Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

george398

Νεοφερμένος

Ο george398 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πότε θα ξεκινήσει η συμπλήρωση του μηχανογραφικού??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Πότε θα ξεκινήσει η συμπλήρωση του μηχανογραφικού??
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...ain/deltia-typoy-main/9831-20-06-13-2013.html
Από τα μέσα της επόμενης εβδομάδας, στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://exams.minedu.gov.gr, όλοι οι υποψήφιοι θα μπορούν να υποβάλουν ηλεκτρονικά το μηχανογραφικό τους δελτίο και σε αποκλειστική προθεσμία που θα ανακοινωθεί.
Να και το μηχανογραφικο...
https://www.minedu.gov.gr/publications/docs2013/130621_MHX_D_GEL.pdf



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ;; μια φιλη μου εχει ολα 20 στο απολυτηριο εκτος απο ενα 19 στα γραπτα.. και εχει βαθμο προσβασης 19.12 .. δηλαδη μπορει να παρει αυτο π λετε απο την eurobank? πρωτη φορα το βλεπω αυτο και δεν εχω ιδεα :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ;; μια φιλη μου εχει ολα 20 στο απολυτηριο εκτος απο ενα 19 στα γραπτα.. και εχει βαθμο προσβασης 19.12 .. δηλαδη μπορει να παρει αυτο π λετε απο την eurobank?
Αν στο λύκειό της δεν υπάρχει άλλος μαθητής με μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης, ΝΑΙ.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αν στο λύκειό της δεν υπάρχει άλλος μαθητής με μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης, ΝΑΙ.



αααα την τυχερη ;P θα ζητησουμε και εμεις μεριδιο χαχαχααχ :P και δηλαδη θα την πουνε οι κα8ηγητες για αυτο το ποσο ή πρεπει να παει η ιδια στην eurobank?? ( sorry για τις πολλες ερωτησεις :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
αααα την τυχερη ;P θα ζητησουμε και εμεις μεριδιο χαχαχααχ :P και δηλαδη θα την πουνε οι κα8ηγητες για αυτο το ποσο ή πρεπει να παει η ιδια στην eurobank?? ( sorry για τις πολλες ερωτησεις :P )
Το σχολείο πρέπει να στέλνει τα στοιχεία στην τράπεζα. Γύρω στο Νοέμβριο χτυπάει το τηλέφωνο του σπιτιού σου. "Ο κύριος / η δεσποινίς Τάδε? Στην τάδε ημερομηνία να βρίσκεσθε στο τάδε μέρος για την παραλαβή του βραβείου σας". Ακολουθεί και επίσημη επιστολή με το ίδιο νόημα. Βάζεις τα καλά σου (λέμε τώρα) και πας. Εκεί συναντάς και άλλους φύτακλες σαν εσένα. Κάποιος βγάζει λόγο και βαριέσαι, αλλά μετά μοιράζουν διπλώματα και βιβλιάρια. Έχει και αναψυκτικά και γλυκά.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά μετά τις σχολές που θέλω να δηλώσω δεν με αρέσει τίποτα άλλο.:/: Να δηλώσω έτσι διάφορες σχολές που δεν θέλω για να μην είναι το μηχανογραφικό με 6-7 σχολές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ρε παιδιά μετά τις σχολές που θέλω να δηλώσω δεν με αρέσει τίποτα άλλο.:/: Να δηλώσω έτσι διάφορες σχολές που δεν θέλω για να μην είναι το μηχανογραφικό με 6-7 σχολές;
οχι δηλωσε 1 που περνας στα σιγουρα για να εχεις το φοιτητικο πασο 100 τα εκατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ρε παιδιά μετά τις σχολές που θέλω να δηλώσω δεν με αρέσει τίποτα άλλο.:/: Να δηλώσω έτσι διάφορες σχολές που δεν θέλω για να μην είναι το μηχανογραφικό με 6-7 σχολές;

6-7 σχόλες είναι αρκετές εκτός αν νιώθεις ανασφάλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
οχι δηλωσε 1 που περνας στα σιγουρα για να εχεις το φοιτητικο πασο 100 τα εκατο
Ωραία σκέψη:P
6-7 σχόλες είναι αρκετές εκτός αν νιώθεις ανασφάλεια
Δεν ξέρω με λένε να δηλώσω περισσότερες αλλά είδα όλες τις σχολές από 2ο, 3ο και 4ο πεδίο και αν εξαιρέσεις τις σχολές του 3ου πεδίου που θέλω να δηλώσω όλες οι άλλες δεν με αρέσουν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Το σχολείο πρέπει να στέλνει τα στοιχεία στην τράπεζα. Γύρω στο Νοέμβριο χτυπάει το τηλέφωνο του σπιτιού σου. "Ο κύριος / η δεσποινίς Τάδε? Στην τάδε ημερομηνία να βρίσκεσθε στο τάδε μέρος για την παραλαβή του βραβείου σας". Ακολουθεί και επίσημη επιστολή με το ίδιο νόημα. Βάζεις τα καλά σου (λέμε τώρα) και πας. Εκεί συναντάς και άλλους φύτακλες σαν εσένα. Κάποιος βγάζει λόγο και βαριέσαι, αλλά μετά μοιράζουν διπλώματα και βιβλιάρια. Έχει και αναψυκτικά και γλυκά.

