Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Αντε...αντε να βγουν τα αποτελεσματα!!!Αρκετα ταλαιπωρηθηκαμε φετος δεν συμφωνειται!!??;)
Ξερω οτι εγραψα χαλια αλλα ας το δω και επισημως στο χαρτι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νιώθω μεγαλύτερη ταλαιπωρία τώρα που περιμένω ρε γαμώτο..

Πιο βασανιστικά δεν περνάνε οι μέρες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ξέρω ότι τα έχω πάει χάλια, οπότε δεν αγχώνομαι. Απλώς, επειδή όταν δω τα αποτελέσματα θα απογοητευτώ, θέλω να καθυστερήσει η πίκρα.:redface:

Πιστεύω ένα 14 βγάζω στο 3ο πεδίο:P

Εσύ;

Κι εγώ κάπου εκεί στο 5ο. Ίσως και λίγο πιο κάτω γιατί τα πήγα ΤΡΑΓΙΚΑ στο αοθ... ίδωμεν.:)

Αντε...αντε να βγουν τα αποτελεδματα!!!Αρκετα ταλαιπωρηθηκαμε φετος δεν συμφωνειται!!??;)
Ξερω οτι εγραψα χαλια αλλα ας το δω και επισημως στο χαρτι:P
το σημαντικότερο έιναι ότι είστε αισιόδοξες!:devil::beating:
:mastigio
τι χαζά είναι αυτά? θα μάθετε σε λίγες μέρες πως τα πήγατε, αλλά δεν χρειάζεται να είστε τόσο τραγικά απαισιόδοξες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Χαχα παντα ημουνα απαισιοδοξη και νομιζω πως παντα θα ειμαι :eek::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχα παντα ημουνα απαισιοδοξη και νομιζω πως παντα θα ειμαι :eek::P
και εγώ γενικά είμαι απαισιόδοξος...
αλλά δεν έχει νόημα να είσαι απαισιόδοξη για τα μόρια και μετά άλλους 2 μήνες για τις βάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
το σημαντικότερο έιναι ότι είστε αισιόδοξες!:devil::beating:
:mastigio
τι χαζά είναι αυτά? θα μάθετε σε λίγες μέρες πως τα πήγατε, αλλά δεν χρειάζεται να είστε τόσο τραγικά απαισιόδοξες!!
Αν ήμουν απαισιόδοξη δεν θα ανυπομονούσα να βγουν τα αποτελέσματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
μπα μονο οι καθηγητες ξερουν..... διπλα στους βαθμους υπαρχει μονο κωδικος πλεον.. οποτε μην αγχωνεσε... εμενα πχ με πηρε μια καθηγητρια μου απο το σχολειο που ειναι και φιλη της μαμας μου δυο ωρες πριν βγουν και της το κλεισα
Αυτο δεν το κανουν ολα τα σχολεια(νομιζω τα λιγοτερα κιολας),τα περισσοτερα οπως και το δικο μου εχει κανονικοτατα τα ονοματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
και εγώ γενικά είμαι απαισιόδοξος...
αλλά δεν έχει νόημα να είσαι απαισιόδοξη για τα μόρια και μετά άλλους 2 μήνες για τις βάσεις!
Το ξερω οτι δεν εχει νοημα αλλα τι να κανω? Ετσι ειμαι:redface: Απαισιοδοξη και υπερβολικα αγχωδης....
Μιας και δεν θα σπουδασω στο εξωτερικο δεν θα εχω αυτο το αγχως με το που περασα (βασεις κτλ) αλλα και παλι δεν ξερω αν θα με δεχτει εκει κανα πανεπιστημιο...
Αααχχχ τι καλοκαιρι θα ναι αυτο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το ξερω οτι δεν εχει νοημα αλλα τι να κανω? Ετσι ειμαι:redface: Απαισιοδοξη και υπερβολικα αγχωδης....
Μιας και δεν θα σπουδασω στο εξωτερικο δεν θα εχω αυτο το αγχως με το που περασα (βασεις κτλ) αλλα και παλι δεν ξερω αν θα με δεχτει εκει κανα πανεπιστημιο...
Αααχχχ τι καλοκαιρι θα ναι αυτο:P:P
Μην αγχωνεσαι βρε!Τωρα οτι εγινε εγινε!Κοιτα να χαρεις το καλοκαιρακι σου!(και οι υπολοιποι!!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Ειναι ανοητο να αγχωνομαστε οτι εγινε εγινε,αυτο που με νευριαζει εμενα ειναι οτι δεν ξερω για ποια σχολη να ψαξω πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το σημαντικότερο έιναι ότι είστε αισιόδοξες!:devil::beating:
:mastigio
τι χαζά είναι αυτά? θα μάθετε σε λίγες μέρες πως τα πήγατε, αλλά δεν χρειάζεται να είστε τόσο τραγικά απαισιόδοξες!!


Δεν είμαι απαισιόδοξη, είμαι απλώς ρεαλίστρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δε γίνεται να βγουν Τετάρτη???!?!? Έχω αγωνίααα!!! Νομίζω πως δε θα μπορώ να περιμένω 2 μέρες περισσότερο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini1995

Νεοφερμένος

Η fotini1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γειά σας. Το μηχανογραφικό πότε και που το κάνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Γειά σας. Το μηχανογραφικό πότε και που το κάνουμε?

θα τα δεις στην πορεια...ρωτα και τον διευθυντη σου.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ρε παιδες 9-10 χιλιαδες το πιανεις δυσκολα μετα φετινα δεδομενα ?

Εγω ενα 7.000 θελω να πιασω αλλα δεν ξερω τι θα γινει φετος:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάποιος κάπου είναι ευχαριστημένος με 7.000 μόρια:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Κάποιος κάπου είναι ευχαριστημένος με 7.000 μόρια:):)
Εσυ τραβα για γιατρος.
Εγω θελω μουσικων σπουδων και ενα 7.000 επαρκη :)

υ.γ Εξαλου οσοι θελουν υψηλοβαθμες θα παρουν το μπουλο οποτε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εσυ τραβα για γιατρος.
Εγω θελω μουσικων σπουδων και ενα 7.000 επαρκη :)

υ.γ Εξαλου οσοι θελουν υψηλοβαθμες θα παρουν το μπουλο οποτε....:/:
δηλαδή δεν θα μπει κανείς στις υψηλοβαθμες?:eek::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
δηλαδή δεν θα μπει κανείς στις υψηλοβαθμες?:eek::(
Καποιος θα μπει αλλα η πλεοψηφια που θελει δυστηχως οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καποιος θα μπει αλλα η πλεοψηφια που θελει δυστηχως οχι
νομίζω πως πάντα μπαίνει ο ίδιος αριθμός ατόμων, όποιος έγραψε θα μπει:)
το όσοι θέλουν υψηλόβαθμες θα πάρουν τον ***** πως προκύπτει? αυτό δεν καταλαβαίνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
νομίζω πως πάντα μπαίνει ο ίδιος αριθμός ατόμων, όποιος έγραψε θα μπει:)
το όσοι θέλουν υψηλόβαθμες θα πάρουν τον ***** πως προκύπτει? αυτό δεν καταλαβαίνω

Πως προκυπτει ?:whistle:

Δεν ειδες τι εβαλαν φετος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top