Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο άκουσα αλλά και τα δύο θέματα είναι επίκαιρα(τα μουσεία λόγω παγκόσμιας ημέρας μουσείων στις 18/5).Συνήθως στις πανελλήνιες δεν πέφτουν θέματα της επικαιρότητας.Συνήθως λέω...Με την νέα κυβέρνηση κανείς δεν ξέρει...Και εγώ πάντως έχω την γνώμη ότι θα πέσει κάτι σχετικό με τον πολιτισμό.
Σαν να το βλέπω μπροστά μου: "Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα μουσείων στις 18 Μαϊου, καλείστε να γράψετε..." :whistle:

Ποσο θελω να βαλουν πραγματα που μπηκαν στον οεφε
Ετσι για να γελασουμε λιγακι περισσοτερο εμεις που εχουμε διαβασει και θα διαβασουμε τα παντα ανεξαρτητως αποτελεσματος
Θα ήταν ένα καλό παράδειγμα για τους επόμενους που θα δώσουν. Εθελοντές για παραδειγματισμό, εμείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Ποσο θελω να βαλουν πραγματα που μπηκαν στον οεφε
Ετσι για να γελασουμε λιγακι περισσοτερο εμεις που εχουμε διαβασει και θα διαβασουμε τα παντα ανεξαρτητως αποτελεσματος

Σκέψου όμως την περίπτωση να υπάρχουν μαθητές που δεν είναι και τόσο καλοί και αν έχουν λύσει τον ΟΕΦΕ να γράψουν καλά γιατί θα θυμούνται πώς έλυσαν τις ασκήσεις στο φροντιστήριο. Ενώ ένας μαθητής που μπορεί να έχει διαβάσει περισσότερο από αυτούς και να μην έχει λύσει τον ΟΕΦΕ να γράψει χειρότερα. Και γενικά δεν "θα γελάσουμε αυτοί που διαβάζουμε " με την ατυχία των άλλων!Τουλάχιστον εγώ προσωπικά όχι. Είναι ανταμοιβή για το περισσότερο διάβασμά σου το να μην γράψουν οι άλλοι ή το να περάσεις εσύ στη σχολή που θέλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Σκέψου όμως την περίπτωση να υπάρχουν μαθητές που δεν είναι και τόσο καλοί και αν έχουν λύσει τον ΟΕΦΕ να γράψουν καλά γιατί θα θυμούνται πώς έλυσαν τις ασκήσεις στο φροντιστήριο. Ενώ ένας μαθητής που μπορεί να έχει διαβάσει περισσότερο από αυτούς και να μην έχει λύσει τον ΟΕΦΕ να γράψει χειρότερα. Και γενικά δεν "θα γελάσουμε αυτοί που διαβάζουμε " με την ατυχία των άλλων!Τουλάχιστον εγώ προσωπικά όχι. Είναι ανταμοιβή για το περισσότερο διάβασμά σου το να μην γράψουν οι άλλοι ή το να περάσεις εσύ στη σχολή που θέλεις;
συμφωνω απολυτα με την Κωνσταντινα!!! ας μην ειμαστε κακοβουλοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Γελάω με τα σχόλια και των μεν και των δε.
ΟΕΦΕ γράφουν στην Ελλάδα ΧΙΛΙΆΔΕΣ μαθητές φροντιστηρίων. Πράγμα το οποίο σημαίνει αυτομάτως πως όντως καίει κάποιου τύπου ασκήσεις και θέματα. Στην ουσία, αυτός είναι και ο σκοπός του γι'αυτό και συνήθως βάζει δύσκολα θέματα κατά καιρούς.
ΩΣΤΌΣΟ, αυτό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα θα κάψει κάτι. Παραδείγματος χάρη, έβαλε πολλές ασκήσεις με πλάγιο λόγο στα λατινικά, όμως αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα μπει στις πανελλήνιες, γιατί είναι must άσκηση. Το γεγονός ότι έβαλε Ηθικά Νικομάχεια, προφανώς σημαίνει ότι δεν θα μπουν οι ενότητες που έβαλε, όμως δεν αποκλείεται να μπουν άλλες ενότητες από τα Ηθικά Νικομάχεια. Στην λογοτεχνία ας πούμε, όντως έκαψε κατά πάσα πιθανότητα την Δημουλά (και για άλλους λόγους είναι εκτός αυτή) όπως έκαψε και το περισσότερο κομμάτι από το AIDS. Όμως αυτό δεν σημαίνει πως το AIDS δεν μπορεί να μπει με τη μορφή πολλαπλής επιλογής.

