Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ειπα να αρχιζω να διαβαζω αοδε,μια σελιδα την ημερα (περιπου θα αφιερωνο 1ωρα).Και τα σ/κ επαναληψη.και θα βγει σε κανα 2-3 μηνες η υλη.Εσεις πως το διαβαζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ειπα να αρχιζω να διαβαζω αοδε,μια σελιδα την ημερα (περιπου θα αφιερωνο 1ωρα).Και τα σ/κ επαναληψη.και θα βγει σε κανα 2-3 μηνες η υλη.Εσεις πως το διαβαζεται;

Πολύ είναι μια σελίδα την ημέρα, είσαι σίγουρος ότι θα μπορέσεις να το τηρήσεις αυτό το πρόγραμμα; Γιατί μπορεί στην αρχή να το κάνεις αλλά μετά να βαρεθείς :hehe: Μην βιάζεσαι τόσο. Εγώ διάβαζα δυο φορές την εβδομάδα ΑΟΔΕ και τα σ/κ έκανα επανάληψη,αλλά όχι πάντα. Δεν έκανα φροντιστήριο,αλλά το καλό ήταν ότι στο σχολείο η καθηγήτρια μας έλεγχε πάντα αν εχουμε διαβάσει και έβαζε τεστάκια πολύ συχνά. Εγώ θα σου έλεγα να διαβάζεις δυο φορές την εβδομάδα όσο μπορείς, να κάνεις επανάληψη το σ/κ και αργότερα, προς τον Απρίλιο, να κάνεις κάθε μέρα επαναλήψεις. Σίγουρα θα την έχεις βγάλει την ύλη μέχρι τότε. Βέβαια, αν σε βολεύει το καθημερινό διάβασμα εντάξει, κάντο, απλά μου φαίνεται ότι θα βαρεθείς σύντομα γιατί και εγώ το είχα επιχειρήσει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Πολύ είναι μια σελίδα την ημέρα, είσαι σίγουρος ότι θα μπορέσεις να το τηρήσεις αυτό το πρόγραμμα; Γιατί μπορεί στην αρχή να το κάνεις αλλά μετά να βαρεθείς :hehe: Μην βιάζεσαι τόσο. Εγώ διάβαζα δυο φορές την εβδομάδα ΑΟΔΕ και τα σ/κ έκανα επανάληψη,αλλά όχι πάντα. Δεν έκανα φροντιστήριο,αλλά το καλό ήταν ότι στο σχολείο η καθηγήτρια μας έλεγχε πάντα αν εχουμε διαβάσει και έβαζε τεστάκια πολύ συχνά. Εγώ θα σου έλεγα να διαβάζεις δυο φορές την εβδομάδα όσο μπορείς, να κάνεις επανάληψη το σ/κ και αργότερα, προς τον Απρίλιο, να κάνεις κάθε μέρα επαναλήψεις. Σίγουρα θα την έχεις βγάλει την ύλη μέχρι τότε. Βέβαια, αν σε βολεύει το καθημερινό διάβασμα εντάξει, κάντο, απλά μου φαίνεται ότι θα βαρεθείς σύντομα γιατί και εγώ το είχα επιχειρήσει :hehe:

Λες ε;..Θα το δοκιμασω οσο παει δεν χανω τιποτα,στην τελικη να το διαβαζω ανα μιση σελιδα χαχα :P
Ειναι το μονο μαθημα που δεν ξερω αν καταφερω να γραψω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Την βιολογια κατ πώς την μαθαίνετε;;;; :P

