[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μιγαδικους κανω παραλληλα με τα ορια,την 1-1 την εχουμε τελειωσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Κι εγω όρια εκανα τετοια εποχή, πέρσι το καλοκαίρι :P εμεις τα είχαμε τελειώσει ολα.
Έχεις δίκιο σ'αυτα που λες.
Α δεν ξέρω πάω πάσο τότε,είχες κάνει καθόλου μέσα στη χρονιά Γ λυκείου;Γιατί εγώ όχι και ξεκίνησα εντελώς από την αρχή μιγαδικούς και πεδία ορισμού με την έναρξη των καλοκαιρινών μαθημάτων.Και την ύλη πότε την τελειώσατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εσεις οι της θεωρητικης ολο ακουω για κριτικους προσφυγικα και πρωταγορες...
Πεφτουν ποτε?:P
Πρωταγόρας δε θα πέσει ποτέ. Μας έχουν πρήξει τόσα χρόνια με τα ηθικά που ακόμα και τις ίδιες ενότητες βάζουν και ξαναβάζουν. Ε μπορεί να σας την κάνουν εσάς φέτος και να σας τον βάλουν για αποχαιρετιστήριο του παλιού συστήματος :P

Τάδε εγραψατο και αντωμοσατο Μελητος Μελητου Πιτθευς...τιμημα θανατος Μπορεί κανενας να μου πει την ακριβή μετάφρασή της φράσης αυτής απο την εισαγωγή? :)

Τάδε εγραψατο και αντωμοσατο Μελητος Μελητου Πιτθευς...τιμημα θανατος Μπορεί κανενας να μου πει την ακριβή μετάφρασή της φράσης αυτής απο την εισαγωγή? :)

Οσοι είχαν διαβασει εγραψαν αρκετά καλα!! Η αδερφή μου που εδινε φέτος (θετική ) της φάνηκαν πιο ευκολα αποτι ηταν σε προηγουμένες χρονιές.
"Η παρούσα μήνυση υποβλήθηκε από τον Μέλητο, γιό του Μέλητου, από το Δήμο Πίτθου, εναντίον του Σωκράτη γιού του Σωφρονίσκου, απ’ το Δήμο Αλωπεκής. Διαπράττει ο Σωκράτης αδίκημα αρνούμενος να αναγνωρίσει τους θεούς που αναγνωρίζει η πόλη επιχειρώντας να εισάγει (καινούργιους θεούς) νέα δαιμόνια . Επίσης διαπράττει αδίκημα διαφθείροντας τη νεολαία. Προτεινόμενη ποινή: Θάνατος."
Πηγή

Στο δικό μου σχολείο η θεωρητική πάτωσε κυριολεκτικά και η τεχνολογική/θετική πήγε πολύ καλύτερα σε σχέση με πέρσι,δηλαδή υπήρχαν 6-7 άτομα με πάνω από 18 σε αντίθεση με πέρσι που ο μεγαλύτερος δεν το είχε ξεπεράσει το 18.Πάντωςόντως μπορούσες να κάνεις εύκολα λάθος κάτι που ήξερες(έκανα κι εγώ τέτοιο) ή αριθμητικό στη φυσική κυρίως αλλά και στο εμβαδόν στα μαθηματικά.
Εμάς έγινε το αντίθετο πάντως. Τρία τέσσερα παιδιά πάνω από 19 της θεωρητικής ενώ θετική-τεχνολογική τα πήγαν πολύ καλά έως μέτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εμας μας ειπαν οτι παιζει πολυ σοβαρα ο Πρωταγορας φετος επειδη θα ειμαστε η τελευταια χρονια με το παλιο συστημα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
Α δεν ξέρω πάω πάσο τότε,είχες κάνει καθόλου μέσα στη χρονιά Γ λυκείου;Γιατί εγώ όχι και ξεκίνησα εντελώς από την αρχή μιγαδικούς και πεδία ορισμού με την έναρξη των καλοκαιρινών μαθημάτων.Και την ύλη πότε την τελειώσατε;

Στη Β λυκειου εκανα κάποιες ώρες την ύλη της Γ. Την τελειώσαμε τα Χριστούγεννα :P Μετα κάναμε συνέχεια συνδιαστικα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
μιγαδικους κανω παραλληλα με τα ορια,την 1-1 την εχουμε τελειωσει
Εντάξει τότε αν πιστεύεις ότι τα έχεις κατανοήσει καλά δε θα έχεις πρόβλημα και θα τελειώσετε την ύλη πιο γρήγορα οπότε περισσότερος καιρός για επανάληψη.

