολταράκι στο twitter ας πούμε και δες..θα αναβαθμιστείς και σαν ταξιτζής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Από αύριο καθομαστε χωρίς τύψεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Η ιστορία είναι μακράν το χειρότερο γραπτώς εξεταζόμενο μάθημα. Για να μιλήσω προσωπικά, πέρα από το copy-paste που χρειάζεται από το βιβλίο στο μυαλό και από το μυαλό στο γραπτό, εγώ ποτέ δεν είμαι σίγουρος ότι θα ΠΡΟΛΑΒΩ να απαντήσω στα θέματα, για τον απλό λόγο ότι δεν είμαι εκτυπωτής :hehe: Δηλαδή εμείς που γράφουμε σχετικά αργά τι να κάνουμε; Να πάθουμε τενοντίτιδα για να πάρουμε ένα 20; :P

Δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα. Όλο το χρόνο που έβαζα διαγώνισμα στο φροντιστήριο, τα παιδιά ήθελαν 2.5 ώρες περίπου. Θα εξαρτηθεί φυσικά και απο τα θέματα των πηγών. Αν πχ μπει Αστική αποκατάσταση στη πηγή, τότε σίγουρα θέλει πολύ γράψιμο. Αλλά υπάρχουν και πολύ πιο βατά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
''Μεγάλε'' και έγραψα και διάβασα και θα περάσω εκεί που θέλω χωρίς να αγχώνομαι για τις βάσεις. Επειδή όμως κάτι τυπάκια σαν εσένα το παίζουν ειδήμονες και μου δίνουν στα νεύρα, χαλάρωσε λίγο με το υφάκι του ξερόλα. Και αν νομίζεις ότι είναι άποψη μου, για την δυσκολία των θεμάτων, κάνε κανένα βολταράκι στο twitter ας πούμε και δες..θα αναβαθμιστείς και σαν ταξιτζής.


η ειρωνεια αλλου ακαλυπτε.θα τα πουμε στις βασεις,γιατι τωρα ο,τι και να γραψω,θα το συνεχισεις και μου τη σπανε κατι παιδακια σαν εσενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
μπορει καποιος να με πει στη φυσικη οταν μια πηγη πλησιαζει εναν ακινητο παρατηρητη η συχνοτητα που αντιλαμβανετε ο παρατηρητης ειναι μικροτερη η μεγαλυτερη απο αυτην που εκπεμπει η πηγη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Navarro1996

Νεοφερμένος

Ο Navarro1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μπορει καποιος να με πει στη φυσικη οταν μια πηγη πλησιαζει εναν ακινητο παρατηρητη η συχνοτητα που αντιλαμβανετε ο παρατηρητης ειναι μικροτερη η μεγαλυτερη απο αυτην που εκπεμπει η πηγη?

Η μεταξύ τους απόσταση μειώνεται -> άρα ισχυει Fπαρ>Fπηγής , ( ακούει οξύτερο ήχο )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valantis21

Δραστήριο μέλος

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 611 μηνύματα.
ευχαριστω φιλε..μακαρι να μπει 5ο κεφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Κάπου εδώ το παραμύθι των πανελληνίων λαμβάνει τέλος, για τους περισσότερους υποψήφιους, ελπίζω και με αίσιο τέλος, για όλους.

Καλή επιτυχία να έχετε λοιπόν και στο τελευταίο μάθημα.
Από αύριο ξεκινάτε να ψάχνετε σχολές, να υπολογίζεται μόρια και φυσικά τις βόλτες και τα μπάνια στις παραλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Geosmi

Νεοφερμένος

Ο Geosmi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Boys and girls, μήπως μυρίζει κάτι για Β Θέμα το παρακάτω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.

Nikos-V-

Νεοφερμένος

Ο Nikos-V- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Από αύριο καθομαστε χωρίς τύψεις. ;)

Και κυριως κοιμομαστε χωρις τυψεις πρεπει να προσθεσω :clapup: Ποσα μεσημερια εχω κοιμηθει και το εχω μετανιωσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Από αύριο ξεκινάτε να ψάχνετε σχολές, να υπολογίζεται μόρια και φυσικά τις βόλτες και τα μπάνια στις παραλίες.[/FONT]

Αν αρχίσουν από αύριο, προβλέπω να γίνεται η μάχη του Σκρα από περιστατικά ζήλιας μεταξύ των υποψηφίων, ειδικά εδώ στο φόρουμ που έχει μια παράδοση με τα μεγέθη (των σχολών).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Οεφε στην ιστορία μήπως έπεσε η οικονομία του πόντου; Εχω μια ιδιαίτερη αντιπάθεια σε αυτό το κομμάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos-V-

Νεοφερμένος

Ο Nikos-V- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Οεφε στην ιστορία μήπως έπεσε η οικονομία του πόντου; Εχω μια ιδιαίτερη αντιπάθεια σε αυτό το κομμάτι :P

επεσε μονο το διαμετακομιστικο εμποριο..δεντρα,πορτοκαλια,οσπρια και τα λοιπα φαγωσιμα δεν επεσαν αλλα ενα τετοιο θεμα θα ηταν πολυ τραβηγμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 824270

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επιτελους! Το ταξιδι των πανελληνιων τελειωνει αυριο με το τελευταιο σας μαθημα... φανταζομαι απο τωρα τη χαρα σας. Μην εχετε αγχος, αλλωστε ενα μαθημα εχει μεινει , επομενως η βαθμολογια σας εχει περιπου διαμορφωθει. Δωστε τον καλυτερο σας εαυτο . Δε θα χρειαστει να κρατησετε δυναμεις για τιποτα αλλο! Ευχομαι ολοψυχα να τα πατε ολοι καλυτερα απο οτι περιμενετε και καλα ξεφαντωματα αυριο!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Τριτη 02/06 τελειωνουμε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τι σπάσιμο για αυτούς που δίνουν ΑΟΘ... κουράγιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

never give up

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Ουφ, άντε να γράψουμε ιστορία (και φυσική οι άλλες κατευθύνσεις) να τελειώνουμε! ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!! :clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • exams.png
    exams.png
    123.5 KB · Εμφανίσεις: 131
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top