[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια...αυτον τον καιρο ποσο διαβαζετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Αναλογως με το τι εχω να διαβασω και ποσες ασκησεις να λυσω. Συνηθως 3 ωρες. Μονο τωρα που γραφουμε διαγωνισματα διαβαζω παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Η Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ρε παιδια...αυτον τον καιρο ποσο διαβαζετε?
τις μερες που δεν εχω φροντιστήριο διαβαζω 2-3 ωρες το πρωι και 2-3 το βραδυ, τις μερες που το πρωι εχω μαθημα διαβαζω 3-4 ωρες το απογευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εχω 21 ωρες(45λεπτα) την βδομαδα..ολες τις μερες εχω φροντ γαμω!!
Πολλες δεν ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Εχω 21 ωρες(45λεπτα) την βδομαδα..ολες τις μερες εχω φροντ γαμω!!
Πολλες δεν ειναι?

dafuq? Εγώ με ΑΟΘ είχα 19 ώρες την εβδομάδα.... Τον χειμώνα....:whistle:
Τι πρόγραμμα σας δώσαν καλοκαιριάτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
dafuq? Εγώ με ΑΟΘ είχα 19 ώρες την εβδομάδα.... Τον χειμώνα....:whistle:
Τι πρόγραμμα σας δώσαν καλοκαιριάτικα?
6 ωρες μαθηματικα 4 φυσικη 4 χημεια 2 βιολογια κατ 2 βιολογια 2 εκθεση και μια ωρα αν θελει καποιος μαθημα για αποροιες αλλα οκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Πιστευω πως περναω στις τρεις πρωτες μου επιλογες :)



Κοιτα μην παρασυρθεις οταν φθασετε στον Παπαδιαμαντη και τον περεξηγησεις :P ... κατι συμμαθητες μου ηταν τοσο ανοητοι που δεν ηξεραν π.χ. οτι ο τραχηλος ειναι ο λαιμος και νομιζαν αλλα :wacko: θα το παρατηρησεις κι εσυ οταν φθασετε στο ονειρο στο κυμα οτι οι ανθρωποι ειναι τοσο χαζοι :P
Χαχαχ κριμα που δεν θα ζησω τέτοιες στιγμες γιατι λογοτεχνία μου κάνει ιδιαίτερα ο θείος μου :redface:

εγω επειδη δε δινω θα σας ερχομαι πού και πού να σας εμψυχωνω...

παμε γερα και μη μασατε! ~ :clapup::clapup::clapup:

(τωρα θα σας κανω τον καλουλη γιατι αν δε με παρουν ολλανδια θα κανω τουρ σε ολη την ελλαδα οποτε θα αναγκαστειτε να ανοιξετε τα σπιτια σας να με φιλοξενησετε:redface::redface:)

καλημερες σε ολους!


Που θέλεις να σε πάρουν στην Ολλανδία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Plato97

Νεοφερμένος

Ο Plato97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εύχομαι καλή αρχή σε όλα τα παιδιά και καλό διάβασμα.. Ο σωστός προγραμματισμός και η αφοσίωση στο στόχο θα φέρει το επιθυμητό αποτέλεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnman97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johnman97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
:wall:Ααχχχχ... Εγω ο κακομοιρης στο φροντηστηριο εκανα το πρωτο θεμα "Παιδεια " και μας εβαλαν και εκθεση 600 λεξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
:wall:Ααχχχχ... Εγω ο κακομοιρης στο φροντηστηριο εκανα το πρωτο θεμα "Παιδεια " και μας εβαλαν και εκθεση 600 λεξεις

Στο δικό μας περασμενο μάθημά επίσης θεμα παιδεια και ολοκληρο κριτήριο αξιολόγησής (έκθέση, παραγράφους ,ασκήσεις και φυσικά η πολυαγαπημένη μας περίληψη..enjoy) .... η χαρά της ζωης μαζεμένη οολη σε ενα μαθημα:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ρε παιδια...αυτον τον καιρο ποσο διαβαζετε?