Στη Β λυκειου εκανα κάποιες ώρες την ύλη της Γ. Την τελειώσαμε τα Χριστούγεννα :P Μετα κάναμε συνέχεια συνδιαστικα θεματα.
Α εντάξει τότε εμείς ύλη τελειώσαμε Φλεβάρη αλλά δεν μπορώ να πω ότι και η επανάληψη που κάναμε δεν ήταν αρκετή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
εμας μας ειπαν οτι παιζει πολυ σοβαρα ο Πρωταγορας φετος επειδη θα ειμαστε η τελευταια χρονια με το παλιο συστημα. :P
καλα ουτε καν...το πιο sos κατα την γνωμη μου ειναι το πιο antisos για εσας και για εμας ηταν βεβαια ΗΘΙΚΑ ΝΙΚΟΜΑΧΕΙΑ :(
εγω ειχα ακουσει οτι οταν ειχε μπει ο πρωταγορας στην υλη, αυτος ξυπνησε απο τον ταφο κι ειπε οτι σαν αγνωστικιστης δεν θελει να τον βαζουν στο γνωστο! Μετα αρχιζει ο Αριστος τις φιλοσοφιες του περι ανωτεροτητας του, νομιζω εβρισε το αγαθον του Πλατωνα, απανταει ο Ιπποκρατης "τα μισα να σου ελεγε Πλατω" αρχιζει ο Αριστοτελης τα περι μεσοτητας...Αστα να πανε...Τελικα πειθεται η επιτροπη κι ορκιζεται στον ορκο του Ιπποκρατη (του φιλου του Σωκρατη οχι του γιατρου!) να βαζουν μονο Αριστοτελη...End of story :clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hue

Νεοφερμένος

Ο hue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σερβία (Ευρώπη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ειμαι ο μονος που περσι ξεκινησα την υλη της Γ λυκειου σεπτεμβριο και ειχα και αρκετο χρονο για επαναληψεις στο τελος;Ηρεμηστε λιγο ρε παιδια με αυτο το θεμα...Σε λιγα χρονια τα φροντ θα ξεκινανε προετοιμασια της Γ απο το γυμνασιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Ειμαι ο μονος που περσι ξεκινησα την υλη της Γ λυκειου σεπτεμβριο και ειχα και αρκετο χρονο για επαναληψεις στο τελος;Ηρεμηστε λιγο ρε παιδια με αυτο το θεμα...Σε λιγα χρονια τα φροντ θα ξεκινανε προετοιμασια της Γ απο το γυμνασιο.
το τραγικο σε αυτο που λες ειναι οτι καποια φροντιστηρια, για να μην πω ολα , ξεκινανε και καλα την υλη απο την μεση της β λυκειου, και μετα επειδη στα καλοκαιρινα γραφονται κι αλλοι μαθητες, τα κανουν ξανα απο την αρχη...τερμα κοροιδια. το πιο εντιμο για μενα ειναι να μας/τους ελεγαν νσ ξεκουραστουν Μαι/Ιουνη γιατι συνεχεια το απαιτει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

math57

Νεοφερμένος

Ο math57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παλι καλά να λες που δεν χτυπάει κανα σαραντάρι,ολοι να πανε παραλία και εμείς να ειμαστε σε φάση διαβάσματος!!:wall:

Άσε...Και εγώ κάπως έτσι είμαι....Π.χ. Σήμερα έκλεισα ένα 3ωρο μόνο και μόνο για Μαθηματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Υπάρχεί κανένας στο φορουμ που να διαβαζει με πρόγραμμά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
το τραγικο σε αυτο που λες ειναι οτι καποια φροντιστηρια, για να μην πω ολα , ξεκινανε και καλα την υλη απο την μεση της β λυκειου, και μετα επειδη στα καλοκαιρινα γραφονται κι αλλοι μαθητες, τα κανουν ξανα απο την αρχη...τερμα κοροιδια. το πιο εντιμο για μενα ειναι να μας/τους ελεγαν νσ ξεκουραστουν Μαι/Ιουνη γιατι συνεχεια το απαιτει!

ακριβως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχεί κανένας στο φορουμ που να διαβαζει με πρόγραμμά?

