Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Στο πρωτο ερωτημα σαφως οχι στο δευτερο δεν ξερω

Ποιο είναι το 1ο και ποιο το 2ο ερώτημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ονειρεύτηκα ότι βγήκαν τα αποτελέσματα κι ότι αντί να τα κρεμάσουν στην πόρτα του σχολείου μας είχαν σε ένα θρανίο ένα πάκο με χαρτιά για να τα βρούμε μόνοι μας. