Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Πραγματικά βαρέθηκα..άντε να τελειώνουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
γενικα ιστορια θεωρεις οτι μπορεις να τη θυμασαι καλα?? αν ναι τοτε δε νομιζω να εχεις προβλημα να γραψεις 16 και μαλιστα αν δωσεις και λιγη παραπανω εμφαση στις πηγες σιγουρα πανω απο 16 μπορεις να γραψεις..
οσο για τα αρχαια μν πας με την ψυχολογια δε γραφω.. παιζουν παρα πολλα ρολο για τις πανελληνιες τοσο το διαβασμα οσο και η τυχη.. αυτο ομως που θεωρω πιο σημαντικο ειναι η διαθεση και να μην επηρεαζεσαι απο αυτα που εχεις γραψει στο φροντ. η στο σχολειο. ηξερα μαθητη του 20 στην εκθεση που εγραψε 15 σ αυτο το μαθημα και παιδι που εγραφε συνεχως 16 και τελικα πανελληνιες πηρε 18 σε εκθεση και αυτο γιατι ειχε πεισμα και δε θεωρουσε τπτ δεδομενο.. αν πας με την ψυχολογια δε θα γραψω αυτο θα συμβει και στο τελος.. καλη σου επιτυχια και πραγματικα ευχομαι οχι μονο σε εσενα αλλα και σε ολους να εχουν τη διαθεση και το πεισμα οτι θα τα καταφερουν.



εχω ακουσει παρα πολλα για τον οεφε και θα πω τα εξης:
ειχε τυχει χρονια να πεσει ΠΟΙΗΜΑ του ριτσου στον οεφε και την ιδια χρονια στις πανελληνιες επεσε το ιδιο ποιημα. να τονισω οτι και στον οεφε και στις πανελληνιες το ποιημα μπηκε ολοκληρο.
απλα θεωρω οτι απο τη στιγμη που εχουμε μια συγκεκριμενη υλη να βγαλουμε και ο οεφε ειναι ενα διαγωνισμα οπως αλλα τοσο που γραφουμε στα φροντ. δεν υπαρχει κανενας λογος να καιγονται τα θεματα. απλως ειναι ενας τροπος για καποιους να πιστευουν οτι βγηκαν απ την υλη θεματα μονο και μονο για να ξεαγχωθουν! εξαλλου αν ισχυε αυτο που λες και ο πρωταγορας σαν θεμα θα ειχε καει δεδομενου οτι μπηκε στην πρωτη φαση του οεφε τα χριστουγεννα..
το καλυτερο που εχουν να κανουν ολοι ειναι να μη δινουν τοσο μεγαλη βαρυτητα στον οεφε και απλα να το βλεπουν σαν εξασκηση. και κατι τελευταιο εχω ρωτησει καθηγητες που ηξεραν ατομα στην επιτροπη που βαζει θεματα στις πανελληνιες και αυτο που μου ειπαν ειναι οτι ΔΕΝ του καιγεται καρφι για τον οεφε..

παντα για την β'φαση μιλαω εγω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εσείς που συζητάτε για τον ΟΕΦΕ... καθίστε διαβάστε ό,τι περιλαμβάνεται στην ύλη. πλάκα θα έχει να βάλουν θέματα παρόμοια με του ΟΕΦΕ για να σας τρολλάρουν :P (σορρυ, αλλά εγώ τότε θα γελάω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εσείς που συζητάτε για τον ΟΕΦΕ... καθίστε διαβάστε ό,τι περιλαμβάνεται στην ύλη. πλάκα θα έχει να βάλουν θέματα παρόμοια με του ΟΕΦΕ για να σας τρολλάρουν :P (σορρυ, αλλά εγώ τότε θα γελάω :P )
ναι γιατι θα ναι πολυ αστειο ε?......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evanescence123

Νεοφερμένος

Η evanescence123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παντα για την β'φαση μιλαω εγω..
αυτο εξηγω ειτε α ειτε β φαση δεν εχει σημασια. μακαρι να μπορουσαμε να λεμε με σιγουρια οτι ο οεφε καιει θεματα αλλα οπως ειπα και πριν δν ισυει αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αυτο εξηγω ειτε α ειτε β φαση δεν εχει σημασια. μακαρι να μπορουσαμε να λεμε με σιγουρια οτι ο οεφε καιει θεματα αλλα οπως ειπα και πριν δν ισυει αυτο..

