Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κωνσταντίνα0506

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα0506 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Παιδιά κανένα σοσ για βιολογία κατεύθυνσης;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki.........

Νεοφερμένος

Η maraki......... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Λαγκαδά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ΣΠαιδιά πως λέτε να οργανώσετε τ διαβασμα σας γ τ πάσχα??αρχίσατε να λείπετε απ τ σχολείο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

christos365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Christos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ΣΠαιδιά πως λέτε να οργανώσετε τ διαβασμα σας γ τ πάσχα??αρχίσατε να λείπετε απ τ σχολείο??

Ναι οντως για πειτε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ναι οντως για πειτε.....

Εγώ έχω κάνει συνολικά (δικαιολογημενες και αδικαιολογητες mix κάπου στις 53)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εγώ έχω γύρω στις 60 απουσίες. Αυτή τη βδομάδα δε θα πάω την Τρίτη και την Παρασκευή (Παρασκευή σχολάμε και νωρίτερα λόγω διακοπών ).
Αλλά γενικά δεν είμαι πολύ καλά ψυχολογικά.....
Με έχει πιάσει μια απίστευτη ηττοπάθεια..... ουφ άντε λίγο έμεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ναι οντως για πειτε.....

Εγώ έχω γύρω στις 60 απουσίες. Αυτή τη βδομάδα δε θα πάω την Τρίτη και την Παρασκευή (Παρασκευή σχολάμε και νωρίτερα λόγω διακοπών ).
Αλλά γενικά δεν είμαι πολύ καλά ψυχολογικά.....
Με έχει πιάσει μια απίστευτη ηττοπάθεια..... ουφ άντε λίγο έμεινε

Σε ποια κατεύθυνση είσαι? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Θεωρητική! Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Θεωρητική! Εσύ;

Θεωρητική και συμπασχουμε ...και μένα με έχει πιάσει απίστευτη ηττοπάθεια τελευταία:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Όσοι έχετε δώσει διαφωτίστε μας λίγο.. πόσες μέρες πριν τις πανελληνιες αφιερώσετε για την έκθεση ..???(φουλ διάβασμα..θεωρίες, θεματικές ενότητες κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Όσοι έχετε δώσει διαφωτίστε μας λίγο.. πόσες μέρες πριν τις πανελληνιες αφιερώσετε για την έκθεση ..???(φουλ διάβασμα..θεωρίες, θεματικές ενότητες κλπ)

μην αγχώνεσαι για την έκθεση. εγώ προσωπικά διάβαζα όλη τη χρονιά έκθεση αλλά τις δύο εβδομάδες πριν δώσουμε διάβαζα αρχαία, ιστορία και λογοτεχνία (τα πιο ζόρικα δηλαδή). έκθεση διάβασα μια μέρα πριν, διότι όση εξάσκηση ήταν να κάνω, την έκανα. και η θεωρία δεν θέλει παπαγαλία, κατανόηση και εφαρμογή μόνο.

αν, ωστόσο το έχεις άγχος, μπορείς να αφιερώσεις ένα δίωρο (ή έστω κι ένα ολόκληρο απόγευμα) διαβάζοντας θεωρία και κάνοντας καμιά ασκησούλα για να σιγουρευτείς πως τα έχεις εμπεδώσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι έχετε δώσει διαφωτίστε μας λίγο.. πόσες μέρες πριν τις πανελληνιες αφιερώσετε για την έκθεση ..???(φουλ διάβασμα..θεωρίες, θεματικές ενότητες κλπ)

Με δύο μέρες νομίζω ότι είσαι εντάξει. Πάντως πάνω από τρεις μου φαίνεται κάπως... :redface:

Edit: Μην ξεχνάς όμως πως ο καθένας έχει τον ρυθμό του. Μη βιαστείς να τα βγάλεις και να είναι όπως - όπως το διάβασμά σου. Καλύτερα να σου πάρει λίγο χρόνο παραπάνω και να αισθάνεσαι έτοιμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιάα ...και γω καμιά 2αρα μερούλες έλεγα να αφιερώσω αλλά είπα να σιγουρευτώ ...μια θεωρία τροποι ανάπτυξης , συλλογισμοί κλπ κλπ και την άλλη μέρα θεματικές ενότητες ...οπότε αποτι καταλαβα βγαίνει :)

Τώρα μια 2η ερώτηση ..λογοτεχνία που μου την θύμισε τώρα η meetmeinmontauk βγαίνει στην 1μισι μέρα που μας αφήνουν ή να ξεκινήσω επανάληψη από πριν την έναρξη των πανελληνίων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
50 days left.

Ultraviolet μη με βρίσεις.

Άπλετος χρόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
it's ultraviolence, not ultraviolet :P
ρε πως περασε ετσι ο καιρος; Πότε ξεκινήσαμε καλοκαιρινη προετοιμασία πότε κοντεύουμε Πάσχα...
Πάμε γερά ρεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctee_m

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ctee_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που αφαιρουμαι σκεπτομενη τις καλοκαιρινές διακοπεςςς?!:clapup: .
.αντε ρε παιδιαα τον φάγαμε το γαιδαροοοο έρχεται η ελευθεριααααααααααααααααααα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που αφαιρουμαι σκεπτομενη τις καλοκαιρινές διακοπεςςς?!:clapup: .
.αντε ρε παιδιαα τον φάγαμε το γαιδαροοοο έρχεται η ελευθεριααααααααααααααααααα:clapup:
Mωρε τον γαϊδαρο τον φαγαμε, μη φαμε τπτ άλλο του γαιδαρου στα αποτελεσματα ειναι το θεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ουλτραβιολετα:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ναι και τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο
Αυριο γραφω βιολογια γενικης και εχω αγχοθει να φανταστεις! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top