Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εγω βιολογια και μαθηματικα...και το ασχημο ειναι οτι δεν προλαβα να ασχοληθω με τη φυσικη, χημεια ειχα κανει επαναληψη λιγο πριν τελειωσει το σχολειο! τσπ ελπιζω να προλαβω να κανω τιποτα κ φυσικη γιατι με αγχωνει... φυσικη τα καταφερνεις καλυτερα απο τα μαθηματικα;

σίγουρα προλαβαίνεις να κάνεις επανάληψη στην φυσική έχεις ακόμη μια βδομάδα μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία πάνω κάτω..
φυσική μου φαίνεται πολύ πιο εύκολη απο τα μαθηματικά αλλά πολύ πιο βαρετή και όλας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σίγουρα προλαβαίνεις να κάνεις επανάληψη στην φυσική έχεις ακόμη μια βδομάδα μέχρι να ανοίξουν τα σχολεία πάνω κάτω..
φυσική μου φαίνεται πολύ πιο εύκολη απο τα μαθηματικά αλλά πολύ πιο βαρετή και όλας:P

αχ κι εμενα το ιδιο! ο καθηγητης που μου κανει βιολογια μου λεει να δινω περισσοτερη βαρυτητα στη χημεια και στις βιολογιες,γιατι θα με ανταμειξουν σιγουρα,ενω ηφυσικη και τα μαθηματικα ειναι αβυσσος και ποτε δεν ξερεις... τελευταια,λοιπον, αυτο κανω,γιατι στα μαθηματικα δεν ειμαι και ιδιαιτερα καλη και απογοητευομαι...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
αχ κι εμενα το ιδιο! ο καθηγητης που μου κανει βιολογια μου λεει να δινω περισσοτερη βαρυτητα στη χημεια και στις βιολογιες,γιατι θα με ανταμειξουν σιγουρα,ενω ηφυσικη και τα μαθηματικα ειναι αβυσσος και ποτε δεν ξερεις... τελευταια,λοιπον, αυτο κανω,γιατι στα μαθηματικα δεν ειμαι και ιδιαιτερα καλη και απογοητευομαι...:(

βασικά εγώ δίνω σε όλα την ίδια βαρύτητα γιατί μετά νιώθω τύψεις. και εντάξει ακόμη και αν είσαι πολύ καλός στην χημεία /βιολογία και γράψεις χάλια στα άλλα τότε...μην απογοητεύεσαι για τους περισσότερους είναι δύσκολα και εγώ πολλές φορές νιώθω πως δεν θα τα καταφέρω. αλλά ποτέ μην αφήνεις κάποιο μάθημα γιατί μπορεί όντως στο τέλος να τα πας καλά εκεί που δεν το περιμένεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
αχ κι εμενα το ιδιο! ο καθηγητης που μου κανει βιολογια μου λεει να δινω περισσοτερη βαρυτητα στη χημεια και στις βιολογιες,γιατι θα με ανταμειξουν σιγουρα,ενω ηφυσικη και τα μαθηματικα ειναι αβυσσος και ποτε δεν ξερεις... τελευταια,λοιπον, αυτο κανω,γιατι στα μαθηματικα δεν ειμαι και ιδιαιτερα καλη και απογοητευομαι...:([/QUOTE

βασικά εγώ δίνω σε όλα την ίδια βαρύτητα γιατί μετά νιώθω τύψεις. και εντάξει ακόμη και αν είσαι πολύ καλός στην χημεία /βιολογία και γράψεις χάλια στα άλλα τότε...μην απογοητεύεσαι για τους περισσότερους είναι δύσκολα και εγώ πολλές φορές νιώθω πως δεν θα τα καταφέρω. αλλά ποτέ μην αφήνεις κάποιο μάθημα γιατί μπορεί όντως στο τέλος να τα πας καλά εκεί που δεν το περιμένεις

εχεις δικιο! ας τα προσπαθησουμε ολα και βλεπουμε...ετσι κι αλλιως εχω αποφασισει μεχρι τελους να δωσω οτι καλυτερο μπορω!! ευχομαι να πανε ολα καλα και για εσενα και του χρονου να διαβαζουμε για τις σχολες μας!!!:):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
εχεις δικιο! ας τα προσπαθησουμε ολα και βλεπουμε...ετσι κι αλλιως εχω αποφασισει μεχρι τελους να δωσω οτι καλυτερο μπορω!! ευχομαι να πανε ολα καλα και για εσενα και του χρονου να διαβαζουμε για τις σχολες μας!!!:):whistle:

