Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν θεωρείς ότι τα ποσοστά θα δείξουν περίμενε να δεις ποια θα είναι τα ποσοστά αποτυχίας σε φυσική και μαθηματικά;)
Επιπλέον να πω ότι διάβασα πως χημεία και βιολογία κατεύθηνσης οι βαθμοί είναι χειρότεροι από πέρσι.

Mαθηματικα θα ειναι χαμηλοτερα(οχι παρα πολυ) ναι.Φυσικη δυστυχως για εσας τουλαχιστον στην κλιμακα 15-18 θα ειναι αρκετα υψηλοτερα.Βεβαια αυτο εξαρταται και απο την καθε γενια και δεν ειναι απολυτο.
Απλως μην προσπαθειτε να πεισετε τους εαυτους σας οτι γραψατε τα δυσκολοτερα θεματα κτλ για να δικαιολογηθειτε.Παντα αυτο γινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Mαθηματικα θα ειναι χαμηλοτερα(οχι παρα πολυ) ναι.Φυσικη δυστυχως για εσας τουλαχιστον στην κλιμακα 15-18 θα ειναι αρκετα υψηλοτερα.Βεβαια αυτο εξαρταται και απο την καθε γενια και δεν ειναι απολυτο.
Απλως μην προσπαθειτε να πεισετε τους εαυτους σας οτι γραψατε τα δυσκολοτερα θεματα κτλ για να δικαιολογηθειτε.Παντα αυτο γινεται.

1ον που το ξερεις ο υπουργος εισαι?
2ον αν θεωρησουμε οτι τα ξερεις μαλλον θα μιλας για θετικη γιατι για τεχνολογικη ολο το ιντερνετ αλλα λεει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγώ πάλι πολύ το φοβάμαι αυτό με την έκθεση. Όταν έγραψα πίστευα κι εγώ ότι είχα πάει ουάου... Αλλά δυστυχώς ημουν από τους πολλούς που παρασύρθηκαν από τη βιολογία... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Eλα ρε και γω εγραψα και απ'την βιολογια δεν τρεχει τιποτα...πιστευω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
1ον που το ξερεις ο υπουργος εισαι?
2ον αν θεωρησουμε οτι τα ξερεις μαλλον θα μιλας για θετικη γιατι για τεχνολογικη ολο το ιντερνετ αλλα λεει...

Μαθηματικα Κατ. θα ειναι στον πατο, ουτε καν χρειαζετε να το συζηταμε . Με αριστα το 18,4 γραφαμε το ξαναλεω (λογω Β3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ. θα ειναι στον πατο, ουτε καν χρειαζετε να το συζηταμε . Με αριστα το 18,4 γραφαμε το ξαναλεω (λογω Β3)
Δηλαδή, κανείς δεν το έλυσε, έτσι; Είσαι σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εξαρταται τι εννοεις πατο...ενας που περσι εγραφε 18 μπορει να εγραφε φετος 15...φυσικη ιδια ποσοστα με περυσι πιστευω...

Δηλαδή, κανείς δεν το έλυσε, έτσι; Είσαι σίγουρος;



λιγοι...και πολλοι απο αυτους εφαγαν πολλη ωρα με αποτελεσμα να μην προλαβουν ολα τα αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Δηλαδή, κανείς δεν το έλυσε, έτσι; Είσαι σίγουρος;

Εξαρταται πως θα το βαθμολογησουν, αμα παρουν τους βαθμους μονο οσοι το εφτασαν μεχρι τελος και το ελυσαν ολο, τοτε ναι ουτε ενας στους 5.000 δεν το ελυσε. Εδω δεν μπορουσαν να το λυσουν σχεδον ολοι οι μαθηματικοι. Αν και οσοι συμμετεχουν σε μαθηματικους διαγωνισμους πιθανως το ελυσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
το θεμα το εχουν λυσει ή εχουν παρει μερικες μοναδες οσοι το προχωρησαν λιγο...αν βαλεις στο τσουβαλι β3 θεμα Δ και λοιπες δικιολογησεις στο θεμα Γ (πχ αιτιολογηση συνεχειας στο Γ3 για bolzano ή στο Γ1 για την συναρτηση και αλλα) ειναι περιπου 20 μορια...και δεν θεωρουμε την ψυχολογια του μαθητη εκεινη την ωρα που ηταν στο ναδιρ...

παντως ακουγεται οτι οι αριστουχοι ειναι <1%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Eλα ρε και γω εγραψα και απ'την βιολογια δεν τρεχει τιποτα...πιστευω...:/:

εντάξει δεν έγραψα και για ευτροφισμό ή βιοσυσσώρευση όπως έγραψαν κάποιοι... που έτοιμη ήμουν!! αλλά εντάξει ήταν μερικά ειδικά... (π.χ. η υπεριώδης ακτινοβολία ως συνέπεια της τρύπας του όζοντος προκαλεί καταρράκτη)... Απορώ πως μου ήρθε!! Ο καθηγητής μου πιστεύει θα έχω χάσει κάνα μόριο από όλα αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εξαρταται πως θα το βαθμολογησουν, αμα παρουν τους βαθμους μονο οσοι το εφτασαν μεχρι τελος και το ελυσαν ολο, τοτε ναι ουτε ενας στους 5.000 δεν το ελυσε. Εδω δεν μπορουσαν να το λυσουν σχεδον ολοι οι μαθηματικοι. Αν και οσοι συμμετεχουν σε μαθηματικους διαγωνισμους πιθανως το ελυσαν.
Έχω 2 χρόνια ν' ασχοληθώ με ύλη πανελληνίων και το έλυσα.
Δεν ήταν *τόσο* δύσκολο. Ούτε συμμετείχα ποτέ σε διαγωνισμούς μαθηματικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Eνταξει σας καταλαβαινω και εγω περσι τα δυσκολοτερα θεματα νομιζα οτι εγραψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
εντάξει δεν έγραψα και για ευτροφισμό ή βιοσυσσώρευση όπως έγραψαν κάποιοι... που έτοιμη ήμουν!! αλλά εντάξει ήταν μερικά ειδικά... (π.χ. η υπεριώδης ακτινοβολία ως συνέπεια της τρύπας του όζοντος προκαλεί καταρράκτη)... Απορώ πως μου ήρθε!! Ο καθηγητής μου πιστεύει θα έχω χάσει κάνα μόριο από όλα αυτά
Τιποτα δεν πιστευω να χανεις.Χαλαρωσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Από το στόμα σου... και στου διορθωτή το αυτί!!!
"Καθε τεκμηριωμενη απαντηση ειναι δεκτη" ετσι λεει το χαρτι.Αμα τα εχεις συνδεσει με σωστο και λογικο τροπο τοτε δεν χανεις αλλα παιρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα??
ξερει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
21 του μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εχει ανακοινωθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top