Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι η εισαγωγή του Πλάτωνα είναι η πιο δύσκολη μέχρι στιγμής και ειδικά στο σημείο που έλεγε για τα ταξίδια του και την σικελική εκστρατεία....:( Πιστεύω όμως ότι τις εισαγωγές θα τις μάθουμε καλά γιατί θα γράψουμε τόσα διαγωνίσματα σε φροντιστήριο και σχολείο αλλά και το ότι οι καθηγητές θα επιμένουν πολύ σε αυτές!!! Συν το ότι στα μέσα του Φεβρουαρίου τελειώνουμε την ύλη και θα αρχίσουμε τις επαναλήψεις!!!! :) :P ;)

Eχεις ξεκινήσει εισαγωγή Αριστοτέλη ή μιλάς με βάσει όσα σου έχουν πει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι η εισαγωγή του Πλάτωνα είναι η πιο δύσκολη μέχρι στιγμής και ειδικά στο σημείο που έλεγε για τα ταξίδια του και την σικελική εκστρατεία....:( Πιστεύω όμως ότι τις εισαγωγές θα τις μάθουμε καλά γιατί θα γράψουμε τόσα διαγωνίσματα σε φροντιστήριο και σχολείο αλλά και το ότι οι καθηγητές θα επιμένουν πολύ σε αυτές!!! Συν το ότι στα μέσα του Φεβρουαρίου τελειώνουμε την ύλη και θα αρχίσουμε τις επαναλήψεις!!!! :) :P ;)

Το αγαπημενο μου σημειο!! Καλε, μου τα θυμησατε και αγχωθηκα κι εγω! :hmm:
Τις εισαγωγες θα τις μαθετε νερακι μετα απο τοσο διαβασμα :) Οχι αγχος ομως, ολα θα πανε καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α! Και φυσικά διαβάστε Κρητικό! :hehe:


:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα... την κατσικα θα βαλουν φετος (Παπαδιαμαντη εννοω) :P

Δεν είπα τι θα πέσει. :redface: Και μην τους βάζεις και εσύ από τώρα στον πειρασμό να λένε για σοσ. :redface: Βασικά παιδάκια προσπαθήστε να τα διαβάζετε όλα το ίδιο καλά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Πολυ Θεωρητικη ρε παιδια...μας φαγανε λαχανο.Τα τσακαλια της θετικης που ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολυ Θεωρητικη ρε παιδια...μας φαγανε λαχανο.Τα τσακαλια της θετικης που ειναι?

Λύνουν μαθηματικά! ή ... φυσική! :P


:spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Eχεις ξεκινήσει εισαγωγή Αριστοτέλη ή μιλάς με βάσει όσα σου έχουν πει;
Τώρα θα ξεκινήσω τον Αριστοτέλη...Γι' αυτό είπα στο μήνυμα μου ότι μέχρι στιγμής με δυσκόλεψε ο Πλάτωνας!!!! :)

Το αγαπημενο μου σημειο!! Καλε, μου τα θυμησατε και αγχωθηκα κι εγω! :hmm:
Τις εισαγωγες θα τις μαθετε νερακι μετα απο τοσο διαβασμα :) Οχι αγχος ομως, ολα θα πανε καλα :)

Μακάρι...Και εγώ αυτό πιστεύω!!!:) Καλά το πόσο διάβασμα θα ρίξουμε για να τις μάθουμε είναι ένας λόγος!!! :) Αν το αποτέλεσμα όμως είναι καλό τότε χαλάλι οι τόσες ώρες διάβασμα!!!! :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Πολυ Θεωρητικη ρε παιδια...μας φαγανε λαχανο.Τα τσακαλια της θετικης που ειναι?

Ετσι να μαζευομαστε σιγα σιγά η θετικη :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Δεν είπα τι θα πέσει. :redface: Και μην τους βάζεις και εσύ από τώρα στον πειρασμό να λένε για σοσ. :redface: Βασικά παιδάκια προσπαθήστε να τα διαβάζετε όλα το ίδιο καλά. :)

Μα ολα θα τα διαβασουν, απλα λεω τι ακουγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ματθαιος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ματθαιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Ετσι να μαζευομαστε σιγα σιγά η θετικη :clapup::clapup:

Αν και δεν παω πλεον σχολειο , ειμαι φαν.Ειναι η καλυτερη κατευθυνση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Θετική for the win!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria18sf

Νεοφερμένος

Η maria18sf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
στα επαλ νυχτερινα ...στην ομαδα Β τι γινετε??? μηπως ξερει καποιος να μου διευκρινησει... ???
1.θα ηθελα να μου πειτε ποιες σχολες ειναι πιο καλες και εχουν μελλον ......συνφωνα με οσα εχετε ακουσει παντα
2. θα μπορουσα να δηλωσω σε οποια σχολη θελω ??? πχ πληροφορικη η σε καποιο πανεπιστιμιο... η πρεπει να δωσω αναγκαστηκα σε παρα ιατρικες σχολες??
(εγω ειμαι στον τομεα υγειας και προνειας βοηθως νοσηλευτη ,τωρα θα παω δ ταξη )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Πολυ Θεωρητικη ρε παιδια...μας φαγανε λαχανο.Τα τσακαλια της θετικης που ειναι?

Εδώ είμαστε απλά κόψαμε την παρλα και λύνουμε ασκήσεις :studying::studying::book::book::spasiklas::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Εεε.....αν βάλουν πάλι Κρητικό :mad: :mad: :mad:
Εγώ θέλω ποιηματάκι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IkCa

Νεοφερμένος

Η IkCa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ισως το χειροτερο απο τις εισαγωγες Σωκρατη,Πλατωνα και Πρωταγορα..!!Μεχρι να το μαθω μιλαμε για τα νευρα:):D

Για μένα το χειρότερο κομμάτι η εισαγωγή του Πρωταγόρα ειδικά από το σημείο που φτάνουν στο σπίτι του Καλλία και μετά που λέει για πρόλογο κλπ και στην αρχή με δυσκόλεψαν και τα ταξίδια του Πλάτωνα..

Οι θεωρητικοί που είστε στην επανάληψη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τεχνολογικους δεν βλέπω όμως και ανησυχώ.. Τι γίνεται, διαβάζουμε ΑΟΔΕ; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Στη Βιολογία της κατεύθυνσης που βρίσκεστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Στη Βιολογία της κατεύθυνσης που βρίσκεστε;

Έκανα χτες τη μετάφραση στο 2ο κεφάλαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soppap

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η soppap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.
Έκανα χτες τη μετάφραση στο 2ο κεφάλαιο

Ωραία,εγώ που ξαναδίνω,πέρυσι τέτοιο καιρό ήμουν στη αρχή του 1ου.Επέμεναν από το φροντιστήριο,οπότε
μου φαίνεται περίεργο όταν ακούω κάποιους γνωστούς, που τώρα είναι στο 2ο να νομίζουν ότι είναι πίσω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top