Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
απλα διαβασα οτι αν καποιος υποψηφιος το εχασε μπορει να το ανακτησει καποιες συγκεκριμενες ημερες μεσα στον ιουλιο...για καθε ενδεχομενο το ρωτησα...
Τον κωδικο για το μηχανογραφικο καλεε!Αυτο εννοεις αν βγαινει καινουριο?Ναι!!
Γνωρίζεται αν θα πρέπει να ξαναπάμε τα δικαιολογητικά για τις ειδικές κατηγορίες??
Απο οσο εχω ακουσει,οχι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Βεβαίωση πρόσβασης βγαίνει φρέσκια. Το απολυτήριο δεν αλλάζει ΠΟΤέ.



άμα χάσεις το απολυτήριο τι γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
άμα χάσεις το απολυτήριο τι γινεται;

πας απ' το σχολείο και σου βγάζουν νεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ανοιξε το μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Σήμερα με στεναχώρησε ένας φίλος μου. Μου είπε ότι αν έκανε το διάβασμα που έκανα εγώ θα είχε βγάλει το λιγότερο 19.000 μόρια. Είπε επίσης ότι όσοι βγάζουν λιγότερο από 18.000 είναι αποτυχημένοι.

Να σημειωθεί ότι αυτός δεν έχει διαβάσει σε όλη του τη ζωή ούτε ένα μισάωρο.
Πόσο κόμπλεξ πια; Πόσο;

πωωω κι εγώ έβγαλα 17.948.... όχι ρε γαμώτο για 52 μόρια κατηγοριοποιούμαι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Το σύνδεσμο για την οριστικοποίηση του μηχανογραφικού δεν τον έχουν εμφανίσει ή εγώ δεν τον βρίσκω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Απο μεθαυριο θα μπορει να οριστικοποιησεις το μηχανογραφικο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Α οκ! Σ' ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απο μεθαυριο θα μπορει να οριστικοποιησεις το μηχανογραφικο σου.
Αχ αυτές οι γνώσεις σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
άμα χάσεις το απολυτήριο τι γινεται;
Απολυτήριο ΔΕΝ ξαναβγαίνει. Παίρνεις αποδεικτικό απόλυσης. Την ίδια ισχύ έχει, αλλά δεν λέγεται <<απολυτήριο>>.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Απολυτήριο ΔΕΝ ξαναβγαίνει. Παίρνεις αποδεικτικό απόλυσης. Την ίδια ισχύ έχει, αλλά δεν λέγεται <<απολυτήριο>>.



ναι,αυτο μου έδωσαν:P:redface::redface::redface::redface:

έχει κάποιο αντικτυπο το γεγονος οτι δε θα εχω το <<Απολυτηριο>> και θα εχω το αποδεικτικο;; θα το χρειαστω κάπου;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Για ενα ονομα ζουμε στην Ελλαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
έχει κάποιο αντικτυπο το γεγονος οτι δε θα εχω το <<Απολυτηριο>> και θα εχω το αποδεικτικο;; θα το χρειαστω κάπου;;
Ναι, υπάρχει ένας πάρα πολύ σοβαρός λόγος. Ένα ωραίο απολυτήριο το καδράρεις και το κρεμάς στον τοίχο για να σκάσει η θεία Ευτέρπη. Όμως το να βάλεις σε κορνίζα ένα αποδεικτικό απόλυσης θα ήταν πολύ μπας-κλας.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι, υπάρχει ένας πάρα πολύ σοβαρός λόγος. Ένα ωραίο απολυτήριο το καδράρεις και το κρεμάς στον τοίχο για να σκάσει η θεία Ευτέρπη. Όμως το να βάλεις σε κορνίζα ένα αποδεικτικό απόλυσης θα ήταν πολύ μπας-κλας.



αααα,τοσο σημαντικο..ευτυχως που μου βγαλανε και αποδεικτικο:P ευχαριστω Δία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πας απ' το σχολείο και σου βγάζουν νεο
Όχι μας είπαν ότι αυτό δεν γίνεται για αυτό δεν πρέπει να το χάσουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εμενα με κατηγορουσαν οτι θα τον χασω σιγουρα -_-
τελικα μια χαρα τον εχω B)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Και αν χαθεί και το αποδεικτικό απόλυσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ξαναπας σκουλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Άντε ωραία!!!Και έλεγα πως θα δώσω εξετάσεις από τα επάλ χαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top