Πανελλήνιες 2015

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σε λίγες μέρες αρχίζει για τους περισσότερους 97άρηδες η κανονική προετοιμασία για τις πανελλλήνιες .. είναι η τελευταία μας χρονιά ..Μια χρονιά που θα την θυμόμαστε για πάντα:) και για τα καλά της και για τις δυσκολίες της
Φτάσαμε στο τελευταίο σκαλί πριν να μπούμε στο πανεπιστήμιο που οι περισσότεροι θέλουμε
Ας περάσουμε όλοι μαζί αυτήν τη χρονιά και να είμαστε παρέα ο ένας στον άλλον! ( χωρίς τσακωμούςς ελπίζουμε)
97ΑΡΗΔΕΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΟΥΜΕ! !
ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ψυχραιμία!! Οποτε εχετε ευκαιρία να ξεκουράζεστε και να κοιμάστε, να εχετε εμπιστοσύνη στον εαυτό σας και μην ανησυχείτε. Ολα θα περάσουν χωρίς να το καταλάβετε! Ειναι μια δοκιμασία αλλα στο τέλος θα μείνουν και ωραίες αναμνήσεις. Η ικανοποίηση οταν θα δείτε τα αποτελεσματα ειναι το κατι αλλο!! :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι θα αντιμετωπίσω πρόβλημα, γιατί Β ήμουν Θετική και τώρα άλλαξα σε Θεωρητική...και φυσικά μετανιώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι θα αντιμετωπίσω πρόβλημα, γιατί Β ήμουν Θετική και τώρα άλλαξα σε Θεωρητική...και φυσικά μετανιώνω.

Πως σου φαινονται τα μαθηματα της θεωρητικης;;
με τα λατινικα θα αντιμετωπισεςι προβλημα, διοτι δεν τα εχεις διδαχθει στη β..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Πως σου φαινονται τα μαθηματα της θεωρητικης;;
με τα λατινικα θα αντιμετωπισεςι προβλημα, διοτι δεν τα εχεις διδαχθει στη β..

Τα θεωρητικά τα λατρεύω, τα καταννοώ πιο εύκολα από τα θετικά και παπαγαλία δεν έχω πρόβλημα.
:( αλλά τουλάχιστον οι σχολές που με ενδιαφέρουν είναι χαμηλόβαθμες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
όπως πάντα είμαι εδώ για να σας χαλαρώσω :P Ας ξεκινήσω το μαραθώνιο του να λέω καλή επιτυχία (ελπίζω να φανώ γουρλής σε όλους :P)
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΊΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ!

και οπως παντα ενα τραγουδάκι:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλο κουραγιο μας και καλη επιτυχιααα μας !!!! ;) Παμε ΔΥΝΑΤΑΑ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Σε ποια σχολή στοχεύετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καλή αρχή.Εγώ πάντως έβαλα ήδη τον πρώτο κανόνα: Κάθε μέρα απαραιτήτως οκτάωρο ύπνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι θα αντιμετωπίσω πρόβλημα, γιατί Β ήμουν Θετική και τώρα άλλαξα σε Θεωρητική...και φυσικά μετανιώνω.

Πω μεγάλη η απόφαση που πηρες τι να πω καλο Κουράγιο γι αυτην σου την απόφαση.!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Πω μεγάλη η απόφαση που πηρες τι μα πω καλο Κουράγιο γι αυτην σου την απόφαση.!!!!

Ευχαριστώώώ!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
ναι παιδια ηρθε και η δικη μας η σειρα......ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια ....νομιζω θα είναι με διαφορα η καλυτερη χρονια ....μια χρονια γεματη προσμονη και ελπιδες.....μακαρι να πετυχουμε ολοι τους στοχους μας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Καλή αρχή και καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά. Εύχομαι να καταφέρετε ότι στόχους έχετε βάλει, και να περάσετε στην σχολή που θέλετε πραγματικά και σας γεμίζει σαν άτομα. Να ξέρετε ότι κανένας που προσπάθησε και διάβασε δεν πήγε χαμένος..θα ανταμειφτείτε αν δώσετε τον καλύτερο εαυτό σας..

Σίγουρα μέσα στη χρονιά θα νιώσετε κουρασμένοι και ίσως σας περάσει από το μυαλό η ιδέα να τα παρατήσετε.

Εκείνη τη στιγμή, μόνο ο στόχος που έχετε βάλει θα σας ρίξει ένα χαστουκάκι και θα επανέλθετε γρήγορα..Μόνο ο στόχος και η θέληση να φτάσετε σε αυτόν.

Μέσα από την καρδιά μου, καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Σε ποια σχολή στοχεύετε?

Ιατρική βιολογικο χημικό γενικά σχολες απο τις οποίες θα μπορώ να κανω ερευνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
να κι ενας ανθρωπος μου :P τι κανεις ελσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

russia4ever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο russia4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Ιατρική βιολογικο χημικό γενικά σχολες απο τις οποίες θα μπορώ να κανω ερευνα

Πολύ ωραίααα!!
Εγώ είμαι ανάμεσα σε ρώσικη φιλολογία και παιδαγωγικό, έχω κι άλλες όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
να κι ενας ανθρωπος μου :P τι κανεις ελσα;

Καλα να φανταστω στοχευεις για τις ίδιες σχολες ?

Πολύ ωραίααα!!
Εγώ είμαι ανάμεσα σε ρώσικη φιλολογία και παιδαγωγικό, έχω κι άλλες όμως.

Ωραια καλο αγώνα να έχουμε και πολύ δύναμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλα να φανταστω στοχευεις για τις ίδιες σχολες ?
οχι δε θα δωσω αλλα για ερευνα θελω κι εγω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά της γενιάς του '97 που εξετάζονται και να ξέρετε ότι με τακτικό και προγραμματισμένο διάβασμα θα πετύχετε τους στόχους σας. Επίσης, αν αναρωτιέστε αν υπάρχει τρόπος να περάσετε ευχάριστα στην Γ' Λυκείου, δεν υπάρχει, ίσως θα είναι η χειρότερη χρονιά στη ζωή σας :P.

Με εκτίμηση

Ένας βετεράνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katelogic

Νεοφερμένος

Η katelogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μας έδωσες κουραγιο mathguy1996 (τλχ εισαι ρεαλιστης :)) εγω για μαθηματικο φυσικο σκεφτομαι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top