Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πήραμε πρόγραμμα εξετασεων σήμερα ... τελιωνουμε τις ενδοσχολικες στις 17/06..!! Νοιώθω την ελευθερία να πλησιαζει:whistle:

Εμείς στις 12/6 :eek::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelostrelos

Νεοφερμένος

Ο trelostrelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους!! κουραγιο μαγκες... ηθελα να ρωτησω σχετικα με τις μετεγγραφες.. εχω ενα φιλαρακι που δινει εξετασεις και εχει γονεα με 80% αναπηρια.. συγκεκριμενα ειναι νεφροπαθεις και υποβαλλεται σε αιμοκαθαρση. εχει τελικα το δικαιωμα μετεγγραφης; ειναι μοναχοπαιδι και η μαμα του κανει οικιακα.. κοινως χαμηλο εισοδημα.. αν μπορει να παρει το δικαιωμα τοτε μεταφερεται στο αντιστοιχο τμημα της πολης της επιθυμιας του ή απλα στη σχολη που ειναι στον κοντινοτερο νομο της μονιμης κατοικιας των γονεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για όσους δεν το έχουν προσέξει ήδη και δεν τα έχουν λύσει, έχουν γίνει προσβάσιμα (μερικά) θέματα του ΟΕΦΕ 2015
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ας έχει λερωθεί το τετράδιο με μερέτο σας. Ας έχει λερωθεί το τετράδιο με μελάνι, νερό, καφέ, χυμό, μύξα, αίμα ή σπέρμα.

Γενικά δεν νομίζω να πέσει τόσος ενθουσιασμός για τα θέματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Ας έχει λερωθεί το τετράδιο με μελάνι, νερό, καφέ, χυμό, μύξα, αίμα ή σπέρμα. Ας έχετε αφήσει τα δακτυλικά σας αποτυπώματα
Ορίστε πως θα σημαδεψουμε το γραπτο.Όλοι στην τουαλέτα ολέ :P

Επίσης κάτι διάβασα για 95άρια κτλ..το ότι είμαστε μέλη σε μαθητική Κοινότητα δε πάει να πει ότι όλοι είμαστε του 95...υπάρχουν και άλλοι που είμαστε με χαμηλότερες βαθμολογίες..εν πάσει περιπτώσει,αν κάποιος έχει θέμα με άλλο χρήστη που λέει τι γράφει κτλ μπορεί κάλλιστα να το συζητήσει μαζί του..
Καλημέρα είπα? Δεν είπα! Καλημέρα ρε λίγο έμεινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

xkorko

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
έχω φάει φρίκη, δεν πρόκειται να προλάβω να τελειώσω αρχαία, έκθεση και λογοτεχνία στο τρίωρο.
Ούτε ιστορία άμα βάλουν θέματα ίδιου όγκου με πέρυσι.
Αρχαία άμα δω ότι όντως δε μου φτάνει ο χρόνος, θ'αφήσω την ερώτηση εισαγωγής ή έστω θα γράψω τα βασικά σημεία με δικά μου λόγια. (-10 ή -8 και -5 τουλάχιστον λέμε από άγνωστο)
Έχω προσγειωθεί στο 17 κατευθείαν.
Λογοτεχνία ίσως δεν αναπτύξω τόσο το παράλληλο (-5 δηλαδή, μια φουλ καλή ανάλυση δυο σελίδων και βάλε, μου παίρνει γύρω στα 3 τέταρτα με μία ώρα), πες θα χάσω από τίποτα άλλο, γύρω στο 18 η κορυφή.
Έκθεση άμα φτάσω μέχρι επίλογο είμαι άρχοντας. (ούτε στο προφίσιενσι είχα γράψει επίλογο και πήρα pass, οπότε ελπίζω σε ένα 31-32 άμα έχω αναπτύξει άρτια την υπόλοιπη + πες ένα 21 στη περίληψη, παράγραφο δεν νομίζω να χάσω, τι διάολο, άμα χάσω από κανένα τρόπο πειθούς κλπ), άρα γύρω στο 17. Άμα προλάβω όμως ολόκληρη, θέλω πάνω από 18.
Τώρα ιστορία, επίσης με πάνω από 18 είμαι ικανοποιημένη, αν καταφέρω να συγκρατήσω όλες τις λεπτομέρειες ή τουλάχιστον δεν παραλείψω (τα παραφράζω σε κάποια σημεία αλλά παραμένω εντός νοήματος), και φυσικά προλάβω να τελειώσω πηγές (συνήθως μου παίρνει 1 ώρα η πηγή, πρέπει στην υπόλοιπη 1 ώρα να προλάβω ανάπτυξης-σ/λ και ορισμούς κλουψ)
Βιολογία άμα καταφέρω να τη βγάλω σε δυο μέρες ελπίζω πάνω από 18.5 (δεδομένου ότι τη λέω πάντα με δικά μου λόγια, στις ασκήσεις δεν έχω θέμα, αν θα θυμηθώ τις ανάπτυξης φοβάμαι.)
Λατινικά βγαίνουν σε δυο μέρες, αν δεν κάνω χοντρή μαλακία, πρέπει 20 ή έστω πάνω από 19.5
Αυτά.
Ένα 18.300 δε θα το βγάλω ρε γαμώτο μου?
https://www.youtube.com/watch?v=UCmUhYSr-e4 -το αίσθημα της μέρας, ας επικεντρωθούμε στο στίχο wastin' time-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

