[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
τα κειμενα μεχρι τις αρχες φευβρουαριου βγαινουν πολυ ανετα.με τον ρυθμο μαλιστα που πας θα τα εχεις βγαλει νωριτερα.Οσο για την 6 ενοτητα ποτε προλαβες;;;;εμεις οταν τελειωσε το καλοκαιρινο τελειωσαμε τον πρωταγορα.η εισαγωγη μετα ειναι πιο δυσκολη αλλα να δεις οτι αυτη θα τη θυμασαι καλυτερα.



Αχ σ'ευχαριστώ, σαν να χαλάρωσα κάπως ! ούτε κι εγώ το κατάλαβα πότε τελειώσαμε την 5η εν.και πάμε έκτη.....και να πω ότι δεν τα κάνουμε αναλυτικά, τα έχουμε λιώσει τα σχόλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Εδωσα φετος κ ημουν θεωρητικη!!! Keep calm, όλα είναι μια ιδεαα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Μια χαρα!Εβγαλα 17.200 κ νομιζω περναω Παιδαγωγικο Αθηνας ! Η βαση ηταν 16.609 περισυ αλλα επεσε απότομα από προπερσυ κ ελπιζω να μην ανεβει πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια μην διαβαζετε αγρια απο τωρα κρατηστε δυναμεις για το πασχα παιζει πολυ σημαντικο ρολο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μια χαρα!Εβγαλα 17.200 κ νομιζω περναω Παιδαγωγικο Αθηνας ! Η βαση ηταν 16.609 περισυ αλλα επεσε απότομα από προπερσυ κ ελπιζω να μην ανεβει πολύ!

Μεσα εισαι πιστευω!!!

παιδια μην διαβαζετε αγρια απο τωρα κρατηστε δυναμεις για το πασχα παιζει πολυ σημαντικο ρολο .

Σωστος!!! Εγω δουλεια σοβαρη απο Μαρτη εκανα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
παιδια μην διαβαζετε αγρια απο τωρα κρατηστε δυναμεις για το πασχα παιζει πολυ σημαντικο ρολο .
Δεν ξέρω φίλε ό,τι αντέχει κανείς.Εγώ διάβαζα αρκετά όλο το καλοκαίρι,ακόμα και όταν σταματήσαμε το φροντ μέχρι να ξαναρχίσουμε με ένα διάλειμμα 3-4 ημερών και δεν μπορώ να πω ότι δεν είχα δυνάμεις μέσα στη χρονιά.Ό,τι πιστεύει ο καθένας ότι μπορεί να κάνει χωρίς να βλάψει τον εαυτό του ας το κάνει δεν είναι κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια εγω ξεσκιστηκα τον Ιουλιο στα θερινα , τον Αυγουστο όμως διαβασα χαλαρα κ ξεκινησα να διαβαζω παλι συστηματικα από 1η Σεπ. Την εχετε αναγκη λιγη ξεκουραση γιατι ο χειμωνας είναι πολύ δυσκολος ! Κι οσο κι αν σας φαινεται περιεργο το χειμωνα θα φτασετε σε ένα σημειο που θα νοσταλγείτε τις μερες των θερινων! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Αχ σ'ευχαριστώ, σαν να χαλάρωσα κάπως ! ούτε κι εγώ το κατάλαβα πότε τελειώσαμε την 5η εν.και πάμε έκτη.....και να πω ότι δεν τα κάνουμε αναλυτικά, τα έχουμε λιώσει τα σχόλια!

ε τοτε μια χαρα εισαι προχωρα δυναμικα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summertime1996

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η summertime1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 124 μηνύματα.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
παιδια μην διαβαζετε αγρια απο τωρα κρατηστε δυναμεις για το πασχα παιζει πολυ σημαντικο ρολο .

Τα φροντιστήριο του κολλητού μου έκλεισε 15 Ιουλίου και ξανάρχισε μετά τις 15 Αυγούστου. Μέχρι να κλείσουν, έκαναν Μιγαδικούς στα Μαθηματικά και ένα μέρος των Ταλαντώσεων στη Φυσική. Μέσα στο μήνα που ήταν κλειστό το φροντιστήριο, έβγαλε όλες τις ασκήσεις του Παπαδάκη σε Μιγαδικούς και όλες τις ασκήσεις του Μαθιουδάκη στις Ταλαντώσεις. Μιλάμε για περίπου 20-25 συνολικά ασκήσεις, κάθε μέρα, μέσα στο μήνα που υποτίθεται ότι έκανε διακοπές.

Μέχρι την άνοιξη τα είχε παίξει και, στις εξετάσεις, από Ολοκληρώματα δεν ήξερε σχεδόν τίποτα. Ευτυχώς για αυτόν, ζήτησαν μόνο Εμβαδό φέτος και δεν έχασε πολλά μόρια. Αν η εκφώνηση του Δ θέματος έμοιαζε με αυτή του 2013, για παράδειγμα, δεν θα το άγγιζε καν.