Συνοψίζοντας, καίει όντως κάποια θέματα και κάποιες ασκήσεις, όμως αυτό δεν είναι απόλυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γελάω με τα σχόλια και των μεν και των δε.
ΟΕΦΕ γράφουν στην Ελλάδα ΧΙΛΙΆΔΕΣ μαθητές φροντιστηρίων. Πράγμα το οποίο σημαίνει αυτομάτως πως όντως καίει κάποιου τύπου ασκήσεις και θέματα. Στην ουσία, αυτός είναι και ο σκοπός του γι'αυτό και συνήθως βάζει δύσκολα θέματα κατά καιρούς.
ΩΣΤΌΣΟ, αυτό δεν σημαίνει ότι απαραίτητα θα κάψει κάτι. Παραδείγματος χάρη, έβαλε πολλές ασκήσεις με πλάγιο λόγο στα λατινικά, όμως αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα μπει στις πανελλήνιες, γιατί είναι must άσκηση. Το γεγονός ότι έβαλε Ηθικά Νικομάχεια, προφανώς σημαίνει ότι δεν θα μπουν οι ενότητες που έβαλε, όμως δεν αποκλείεται να μπουν άλλες ενότητες από τα Ηθικά Νικομάχεια. Στην λογοτεχνία ας πούμε, όντως έκαψε κατά πάσα πιθανότητα την Δημουλά (και για άλλους λόγους είναι εκτός αυτή) όπως έκαψε και το περισσότερο κομμάτι από το AIDS. Όμως αυτό δεν σημαίνει πως το AIDS δεν μπορεί να μπει με τη μορφή πολλαπλής επιλογής.

Συνοψίζοντας, καίει όντως κάποια θέματα και κάποιες ασκήσεις, όμως αυτό δεν είναι απόλυτο.
σωστοτατος... κι εγω αυτο εννοουσα λεγοντας οτι καιει θεματα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Χαχα, εντάξει. Νομίζω θα επισκέπτομαι πιο συχνά αυτήν την "εφημερίδα".
"...προγραμματίστηκε η λήξη των μαθημάτων για τη Δευτέρα, ημέρα επιστροφής από τις διακοπές του Πάσχα"
χαχαχα καιρό είχα να γελάσω έτσι. :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Χαχα, εντάξει. Νομίζω θα επισκέπτομαι πιο συχνά αυτήν την "εφημερίδα".
"...προγραμματίστηκε η λήξη των μαθημάτων για τη Δευτέρα, ημέρα επιστροφής από τις διακοπές του Πάσχα"
χαχαχα καιρό είχα να γελάσω έτσι. :laugh: :laugh:
Από το 13 είναι το άρθρο,ετσι ήταν τότε? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Από το 13 είναι το άρθρο,ετσι ήταν τότε? :redface:

Ούτε που πρόσεξα ότι είναι από τότε. Προφανώς και όχι. Το site σατιρίζει τα πάντα φτιάχνοντας τέτοια άρθρα. Και στα πάντα περιλαμβάνονται *drum roll*... και οι πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Συγγνώμη εαν σας αγχώσω (δεν το θέλω) αλλά ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ανανεωθεί και η αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2015 στο ρολόι του iSchool. :) ;)

ΕΔΩ



Καλή επιτυχία,
Εκ μέρους της ΟΔ του iSchool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε ρε παιδες αν δεν πάμε καλά υπάρχει και άλλη ευκαιρία ειδικά για εσάς που δίνετε πρώτη φορά.Για μένα τώρα που δίνω δεύτερη φορά δεν ξερω εάν υπάρχει αν δεν τα πάω όπως θέλω.Οσον αφορά την έκθεση για μένα σος είναι και ο αθλητισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Συγγνώμη εαν σας αγχώσω (δεν το θέλω) αλλά ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ανανεωθεί και η αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2015 στο ρολόι του iSchool. :) ;)

ΕΔΩ



Καλή επιτυχία,
Εκ μέρους της ΟΔ του iSchool.

