Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ναι μπορεί να πάρει αντικείμενο... Κυρίως αυτό χρειάζεται στην γερουνδιακή έλξη ;) Για να γίνει γερουνδιακή έλξη πρέπει να παίρνει αντικείμενο!!!!!
Ρίξε μια ματιά εδώ: https://www.study4exams.gr/latin/course/view.php?id=194

Ευχαριστώ..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Άσχετο, είμαι ο μόνος που έχω φτιάξει λίστα με τα πράγματα που θέλω να κάνω όταν ξεμπερδέψω με το σχολείο;

Δεν εισαι ο μονος, εχω φτιαξει μια απο το Φεβρουαριο κι ακομα προσθετω πραγματα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
3 μέρες ουσιαστικα.
Το συνηδιτοποιείται τελειώνουμε απτό σχολείο σε λίγες μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ έφτιαξα λίστα με την τελευταία επανάληψη!!!!!!
Φοβάμαι υπερβολικά γνωστό (χάνω πάντα στις ερμηνευτικές) - ιστορία (παπαγαλία) - βιολογία (παπαγαλία) :mad: ....
Ελπίζω για καλό βαθμό στην έκθεση και τα λατινικά!!!!!!!!!!
Αν και έχω περάσει από την διαδικασία των πανελληνίων...το άγχος άρχισε να επηρεάζει κι εμένα!!!!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μάγκες ξέρει κανείς τι μπήκε αοδε φέτος? θα το εκτιμούσα, αν μου τα έλεγε κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

Nikosfo

Νεοφερμένος

Ο Nikosfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
είσαι θεός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
αφού έχουν κωδικό αυτά ρε παιδιά, μπορεί να μου τον στείλει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlackRazor97

Νεοφερμένος

Ο BlackRazor97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Φετος κατι εχει παθει ο ΟΕΦΕ και καιει τα καλυτερα κομματια. ΚΑΣ και επιχειρην ; Για ποιον λογο ρε γαμωτο:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Φετος κατι εχει παθει ο ΟΕΦΕ και καιει τα καλυτερα κομματια. ΚΑΣ και επιχειρην ; Για ποιον λογο ρε γαμωτο:mad::mad:

Ισχύει.Αλλά έκαψε πάλι και τις 4 παραγράφους που αφορούν τη σπουδαιότητα των ομάδων, που είναι ίσως το πιο δύσκολο κομμάτι σε όλο το αοδε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelostrelos

Νεοφερμένος

Ο trelostrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γιατι βαζελινη στα Μαθ.Κατ.;;
Απλα τα πραγματα... 1ο θεμα ανοιξε βιβλιο ,διαβασε τα, τσιμπα 25 μοριακια
2ο θεμα λογικα μιγαδικοι, σχετικα βατοι σαν θεμα δεν εχεις πολλες επιλογες/σκεψεις/μεθοδολογιες. στην ακραια περιπτωση θεωρεις συναρτηση . κουτσα στραβα 20 μορια , κοινως χασε ενα ερωτημα
3ο θεμα κανε τα 2 πρωτα μονοτονια/ακροτατα/σημεια καμπης μπλαμπλαμπλα
4ο θεμα κανε το 1ο , αν εισαι τυχερος κανε και το 2ο.
γυρνα πισω ξανακοιτα τα, παρε βαθια ανασα, σημειωσε ποσα μορια εχεις παρει.επειτα συμπληρωσε οτι αφησες κενο στον χρονο που σου απομενει, ακομα και αν δεν το ξερεις..
Υποτιθεται οτι ειναι ενα μαθημα στο οποιο αν δεις οτι κολλας καπου φυγε... χανεις χρονο. ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟ 10 ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ.!! Το ενα ερωτημα χρειαζεται στο αλλο. Αν δειτε οτι σας ζηταει να δειξετε οτι υπαρχει κτλ... δοκιμαστε τα ολα στο προχειρο. φερμα θμτ θμετ θετ . δε θα σας παρει ωρα πιστευω.. Αα!! Και μην ξεχνατε.. η αποδειξη που θα μπει στο Θεμα 1ο ( θεωρημα προφανως) θα χρειαστει να την εφαρμοσετε σε καποιο ερωτημα.. 90% των περιπτωσεων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marasaravakou

Νεοφερμένος

Η marasaravakou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Νομιζω τα εχω κανει σκατα και φετος...μπορω να βγαλω το μισο 3ο του Αοδε μεχρι να δωσουμε?Αν διαβαζω ολη μερα?Υπαρχει καποιος σε τετοια κατασταση ή ειμαι η μονη???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelostrelos

Νεοφερμένος

Ο trelostrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
μην κανετε βλακειες με τα σκατοαοδε και βιολογιες... δωστε βαρος στα κατευθυνσης.. οσο τα διαβαζετε τοσο ριχνετε στη βαση τα φυσικη κατ. και μαθ. κατ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερινα Κρ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερινα Κρ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
μην κανετε βλακειες με τα σκατοαοδε και βιολογιες... δωστε βαρος στα κατευθυνσης.. οσο τα διαβαζετε τοσο ριχνετε στη βαση τα φυσικη κατ. και μαθ. κατ.


Χα;;; :confused:Στα μαθηματικά και τη φυσική όσο να ναι ότι δουλειά έχει γίνει , έχει γίνει! Το θέμα είναι να μάθει κανείς αποδείξεις κλπ τώρα και να κάνει επαναλήψεις στις ήδη λυμένες ασκήσεις.