για μενα εχει σημασια η β' αλλα σεβαστο! αποψη σου που μπορεις και μου την δικαιολογεις! δεν ειπα κατι.. απλα εμενα η αποψη μου ειναι διαφορετικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ναι γιατι θα ναι πολυ αστειο ε?......

χαχαχα εννοείται πως θα είναι. όποιος επαναπαύεται και "καίει" θέματα, παίρνει ρίσκο. ποτέ δεν ξέρετε τι θα πέσει. διαβάστε τα όλα χωρίς εξαιρέσεις για να μην κλαίτε μετά. κι αν με θεωρείς σκληρή, θα σου πω απλά πόσα παιδιά την πάτησαν διαβάζοντας μόνο τα "σοσ". πάρα πολλά, κι αυτό τους στοίχισε μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χαχαχα εννοείται πως θα είναι. όποιος επαναπαύεται και "καίει" θέματα, παίρνει ρίσκο. ποτέ δεν ξέρετε τι θα πέσει. διαβάστε τα όλα χωρίς εξαιρέσεις για να μην κλαίτε μετά. κι αν με θεωρείς σκληρή, θα σου πω απλά πόσα παιδιά την πάτησαν διαβάζοντας μόνο τα "σοσ". πάρα πολλά, κι αυτό τους στοίχισε μόρια.

δεν θα σε χαρακτηρισω ουτε σκληρη ουτε τιποτα... γιατι πολυ απλα δε σε ξερω και δε με νοιαζει κιολας! απλα ο καθενας εχει τον δικο του τροπο σκεψης, τον δικο του τροπο διαβασματος... εγω θα ελεγα να επιλεξουμε μονοι μας... θελουμε να βγαλουμε τον οεφε εκτος υλης? θα τον βγαλουμε... δεν θελουμε ? δε θα τον βγαλουμε... απλα εδω περα γραφουμε τις αποψεις μας... εγω αυτην την αποψη εχω.. τωρα λαθος? σωστη? αποψη μου.... και το αν κλαιει καποιος μετα ή οχι... προβλημα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πώς τα πας εσύ ρε Τζόνι? ? :P
Εχω τρομερο φοβο για τα μαθηματικα
Γενικα πολυ πιεση ακομα και απο μενα προς εμενα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εντάξει, και το "καθόλου" είναι υπερβολή, νομίζω. Όπως έχει αναφέρει και άλλο μέλος, λαμβάνεται υπόψη τι έχει μπει στον ΟΕΦΕ. Σαφώς αυτό δεν σημαίνει πως απορρίπτεται αυτόματα (πόσο μάλλον ότι "βγαίνει από την ύλη μας", όπως λέει η Tonia96) ως πιθανό θέμα, απλά είναι δύσκολο να μπει (και μέχρι τώρα δεν έχει συμβεί) να μπει ακριβώς ίδιο. Δεν ξέρω πως λειτουργεί στην Θεωρητική, αλλά θα κάπως έτσι πάει για εμάς. Και αυτό μας οδηγεί στο να κάνουμε προβλέψεις, για το τι μπορεί να μην μπει. Είναι λάθος να λέμε ότι σίγουρα δεν θα μπει κάτι επειδή μπήκε ΟΕΦΕ ή πέρυσι, απλά σε μερικούς μας αρέσει να ξέρουμε που θα πρέπει δώσουμε παραπάνω βάση από τα υπόλοιπα. Είναι και μια τακτική γι' αυτούς που δεν προλαβαίνουν και θέλουν να ρισκάρουν.

Συμφωνώ απόλυτα ..με το "καθολου" εννοούσα ότι απλά δεν ισχύει με τίποτα ότι τελεσιδικα βγαίνει από την ύλη ο,τι μπαινει στον οεφε:P

βασικα δεν σε ρωτησα και επισης αυτο που λεω εχει βαση...! κοιτα τα θεματα των πανελληνιων ολων των χρονων και του οεφε... οτι εχει μπει στον οεφε απλα δεν το βαζουν :)

Βασικά δεν με νοιάζει αν με ρώτησες , την άποψη μου λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Μια βδομάδα ακόμα.

Γαϊδουρινή υπομονή πρέπει να έχουμε ρε παιδιά για τις πανελλήνιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elpinikh

Νεοφερμένος

Η Elpinikh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Παιδιά υπομονή!
Όλα καλά θα πάνε!
Και αν δε πάνε,δε θα κάτσουμε να σκάσουμε!
Τόσο πιο σημαντικά θέματα υπάρχουν σε αυτή τη ρημάδα τη ζωή!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα ..με το "καθολου" εννοούσα ότι απλά δεν ισχύει με τίποτα ότι τελεσιδικα βγαίνει από την ύλη ο,τι μπαινει στον οεφε:P



Βασικά δεν με νοιάζει αν με ρώτησες , την άποψη μου λέω

σου απαντησα οπως απολυτα απαντησες κι εσυ σε αυτο που ειχα γραψει... μια ομαδα ειμαστε ολοι εδω μεσα... με το να ριχνουμε το μπαλακι της εξυπναδας ο ενας στον αλλον δε κερδιζουμε τιποτα... σεβαστη η αποψη σου αλλα σεβασου κι εσυ την δικη μου... ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
γενικα ιστορια θεωρεις οτι μπορεις να τη θυμασαι καλα?? αν ναι τοτε δε νομιζω να εχεις προβλημα να γραψεις 16 και μαλιστα αν δωσεις και λιγη παραπανω εμφαση στις πηγες σιγουρα πανω απο 16 μπορεις να γραψεις..
οσο για τα αρχαια μν πας με την ψυχολογια δε γραφω.. παιζουν παρα πολλα ρολο για τις πανελληνιες τοσο το διαβασμα οσο και η τυχη.. αυτο ομως που θεωρω πιο σημαντικο ειναι η διαθεση και να μην επηρεαζεσαι απο αυτα που εχεις γραψει στο φροντ. η στο σχολειο. ηξερα μαθητη του 20 στην εκθεση που εγραψε 15 σ αυτο το μαθημα και παιδι που εγραφε συνεχως 16 και τελικα πανελληνιες πηρε 18 σε εκθεση και αυτο γιατι ειχε πεισμα και δε θεωρουσε τπτ δεδομενο.. αν πας με την ψυχολογια δε θα γραψω αυτο θα συμβει και στο τελος.. καλη σου επιτυχια και πραγματικα ευχομαι οχι μονο σε εσενα αλλα και σε ολους να εχουν τη διαθεση και το πεισμα οτι θα τα καταφερουν.

Ευχαριστω πολύ ..!! Ναι, νομίζω πως έχω αρχίσει να την μαθαίνω την ιστορία κάπως καλύτερα οπότε προς το παρόν ίσως να αρχίζω να ελπίζω και για πάνω από 16 .. οψόμεθα ομως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ποσο θελω να βαλουν πραγματα που μπηκαν στον οεφε
Ετσι για να γελασουμε λιγακι περισσοτερο εμεις που εχουμε διαβασει και θα διαβασουμε τα παντα ανεξαρτητως αποτελεσματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
σου απαντησα οπως απολυτα απαντησες κι εσυ σε αυτο που ειχα γραψει... μια ομαδα ειμαστε ολοι εδω μεσα... με το να ριχνουμε το μπαλακι της εξυπναδας ο ενας στον αλλον δε κερδιζουμε τιποτα... σεβαστη η αποψη σου αλλα σεβασου κι εσυ την δικη μου... ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι....

