Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
μπορει κάποιος απο θετική να μου πει ποια μαθήματα θεωρεί ότι φέτος ήταν δυσκολότερα από τα περσινά???

Δεν είμαι θετική αλλά δεν αξίζει να ρωτάς τέτοια πράγματα. Είναι υποκειμενικό καθαρά το θέμα και κατ' επέκταση οι απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Συμφωνω, φυσικη το δ θεμα απο το δ2 και μετα ηταν απαραδεκτο(εκτος πνευματος γ λυκειου) ενω το αντιστοιχο περσινο δουλευεται συνηθως και στο σχολειο και στο φροντιστηριο. Βιολογια το γ θεμα στο ιδιο επιπεδο με το αντιστοιχο περσινο και το δ πιο δυσκολο, ηθελε ψυχραιμια και καθαρη σκεψη, μαθηματικα το ανεκδιηγητο β3 σου κοβει τα φτερα και ακολουθει ενα μετριο γ θεμα και ενα δυσκολο δ(λιγο πιο ευκολο απο το περσινο, αλλα συνολικα κρινω λιγο πιο δυσκολα τα φετινα) και χημεια ηταν ΠΑΡΑ πολλα και το δ3 λιγοι το εχουν δουλεψει( το δ θεμα ειχε 5-6 σελιδες λυση). ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συμφωνω, φυσικη το δ θεμα απο το δ2 και μετα ηταν απαραδεκτο(εκτος πνευματος γ λυκειου) ενω το αντιστοιχο περσινο δουλευεται συνηθως και στο σχολειο και στο φροντιστηριο. Βιολογια το γ θεμα στο ιδιο επιπεδο με το αντιστοιχο περσινο και το δ πιο δυσκολο, ηθελε ψυχραιμια και καθαρη σκεψη, μαθηματικα το ανεκδιηγητο β3 σου κοβει τα φτερα και ακολουθει ενα μετριο γ θεμα και ενα δυσκολο δ(λιγο πιο ευκολο απο το περσινο, αλλα συνολικα κρινω λιγο πιο δυσκολα τα φετινα) και χημεια ηταν ΠΑΡΑ πολλα και το δ3 λιγοι το εχουν δουλεψει( το δ θεμα ειχε 5-6 σελιδες λυση). ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ.
Γενικότερα τα θέματα ήταν πιο δύσκολα από τα περσινά. Θα συμφωνήσω γενικά με αυτά που λες και να προσθέσω ότι στη χημεία εμένα προσωπικά με τσάκισε το γεγονός ότι δεν προλάβαινα να σκεφτώ σχεδόν τίποτα καθώς ο όγκος των θεμάτων ήταν πολύ μεγάλος. Έκθεση θα έλεγα ότι τα θέματα ήταν ευκολότερα από τα περσινά όπως και στη βιολογία γενικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Συμφωνω, φυσικη το δ θεμα απο το δ2 και μετα ηταν απαραδεκτο(εκτος πνευματος γ λυκειου) ενω το αντιστοιχο περσινο δουλευεται συνηθως και στο σχολειο και στο φροντιστηριο. Βιολογια το γ θεμα στο ιδιο επιπεδο με το αντιστοιχο περσινο και το δ πιο δυσκολο, ηθελε ψυχραιμια και καθαρη σκεψη, μαθηματικα το ανεκδιηγητο β3 σου κοβει τα φτερα και ακολουθει ενα μετριο γ θεμα και ενα δυσκολο δ(λιγο πιο ευκολο απο το περσινο, αλλα συνολικα κρινω λιγο πιο δυσκολα τα φετινα) και χημεια ηταν ΠΑΡΑ πολλα και το δ3 λιγοι το εχουν δουλεψει( το δ θεμα ειχε 5-6 σελιδες λυση). ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ.