Εν κατακλείδι, αν το φροντιστήριο σας δίνει 1 μήνα διακοπές, κάντε 1 μήνα διακοπές. Μην πήξετε μέσα στη ζέστη να λύνετε ασκήσεις. Πάτε μια βδομάδα διακοπές, ρίξτε ένα μακροβούτι, βγείτε για καμιά βόλτα με φίλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tribbiani

Νεοφερμένος

Ο Tribbiani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Τα φροντιστήριο του κολλητού μου έκλεισε 15 Ιουλίου και ξανάρχισε μετά τις 15 Αυγούστου. Μέχρι να κλείσουν, έκαναν Μιγαδικούς στα Μαθηματικά και ένα μέρος των Ταλαντώσεων στη Φυσική. Μέσα στο μήνα που ήταν κλειστό το φροντιστήριο, έβγαλε όλες τις ασκήσεις του Παπαδάκη σε Μιγαδικούς και όλες τις ασκήσεις του Μαθιουδάκη στις Ταλαντώσεις. Μιλάμε για περίπου 20-25 συνολικά ασκήσεις, κάθε μέρα, μέσα στο μήνα που υποτίθεται ότι έκανε διακοπές.

Μέχρι την άνοιξη τα είχε παίξει και, στις εξετάσεις, από Ολοκληρώματα δεν ήξερε σχεδόν τίποτα. Ευτυχώς για αυτόν, ζήτησαν μόνο Εμβαδό φέτος και δεν έχασε πολλά μόρια. Αν η εκφώνηση του Δ θέματος έμοιαζε με αυτή του 2013, για παράδειγμα, δεν θα το άγγιζε καν.

Εν κατακλείδι, αν το φροντιστήριο σας δίνει 1 μήνα διακοπές, κάντε 1 μήνα διακοπές. Μην πήξετε μέσα στη ζέστη να λύνετε ασκήσεις. Πάτε μια βδομάδα διακοπές, ρίξτε ένα μακροβούτι, βγείτε για καμιά βόλτα με φίλους.

Εγώ έχω και το αντίθετο παράδειγμα ενός φίλου μου που δεν έκανε τίποτα το καλοκαίρι και όταν άρχισε πάλι το φροντ, είχε ξεχάσει τα περισσότερα :P
Προτείνω να ξεκουραστείτε για όσο το έχετε ανάγκη, αλλά εστω την τελευταία εβδομάδα που θα σας μείνει, καθίστε και λύστε λίγες ασκήσεις. Εμένα με βοήθησε, γιατί είχα ελεύθερο χρόνο, τις έκανα με την ησυχία μου χωρίς να βιάζομαι, και όπου είχα πρόβλημα, διάβαζα τις αντίστοιχες λυμένες ασκήσεις που μου είχαν δώσει στο φροντ. Δεν κουράστηκα, όποτε ένιωθα την... βαρεμάρα να με κυριεύει, τις άφηνα λίγο και έκανα κάτι άλλο. Μην πιέζεστε, αλλά μια ματιά μπορείτε να ρίξετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
o καθενας μας εχει ενα δικο του τροπο να διαβαζει.οποτε διαβαστε οσο πιστευετε οτι εχετε αναγκη.χωρις υπερβολες και χωρις ομως να μην ανοιξετε βιβλιο.λιγο σας απασχολει πως διαβαζουν οι αλλοι.γνωμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgesil

Νεοφερμένος

Ο Georgesil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Παιδιά ηρεμαααα.....εγω οταν σταματηΣε το φροντηστιριο για καλοκαίρι διάβαζα 9-12 μαθηματικα, 4-7 φυσικη...μετα βόλτα...οταν πήγα με τους δικούς μου διακοπές για 15μερες δεν άνοιξα βιβλίο και ολα μια χαρά...αλλα θα ξανά δώσω φέτος αφού με 17231 παει το πολυτεχνειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Όσο και αν κάνεις προσέχει
όσο και αν το κυνηγά
πάντα πάντα θα είναι αργά
δεύτερη ζωή δεν έχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια να τα ξυσετε οσο περισσοτερο μπορειτε . Μια μερα δε θα μπορειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Μόλις έβγαλα προγραμματάκι με το διάβασμα!!!!!!!!!!!
Όλα τα τελειώνω τέλος Φεβρουαρίου...μόνη εξαίρεση το γνωστό που πάει 1η βδομάδα Μαρτίου! :)
18 Αυγούστου ξεκινάω :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια να ρωτησω κατι ψιλοασχετο νιωθετε καθολου τυψεις που δεν προλαβαινετε να πλυνετε ουτε ενα πιατο λογω διαβασματος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Παιδιά για φυσική κατ τι προτείνετε εκτός από μαθιου-παναγ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top