[Πανελλήνιες 2015] Θερινή Προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αυτον δεν το ακουσα ουτε μια φορα στη λογοτεχνια. Γιατι λεγεται συγκεκριμενα ελευθερος?

βρισκεται στο αμαρτημα της μητρος μου, οπου η φωνη της μητερας αναμειγνυεται με τη φωνη του γιωργη. Ο Γιωργης, δηλαδη, μεταφερει με τη δικη του φωνη καποια λογια και πραξεις της μητερας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
βρισκεται στο αμαρτημα της μητρος μου, οπου η φωνη της μητερας αναμειγνυεται με τη φωνη του γιωργη. Ο Γιωργης, δηλαδη, μεταφερει με τη δικη του φωνη καποια λογια και πραξεις της μητερας.

Ουτε το μεταιχμιο ουτε και οι σημειωσεις της καθηγητριας μου το ειχαν. Ευτυχως, δεν χρειαστηκε κι ολας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Ουτε το μεταιχμιο ουτε και οι σημειωσεις της καθηγητριας μου το ειχαν. Ευτυχως, δεν χρειαστηκε κι ολας. :P

εεε αυτα ειναι περισσοτερο λεπτομερειες....συνηθως ζητωνται πιο προφανη πραγματα, σε αντιθεση με τη φετινη χρονια, που ζητηθηκε ο,τι πιο περιεργο υπηρχε..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:

Ισα-ισα μαλλον το αντιθετο :) Μην επαναπαυεστε ωστοσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:

Οι μισοί λένε ότι θα μας βάλουν πολύ εύκολα και οι άλλοι μισοί πολύ δύσκολα :P:P
Πως σου φαίνονται μέχρι τώρα τα μαθήματα; :) (εγώ αρχαία, ιστορία και λατινικά έκανα για την ώρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panossalonika

Νεοφερμένος

Ο panossalonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:

εμας ο μαθηματικος μας ειπε οτι οι τελευταιοι ενος θεσμου ευννοουνται αλλα ποτε δεν ξερεις.......δεν ειναι βεβαια κακο να προετοιμαζεσαι για πολυ δυσκολα θεμτα...

Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:

εμας ο μαθηματικος μας ειπε οτι οι τελευταιοι ενος θεσμου ευννοουνται αλλα ποτε δεν ξερεις.......δεν ειναι βεβαια κακο να προετοιμαζεσαι για πολυ δυσκολα θεματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
εμας ο μαθηματικος μας ειπε οτι οι τελευταιοι ενος θεσμου ευννοουνται αλλα ποτε δεν ξερεις.......δεν ειναι βεβαια κακο να προετοιμαζεσαι για πολυ δυσκολα θεμτα...

.

ειτε βαλουν δυσκολα ειτε ευκολα οι ιδιοι θα μπουν στα πανεπιστημια.
επομενως δεν γινεται να ευνοηθειτε ή να αδικηθειτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Εγω ρε παιδες φοβαμαι μην μας τσεκουρωσουν φετος που ειμαστε οι τελευταίοι του παλιου συστήματος και γιαυτο διαβάζω σχετικά και λεπτομέρειες :confused:
εμας ο μαθηματικος μας ειπε οτι οι τελευταιοι ενος θεσμου ευννοουνται αλλα ποτε δεν ξερεις.......δεν ειναι βεβαια κακο να προετοιμαζεσαι για πολυ δυσκολα θεμτα...

Αυτός είναι ένας από τους διάφορους μύθους που κυκλοφορούν ποτέ δεν ξέρεις τι θέματα θα πέσουν.

Μην επαναπαυεστε ωστοσο.
Σε αυτό συμφωνώ.

ειτε βαλουν δυσκολα ειτε ευκολα οι ιδιοι θα μπουν στα πανεπιστημια.
επομενως δεν γινεται να ευνοηθειτε ή να αδικηθειτε.

Ακριβώς αυτό,οι θέσεις είναι προκαθορισμένες και θα περάσεις είτε η βάση είναι 19000 είτε 15000.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the plant

Νεοφερμένος

Η the plant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Υπάρχει κανείς που να μην έχει ξεκινήσει μαθήματα ακόμα;

Ναι δεν έχω αρχίσει ακόμη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ισα-ισα μαλλον το αντιθετο :) Μην επαναπαυεστε ωστοσο.

Μα αυτό ειναι το θεμα, οτι δεν επαναπαυομαι γτ ζω με τον φοβο :P. ..μαρτυριο ειναι και απο την αλλη εχω την αδερφη μου που τελιωσε φετος και παει σε θαλασσες παρτυ κλπ και μπαίνω στον πειρασμό να ακολουθησω...αχχ ατιμη κοινωνια :P:P:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Μα αυτό ειναι το θεμα, οτι δεν επαναπαυομαι γτ ζω με τον φοβο :P. ..μαρτυριο ειναι και απο την αλλη εχω την αδερφη μου που τελιωσε φετος και παει σε θαλασσες παρτυ κλπ και μπαίνω στον πειρασμό να ακολουθησω...αχχ ατιμη κοινωνια :P:P:hmm:

Aν βαλεις προγραμμα, ολα τα προλαβαινεις. Μην νιωθεις ασχημα, αν πηγαινεις για μπανιο. Ανθρωποι ειμαστε, οχι μηχανακια να διαβαζουμε ολη μερα
Η ξεκουραση ειναι αναγκαια.
Απο το χειμωνα αρχιζουν τα δυσκολαα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Οι μισοί λένε ότι θα μας βάλουν πολύ εύκολα και οι άλλοι μισοί πολύ δύσκολα :P:P
Πως σου φαίνονται μέχρι τώρα τα μαθήματα; :) (εγώ αρχαία, ιστορία και λατινικά έκανα για την ώρα)

Εγω τα εχω κανει ολα!!καλα μου φανηκαν εκτος της λογοτεχνιας και του γνωστού εισαγωγή ...αυτα τα δυο με εκαναν να μισησω την ζωη μου μεσα στο πρωτο διλεπτο διαβάσματος. ...μετα απο μια-δυο ωρες διαβασματος αρχισα να ακονιζω τα ξυραφια :book::book::knife: ελπιζω να μην ειμαι η μονη:P εσενα??

Aν βαλεις προγραμμα, ολα τα προλαβαινεις. Μην νιωθεις ασχημα, αν πηγαινεις για μπανιο. Ανθρωποι ειμαστε, οχι μηχανακια να διαβαζουμε ολη μερα
Η ξεκουραση ειναι αναγκαια.
Απο το χειμωνα αρχιζουν τα δυσκολαα.

Οταν λες πρόγραμμά ποσες ωρες την ημερα περίπου και ποσα μαθήματά? ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Εγω τα εχω κανει ολα!!καλα μου φανηκαν εκτος της λογοτεχνιας και του γνωστού εισαγωγή ...αυτα τα δυο με εκαναν να μισησω την ζωη μου μεσα στο πρωτο διλεπτο διαβάσματος. ...μετα απο μια-δυο ωρες διαβασματος αρχισα να ακονιζω τα ξυραφια :book::book::knife: ελπιζω να μην ειμαι η μονη:P εσενα??



Οταν λες πρόγραμμά ποσες ωρες την ημερα περίπου και ποσα μαθήματά? ?
Εσυ το καθοριζεις αυτο..ειναι αναλογα με το ατομο. Αλλος μπορει να χρειαζεται να διαβασει 3 ωρες και αλλος 6
Εγω προσωπικα το καλοκαιρι διαβαζα 5 ωρες περιπου την ημερα και το χειμωνα 6-7 .
Τα σαββατοκυριακα 10-12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Εσυ το καθοριζεις αυτο..ειναι αναλογα με το ατομο. Αλλος μπορει να χρειαζεται να διαβασει 3 ωρες και αλλος 6
Εγω προσωπικα το καλοκαιρι διαβαζα 5 ωρες περιπου την ημερα και το χειμωνα 6-7 .
Τα σαββατοκυριακα 10-12

Με επαναληψη μεσα σε αυτες τις ωρες? ? (Εκανες ολοκληρα μαθηματα μεσα στην ημερα σου ή τα εκοβες και εκανες λιγο λιγο την φορα? )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Εγω τα εχω κανει ολα!!καλα μου φανηκαν εκτος της λογοτεχνιας και του γνωστού εισαγωγή ...αυτα τα δυο με εκαναν να μισησω την ζωη μου μεσα στο πρωτο διλεπτο διαβάσματος. ...μετα απο μια-δυο ωρες διαβασματος αρχισα να ακονιζω τα ξυραφια :book::book::knife: ελπιζω να μην ειμαι η μονη:P εσενα??



Οταν λες πρόγραμμά ποσες ωρες την ημερα περίπου και ποσα μαθήματά? ?

Λογοτεχνία δεν έκανα για να σου πω:P Πάντως η εισαγωγή στα αρχαία είναι όντως ότι να'ναι, ένα τετράωρο την διάβαζα :mad::mad: Η ιστορία είναι καλή :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Σημερα αποηγευμα δεν εχει διαβασμα... εχει μουντιαλ ♥
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Λογοτεχνία δεν έκανα για να σου πω:P Πάντως η εισαγωγή στα αρχαία είναι όντως ότι να'ναι, ένα τετράωρο την διάβαζα :mad::mad: Η ιστορία είναι καλή :redface:

Τέσσερις ώρες για ποσες σελίδες? ? :hmm:

Σημερα αποηγευμα δεν εχει διαβασμα... εχει μουντιαλ ♥

Αυριο το βράδυ περισσότερο που παιζει η ελλαδαρα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Ναι δεν έχω αρχίσει ακόμη :redface:

Τέσσερις ώρες για ποσες σελίδες? ? :hmm:



Αυριο το βράδυ περισσότερο που παιζει η ελλαδαρα!!!:clapup:

Εμένα πάλι με βλέπω να βλέπω το μουντιαλ με τους μιγαδικούς αγκαλιά γιατί γράφω τεστ την τετάρτη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Με επαναληψη μεσα σε αυτες τις ωρες? ? (Εκανες ολοκληρα μαθηματα μεσα στην ημερα σου ή τα εκοβες και εκανες λιγο λιγο την φορα? )

Επαναληψεις εκανα τα σαββατοκυριακα...Οσον αφορα τα μαθηματα, μερικες φορες ολοκληρα, μερικες οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top