Μα εσύ ήσουν απόλυτη βάζοντας με κεφαλαία γράμματα ότι "ότι μπαίνει οεφε βγαίνει αυτόματα εκτός ύλης" .. Και είπα με σιγουρια την άποψη μου γιατί είναι γνωστο ότι δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι αυτά που μπαίνουν οεφε είναι εκτός ...επισης μια χαρά σεβαστηκα την άποψη σου και είπα και εγώ την δική μου στην οποία εσυ απαντησες ότι δεν με ρώτησες ...δεν νομιζω πως ειμαι εγω αυτη που πετάω το "μπαλακι" της εξυπναδας

σου απαντησα οπως απολυτα απαντησες κι εσυ σε αυτο που ειχα γραψει... μια ομαδα ειμαστε ολοι εδω μεσα... με το να ριχνουμε το μπαλακι της εξυπναδας ο ενας στον αλλον δε κερδιζουμε τιποτα... σεβαστη η αποψη σου αλλα σεβασου κι εσυ την δικη μου... ας μην ειμαστε τοσο απολυτοι....

Μα εσύ ήσουν απόλυτη βάζοντας με κεφαλαία γράμματα ότι "ότι μπαίνει οεφε βγαίνει αυτόματα εκτός ύλης" .. Και είπα με σιγουρια την άποψη μου γιατί είναι γνωστο ότι δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι αυτά που μπαίνουν οεφε είναι εκτός ...επισης μια χαρά σεβαστηκα την άποψη σου και είπα και εγώ την δική μου στην οποία εσυ απαντησες ότι δεν με ρώτησες ...δεν νομιζω πως ειμαι εγω αυτη που πετάω το "μπαλακι" της εξυπναδας

Εχω τρομερο φοβο για τα μαθηματικα
Γενικα πολυ πιεση ακομα και απο μενα προς εμενα:worry:

Εσύ διαβάζες ανέκαθεν μια χαρά θα τα πας , είμαι σίγουρη ..chill :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Μα εσύ ήσουν απόλυτη βάζοντας με κεφαλαία γράμματα ότι "ότι μπαίνει οεφε βγαίνει αυτόματα εκτός ύλης" .. Και είπα με σιγουρια την άποψη μου γιατί είναι γνωστο ότι δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι αυτά που μπαίνουν οεφε είναι εκτός ...επισης μια χαρά σεβαστηκα την άποψη σου και είπα και εγώ την δική μου στην οποία εσυ απαντησες ότι δεν με ρώτησες ...δεν νομιζω πως ειμαι εγω αυτη που πετάω το "μπαλακι" της εξυπναδας :)

