Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
εγω εφτιαξα καφεε :P
αντε καλη δυναμη σε ολους τους ξενυχτηδες :P

Αντε να δουμε τι θα δουμεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
τα χω φτύσει και δεν έχω κάνει σχεδόν τίποτα ακόμη. Προβλέπω να τελιωνω στις 5 και αν ... :sleep: :book:
Έχουμε κανέναν συμπασχων/συμπασχουσα αυτή την στιγμή στο φόρουμ ή μόνη μου πεθαίνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τότε πως τα χεις φτύσει ενώ δεν έχεις ξεκινήσει καν; Πέσε κοιμήσου και τα πιάνεις το πρωί με φρέσκο μυαλό. Πολλοί θα βρίσκονται στην ίδια κατάσταση με σένα υποθέτω (εγώ δεν είμαι μέσα σε αυτούς, έχω να ανοίξω βιβλίο μέρες) αλλά βασανίζονται σιωπηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Τότε πως τα χεις φτύσει ενώ δεν έχεις ξεκινήσει καν; Πέσε κοιμήσου και τα πιάνεις το πρωί με φρέσκο μυαλό. Πολλοί θα βρίσκονται στην ίδια κατάσταση με σένα υποθέτω (εγώ δεν είμαι μέσα σε αυτούς, έχω να ανοίξω βιβλίο μέρες) αλλά βασανίζονται σιωπηλά.

Ποτε είπα ότι δεν έχω ξεκινήσει?! ...εχω κάνει για την ακρίβεια από τις 8 το βράδυ μέχρι τώρα 15 σελίδες ιστορία ...οταν λέω ότι δεν έχω κάνει τίποτα μέχρι τώρα εννοώ σε σχέση με αυτά που καλούμαι να βγάλω μέχρι αύριο το πρωί που έχω μάθημα (στις εννέα οπότε άκυρο και να το ξεκινήσω το πρωί) ... επισης το ischool και το συγκεκριμενο forum είναι για αυτόν τον λόγο..για να λες τις αποριες,το πώς νοιωθεις κλπ κλπ
Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να υποδεικνυεις στον άλλον τι πρέπει να γράφει και τι όχι πόσο μάλλον όταν είναι εντός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Πως πάτε.
εγώ χτες στην έκθεση αρχισα να βλεπω παλια θεματα πανελληνίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Βαρεθηκα δε μπορω άλλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MataVii

Νεοφερμένος

Η MataVii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Φακ:eek: ..και είχες πάρει και τις εξτρά απουσίες και σου έμεινε μόνο μια?:hmm:

ναι κι εκεινο γιατι με αγαπουσε ο καθηγητης που ηταν υπευθυνος ταξης αλλιως χαιρετα μου το πλατανο!πρωτη ωρα δεν ειχα πατησει ποτε..τοσο εξυπνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Βαρεθηκα δε μπορω άλλο....

εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ.... και έχω αγχωθεί κιόλας..... :(

Καλή δύναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γραφει κανενας οεφε αυριο να μας πει τι βαλαν?

Ρε ουλτρα λιγο εμεινε και θα τα παρατησουμε?
ΟΧΙ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Γραφει κανενας οεφε αυριο να μας πει τι βαλαν?

Ρε ουλτρα λιγο εμεινε και θα τα παρατησουμε?
ΟΧΙ:clapup:

Εσύ πως τα πας με το διάβασμα??? ..πολύ αισιοδοξο σε βλέπω μπράβο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αύριο γράφω διαγώνισμα στα ολοκληρώματα τι χαρά είναι αυτήηη!! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Πόσο αισχος αυτα τα μαθηματικα δε τα μπορώ άλλο...τα σιχαθηκα

αύριο γράφω διαγώνισμα στα ολοκληρώματα τι χαρά είναι αυτήηη!! :/
oh well, my condolences :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εσύ πως τα πας με το διάβασμα??? ..πολύ αισιοδοξο σε βλέπω μπράβο:clapup:
δεν τα πηγαινω και τελεια αλλα προσπαθω
καταλαβα οτι χωρις αισιοδοξια θα πας σαν το προβατο στη σφαγη:hmm:
μονο για την κουραση θα διαμαρτυρομαι πλεον :P
και για να μην ξεχνιωμαστε η ζωαρα αρχιζει σε δυο μηνες


8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Παιδιά πώς πάτε; Εγώ έχω αρχίσει κ τα παίζω και βλεπω οτι σε κάποια μαθηματα γράφω λιγότερο στα διαγωνισματα απο οτι έγραφα πριν 1,5 μηνα... :( ειναι φυσιολογικό; Με τον ύπνο πώς πατε; Εγώ μέχρι τη μια το βράδυ εχω κοιμηθεί, αλλα τοβπρωι ξυπνάω 7·30...! Προτιμώ το πρωινό ξύπνημα απο το ξενυχτι...! Εσείς τι κάνετε; ??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Γραφει κανενας οεφε αυριο να μας πει τι βαλαν?