Ναι,εγω..,πορει να μη διαβασα πολυ αλλα σημασια εχει που διαβασα με ΄προγραμμα και ετσι καταφερα να βγαλω 15++ μορια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
το τραγικο σε αυτο που λες ειναι οτι καποια φροντιστηρια, για να μην πω ολα , ξεκινανε και καλα την υλη απο την μεση της β λυκειου, και μετα επειδη στα καλοκαιρινα γραφονται κι αλλοι μαθητες, τα κανουν ξανα απο την αρχη...τερμα κοροιδια. το πιο εντιμο για μενα ειναι να μας/τους ελεγαν νσ ξεκουραστουν Μαι/Ιουνη γιατι συνεχεια το απαιτει!

Συμβαίνει όντως αυτό; Γιατί δεν τα συμφέρει τα φροντιστήρια να κάνουν κάτι τέτοιο, θα χάσουν πολύτιμο χρόνο. Στο δικό μου φροντιστήριο πάντως, όσα παιδιά ήρθαν στα καλοκαιρινά ή στη γ λυκείου μπήκαν όλοι σε ένα καινούριο τμήμα για να φτάσουν στο ίδιο σημείο που ήμασταν και εμείς, ενώ εμείς προχωρούσαμε κανονικά.
Το κάθε φροντιστήριο και ο κάθε μαθητής ακολουθεί τον ρυθμό που τον βολεύει. Άλλοι τα καταλαβαίνουν καλύτερα αν αρχίσουν νωρίτερα γιατί στη β λυκείου έχουν περισσότερο χρόνο και στο τέλος έχουν μεγαλύτερο περιθώριο για επαναλήψεις, άλλοι πιέζονται. Εμείς πάντως που αρχίσαμε νωρίτερα μια χαρά γράψαμε όλοι. Ο καθένας όπως του αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TimeLady

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ειμαι ο μονος που περσι ξεκινησα την υλη της Γ λυκειου σεπτεμβριο και ειχα και αρκετο χρονο για επαναληψεις στο τελος;Ηρεμηστε λιγο ρε παιδια με αυτο το θεμα...Σε λιγα χρονια τα φροντ θα ξεκινανε προετοιμασια της Γ απο το γυμνασιο.
Συμφωνω απολυτα. Απλα καποια φροντιστηρια πανε πιο γρηγορα την υλη,καποια αλλα πιο αργα και αναλυτικα. Δεν υπαρχει λογος αγχους αν δεν εχει φτασει καποιος πχ.στα ορια ακομα,αφου η υλη θα βγει ετσι κι αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
Συμβαίνει όντως αυτό; Γιατί δεν τα συμφέρει τα φροντιστήρια να κάνουν κάτι τέτοιο, θα χάσουν πολύτιμο χρόνο. Στο δικό μου φροντιστήριο πάντως, όσα παιδιά ήρθαν στα καλοκαιρινά ή στη γ λυκείου μπήκαν όλοι σε ένα καινούριο τμήμα για να φτάσουν στο ίδιο σημείο που ήμασταν και εμείς, ενώ εμείς προχωρούσαμε κανονικά.
Το κάθε φροντιστήριο και ο κάθε μαθητής ακολουθεί τον ρυθμό που τον βολεύει. Άλλοι τα καταλαβαίνουν καλύτερα αν αρχίσουν νωρίτερα γιατί στη β λυκείου έχουν περισσότερο χρόνο και στο τέλος έχουν μεγαλύτερο περιθώριο για επαναλήψεις, άλλοι πιέζονται. Εμείς πάντως που αρχίσαμε νωρίτερα μια χαρά γράψαμε όλοι. Ο καθένας όπως του αρέσει.
αν ομως γραφτει 1 με 2 μαθητες δεν συμφερει το φροντιστηριο να κανει νεο τμημα γιατι θα πληρωνει διπλα τους ιδιους καθηγητες , συνεπως τους ενσωματωνει στο ηδη προυπαρχον τμημα (φαντασου εμενα γραφτηκε ενας στα χειμερινα, αλλα επειδη δεν υπηρχαν χειμερινα τμηματα τον εβαλαν στα καλοκαιρινα κι απλα του εκαναν καποιες ωρες ιδιαιτερα) κι επισης αυτο που θεωρω κοροιδια ειναι οτι σου πλασαρουν οτι δηθεν ξεκινας την υλη απο τη β και στην πραγματικοτα μαθαινεις ελαχιστα τοτε για τον λογο που προανεφερα, θυμαμαι οτι β λυκειου λατινικα max να ειχαν κανει το 1ο κειμενο και την υποτακτικη..κι ολα αυτα σε διαστημα 2 μηνων που στην 3 λυκειου σε 2 μηνες εχεις βγαλει την μιση υλη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,091 μηνύματα.
αν ομως γραφτει 1 με 2 μαθητες δεν συμφερει το φροντιστηριο να κανει νεο τμημα γιατι θα πληρωνει διπλα τους ιδιους καθηγητες , συνεπως τους ενσωματωνει στο ηδη προυπαρχον τμημα (φαντασου εμενα γραφτηκε ενας στα χειμερινα, αλλα επειδη δεν υπηρχαν χειμερινα τμηματα τον εβαλαν στα καλοκαιρινα κι απλα του εκαναν καποιες ωρες ιδιαιτερα) κι επισης αυτο που θεωρω κοροιδια ειναι οτι σου πλασαρουν οτι δηθεν ξεκινας την υλη απο τη β και στην πραγματικοτα μαθαινεις ελαχιστα τοτε για τον λογο που προανεφερα, θυμαμαι οτι β λυκειου λατινικα max να ειχαν κανει το 1ο κειμενο και την υποτακτικη..κι ολα αυτα σε διαστημα 2 μηνων που στην 3 λυκειου σε 2 μηνες εχεις βγαλει την μιση υλη!

