Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
γειααα σας!
αποφασισα να δωσω δευτερη φορα πανελληνιες.. ουσιαστικα τωρα αρχιζω το διαβασμα μου:worry: πιστευετε εχω χρονο;:hmm:

Νομιζω την απαντηση την εχεις δωσει η ιδια στο θεμα "πανελληνιες ξανα":hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
γειααα σας!
αποφασισα να δωσω δευτερη φορα πανελληνιες.. ουσιαστικα τωρα αρχιζω το διαβασμα μου:worry: πιστευετε εχω χρονο;:hmm:

Προλαβαίνεις ;) Μην χάνεις ούτε λεπτό!
Τι κατεύθυνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα22

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
θεωρώ ότι η βιολογία είναι το πιο δύσκολο μάθημα της θετικής :mad:



Σίγουρα είναι πολύ δύσκολη, αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί με την αχανή ύλη των μαθηματικών. Πράγματι απαιτεί πλήρη κατανόηση αλλά και αποστήθιση, που είναι ιδιαίτερα κουραστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Σίγουρα είναι πολύ δύσκολη, αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί με την αχανή ύλη των μαθηματικών. Πράγματι απαιτεί πλήρη κατανόηση αλλά και αποστήθιση, που είναι ιδιαίτερα κουραστική.

Η αλήθεια είναι οτι μπορούν να υπάρχουν πολυ δύσκολες ασκήσεις στα μαθηματικά αλλά και πάλι θεωρώ την βιολογία πιο δύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deppie

Νεοφερμένος

Η deppie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Θεωρητική!! Εσυ;

Κι εγώ θεωρητική :)
Προλαβαίνεις άνετα! Ξέρεις ήδη την ύλη.. ;)
Πέρασες κάπου και δεν ήσουν ευχαριστημένη????
Τι σκέφτεσαι? Που στοχεύεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας για το τμήμα θεάτρου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας για το τμήμα θεάτρου;

Επέλεξε μια σχολή που να έχει επαγγελματικά δικαιώματα και ίσως να μπορέσεις να κάνεις κάτι βγαίνοντας...
Και θέατρο μπορείς να ακολουθήσεις πηγαίνοντας σε κάποια ιδιωτική σχολή ή σε κάποιο θεατρικό εργαστήρι.
Αν ρωτήσεις σε employ ή σε orientum .. τα ίδια θα σου πουν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλεξάνδρα22

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι μπορούν να υπάρχουν πολυ δύσκολες ασκήσεις στα μαθηματικά αλλά και πάλι θεωρώ την βιολογία πιο δύσκολη.

Προσωπικά θεωρώ ότι είναι ένα σίγουρο μάθημα όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Στις συνέπειες του θεωρήματος Μέσης Τιμής.

Φίλε μόνο το βοήθημα του Μπάρλα χρησιμοποιείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Φίλε μόνο το βοήθημα του Μπάρλα χρησιμοποιείς;;;

Πρωτίστως ναι,αλλά κάνω και από Μαυρίδη,Παπαδάκη,Στεργίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deppie

Νεοφερμένος

Η deppie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κι εγώ θεωρητική :)
Προλαβαίνεις άνετα! Ξέρεις ήδη την ύλη.. ;)
Πέρασες κάπου και δεν ήσουν ευχαριστημένη????
Τι σκέφτεσαι? Που στοχεύεις?

Δυστυχώς οχι δεν πέρασα καπου.. Εσυ;
Απο μικρη ηθελα να γίνω νηπιαγωγός ομως επειδη γνωρίζω πως δεν θα με εξασφαλίσει επαγγελματικά με τα δεδομένα της χώρας μας στοχεύω πλέον σε ενα τμημα που απο οσο ενημερώθηκα εχει προοπτικές .. Σλαβικές σπουδές θελω πλέον! Εσυ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ είμαι Μηχανικών πληροφορικής στην πολύ μου... το πάλεψα μια χρονιά αλλά δεν είδα αποτέλεσμα οπότε αποφάσισα να ακολουθήσω κατι απο αυτά που πάντα ήθελα... με οικονομικό λιτότητα βεβαίως! :)
Θα γράψω όσο καλύτερα μπορώ....και θα αποφασίσω αργότερα! Αλλά είμαι ανάμεσα σε κάποιες σχολές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pb13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pb13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Πρωτίστως ναι,αλλά κάνω και από Μαυρίδη,Παπαδάκη,Στεργίου.

για του στεργιου τι γνωμη εχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deppie

Νεοφερμένος

Η deppie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ είμαι Μηχανικών πληροφορικής στην πολύ μου... το πάλεψα μια χρονιά αλλά δεν είδα αποτέλεσμα οπότε αποφάσισα να ακολουθήσω κατι απο αυτά που πάντα ήθελα... με οικονομικό λιτότητα βεβαίως! :)
Θα γράψω όσο καλύτερα μπορώ....και θα αποφασίσω αργότερα! Αλλά είμαι ανάμεσα σε κάποιες σχολές!

Σε ποιες σχολες δλδ ; Και εγω δν κανω φροντιστήριο θεωρώ πως δεν υπαρχει και λόγος .. Μονο εκθεση κανω για να το εξασκώ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Σε ποιες σχολες δλδ ; Και εγω δν κανω φροντιστήριο θεωρώ πως δεν υπαρχει και λόγος .. Μονο εκθεση κανω για να το εξασκώ :/

Φιλολογία...Κοινωνική διοίκηση κυρίως! Και μου αρέσουν κι άλλες (π.χ φυσικοθεραπεία - διατροφή διαιτολόγια) αλλά με προβληματίζει η απόσταση! Γι'αυτό ας γράψω κι θα αποφασίσω αργότερα, γιατί παίζει ρόλο και πως θα γράψω και σε τι κατάσταση θα βρισκόμαστε ως τότε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deppie

Νεοφερμένος

Η deppie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλολογία...Κοινωνική διοίκηση κυρίως! Και μου αρέσουν κι άλλες (π.χ φυσικοθεραπεία - διατροφή διαιτολόγια) αλλά με προβληματίζει η απόσταση! Γι'αυτό ας γράψω κι θα αποφασίσω αργότερα, γιατί παίζει ρόλο και πως θα γράψω και σε τι κατάσταση θα βρισκόμαστε ως τότε!

Προσπάθησε οσο καλυτερα μπορείς και εχε στο νου σου αυτο που θες πιο πολυ .. Που μένεις αν επιτρέπεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
για του στεργιου τι γνωμη εχεις

Αρκετά καλή,για μένα μετά το Μπάρλα είναι το δεύτερο σε τάξη δυσκολίας βοήθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ένα πολύ δύσκολο βοήθημα για όποιον θέλει είναι του Μπαϊλάκη (Σαββάλας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Aφορά τους υποψήφιους όλων των κατευθύνεων! Για όσους δεν το γνωρίζουν, υπάρχει αυτό το site όπου μπορείτε να βρειτε καλές ασκήσεις-σημειώσεις για μερικά μαθήματα https://www.study4exams.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top