Το διαβαζω το κειμενο πολλές φορες μεχρι να νοιώσω οτι μπορω να πω τι λεει σε καποιον που δεν το ξερω αυτον τον τρόπο μου τον ειπαι η καθηγητρια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εκκληση κυριως προς θεωρητικους....:P:P:P
Ρε παιδια μεχρι στιγμης εγω δν εχω πιεστει καθολου...δηλ εννοω οτι διαβαζω καθε μερα μονο 2-3 ωρες εκτος βεβαια απο σαββατοκυριακα που χτυπαω 7 ωρα κλπ...Μηπως κανω κατι λαθος???:hmm::hmm:Βεβαια δν εχω ιδιεταιρο προβλημα ως προς την αποδοση μου αλλα και παλι...Λιγες μου φαινονται οι ωρες με δεδομενο μαλιστα οτι στοχευω και πολυ ψηλα(νομικη)....!!!:/::/:
Εσεις τι πιστευετε???Υποτιθεται πως οκτωβρης,νοεμβρης και δεκεμβρης ειναι οι σχετικα πιο ζορικοι μηνες και εγω περα βρεχει....:/::)
κοίτα αν βγαζεις πολλά πραγματα το σκ , εισαι ευχαριστημενος με την αποδοση σου και δεν αφηνεις κενα εισαι καλα ο καθενας διαβαζει με το πρόγραμμα του. παντως καλο θα ηταν να αφιερωνεις και καποιες ωρες για επαναληψη λατινικα αρχαια γραμματικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ειπα να αρχιζω να διαβαζω αοδε,μια σελιδα την ημερα (περιπου θα αφιερωνο 1ωρα).Και τα σ/κ επαναληψη.και θα βγει σε κανα 2-3 μηνες η υλη.Εσεις πως το διαβαζεται;

Άμα βγάλεις την ύλη ΑΟΔΕ σε 3 μήνες, σε κερνάω ποτό.
Κανονικά όμως, όχι πασαλείμματα και αηδίες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Χαχαχαχα.Αμα το διαβαζω "κανονικα" και βγαλω την υλη μια φορα.Σιγα μην θυμαμαι τι διαβασα απο το 1ο κεφαλαιο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
υπάρχει κανείς που κάνει ιδαίτερα φυσική?? αν ναι πόσο πληρώνει περίπου??..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

TimeLady

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Κανένας δεν ήταν σίγουρος ότι θα μπει. Μην τα σκέφτεσαι αυτά από τώρα. Μοναδικός στόχος τώρα είναι οι καλοί βαθμοί, τα άλλα άστα για μετά.
Εσύ πως τα κατάφερες? Ξέρω πως ο καθενας έχει το δικό του σύστημα διαβάσματος,αλλά εσύ τι πρόγραμμα ακολουθούσες? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PinkFreud

Νεοφερμένος

Ο PinkFreud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
υπάρχει κανείς που κάνει ιδαίτερα φυσική?? αν ναι πόσο πληρώνει περίπου??..

15 την ώρα, 3 ώρες την εβδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
αυτο το πραγμα που λεω τα σαββατα θα διαβαζω απο τις 10 το πρωι και ξεκιναω στις 2 πρεπει να το σταματησω....
πως παει το διαβασμα μπουμπουκακια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
αυτο το πραγμα που λεω τα σαββατα θα διαβαζω απο τις 10 το πρωι και ξεκιναω στις 2 πρεπει να το σταματησω....
πως παει το διαβασμα μπουμπουκακια??

μια χαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά της θεωρητικής!Πώς πάει το διάβασμα; Δύσκολος μήνας τούτος... Εχω αγχωθεί πολύ σήμερα.. ξύπνησα το πρωι να διαβασω και δεν έκανα τίποτα, το μεσημέρι τα ίδια. Πήγε 7 να ξεκινήσω και ακόμα διαβάζω. Έκανα πολύ κακό στον εαυτό μου λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σας έχουν πει αν τελικά οι ενότητες 2 και 3 στον Πρωταγόρα είναι εντός ύλης; Γιατί άλλα λένε στο σχολείο, άλλα βρίσκω στο διαδίκτυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Σας έχουν πει αν τελικά οι ενότητες 2 και 3 στον Πρωταγόρα είναι εντός ύλης; Γιατί άλλα λένε στο σχολείο, άλλα βρίσκω στο διαδίκτυο.
εντος ειναι απλως εχει γινει το αναμενομενο μπερδεμα με την αριθμηση των σελιδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
υπάρχει κανείς που κάνει ιδαίτερα φυσική?? αν ναι πόσο πληρώνει περίπου??..

10 ευρώ το 2ωρο μάθημα, μια φορά την εβδομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
υπάρχει κανείς που κάνει ιδαίτερα φυσική?? αν ναι πόσο πληρώνει περίπου??..

10 ευρω/ωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
πολύ φτηνά πληρώνετε όλοι σας σε σχέση με κάτι άλλους που ξέρω..τυχεριούλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top