σου εύχομαι το ίδιο, αν και έχω μια αίσθηση ότι του χρόνου θα διαβάζω πάλι για πανελλήνιες:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
σου εύχομαι το ίδιο, αν και έχω μια αίσθηση ότι του χρόνου θα διαβάζω πάλι για πανελλήνιες:mad:

οχι ηττοπαθειες σε παρακαλω, καινουρια χρονια μπαινει ας ελπισουμε στα καλυτερα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
διαβασμα σημερα μεχρι 6 και μετα τιποτα!
ευχομαι το 2015 να ειναι η καλυτερη χρονια μεχρι τωρα και να περασουμε εκει που θελουμε και να ζησουμε μια νεα περιπετεια που λεγεται πανεπηστημιο
προπαντων ομως υγεια
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλή επιτυχια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Χρόνια πολλά!

Καλές δυνάμεις να 'χουμε και να μπούμε όλοι εκεί που θέλουμε. :D

Διάβασμα σήμερα: 0 ώρες. Υγεία να 'χουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Παιδάκια χρόνια πολλά, με το καλό να μας μπει ο νέος χρόνος. Εύχομαι σε όλους υγεία, ευτυχία και καλή επιτυχία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Καλή χρονιά ειδικά σε εσάς που δίνετε! Να δικαιωθούν οι κόποι σας και μακάρι το 2015 να πετύχετε τα όνειρα σας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Παιδια θα ευχηθω κι εγω με την σειρα μου να εχουμε μια χρονια γεματη με ονειρα, ελπιδα και πανω απ' ολα υγεια !! Το μονο που μπορουμε να κανουμε για να πραγματοποιησουμε τα ονειρα μας ειναι να προσπαθουμε καθε μερα γι αυτα και να μην αφησουμε κανεναν να μας βαλει φρενο ! Μη ξεχνατε, Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ !!!!!!!
Καλη χρονια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Διαβασμα απο αυριο το απογευμα-βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Ναι για σήμερα ούτε γω το βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Από αύριο καλύτερα να φορτσαρετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Καλή χρονιά!!! Υπομονή παιδιά 5 μήνες και μετά θα περάσετε τις πιο όμορφες στιγμές τις ζωής σας να είστε σίγουροι :D

Με αγάπη και κατανόηση, η κοινότητα των φοιτητών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Καλή χρονιά!!! Υπομονή παιδιά 5 μήνες και μετά θα περάσετε τις πιο όμορφες στιγμές τις ζωής σας να είστε σίγουροι :D

Με αγάπη και κατανόηση, η κοινότητα των φοιτητών :P

Αν ειναι να περασουμε τις καλυτερες στιγμες της ζωης μας απο τα 18 (αρα μονο χειροτερα μπορει να γινει μετα) ποιο το νοημα να συνεχισεις την ζωη σου μετα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Αν ειναι να περασουμε τις καλυτερες στιγμες της ζωης μας απο τα 18 (αρα μονο χειροτερα μπορει να γινει μετα) ποιο το νοημα να συνεχισεις την ζωη σου μετα:hmm:

...της μέχρι τωρα ζωής σας για να είμαι ακριβής :);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλη χρονια σε ολους με υγεια! Υπομονη, επιμονη και δυναμη ! Ευχομαι τα καλυτερα! Να ανταμειφθούν οι προσπαθειες και οι κοποι μας! :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Παιδάκια.... Καλή χρονιά να έχουμε ;) Εύχομαι σε όλους προπάντων υγεία!!!!!!!!! Να είμαστε όλοι χαρούμενοι και ευτυχισμένοι και να απολαμβάνουμε κάθε λεπτό της ζωής μας με τους ανθρώπους μας!!!!!!!!!!!! Καλή επιτυχία σε όλους μας που θα δώσουμε πανελλήνιες φέτος :) :D

Έτυχα και το φλουρί :clapup:

Κι εγώ από αύριο πάλι αρχίζω διάβασμα...χθες και σήμερα ξεκούραση-βαρεμάρα :P Όπως θέλετε πείτε το!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top