Δεν ξέρω για τη θεωρητική, εγώ για τα μαθηματικά μιλάω και μπορώ να πω ότι το σύστημα του καθηγητή μας βοήθησε όλους πολύ :P Μια χαρά τα καταλάβαμε και είχαμε χρόνο να μείνουμε στο πιο μεγάλο κεφάλαιο των μαθηματικών,αυτό των παραγωγων.
Τα φροντιστήρια στα οποία πήγαινα εγώ δεν ήταν αλυσίδες, ένας καθηγητής μας έκανε,και αν γραφοταν κάποιος νέος μαθητής,του έκαναν ιδιαίτερα. Τέλος πάντων, όπως είπα, ο καθένας έχει δικό του σύστημα απλά ας μην γενικεύουμε τα πράγματα και λέμε ότι ποτέ δεν δουλεύει το σύστημα να βγάζεις νωρίς την ύλη, γιατί υπάρχουν περιπτώσεις που αποδεικνύεται το αντίθετο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
αν ομως γραφτει 1 με 2 μαθητες δεν συμφερει το φροντιστηριο να κανει νεο τμημα γιατι θα πληρωνει διπλα τους ιδιους καθηγητες , συνεπως τους ενσωματωνει στο ηδη προυπαρχον τμημα (φαντασου εμενα γραφτηκε ενας στα χειμερινα, αλλα επειδη δεν υπηρχαν χειμερινα τμηματα τον εβαλαν στα καλοκαιρινα κι απλα του εκαναν καποιες ωρες ιδιαιτερα) κι επισης αυτο που θεωρω κοροιδια ειναι οτι σου πλασαρουν οτι δηθεν ξεκινας την υλη απο τη β και στην πραγματικοτα μαθαινεις ελαχιστα τοτε για τον λογο που προανεφερα, θυμαμαι οτι β λυκειου λατινικα max να ειχαν κανει το 1ο κειμενο και την υποτακτικη..κι ολα αυτα σε διαστημα 2 μηνων που στην 3 λυκειου σε 2 μηνες εχεις βγαλει την μιση υλη!

Να σε ρωτησω ομως κατι? Ποια η αναγκη να τρεξεις την υλη, ΕΙΔΙΚΑ στα λατινικα? εγω την ειχα τελειωσει πριν τα Χριστουγεννα εχοντας φυσικα ξεκινησει απο το καλοκαιρι. Το να αρχισεις μαθηματα στη β' λυκειου δεν σου προσφερει τιποτα, καθησυχαζεις λιγο το αγχος σου μονο. Απο το καλοκαιρι μεχρι τον ερχομενο Μαϊο υπαρχει αφθονος χρονος για να προτετοιμαστεις σωστα για τις πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πρωτο διαγωνισμα εκθεσης σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggeliki G.

Νεοφερμένος

Η Aggeliki G. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδιά help!!! Στη λογοτεχνία κατεύθυνσης από ποιο κείμενο έχετε ξεκινήσει την προετοιμασία σας; :spasiklas:

«Μελαγχολία του Ιάσωνος Κλεάνδρου ποιητού εν Κομμαγηνή 595 μ.Χ.» :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top