Το αοδέ και η βιολογία, είναι στανταράκια άμα τα ξέρεις. Όσο περισσότερο τα διαβάζεις, τόσο αυξάνεις τις πιθανότητες σου να γράψεις. Ναι, ξέρω πως αυτό ισχύει για όλα τα μαθήματα, όμως σε αυτά ισχύει με το παραπάνω. Προλαβαίνει να διαβάσει αοδέ, αρκεί να μη το αναβάλει από μέρα σε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Γιατι βαζελινη στα Μαθ.Κατ.;;
Απλα τα πραγματα... 1ο θεμα ανοιξε βιβλιο ,διαβασε τα, τσιμπα 25 μοριακια
2ο θεμα λογικα μιγαδικοι, σχετικα βατοι σαν θεμα δεν εχεις πολλες επιλογες/σκεψεις/μεθοδολογιες. στην ακραια περιπτωση θεωρεις συναρτηση . κουτσα στραβα 20 μορια , κοινως χασε ενα ερωτημα
3ο θεμα κανε τα 2 πρωτα μονοτονια/ακροτατα/σημεια καμπης μπλαμπλαμπλα
4ο θεμα κανε το 1ο , αν εισαι τυχερος κανε και το 2ο.
γυρνα πισω ξανακοιτα τα, παρε βαθια ανασα, σημειωσε ποσα μορια εχεις παρει.επειτα συμπληρωσε οτι αφησες κενο στον χρονο που σου απομενει, ακομα και αν δεν το ξερεις..
Υποτιθεται οτι ειναι ενα μαθημα στο οποιο αν δεις οτι κολλας καπου φυγε... χανεις χρονο. ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΤΟ 10 ΣΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ.!! Το ενα ερωτημα χρειαζεται στο αλλο. Αν δειτε οτι σας ζηταει να δειξετε οτι υπαρχει κτλ... δοκιμαστε τα ολα στο προχειρο. φερμα θμτ θμετ θετ . δε θα σας παρει ωρα πιστευω.. Αα!! Και μην ξεχνατε.. η αποδειξη που θα μπει στο Θεμα 1ο ( θεωρημα προφανως) θα χρειαστει να την εφαρμοσετε σε καποιο ερωτημα.. 90% των περιπτωσεων!!

ούτε καν το ξερα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Νομιζω τα εχω κανει σκατα και φετος...μπορω να βγαλω το μισο 3ο του Αοδε μεχρι να δωσουμε?Αν διαβαζω ολη μερα?Υπαρχει καποιος σε τετοια κατασταση ή ειμαι η μονη?������
Ανετα προλαβαινεις μην ανησυχεις! :clapup: Και στο κατω κατω αν δεν μπορεις να το μαθεις ευκολα κατα λεξη, μαθε το με δικα σου λογια. Θα σου παρει πολυ λιγοτερο χρονο και θα προλαβεις να κανεις κι επαναληψη. ;) Και θα δεις πως με την επαναληψη θα πλησιασεις ακομα πιο πολυ τα λογια του βιβλιου. Κι εγω ειχα απελπιστει πολυ με το ΑΟΔΕ αλλα μετα στρωθηκα και το εβγαλα σε 2 βδομαδες. Αλλα οχι κατα λεξη, ειμαι ομως αρκετα κοντα σε αυτα που λεει το βιβλιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δεν έχει άδικο ο trelostelos. Όχι επειδή όντως δεν είναι δύσκολα τα Μαθ. Κατ., αλλά αρκεί να κάνεις αυτό που λέει, δεν χρειάζεται να τρελαίνεσαι. Σε αντίθεση με τα θεωρητικά μαθήματα, εδώ αν δεν ξέρεις κάτι μπορείς να γράψεις πράγματα και να πάρεις (έστω και 1-2 από το 8-10 μόρια). Αυτό δεν σημαίνει ότι θα γράψουμε καλά, απλά σαν μάθημα πιστεύω πας πιο χαλαρός ως προς το "τι ξέρεις" σε σχέση με άλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,802 μηνύματα.
Έχω φρικαρει λίγο που δε προλαβαίνω να κάνω ΑΟΔΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ παιδιά το αοδε μέσα σε 1,5 μέρα (τελευταία μέρες δηλαδή) πρέπει να το βγάλω 2 φορές :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγώ παιδιά το αοδε μέσα σε 1,5 μέρα (τελευταία μέρες δηλαδή) πρέπει να το βγάλω 2 φορές :p
Μισό, μισό. :confused:
Δεν το έχεις βγάλει, και πρέπει να το βγάλεις 2 φορές, ή το ξέρεις, και θα το κάνεις επανάληψη 2 φορές. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο :P
Και εξαρτάται τι εννοείς "να το βγάλω". Να το πεις από την αρχή μέχρι το τέλος ή να το "κοιτάξεις" να σιγουρευτείς ότι το ξέρεις;
Έχω φρικαρει λίγο που δε προλαβαίνω να κάνω ΑΟΔΕ...
Και εγώ δεν προλαβαίνω. Σήμερα θα διαβάσω συντελεστές και από βελτίωση μέχρι το τέλος, που θεωρούνται "sos". Αύριο θα ρίξω μια ματιά σε όλα τα υπόλοιπα. Μετά, ξανά την Τετάρτη. Τώρα ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top