Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ακομα και σε ποιο βαθμολογικο κεντρο θα πανε τα γραπτα σου,αδικια!Το αγαπω αυτο το κρατος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nepythys

Νεοφερμένος

Ο Nepythys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Παιδιά έβλεπα πριν τους βαθμούς που μου έβαλε ο κάθε διορθωτής και βλέπω οτι στα μαθηματικά κατ ο ένας μου έβαλε 59 ο άλλος 70..είναι λογική τώρα αυτή η απόκλιση ;;Tι παίζει με αυτό που λένε να ζητήσεις αναβαθμολόγιση αξίζει να το κάνει κανείς ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Παιδιά έβλεπα πριν τους βαθμούς που μου έβαλε ο κάθε διορθωτής και βλέπω οτι στα μαθηματικά κατ ο ένας μου έβαλε 59 ο άλλος 70..είναι λογική τώρα αυτή η απόκλιση ;;Tι παίζει με αυτό που λένε να ζητήσεις αναβαθμολόγιση αξίζει να το κάνει κανείς ;;


που τους βλεπουμε αναλυτικα τους βαθμους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Παιδιά έβλεπα πριν τους βαθμούς που μου έβαλε ο κάθε διορθωτής και βλέπω οτι στα μαθηματικά κατ ο ένας μου έβαλε 59 ο άλλος 70..είναι λογική τώρα αυτή η απόκλιση ;;Tι παίζει με αυτό που λένε να ζητήσεις αναβαθμολόγιση αξίζει να το κάνει κανείς ;;

Είχα και εγω τρελες αποκλισεις και το εψαξα αμα γινετε αναβαθμολόγιση... Συμπερασμα? Ξεχνα το, δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο πιθανοτητα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
που τους βλεπουμε αναλυτικα τους βαθμους??

Στο σχολείο σου μόνο στο internet δε νομίζω να μπορείς να τους δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Το χιλιάρικο από τη Eurobank το παίρνει αυτός με το μεγαλύτερο ΓΒΠ ή αυτός με τα περισσότερα μόρια; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Το χιλιάρικο από τη Eurobank το παίρνει αυτός με το μεγαλύτερο ΓΒΠ ή αυτός με τα περισσότερα μόρια; :confused:

Λύσσαξες με το χιλιάρικο της Eurobank! :P:P
Μάλλον αφορά το ΓΒΠ:
η Eurobank EFG βράβευσε τον ή την αριστούχο απόφοιτο που συγκέντρωσε τον υψηλότερο βαθμό πρόσβασης στις Πανελλήνιες Εξετάσεις στο σχολείο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Στο σχολειο υπαρχουν τα αποκομματα!Αλλα ντρεπομαι να ρωτησω με τετοιους βαθμους που εγραψα:$
Παιδια η διαδικασια για το μηχανογραφικο τελικα δεν εχει αρχισει ακομα?Μπαινω με τους κωδικους που ξερω και μου τους βγαζει λαθος.Μου ειχε φτιαξει ο διευθυντης μου τον κωδικο και φοβαμαι μηπως εχει γινει βλακεια!Μεχρι ποτε θα το ξερω αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miholoto

Νεοφερμένος

Ο miholoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παίζει με 17.417 να πιάνω φαρμακευτική...έχω και αδερφή που σπουδάζει Θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pap59

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pap59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
εμενα ενασ φιλοσ μου εχει 17700 και θελει φαρμακευτικη γιατι οι γονεισ του ειναι φαρμακοποιι αν πεσουν 400 θα τη πιασει λογικα δεν ξερω τωρα...