Ρε ουλτρα λιγο εμεινε και θα τα παρατησουμε?
ΟΧΙ:clapup:

Ρε παιδια ισχυει οτι , οτι πευτει στον ΟΕΦΕ δεν πευτει Πανελληνιες?

Παιδιά πώς πάτε; Εγώ έχω αρχίσει κ τα παίζω και βλεπω οτι σε κάποια μαθηματα γράφω λιγότερο στα διαγωνισματα απο οτι έγραφα πριν 1,5 μηνα... :( ειναι φυσιολογικό; Με τον ύπνο πώς πατε; Εγώ μέχρι τη μια το βράδυ εχω κοιμηθεί, αλλα τοβπρωι ξυπνάω 7·30...! Προτιμώ το πρωινό ξύπνημα απο το ξενυχτι...! Εσείς τι κάνετε; ������

Και εγω ρε φιλε 10 φορς καλητερο το πρωινο ξυπνημα και καφεδακι και ολα μια χαρα παρα διαβασμα μεχρι αργα ... Εγω μεχρι 12:30 με 1:00 και κατι, και μετα ξυπναω στισ 7 με 8 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
δεν τα πηγαινω και τελεια αλλα προσπαθω
καταλαβα οτι χωρις αισιοδοξια θα πας σαν το προβατο στη σφαγη:hmm:
μονο για την κουραση θα διαμαρτυρομαι πλεον :P
και για να μην ξεχνιωμαστε η ζωαρα αρχιζει σε δυο μηνες


8)

Σωραιος..!!! .. ελάτε παιδιά πάμε δυνατά, σε 1.5 μήνα ελευθεριααααααααααααααααααα

Θεωρητικοιι που βρίσκεστε στις επαναλήψεις σας στο γνωστό? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ρε παιδια ισχυει οτι , οτι πευτει στον ΟΕΦΕ δεν πευτει Πανελληνιες?



Και εγω ρε φιλε 10 φορς καλητερο το πρωινο ξυπνημα και καφεδακι και ολα μια χαρα παρα διαβασμα μεχρι αργα ... Εγω μεχρι 12:30 με 1:00 και κατι, και μετα ξυπναω στισ 7 με 8 ;)

Μπράβο ρε αγορινα... Υπαρχει κάποιος που συμφωνεί μαζι μου... Ολοι μου λενε ιστορίες για αγρίους. Του τύπου: "κοιμάμαι 3-4 το βράδυ και ξυπνάω 7" μου τη σπάει και με αγχώνει που εγώ κινούμε με πιο φυσιολογικούς ρυθμούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μπράβο ρε αγορινα... Υπαρχει κάποιος που συμφωνεί μαζι μου... Ολοι μου λενε ιστορίες για αγρίους. Του τύπου: "κοιμάμαι 3-4 το βράδυ και ξυπνάω 7" μου τη σπάει και με αγχώνει που εγώ κινούμε με πιο φυσιολογικούς ρυθμούς...
μαλακιες για να αγχωνομαστε ακομα περισσορερο ειναι! Καλυτερα με φυσιολογικους ρυθμους γιατι το να ξενυχτας δεν ειναι και τοσο εποικοδομητικο αφου δεν αφομοιωνεις αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Μπράβο ρε αγορινα... Υπαρχει κάποιος που συμφωνεί μαζι μου... Ολοι μου λενε ιστορίες για αγρίους. Του τύπου: "κοιμάμαι 3-4 το βράδυ και ξυπνάω 7" μου τη σπάει και με αγχώνει που εγώ κινούμε με πιο φυσιολογικούς ρυθμούς...

αυτοί είναι που στο τέλος θα τα πάνε μέτρια και θα κλαίγονται που δεν πέρασαν στα υψηλόβαθμα τμήματα που στόχευαν. υπάρχουν κι εξαιρέσεις βέβαια αλλά, όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα και μικρό καλάθι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ατομα γραφουν στην εκθεση πολυ καλυτερα απο μενα ακομα και αν διαβαζουν πολυ λιγοτερο σε αυτο το μαθημα
Οτι και να κανω πανω απο 15 δεν εχω γραψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top