Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Χαλαρα,3η λυκειου φετος χαχα πιστευω οτι στο σχολειο ειναι η ποιο φλου χρονια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ναι ειδικα μεχρι χειμωνα τι να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

filomathis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο filomathis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Σκεψου οτι τελιωνουμε φετος,12 χρονια περασαν :o πλακα πλακα 12 χρονια,τελος παντων τι ειναι 7 μηνες εδω περασαν 12 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εδώ έχεις 1 δίκαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αντε αυριο βγαινει και το οριστικο προγραμμα του φροντιστηριου. να οργανωθουμε λιγο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Σε μένα βγήκε είδη πλην απτά μαθηματικα γεννικής.
Περιμένουμε και το πρόγραμμα του Σχολείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εγώ έχω 1ώρα άγνωστο κάθε Τρίτη....και έχω βάλει άλλη μια ωρα την Παρασκευή για να κάνω ανά 2 βδομάδες λατινικά-έκθεση-γνωστό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκθεση... :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν σου αρέσει? :worry:

Για ελάχιστα θέματα μου άρεσε να γράφω έκθεση, τα οποία μάλιστα δε σχετίζονταν και πολύ με την ύλη. :redface: Γενικά η έκθεση ήταν για μένα το πιο αντιπαθές μάθημα από τα υπόλοιπα που έπρεπε να εξεταστούμε πανελλαδικώς. :angelnot:

Εσένα να φανταστώ σου αρέσει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Για ελάχιστα θέματα μου άρεσε να γράφω έκθεση, τα οποία μάλιστα δε σχετίζονταν και πολύ με την ύλη. :redface: Γενικά η έκθεση ήταν για μένα το πιο αντιπαθές μάθημα από τα υπόλοιπα που έπρεπε να εξεταστούμε πανελλαδικώς. :angelnot:

Εσένα να φανταστώ σου αρέσει; :)

Μου αρέσει αρκετά...και είχα γράψει καλούτσικα! :) Άσε που όλη τη χρονιά έλεγα πως θα έπεφτε το περιβάλλον!
Φέτος να δω τι θα πέσει!!!!!!!!!! :P
Έχει κατι χαζά θέματα είναι η αλήθεια! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Καθε μερα 5ωρα στο φροντιστήριο;! Εγω 2ωρα θα κανω, ετσι μου πε. :eek: μα πως θα αντέξετε τόσες ωρες; Μετα τις δυο ωρες θα στε κουρασμένοι.

Όχι κάθε μέρα 5ωρα, θα έβγαιναν 25 ώρες την εβδομάδα :P 1 4ωρο και 2 5ωρα όλη την εβδομάδα. Μας βολεύει περισσότερο σαν τμήμα να ερχόμαστε 3 φορές την εβδομάδα, παρά κάθε μέρα γιατί κάποιοι μένουν μακριά αλλά και για εμάς ήταν καλύτερο να έχουμε κάποιες μέρες χωρίς φροντιστήριο :D Όπως τον βολεύει τον καθένα στο πρόγραμμα του ;)

Σας μοίρασαν όλα τα βιβλία στο σχολείο; Σε εμάς λείπουν κάποια της γενικής και όλα της κατεύθυνσης :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όχι κάθε μέρα 5ωρα, θα έβγαιναν 25 ώρες την εβδομάδα :P 1 4ωρο και 2 5ωρα όλη την εβδομάδα. Μας βολεύει περισσότερο σαν τμήμα να ερχόμαστε 3 φορές την εβδομάδα, παρά κάθε μέρα γιατί κάποιοι μένουν μακριά αλλά και για εμάς ήταν καλύτερο να έχουμε κάποιες μέρες χωρίς φροντιστήριο :D Όπως τον βολεύει τον καθένα στο πρόγραμμα του ;)

Σας μοίρασαν όλα τα βιβλία στο σχολείο; Σε εμάς λείπουν κάποια της γενικής και όλα της κατεύθυνσης :hmm:

Μια χαρά θα ναι έτσι τότε, θα διαβάζετε και μόνοι τις μέρες που δεν έχετε φροντ. Βασικά 25 ώρες την βδομάδα τις θεωρώ υπερβολικά πολλές. :P
Ολα μας τα έδωσαν ναι. Είναι γύρω στα 16-17 μαζί με μερικά λυσάρια κάποιων μαθημάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάντως κατά μέσο όρο οι "διαβαστεροί" πέρυσι διαβάζαμε καθημερινά 5-6 ώρες και τα Σ/Κ χτυπούσαμε 8ωρο (μια φορά έκλεισα 12ωρο ιστορία χωρίς διάλειμμα και μετά ήμουν κάπως έτσι :hypno: -μην το δοκιμάσετε στο σπίτι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Πάντως κατά μέσο όρο οι "διαβαστεροί" πέρυσι διαβάζαμε καθημερινά 5-6 ώρες και τα Σ/Κ χτυπούσαμε 8ωρο (μια φορά έκλεισα 12ωρο ιστορία χωρίς διάλειμμα και μετά ήμουν κάπως έτσι :hypno: -μην το δοκιμάσετε στο σπίτι)

