Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ σήμερα τελείωσα όλο το Κρητικό και κάνω τις τελευταίες ασκήσεις :) Πφφ...
Ιστορία έχω μείνει λίγο πίσω :worry: Πρέπει να βγάλω το αγροτικό ως τη Τρίτη επειγόντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πο περασε το σκ χωρις να το καταλαβω..και δεν εχω τελιωσει καν τα αυριανα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ σήμερα τελείωσα όλο το Κρητικό και κάνω τις τελευταίες ασκήσεις :) Πφφ...
Ιστορία έχω μείνει λίγο πίσω :worry: Πρέπει να βγάλω το αγροτικό ως τη Τρίτη επειγόντως!

ναι,μην την αφησεις την ιστορια..!
Διαβαζεις μονη σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κυριακη (την αλλη γραφω φυσικη).
Τι θα κανω θα διαβαζω στο σχολειο οταν θα χω γεννικη παιδεια αυτην την βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
ναι,μην την αφησεις την ιστορια..!
Διαβαζεις μονη σου;

Ναι μόνη μου.. :) Απλά μια φιλόλογος με παρακολουθεί με ασκήσεις και πηγές!
Θα κάνω ένα 2ωρο το μήνα μόνο μάθημα ιστορία!

Υ.Γ. Δίνω 2η φορά.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ένα σας λέω,

Ζω ένα μαρτύριο, γαμώ το φροντιστήριο.

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ένα σας λέω,

Ζω ένα μαρτύριο, γαμώ το φροντιστήριο.

:hehe:
Ελα περασε ο ενας μηνας:P
Εχουμε αλλους 8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Υπομονη υπομονη καντε υπομονη και ουρανος θα γινει γαλανος :p.
Μετα απο 8 μηνες θα χουμε τον χρονο δικο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το επόμενο σκ πάω για καφέ ότι και να έχω να κάνω, γιατί μου την έχει δώσει.
Στο σχολείο γράφουμε μαθ κατ αυτή την εβδομάδα.Λίγο νωρίς δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Το επόμενο σκ πάω για καφέ ότι και να έχω να κάνω, γιατί μου την έχει δώσει.
Στο σχολείο γράφουμε μαθ κατ αυτή την εβδομάδα.Λίγο νωρίς δεν είναι;

Καλα δεν βγαινεις Σαββατο βραδυ; :hmm: Κακως, λιγο αερα τον χρειαζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Καλα δεν βγαινεις Σαββατο βραδυ; :hmm: Κακως, λιγο αερα τον χρειαζεσαι.

Έχω κανα δύο εβδομάδες να βγώ. Γενικά πάντως έχω πει να βγαίνω μία με δύο φορές τον μήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Έχω κανα δύο εβδομάδες να βγώ. Γενικά πάντως έχω πει να βγαίνω μία με δύο φορές τον μήνα.

Θα σου προτεινα να βγαινεις καθε Σαββατο παντως, οχι πολλες ωρες και οχι πολυ αργα φυσικα. 9-12 ας πουμε. Εγω οποτε δεν εβρισκα παρεα να βγω το Σαββατο επεφτα σε καταθλιψη. Τουλαχιστον τωρα που ειναι αρχη ειναι αμαρτια. 168 ωρες εχει η εβδομαδα, οι 3 δεν ειναι προβλημα :D Απο εκει και περα εσυ θα το κρινεις. Τι κατευθυνση εισαι και προς τα που θες να κινηθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θα σου προτεινα να βγαινεις καθε Σαββατο παντως, οχι πολλες ωρες και οχι πολυ αργα φυσικα. 9-12 ας πουμε. Εγω οποτε δεν εβρισκα παρεα να βγω το Σαββατο επεφτα σε καταθλιψη. Τουλαχιστον τωρα που ειναι αρχη ειναι αμαρτια. 168 ωρες εχει η εβδομαδα, οι 3 δεν ειναι προβλημα :D Απο εκει και περα εσυ θα το κρινεις. Τι κατευθυνση εισαι και προς τα που θες να κινηθεις;
Δεν νομίζω ότι προλαβαίνω να βγαίνω κάθε σκ. :hmm: Πάντως τις Παρασκευές το απόγευμα κάθομαι πάντα. Απλά τώρα ένιωσα πως το έχω λίγο ανάγκη.
Τεχνολογική είμαι και στοχεύω Ημμυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι προλαβαίνω να βγαίνω κάθε σκ. :hmm: Πάντως τις Παρασκευές το απόγευμα κάθομαι πάντα. Απλά τώρα ένιωσα πως το έχω λίγο ανάγκη.
Τεχνολογική είμαι και στοχεύω Ημμυ.

ΕΜΠ; Υψηλος στοχος, καλη επιτυχια ευχομαι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
ΕΜΠ; Υψηλος στοχος, καλη επιτυχια ευχομαι! :)
Ευχαριστώ! :)
Το ξέρω ότι είναι δύσκολα τα πράγματα, για αυτό λέω ότι δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια για εξόδους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τωρα εγραφα διαγωνισμα στο 1 κεφαλαιο στο Αοθ 6 σελιδες με πειρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Θάνατος στο Α.Ο.Δ.Ε.

Δε μπορώ να το μάθω με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Θάνατος στο Α.Ο.Δ.Ε.

Δε μπορώ να το μάθω με Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α !!!

Μπορείς να μαθαίνεις από ένα μικρό κομματάκι κάθε μέρα, και την επόμενη να κάνεις επανάληψη ότι έμαθες και να διαβάζεις ακόμη λίγο. Εμένα με βοηθά αυτή η μέθοδος, όπως επίσης και να το γράφω. Μάλιστα, υπάρχει στο γιουτιουμπ ηχογραφημένο όλο το ΑΟΔΕ από έναν τύπο, οπότε μπορείς να το ακούς πριν κοιμηθείς. (προσπάθησα να το ακούω στην διάρκεια του ύπνου, αλλά δεν κοιμήθηκα καλά γιατί άκουγα όλο το βράδυ μια ενοχλητική φωνή στο αυτί μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Μιγαδικοι αριθμοι..ευκολο κεφαλαιο για αρκετες ασκησεις...αλλα υπαρχουν αλλες που δεν μου πηγαινει το μυαλο πως να τις λυσω και σημερα εχω τρομερο αγχος για την συνεχεια μιας και απο 8 ασκησεις εκανα τις 5
Δεν προκειται να γραψω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγώ πάντως προσευχόμουν μην ανοίξω τα θέματα και δώ Δ θέμα μιγαδικούς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top