εδω μεσα δεν ειμαι για να τσακωθω με κανεναν... και στο τελος αυτου που σου εστειλα πριν εγραψα ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ... βαζοντας και τον εαυτο μου μεσα σε αυτο... ημουν απολυτη ησουν απολυτη... δεν εχουμε τις ιδιες αποψεις... σιγουρα ουτε εγω ουτε εσυ αλλα ουτε κανεις αλλος εχει ΛΑΘΟΣ αποψη... για τον καθενα η αποψη του ειναι η σωστη...
φυσικα και δεν υπαρχει κανονας που να λεει κατι σχετικα με τον οεφε... αλλα κοιταξε ποσα χρονια λειτουργει ο οεφε και ποσες φορες εχει τυχει να πεσει ιδιο θεμα( για β' φαση μιλαω παντα...) στατιστικα στο παω... για μενα σωστο ειναι να το βγαλω εκτος... η μαλλον οχι σωστο... αποψη μου ειναι..
και να σου πω και κατι αλλο... πες οτι πεσει ο οεφε... και πεσει δημουλα στα κειμενα... ο οεφε βγαινει σχεδον ενα μηνα πριν απο τις πανελληνιες... τι καναμε ενα χρονο τωρα?? θα μου ειναι κατι τελειως αγνωστο η δημουλα? δεν την εχω δει ποτε μου? απλα δεν θα την εχω κανει επαναληψη... κι αν εχω κανει σωστη προετοιμασια δε θα μου κοψει και πολλα μορια... ΑΑΑΑΑΝ! ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... κατι που εγω το θεωρω απιθανο.. αρα ειναι ευθυνη του καθενος τι θα κανει... εγω θελω να το παρω αυτο το "ρισκο".. εσυ και πολλοι αλλοι... οχι.. πολυ ωραια!
την τελευταια φραση σου δεν την σχολιαζω... θα μεινω στο οτι οι αποψεις μας ειναι διαφορετικες....
ελπιζω να το λυσαμε το θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εδω μεσα δεν ειμαι για να τσακωθω με κανεναν... και στο τελος αυτου που σου εστειλα πριν εγραψα ΑΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟΙ... βαζοντας και τον εαυτο μου μεσα σε αυτο... ημουν απολυτη ησουν απολυτη... δεν εχουμε τις ιδιες αποψεις... σιγουρα ουτε εγω ουτε εσυ αλλα ουτε κανεις αλλος εχει ΛΑΘΟΣ αποψη... για τον καθενα η αποψη του ειναι η σωστη...
φυσικα και δεν υπαρχει κανονας που να λεει κατι σχετικα με τον οεφε... αλλα κοιταξε ποσα χρονια λειτουργει ο οεφε και ποσες φορες εχει τυχει να πεσει ιδιο θεμα( για β' φαση μιλαω παντα...) στατιστικα στο παω... για μενα σωστο ειναι να το βγαλω εκτος... η μαλλον οχι σωστο... αποψη μου ειναι..
και να σου πω και κατι αλλο... πες οτι πεσει ο οεφε... και πεσει δημουλα στα κειμενα... ο οεφε βγαινει σχεδον ενα μηνα πριν απο τις πανελληνιες... τι καναμε ενα χρονο τωρα?? θα μου ειναι κατι τελειως αγνωστο η δημουλα? δεν την εχω δει ποτε μου? απλα δεν θα την εχω κανει επαναληψη... κι αν εχω κανει σωστη προετοιμασια δε θα μου κοψει και πολλα μορια... ΑΑΑΑΑΝ! ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... κατι που εγω το θεωρω απιθανο.. αρα ειναι ευθυνη του καθενος τι θα κανει... εγω θελω να το παρω αυτο το "ρισκο".. εσυ και πολλοι αλλοι... οχι.. πολυ ωραια!
την τελευταια φραση σου δεν την σχολιαζω... θα μεινω στο οτι οι αποψεις μας ειναι διαφορετικες....
ελπιζω να το λυσαμε το θεμα..

Προφανώς και είναι δεκτή η άποψη σου ... ο τροπος που απαντησες στην δική μου άποψη με τσάντισε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantina2033

Νεοφερμένος

Η konstantina2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ άκουσα ότι φαβορί για την έκθεση είναι η τα μουσεία ή η

σχολική βία

Και εγώ το ίδιο άκουσα αλλά και τα δύο θέματα είναι επίκαιρα(τα μουσεία λόγω παγκόσμιας ημέρας μουσείων στις 18/5).Συνήθως στις πανελλήνιες δεν πέφτουν θέματα της επικαιρότητας.Συνήθως λέω...Με την νέα κυβέρνηση κανείς δεν ξέρει...Και εγώ πάντως έχω την γνώμη ότι θα πέσει κάτι σχετικό με τον πολιτισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia96

Νεοφερμένος

Η Tonia96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Προφανώς και είναι δεκτή η άποψη σου ... ο τροπος που απαντησες στην δική μου άποψη με τσάντισε
ηταν αυτο το απολυτο καθολου που με πειραξε .. γι αυτο.. νομιζω πως διορθωθηκα ομως :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top