Οι διαβαστεροί είχαν αποτελέσματα?????? Αν είναι να γίνουμε και εμείς :P
Τοσες ώρες ιστορία.....Και επέζησες? :P

Εγώ σμρ ασχολήθηκα όλη μέρα με αρχαία...έκανα ονοματικές δευτερεύουσες! Και 4 άγνωστα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Ειμαι η μονη που εχει βαρεθει απο τωρα το σχολειο?Δεν κανουμε τιποτα απολυτωςς τοσες ωρες χαμενες!Δεν ξερω εγω σκεφτομαι να αναπληρωνω ωρες υπνου μεσα στη χρονια αλλιως δεννν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Έχω 24 ώρες φροντιστήριο την εβδομάδα
Εγω περσυ εκανα:...14 ωρες, ολα ιδιαιτερα.
Έλεος!! Μπράβο στα φροντιστήρια και στους ιδιαιτεράδες! Τα έχουν καταφέρει μια χαρά και έχουν πείσει τους μαθητές να κάνουν πολλές ώρες μαθήματα και αυτοί να τα κονομάνε. Δεν χρειάζονται τόσες πολλές ώρες. Είναι σπατάλη χρόνου, χρήματος και ενέργειας. Το σχολείο, η προσωπική (κυρίως) δουλειά και λίγες ώρες έξτρα μάθημα για συμπλήρωμα είναι αρκετά. Όταν ήμουν Γ λυκείου έκανα ιδιαίτερα: 2 ώρες (μαθ.κατ) , 2 ώρες (φυσ.κατ+φυσ.γεν+ηλεκτρ), 1½ ώρα (χημ+βιοχ) , 1½ ώρα (γλ), δηλ. σύνολο 7 ώρες. Έτσι είχα ελεύθερο χρόνο και για διάβασμα και για ψυχαγωγία. Αυτά μέχρι την 1η Μαρτίου, οπότε σταμάτησα όλα τα ιδιαίτερα και συνέχισα μόνος (και με το σχολείο). Τελικά εκ των υστέρων πιστεύω ότι και αυτά τα ιδιαίτερα δεν μου ήταν απαραίτητα, απλά τότε είχα ανασφάλεια. Νομίζω ότι και χωρίς αυτά οι βαθμοί μου μικρή διαφορά θα είχαν.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Οι διαβαστεροί είχαν αποτελέσματα?????? Αν είναι να γίνουμε και εμείς :P
Τοσες ώρες ιστορία.....Και επέζησες? :P

Εγώ σμρ ασχολήθηκα όλη μέρα με αρχαία...έκανα ονοματικές δευτερεύουσες! Και 4 άγνωστα :confused:

Ναι πολύ καλά αποτελέσματα. Φυσικά το "πολύ" διάβασμα πρέπει να είναι και "συγκεντρωμένο" βέβαια. Έχει τύχει να "διαβάζω" για ώρες χωρίς να κάνω κάτι ουσιαστικό.
Επέζησα αλλά την επομένη δε διάβασα και πολύ. Έπαθα ένα σοκ :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ειμαι η μονη που εχει βαρεθει απο τωρα το σχολειο?Δεν κανουμε τιποτα απολυτωςς τοσες ωρες χαμενες!Δεν ξερω εγω σκεφτομαι να αναπληρωνω ωρες υπνου μεσα στη χρονια αλλιως δεννν...

Είναι τόσο νωρίς για να λες πως το βαρέθηκες, ακόμη δεν αρχίσαμε, δηλαδή σε κάνα μήνα τι θα λες; :P Και γω πάνω κάτω τα ίδια πιστεύω με σένα, ο ύπνος είναι κάτι το ιερό πρέπει να το τιμούμε αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα ανοίγουμε και βιβλίο έστω για 2-3 ώρες την ημέρα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ναι πολύ καλά αποτελέσματα. Φυσικά το "πολύ" διάβασμα πρέπει να είναι και "συγκεντρωμένο" βέβαια. Έχει τύχει να "διαβάζω" για ώρες χωρίς να κάνω κάτι ουσιαστικό.
Επέζησα αλλά την επομένη δε διάβασα και πολύ. Έπαθα ένα σοκ :crazy:

Εννοείται! Όταν διαβάζεις...διαβάζεις ;)
Πόσο έβγαλες αν επιτρέπεται? :redface:
Χαχαχα...κάπως έτσι με βλέπω και εμένα :P (Με την ιστορία πάντα :pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top