Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ξέρω μπορεί κάποιοι να έχουν άγχος θα περάσω δε θα περάσω.

Από τώρα ποιος να έχει άγχος; Ακόμη δεν ξεκίνησε το σχολείο, τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμη, ούτε μπορούμε να κάνουμε προβλέψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Καλή μας αρχή παιδιά :)


Δεν θα μου λείψουν και πολλά άτομα, για την πλειοψηφία των συμμαθητών μου χέστηκα, ανυπομονώ να μην τους ξαναδώ, η παρέα μου μόνο και κανα 2 καθηγητές.

Πως τα λες, πως τα λες! I couldn't agree more.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πως τα λες, πως τα λες! I couldn't agree more.

Χαχα, τα λέω ωμά και κυνικά, έτσι είμαι εγώ. :P
Χαίρομαι που συμφωνείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Λιγες ωρες απομενουν για τον τελευταιο μας σχολικο αγιασμό! Μου φαινεται παραξενο που του χρονου τετοια εποχη δε θα πηγαινω σχολειο..Όχι για τους συμμαθητες μου προς θεού χεσμενους τους έχω αλλά για το σχολειο γενικοτερα..αυτη η καθημερινη ρουτινα του "ξυπναω παω σχολειο γυρναω τρωω φροντιστηριο" κτλ Καλή μας τυχη λοιπον και μακαρι του χρονου τετοια εποχη οι στοχοι μας να εχουν επιτευχθει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Καλή αρχή σε εσάς που ξεκινάτε αύριο τη νέα σας σχολική χρονιά! :)
Δυνατά...με χαμόγελο......και πολύυυυ διάβασμα!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πως τα λες, πως τα λες! I couldn't agree more.

Πόσο εγώ;!; Ούτε εμένα πιστεύω πως θα μου λείψει κανείς από τους συμμαθητές μου, με κανένα τους δεν έχω δεθεί οπότε ο αποχαιρετισμός θα μου είναι μια αρκετά ευχάριστη διαδικασία. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θέλω να πάω σχολείο :( :( :(
Μην το περιφρονείτε πάντως, τέτοιο καιρό του χρόνου θα μελαγχολήσετε, σας το εγγυώμαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγω παλι ανυπομωνω να τελειωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Θέλω να πάω σχολείο :( :( :(
Μην το περιφρονείτε πάντως, τέτοιο καιρό του χρόνου θα μελαγχολήσετε, σας το εγγυώμαι :/:
Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αλλά κι εγώ θέλω να πάω σχολείο!!! :(:( Πέρασα ωραία όλα αυτά τα χρόνια..θα το καταλάβετε όταν τελειώσετε..ειδικά η Γ΄λυκείου ήταν για μένα η καλύτερη κι η ωραιότερη χρονιά όσο περίεργο κι αν σας φαίνεται και παρόλο που είχα αγανακτήσει μετά από κάποιο διάστημα και έβριζα τους πάντες και τα πάντα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εγινε ο τελευταιος αγιασμος.....πως περασαν ετσι τα χρονια..... παντως αυτο που παρατηρησα και με εκνευρισε ηταν η αδιαφορια πολλων συμμαθητων μου....ο καθενας κοιτουσε τον εαυτο του..λιγοι ρωτησαν πως περασαν οι αλλοι το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αλλά κι εγώ θέλω να πάω σχολείο!!! :(:( Πέρασα ωραία όλα αυτά τα χρόνια..θα το καταλάβετε όταν τελειώσετε..ειδικά η Γ΄λυκείου ήταν για μένα η καλύτερη κι η ωραιότερη χρονιά όσο περίεργο κι αν σας φαίνεται και παρόλο που είχα αγανακτήσει μετά από κάποιο διάστημα και έβριζα τους πάντες και τα πάντα!! :P

Χαχα εμεις μαζευτηκαμε ολοι οι αποφοιτοι και πηγαμε στον αγιασμο , καλη φαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Χαχα εμεις μαζευτηκαμε ολοι οι αποφοιτοι και πηγαμε στον αγιασμο , καλη φαση.
Και εγώ πήγα με έναν φίλο μου.Να θυμηθούμε τα παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Χαχα εμεις μαζευτηκαμε ολοι οι αποφοιτοι και πηγαμε στον αγιασμο , καλη φαση.
Εγώ δεν πήγα..:( και αμφιβάλλω αν πήγαν άλλοι..πέρσι είχαν έρθει 4-5 απόφοιτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να πάω σχολείο :( :( :(
Μην το περιφρονείτε πάντως, τέτοιο καιρό του χρόνου θα μελαγχολήσετε, σας το εγγυώμαι :/:

Μην εγγυάσαι τίποτα! Εμένα δε μου λείπει! :D


Το μόνο που μου λείπει είναι οι αγορές σχολικών στα JUMBO. :redface:


Δεν περίμενα ότι θα το έλεγα αλλά κι εγώ θέλω να πάω σχολείο!!! :(:( Πέρασα ωραία όλα αυτά τα χρόνια..θα το καταλάβετε όταν τελειώσετε..ειδικά η Γ΄λυκείου ήταν για μένα η καλύτερη κι η ωραιότερη χρονιά όσο περίεργο κι αν σας φαίνεται και παρόλο που είχα αγανακτήσει μετά από κάποιο διάστημα και έβριζα τους πάντες και τα πάντα!! :P

Η καλύτερη για μένα χρονιά στο λύκειο ήταν η β'. 8)

Ασχετο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θέλω να πάω σχολείο :( :( :(
Μην το περιφρονείτε πάντως, τέτοιο καιρό του χρόνου θα μελαγχολήσετε, σας το εγγυώμαι :/:

Κάτσε να έρθει αυτός ο καιρός και θα μελαγχολώ όλη μέρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω θα μελαγχολω αραζοντας και πινοντας καφεδες με τους φιλους μου
Πολυ μελαγχολια θα πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Το 10% θα ισχυσει φετος για αυτους που δωσαν το 2014? Έχουμε καμία επίσημη πληροφορία πέρα απο αυτό ?

https://vimanaxou.blogspot.com/2014/01/m-2015-10.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Καλή αρχή σε όλους! Εύχομαι οι στόχοι σας να επιτευχθούν! Βάλ'τε τα δυνατά σας, μια χρονιά μας έμεινε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Είθε η frofru να είναι γουρλού!!!:DΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!:)https://www.youtube.com/watch?v=RM9e7a4XkNA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top