Σίγουρο αυτό; Πρέπει ν' ανησυχώ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Γενικότερα τα θέματα ήταν πιο δύσκολα από τα περσινά. Θα συμφωνήσω γενικά με αυτά που λες και να προσθέσω ότι στη χημεία εμένα προσωπικά με τσάκισε το γεγονός ότι δεν προλάβαινα να σκεφτώ σχεδόν τίποτα καθώς ο όγκος των θεμάτων ήταν πολύ μεγάλος. Έκθεση θα έλεγα ότι τα θέματα ήταν ευκολότερα από τα περσινά όπως και στη βιολογία γενικής.
Ναι σιγουρα εκθεση και βιολογια γενικης ηταν ευκολοτερα αν και εκθεση ειναι περιεργο μαθημα και το δυσκολο ειναι αρκετα υποκειμενικο), που να ξεραμε τι μας περιμενε οταν γραψαμε βιολογια :eek::eek:

Σίγουρο αυτό; Πρέπει ν' ανησυχώ; :redface:
Γιατι να ανησυχεις, καλα δεν τα πηγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι σιγουρα εκθεση και βιολογια γενικης ηταν ευκολοτερα αν και εκθεση ειναι περιεργο μαθημα και το δυσκολο ειναι αρκετα υποκειμενικο), που να ξεραμε τι μας περιμενε οταν γραψαμε βιολογια :eek::eek:
Για ποια βιολογία λες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
εγω πιστευω ηταν σαφως δυσκολοτερα τα 2 μαθηματικα ,καπως πιο δυσκολη η βιολογια(οχι ομως τοσο οσο του 2011)ενω η χημεια ειχε πρωτοτυπο β θεμα και διακριση (που τη βαλαν στο γ πρωτη φορα φετος)κατα τα αλλα το δ κλασικο οπως παντα δεν ειχε ευτυχως τις περσινες πραξεις ,σε γενικες γραμμες πιστευω δυσκολοτερη και η χημεια.οσο αφορα τη φυσικη ,ηταν πιστευω ευκολτερη απο περσι,κυριως λογω του β θεματος.για την εκθεση νομιζω δεν υπαρχει ουδεμια αμφιβολια οτι ηταν ευκολοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γιατί σίγουρα δεν έχω γράψει 5-6 σελίδες όπως λες για το Δ θέμα. Δεν θυμάμαι ακριβώς πόσες έγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Για ποια βιολογία λες;:P
Γενικης φυσικα, λεω μας χαιδεψαν στην αρχη και μετα...:kill:

Γιατί σίγουρα δεν έχω γράψει 5-6 σελίδες όπως λες για το Δ θέμα. Δεν θυμάμαι ακριβώς πόσες έγραψα...
Ουπς συγγνωμη αν σε αναστατωσα, ουτε εγω παιζει να εγραψα τοσες, απλα στο φροντιστηριο που τις ελυσαν οι καθηγητες με πληρεις απαντησεις βγηκε τοσο, αν τα εκανες σωστα δεν εχεις προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γενικης φυσικα, λεω μας χαιδεψαν στην αρχη και μετα...:kill:
A ναι αυτό πάλι.. Έκθεση και βιολογία γενικής ήμουν μέσα στην τρελή χαρά και μετά χαμός, δεν πήγαινε κανένα μάθημα καλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
A ναι αυτό πάλι.. Έκθεση και βιολογία γενικής ήμουν μέσα στην τρελή χαρά και μετά χαμός, δεν πήγαινε κανένα μάθημα καλά:P
Εγω παλι μονο στην εκθεση ημουνα μες την τρελη χαρα (:clapup:)..μετα αρχισαν να μας πεταν τα τουβλα ενα-ενα:wacko::wall:...το ενα πιο βαρυ απ το αλλο...!!!
*μαθηματικα γενικης ειχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γενικότερα τα θέματα ήταν πιο δύσκολα από τα περσινά. Θα συμφωνήσω γενικά με αυτά που λες και να προσθέσω ότι στη χημεία εμένα προσωπικά με τσάκισε το γεγονός ότι δεν προλάβαινα να σκεφτώ σχεδόν τίποτα καθώς ο όγκος των θεμάτων ήταν πολύ μεγάλος. Έκθεση θα έλεγα ότι τα θέματα ήταν ευκολότερα από τα περσινά όπως και στη βιολογία γενικής.
Mιλας για τσουβαλιασμα οταν εσυ θεωρεις οτι μονο στη βιολογια γενικης και στην εκθεση τα θεματα ηταν ευκολοτερα επειδη εγραψες καλυτερα.
Δεν εχει νοημα να μιλατε για ευκολοτερα και δυσκολοτερα θεματα οταν εχετε γραψει σκατα.Τα συνολικα στατιστικα θα μιλησουν.
Αν τωρα θεωρειτε οτι η φετινη φυσικη ηταν πιο δυσκολη ,τοτε μιλαμε για τον ορισμο της υποκειμενικοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Mιλας για τσουβαλιασμα οταν εσυ θεωρεις οτι μονο στη βιολογια γενικης και στην εκθεση τα θεματα ηταν ευκολοτερα επειδη εγραψες καλυτερα.
Δεν εχει νοημα να μιλατε για ευκολοτερα και δυσκολοτερα θεματα οταν εχετε γραψει σκατα.Τα συνολικα στατιστικα θα μιλησουν.
Αν τωρα θεωρειτε οτι η φετινη φυσικη ηταν πιο δυσκολη ,τοτε μιλαμε για τον ορισμο της υποκειμενικοτητας.
Στην περσινη φυσικη μονο το β3 ηταν δυσκολοτερο, συμφωνω με την gate 4 παρολο που εγραψα αρκετα καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Mιλας για τσουβαλιασμα οταν εσυ θεωρεις οτι μονο στη βιολογια γενικης και στην εκθεση τα θεματα ηταν ευκολοτερα επειδη εγραψες καλυτερα.
Δεν εχει νοημα να μιλατε για ευκολοτερα και δυσκολοτερα θεματα οταν εχετε γραψει σκατα.Τα συνολικα στατιστικα θα μιλησουν.
Αν τωρα θεωρειτε οτι η φετινη φυσικη ηταν πιο δυσκολη ,τοτε μιλαμε για τον ορισμο της υποκειμενικοτητας.
Αν θεωρείς ότι τα ποσοστά θα δείξουν περίμενε να δεις ποια θα είναι τα ποσοστά αποτυχίας σε φυσική και μαθηματικά;)
Επιπλέον να πω ότι διάβασα πως χημεία και βιολογία κατεύθηνσης οι βαθμοί είναι χειρότεροι από πέρσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
βλεπω να λετε για εκθεση και με πιανουν τα ματια μου...τα ευκολα να φοβαστε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
και στην εκθεση τα θεματα ηταν ευκολοτερα επειδη εγραψες καλυτερα.