ενασ γνωστος μου εχει 18190 υπαρχει πιθανοτητα για ιατρικη ;

ειδα σημερα αναλυτικη βαθμολογια στην περιλhηψη ο ενασ μου εβαλε 17 και ο αλλοσ 23/25 ο φιλολογοσ μεσα στο γραφειο που ειναι και λεκτορασ στο πανεπιστημιο εβαλε τα γελια και μου ελεγε ειαι ατυχοσ...η πλακα ειναι οτι μετα ξαναεγινε δηλαδη μεγαλη διαφορα αλλα επειδη εγινε απο τον αλλον δεν φανηκε διαφορα τελικα στο βαθμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδια δεν εχει ξεκινησει το μηχανογραφικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
1872 ΕΠΑΛ Ομάδα Α
Ένας καθηγητής με είπε ότι παίζουν λεφτά αν περάσω από τους πρώτους στη σχολή που θέλω και το ίδιο επιβεβαίωσε ο ξάδερφος μου που σπούδαζε πέρυσι αναφέροντας έναν συμφοιτητή του ο οποίος έπερνε 300 ευρώ το μήνα. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Edit: Μόλις το επιβεβαίωσε και η θεία μου που διδάσκει στο Αλεξάνδρειο ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης.

Ναι ισχυει...Υποτροφεια λεγεται που στην προσφερει το κρατος και την περνει ο πρωτος καθε σχολης....Απλα δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις σχολες η για μερικες....
Ψαξ'το....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σήμερα με στεναχώρησε ένας φίλος μου. Μου είπε ότι αν έκανε το διάβασμα που έκανα εγώ θα είχε βγάλει το λιγότερο 19.000 μόρια. Είπε επίσης ότι όσοι βγάζουν λιγότερο από 18.000 είναι αποτυχημένοι.

Να σημειωθεί ότι αυτός δεν έχει διαβάσει σε όλη του τη ζωή ούτε ένα μισάωρο.
Πόσο κόμπλεξ πια; Πόσο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Σήμερα με στεναχώρησε ένας φίλος μου. Μου είπε ότι αν έκανε το διάβασμα που έκανα εγώ θα είχε βγάλει το λιγότερο 19.000 μόρια. Είπε επίσης ότι όσοι βγάζουν λιγότερο από 18.000 είναι αποτυχημένοι.

Να σημειωθεί ότι αυτός δεν έχει διαβάσει σε όλη του τη ζωή ούτε ένα μισάωρο.
Πόσο κόμπλεξ πια; Πόσο;

Όσα δεν φτάνει η αλεπού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Σήμερα με στεναχώρησε ένας φίλος μου. Μου είπε ότι αν έκανε το διάβασμα που έκανα εγώ θα είχε βγάλει το λιγότερο 19.000 μόρια. Είπε επίσης ότι όσοι βγάζουν λιγότερο από 18.000 είναι αποτυχημένοι.

Να σημειωθεί ότι αυτός δεν έχει διαβάσει σε όλη του τη ζωή ούτε ένα μισάωρο.
Πόσο κόμπλεξ πια; Πόσο;

Αυτά που λέει ο φίλος σου είναι βλακείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nepythys

Νεοφερμένος

Ο Nepythys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναι ισχυει...Υποτροφεια λεγεται που στην προσφερει το κρατος και την περνει ο πρωτος καθε σχολης....Απλα δεν ξερω αν ισχυει για ολες τις σχολες η για μερικες....
Ψαξ'το....

Ευχαριστώ! Θα το ψάξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σήμερα με στεναχώρησε ένας φίλος μου. Μου είπε ότι αν έκανε το διάβασμα που έκανα εγώ θα είχε βγάλει το λιγότερο 19.000 μόρια. Είπε επίσης ότι όσοι βγάζουν λιγότερο από 18.000 είναι αποτυχημένοι.

Να σημειωθεί ότι αυτός δεν έχει διαβάσει σε όλη του τη ζωή ούτε ένα μισάωρο.
Πόσο κόμπλεξ πια; Πόσο;
Συγγνωμη κι ολας,αλλα ωραιοι φιλοι!Μην δινεις σημασια.Μονο εσυ ξερεις την προσπαθεις που κατεβαλες.Και αν μπορουσε να διαβασει και αυτος και να εγραφε τοσο,μαγκια του ας το εκανε και ας μιλουσε μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Συμφωνώ με αυτά. Και εγώ αυτά πιστεύω απλά είναι διαφορετικό να το ακούς. Έμεινα κάγκελο όταν το άκουσα, νόμιζα ότι έκανε πλάκα. :eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top