Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Νταξ το λεω να ησυχασω
Γαμω τα ολοκληρωματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
πες τα ρε johnietraf..δε παλευονται τα ατιμα..
εγω πανω που ειχα ενα πνευμα αισιοδοξιας, συνειδητοποιω παλι οτι μαθηματικα/φυσικη there's no hope..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Βρειτε μου μαθητή Γ Λυκείου που να μην έχει κλάψει για τα μαθηματικά κατευθύνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πω ρε πούστη μου.... Βαρέθηκα να κάνω βόλτες από τις δύο μέρες.

Έφυγα χθες νωρίς το μεσημέρι από το σπίτι, πήγα λέσχη για φαγητό, πήρα 2 βιβλία για το εξάμηνο, πήγα για καφέ, είχα 1 ώρα εργαστήριο, ανέβηκα σε έναν φίλο για τσίπουρα (ψιλοέκανα κεφάλι μεσημεριάτικα), κατέβηκα για απογευματινό φαγητό και ξανά μάθημα και μετά βραδυνή έξοδος με τα παιδιά της σχολής.
Σήμερα πάλι, 12 λέσχη για φαγητό, παραλιακή για βόλτα και μετά για καφέ, λέσχη για απογευματινό και ξανά σπίτι μετά από 9 ώρες...

Αυτή είναι η ζωάρα που σας περιμένει σε ένα χρόνο από τώρα..... Κουράγιο ρεεε, τα καλύτερα είναι στη γωνία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinabc5

Νεοφερμένος

Η katerinabc5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά πώς λειτουργεί το σύστημα με τις +50 απουσίες? Πρέπει πρώτα να εξαντλήσεις τις 114 απουσίες και μετά κάθε εβδομάδα πηγαίνεις χαρτί για 5 μέρες και λείπεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valous

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Μακεδονίας και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εχω αρχισει να πιστευω οτι 24 ωρες ειναι πολυ λιγες για μια μερα, αν ειχαμε 36 κατι θα γινοταν..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Βρειτε μου μαθητή Γ Λυκείου που να μην έχει κλάψει για τα μαθηματικά κατευθύνσης.

Έλα μια χαρά είναι τα Μαθηματικά,εξάσκηση θέλουν μόνο,αρκετη προσωπικη δουλεια και αφοσιωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Βρειτε μου μαθητή Γ Λυκείου που να μην έχει κλάψει για τα μαθηματικά κατευθύνσης.

Με τα μαθηματικά εντάξει ήμουν, στην βιολογία ήταν που το βιβλίο είχε διαλυθεί από τις βίαιες προσκρούσεις με τον τοίχο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Με τα μαθηματικά εντάξει ήμουν, στην βιολογία ήταν που το βιβλίο είχε διαλυθεί από τις βίαιες προσκρούσεις με τον τοίχο. :P

Ενώ οι ασκήσεις της είναι γελοίες,αυτο το πραγμα με τη θεωρια,δεν γινεται.Να πρεπει να τη διαβαζεις ξανα και ξανα και ξανα και να μη θυμασαι τιποτα.Ελπιζω μονο να μην χρειαζομαι τοσο πολυ χρονο και τις 2 μερες που εχουμε μετα την Εκθεση να τη βγαλω ολη τη θεωρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Οι θεωρητικοι πόση ώρα αφιερώνετε συνήθως στο παράλληλο στην λογοτεχνία? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Κάνεις θεωρητικός στο forum?!:confused:

Ενώ οι ασκήσεις της είναι γελοίες,αυτο το πραγμα με τη θεωρια,δεν γινεται.Να πρεπει να τη διαβαζεις ξανα και ξανα και ξανα και να μη θυμασαι τιποτα.Ελπιζω μονο να μην χρειαζομαι τοσο πολυ χρονο και τις 2 μερες που εχουμε μετα την Εκθεση να τη βγαλω ολη τη θεωρια.

Για την βιολογια γενικής λες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Οι θεωρητικοι πόση ώρα αφιερώνετε συνήθως στο παράλληλο στην λογοτεχνία? ?


Όση ώρα μου έχει απομείνει. Προσπαθώ γύρω στο μισάωρο, όμως εξαρτάται και από το διαγώνισμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Όση ώρα μου έχει απομείνει. Προσπαθώ γύρω στο μισάωρο, όμως εξαρτάται και από το διαγώνισμα

Το λέω γτ εμένα για το παράλληλο κάθε φορά που μένει ελάχιστος χρονος ...μια φορά μαλιστα σε ένα διαγώνισμα του κρητικού μου έμειναν 7 λεπτά για ένα παλούκι και πήρα 18/25 ..και έχω ψιλοαγχωθει ως προς αυτό γτ δεν ξέρω από πού να κόψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πως θα οργανώσετε το διαβασμα σας γ τ πάσχα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
that's a very good question! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Σήμερα το πρόγραμμα προβλέπει διάβασμα μέχρι πρωίας ... wish me luck my fellows
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Σήμερα το πρόγραμμα προβλέπει διάβασμα μέχρι πρωίας ... wish me luck my fellows
και'γω ετσι λεω να κανω γιατι εχω πολλά και δε μου βγαινουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
και'γω ετσι λεω να κανω γιατι εχω πολλά και δε μου βγαινουν..

Έλα πάμε μπορούμεεε .. μόλις ήπια ένα monster και το υπερκινητικο μου "ειναι" εχει γινει υπερκινητικοτερο ..είμαι έτοιμη να βγάλω ολόκληρους τόμους όχι μαλακιες:P ...το χούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Έλα πάμε μπορούμεεε .. μόλις ήπια ένα monster και το υπερκινητικο μου "ειναι" εχει γινει υπερκινητικοτερο ..είμαι έτοιμη να βγάλω ολόκληρους τόμους όχι μαλακιες:P ...το χούμε!
εγω εφτιαξα καφεε :P
αντε καλη δυναμη σε ολους τους ξενυχτηδες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top