niightdreamer97

Νεοφερμένος

Η niightdreamer97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όσοι είστε θεωρητική, μέχρι τώρα τι έχετε βγάλει καθαρά για πανελλήνιες;
εγώ ιστορία, βιολογία (που μου έφαγε πολύ χρόνο) και έχω ήδη αγχωθεί...

Βιολογία εδώ και καιρό(μας εβγαλε την πίστη η καθηγήτρια,αλλά τώρα την ευγνωμονούμε γι'αυτό :P )
Ιστορία ένας Θεός ξέρει τι κάνω,μπρος-πίσω,από το ένα κεφάλαιο στο άλλο :wacko:
Λογοτεχνία μέχρι στιγμής αυτά που ακούγονται οτι ειναι σος (όλα θα τα διαβάσω όμως )
Γνωστό πρέπει να μάθω ακόμα τα σχόλια του βιβλίου...
Άγνωστο σκέτη απελπισία ,το φοβάμαι πολύ
και λατινικά μεχρι στιγμής μεταφράσεις πολύ καλα και κάτι παει κι έρχεται γραμματικη ..
αντε να τελειώνουμε :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εμείς στις 12/6 :eek::D

Είστε τυχεροί. Εμείς τελειώνουμε 18. Καλά, όχι ότι με πειράζει και πολύ, αφού ξεμπερδεύω με Πανελλήνιες.
Πάντως κάπου εδώ τριγύρω θα είμαι μέχρι τότε να ρωτάω πράγματα για Φυσική, Μαθηματικά γενικής κ.α. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

Και ένα εύθυμο τραγούδι για να πάνε κάτω τα φαρμάκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Είστε τυχεροί. Εμείς τελειώνουμε 18. Καλά, όχι ότι με πειράζει και πολύ, αφού ξεμπερδεύω με Πανελλήνιες.
Πάντως κάπου εδώ τριγύρω θα είμαι μέχρι τότε να ρωτάω πράγματα για Φυσική, Μαθηματικά γενικής κ.α. :P

εγω δινω ενδοσχολικα αοθ στις 18!!
με εβαλε εκει ο καθηγητης
γαμω τα μαμια τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
εγω δινω ενδοσχολικα αοθ στις 18!!
με εβαλε εκει ο καθηγητης
γαμω τα μαμια τους
αοθ; βιολογια δεν εχεις παρει ρε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αοθ; βιολογια δεν εχεις παρει ρε;

ενδοσχολικα
οχι οτι θα διαβασω αλλα βαριεμαι να ξυπναω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Νιώθω ότι δεν ξερω τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Aυτη τη βδομαδα μεχρι στιγμης μοοοονο καθομαι δε κανω τπτ αλλο, να δω τι θα γραψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δε ξέρω τι να πρωτοδιαβασω μέσα σ αυτο το χάος... υποτίθεται έχει τελειώσει η επανάληψη και κάνω ένα γρήγορο τελευταίο πέρασμα. Είπα να διαβάσω λυμενες, αλλα έχω ένα θεματακι με τη συγκέντρωση οπότε θα να τα γράφω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Και εγω εχω βαρεθει πολυ
Δεν θελω να διαβασω αλλο!!
Αλλα καθομαι και διαβαζω αναγκαστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Το ξέρω ότι έχει ήδη ειπωθεί αλλά ποια κείμενα είπαμε ότι έπεσαν φέτος στον οεφε στα λατινικά? ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Το ξέρω ότι έχει ήδη ειπωθεί αλλά ποια κείμενα είπαμε ότι έπεσαν φέτος στον οεφε στα λατινικά? ? :hmm:
το 36 σιγουρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω το καλύτερο θα ήταν να έβγαιναν την Κυριακή οι δικοί μας και να μας έλεγαν:
"Πλάκα σου κάναμε βρε κουτό! Το Σεπτέμβρη δίνεις, απλά θέλαμε να έχεις 3 μήνες για καθαρές επαναλήψεις πριν δώσεις"
Όχι, ε; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top