Πέθανα... :D :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Δεν ξέρω με λένε να δηλώσω περισσότερες αλλά είδα όλες τις σχολές από 2ο, 3ο και 4ο πεδίο και αν εξαιρέσεις τις σχολές του 3ου πεδίου που θέλω να δηλώσω όλες οι άλλες δεν με αρέσουν:/:

μη το κάνεις αυτό..μη δηλώσεις 74965412 σχολές γιατι μπορει να στερησεις απο αλλο παιδι τη σχολη του λογω μεγαλης ζητησης => αυξηση βασης..


υγ.Μεχρι ποτε ειναι η συμπληρωση των μηχανογραφικων;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Κάποιος βγάζει λόγο και βαριέσαι, αλλά μετά μοιράζουν διπλώματα και βιβλιάρια. Έχει και αναψυκτικά και γλυκά.



Μιλάνε συνήθως: ένα στέλεχος της eurobank, ένας πολιτικός όπως δήμαρχος or something, ο μητροπολίτης (οπωσδήποτε), και ένας διευθυντής για κάθε περιφέρεια που βραβεύεται από ότι θυμάμαι.

Λένε πράγματα όπως μπράβο στα παιδιά, είναι το μέλλον του τόπου κλπ, αλλά στο τέλος αυτοί της eurobank δεν σε προσλαμβάνουν στην τράπεζα τους :(

Κάνετε και προετοιμασία πριν την απονομή για το πως θα πάρετε το βραβείο όταν φωνάζουν τα ονόματα xD

Πάντως οι βραβεύσεις δεν σημαίνουν τίποτα, σε εμάς είχαμε και ένα παιδί που πέρασε σε ΤΕΙ. Αλλά η νομική είναι στανταράκι, οι μισοί τουλάχιστον θα είναι σε νομική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
μη το κάνεις αυτό..μη δηλώσεις 74965412 σχολές γιατι μπορει να στερησεις απο αλλο παιδι τη σχολη του λογω μεγαλης ζητησης => αυξηση βασης..

Ο καθε υποψηφιος επηρεαζει τη βαση μονο της σχολης που περναει, οχι και ολων των υπολοιπων του μηχανογραφικου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lValenl

Νεοφερμένος

Ο lValenl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
οχι δηλωσε 1 που περνας στα σιγουρα για να εχεις το φοιτητικο πασο 100 τα εκατο

Όχι ρε συ, δεν είναι έτσι... Με αυτό το τρόπο μπορεί να «φάει» την θέση εκείνου που θα ήθελε πραγματικά να περάσει εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά μετά τις σχολές που θέλω να δηλώσω δεν με αρέσει τίποτα άλλο.:/: Να δηλώσω έτσι διάφορες σχολές που δεν θέλω για να μην είναι το μηχανογραφικό με 6-7 σχολές;

Μη το σκέφτεσαι καν! Βάλε και άλλες σχολές και ας μη σε νοιάζουν και τόσο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Όχι ρε συ, δεν είναι έτσι... Με αυτό το τρόπο μπορεί να «φάει» την θέση εκείνου που θα ήθελε πραγματικά να περάσει εκεί...

φαντάζομαι εφόσον θα είναι 10η π.χ. επιλογή θα είναι καμιά σχολή των 10.000 μορίων;; Ε χωρίς διάθεση ελιτισμού, αλλά αν δεν κατάφερε να την πιάσει ούτε αυτή μάλλον δεν θα το ήθελε και τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μη το σκέφτεσαι καν! Βάλε και άλλες σχολές και ας μη σε νοιάζουν και τόσο. :P
Και εγώ αυτό λέω αλλά δεν μπαίνω καν στον κόπο να σκεφτώ ποιες να βάλω. Η μία σχολή χειρότερη από την άλλη είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!φέτος εδωσε και ο αδερφος μου και ειναι σχεδον σιγουρο οτι πιανει Γεωλογια Πατρας....:whistle:.Οποιος γνωριζει κατι για την σχολη ας κανει ενα δυο γενικα σχολια.Γενικα ακουω πως πρεπει να ειναι καλη περιπτωση και οτι στο μελλον θα ειναι περιζητητοι οι Γεωλογοι.Εσεις τι ξέρετε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top