Την προηγούμενη βδομάδα που ξεκίνησα γύρω στις 3-3,5 ώρες.Τώρα 4,5-5 ώρες.Εκτός του Σαββατοκύριακου που διάβασα 6 ώρες Σάββατο και 6 Κυριακή.Αναλόγως και τι έχεις να κάνεις.Εγώ Μαθηματικά,Φυσική,Έκθεση κάνω τώρα το καλοκαίρι.Κανένα άλλο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolisk

Νεοφερμένος

Ο manolisk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
και εγω ιατρικη θελω...εγω δεν εχω κανει καθολου στερεο. εχουμε κανεις τις μηχανικες ταλαντωσεις και τις κρουσεις. μεχρι στιγμης παντως δεν εχω καθολου αγχος....για να δουμε

παιδες με την φυσικη μην αγχωνεστε...
εχει πιο συγκεκριμενες μεθοδολογιες...απο μαθηματικα...
εφοσον διαβασετε πολυ...θα εχετε και το αντιστοιχο βαθμολογικο αντικρισμα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάσω(Μαρία)

Νεοφερμένος

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
6 ωρες μαθηματικα 4 φυσικη 4 χημεια 2 βιολογια κατ 2 βιολογια 2 εκθεση και μια ωρα αν θελει καποιος μαθημα για αποροιες αλλα οκ :P
Να φανταστώ τις ίδιες ώρες μαθημάτων θα έχετε και το χειμώνα; καλή επιτυχία και καλή τύχη εύχομαι,γιατί σ'αυτά τα πράγματα θέλει να έχεις και τύχη!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ειμαι η μονη που με εχει πιασει μια σχετική αρνηση με τα μαθήματα? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
6 ωρες μαθηματικα 4 φυσικη 4 χημεια 2 βιολογια κατ 2 βιολογια 2 εκθεση και μια ωρα αν θελει καποιος μαθημα για αποροιες αλλα οκ :P
4 ώρες χημεία;Σαν πολλές δεν είναι;Έχω την εντύπωση ότι 2 κάνουν όλοι.Για αυτό έχεις τόσες πολλές ώρες.Επίσης το μάθημα επιλογής οι περισσότεροι το ξεκινάνε από Σεπτέμβρη γιατί η ύλη είναι σχετικά μικρή και βγαίνει εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγώ μεσα στη χρονια εκανα ιδιαιτερα ως εξης (το καλοκαιρι δεν θυμαμαι δυστυχως) 4 ωρες μαθηματικα, 3 ωρες φυσικη, 2 ωρες (καθόταν και παραπανω) βιολογια κατ, 1.5 ωρα βιολογια γεν (καμια φορα καναμε κατευθυνση), 2 ωρες χημεια και 1.5 εκθεση (καθε κυριακη εκθεση εγραφα ενα 3ωρο διαγωνισμα σπιτι της, αυτη ηταν η δουλεια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ μεσα στη χρονια εκανα ιδιαιτερα ως εξης (το καλοκαιρι δεν θυμαμαι δυστυχως) 4 ωρες μαθηματικα, 3 ωρες φυσικη, 2 ωρες (καθόταν και παραπανω) βιολογια κατ, 1.5 ωρα βιολογια γεν (καμια φορα καναμε κατευθυνση), 2 ωρες χημεια και 1.5 εκθεση (καθε κυριακη εκθεση εγραφα ενα 3ωρο διαγωνισμα σπιτι της, αυτη ηταν η δουλεια μου)

Και ποιο ήταν το κόστος για 1,5 ώρα μάθημα? Εμένα μου ζητάνε από 30 έως 40 ευρώ για 1,5 ώρα, ανάλογα το μάθημα και τον καθηγητή.

Πες μας και τι βοηθήματα χρησιμοποιούσες αν μπορείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S0fiaa

Νεοφερμένος

Η S0fiaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οσοι εχετε ξεκινησει θερινα, πως σας φανηκε το πρωτο μαθημα φυσικης? σας πηρε αρκετο χρονο για να κατανοησετε τη θεωρια? δυσκολευτηκατε καθολου ή σας φανηκε σχετικα ευκολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metal Hammer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Metal Hammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Οσοι εχετε ξεκινησει θερινα, πως σας φανηκε το πρωτο μαθημα φυσικης? σας πηρε αρκετο χρονο για να κατανοησετε τη θεωρια? δυσκολευτηκατε καθολου ή σας φανηκε σχετικα ευκολη?

Τη θεωρία και τους τύπους τους κατανόησα απλά έχω ένα προβληματάκι στις ασκήσεις.Ίσως επειδή είναι αρχή ακόμα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=jbnoBZdCsuw θα περναω καλα αοδε θα διαβαζω στο ορκιζομαι χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top