Στην εκθεση παντως σκατα εγραψαν.Οι βαθμολογητες ειχαν βγαλει ανακοινωση πριν λιγο καιρο.Το θεμα ηταν περιβαλλον(ab initio και καλα ευκολακι)ετσι νομιζουν οτι θα παρουν 40/40 με αναφορα στο Θερμοκηπιο και την Δενδροφυτευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βλεπω να λετε για εκθεση και με πιανουν τα ματια μου...τα ευκολα να φοβαστε....
Η αλήθεια είναι πως λογικά θα βαθμολόγησαν πιο αυστηρά επειδή τα θέματα ήταν εύκολα. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώστας1453

Νεοφερμένος

Ο Κώστας1453 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στην εκθεση παντως σκατα εγραψαν.Οι βαθμολογητες ειχαν βγαλει ανακοινωση πριν λιγο καιρο.Το θεμα ηταν περιβαλλον(ab initio και καλα ευκολακι)ετσι νομιζουν οτι θα παρουν 40/40 με αναφορα στο Θερμοκηπιο και την Δενδροφυτευση.



σωστος...αυτο ακριβως ηθελα να πω...το ποσοστα φετος θα ειναι πολυ χειροτερα απο περσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
και ναι....οι μερες πλησιαζουν!!
να πω την αληθεια μου δεν θελω, μια χαρα ειμαστε και ετσι!!
εγω προσωπικα παντως ξερω οτι δεν εγραψα καθολου καλα, εκτος απο λατινικα και νομιζω και εκθεση. Αρα συμφωνα με αυτα που ακουγονται οτι στο πρωτο πεδιο θα ανεβουν οι βασεις ειναι σχεδον αδυνατον να περασω καπου.
μονο ενα θαυμα με σωζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
λεει ο ενας εγραψα 19 βιολογια,λεει ο αλλος 18 φυσικη κοκ ενω τα αποτελεσματα ακομα δε βγηκαν .καλο ειναι να κρατατε και μια πισινη(ειδικα στην εκθεση,οπου παρεμπιπτοντως δεν ακουσα κανεναν να λεει οτι δεν εγραψε καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top