Δε με αγχώνεις αγόρι μου άλλωστε όπως λέει και ο προπονητής του παοκ (ο πρωήν)
Με τη βοήθεια της παναγιας όλα θα πάνε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Τι σχολή θες Σωτήρη ;Ημμυ ΕΜΠ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PiDefiner

Δραστήριο μέλος

Ο PiDefiner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Μην αγχώνεστε ρε παιδες αν δεν πάμε καλά υπάρχει και άλλη ευκαιρία ειδικά για εσάς που δίνετε πρώτη φορά.Για μένα τώρα που δίνω δεύτερη φορά δεν ξερω εάν υπάρχει αν δεν τα πάω όπως θέλω.Οσον αφορά την έκθεση για μένα σος είναι και ο αθλητισμός.

Να σου πω, δεδομένου ότι είμαι γεννημένος τέλη Δεκέμβρη, πάνω στην απελπισία μου σκεφτόμουν ότι "έλα μωρέ, και να χρειαστεί να ξαναδώσω, μικρός είμαι". :rofl: :laugh:

Edit: Αν και εν τέλη δεν πιστεύω να ξαναδώσω, όσο χάλια και να τα πάω. Δεν αντέχεται άλλο ένα χρόνο αυτό το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έχω συμφιλιωθεί με την ιδεά των πανελληνιων 2016 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δε με αγχώνεις αγόρι μου άλλωστε όπως λέει και ο προπονητής του παοκ (ο πρωήν)
Με τη βοήθεια της παναγιας όλα θα πάνε καλα

Αν δεν έχεις διαβάσει η Παναγία δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Ίσα ίσα προλαβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Συγγνώμη εαν σας αγχώσω (δεν το θέλω) αλλά ήθελα να σας ενημερώσω ότι έχει ανανεωθεί και η αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2015 στο ρολόι του iSchool.
Δηλαδή, αν ήθελες να τους αγχώσεις, τι "καλύτερο" θα έκανες;
Με τη βοήθεια της παναγιας όλα θα πάνε καλα
Μάλιστα. Αν δεν έχεις διαβάσει, θα έρθει κάποιος "άγιος" και θα σου ψιθυρίσει τις απαντήσεις.
Χαχα, εντάξει. Νομίζω θα επισκέπτομαι πιο συχνά αυτήν την "εφημερίδα
Πείτε με ότι θέλετε, αλλά θεωρώ το "χιούμορ" της "εφημερίδας" αυτής, πολύ χαμηλού επιπέδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μάλιστα. Αν δεν έχεις διαβάσει, θα έρθει κάποιος "άγιος" και θα σου ψιθυρίσει τις απαντήσεις.

μη μου πεις αυτό το πείρες στα σοβαρά τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μη μου πεις αυτό το πήρες στα σοβαρά τώρα
Πριν μερικά χρόνια κάποιος επίσκοπος μοίραζε στους μαθητές "αγιασμένα" στυλό για να γράψουν καλά στις πανελλήνιες. Έλεος;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Πριν μερικά χρόνια κάποιος επίσκοπος μοίραζε στους μαθητές "αγιασμένα" στυλό για να γράψουν καλά στις πανελλήνιες. Έλεος;

Παρθενογεννημένο στυλό που μιλάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πριν μερικά χρόνια κάποιος επίσκοπος μοίραζε στους μαθητές "αγιασμένα" στυλό για να γράψουν καλά στις πανελλήνιες. Έλεος;


Σοβαρα μιλάς δε το ξερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top