[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2014] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 262)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 35 13.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 34 13.0%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 3 1.1%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 17 6.5%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 13 5.0%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 12 4.6%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 5.7%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 43 16.4%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 14 5.3%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 6.1%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 46 17.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Το θέμα είναι να πας εκεί που σ' ευχαριστεί..κι έπειτα δεν καταλαβαίνω ,τι διαφορά θα κάνει ΕΜΠ ή αριστοτέλειο , αφού το τμήμα είναι ίδιου επιπέδου ; :hmm:
Aμα ειναι Αθηναιος η Θεσσαλονικιος, εχει διαφορα το ενα με το αλλο....
Και μην το πιανεις αυτο το θεμα...Ασ'το καλυτερα, μην αρχισουν παλι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
μας εφαγε η αποκατασταση ε?

Όχι, με πιέζουν οι γονείς μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
πόσο χρονών είσαι είπαμε;

παω για 17... είμαι ακόμα ανήλικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
παω για 17... είμαι ακόμα ανήλικος...

και κάτι άλλο απο «αν», αλλά δε θα το κάνω θέμα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
και κάτι άλλο απο «αν», αλλά δε θα το κάνω θέμα...

Όντως, είμαι πολύ ανασφαλής... Γι αυτό ζητάω τη γνώμη των γονέων μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Όντως, είμαι πολύ ανασφαλής... Γι αυτό ζητάω τη γνώμη των γονέων μου...

Μπα, δε θα έλεγα αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Όχι, με πιέζουν οι γονείς μου...
Πρωτα τι σχεση εχει η ιατρικη με το ημμυ? Επειτα σημασια εχει τι θελεις εσυ να κανεις στη ζωη σου και οχι τι θελουν οι γονεις σου. Τελος οπως ειπε ο φοκος υπαρχουν και αλλες σχολες παραπλησιες τιης ιατρικης εφοσον εισαι και θετικη. Φιλικα παντα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πρωτα τι σχεση εχει η ιατρικη με το ημμυ? Επειτα σημασια εχει τι θελεις εσυ να κανεις στη ζωη σου και οχι τι θελουν οι γονεις σου.

Μηηηη, τι πράγματα είναι αυτα;;;;;;;;; :confused::confused::confused::confused::confused:
Αφου το λέει ο μπαμπάς και η μαμά, αυτό θα κάνει, πάει και τελείωσε. Σιγά που θα έχει άποψη. Ότι πουν οι γονείς, που ξανακούστηκε να έχει ο μαθητής άποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shanks7

Νεοφερμένος

Ο Shanks7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Το θέμα είναι να πας εκεί που σ' ευχαριστεί..κι έπειτα δεν καταλαβαίνω ,τι διαφορά θα κάνει ΕΜΠ ή αριστοτέλειο , αφού το τμήμα είναι ίδιου επιπέδου ; :hmm:
καλα εννοειται ο,τι θελω θα δηλωσω και αυτα που μαθαινεις τα ιδια ειναι...το 95% ειναι τι κανεις εσυ :) απο την αλλη σου λεω τι λενε.και οχι δεν ειμαι θεσσαλονικιος η αθηναιος :)

Όχι, με πιέζουν οι γονείς μου...
να κοιταξεις αυτο που σε ευχαριστει..αμα εισαι καλος σε αυτο που κανεις και σε γεμιζει η δουλεια θα ερθει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σοφία...

Νεοφερμένος

Η σοφία... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πάντως σκέφτομαι Αθήνα παιδιά γτ εκεί σπουδάζει o αδερφός μ κ έχουμε σπίτι οπότε δεν μας παίρνει να νοικιάσουμε διαμέρισμα άλλου λόγω οικονομικών εννοείται..."τη τύχη μ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πρωτα τι σχεση εχει η ιατρικη με το ημμυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Πρωτα τι σχεση εχει η ιατρικη με το ημμυ?

Μου αρέσει η κατασκευή ιατρικών εξαρτημάτων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΤΕΦΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δινω φετος και ελπιζω να πετυχω. Σκεφτομαι για οικονομικα ή Πολυτεχνειο. Τι τμημα θα μου προτεινατε για Πολυτεχνειο και την επαγγελματικη καταρτηση εχει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Μου αρέσει η κατασκευή ιατρικών εξαρτημάτων :)
A ναι,επισκεύαζες τομογράφους σε lego μικρός; :P
Δινω φετος και ελπιζω να πετυχω. Σκεφτομαι για οικονομικα ή Πολυτεχνειο. Τι τμημα θα μου προτεινατε για Πολυτεχνειο και την επαγγελματικη καταρτηση εχει ?

Mήπως εννοείς αποκατάσταση?:)

Και τα 2 στην ίδια μοίρα είναι πάντως το θέμα είναι εσύ τι θες πιο πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βιολογία ΑΠΘ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
A ναι,επισκεύαζες τομογράφους σε lego μικρός;

Ναι... Μα καλα πού το ξερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
A ναι,επισκεύαζες τομογράφους σε lego μικρός; :P


Mήπως εννοείς αποκατάσταση?:)

Και τα 2 στην ίδια μοίρα είναι πάντως το θέμα είναι εσύ τι θες πιο πολύ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top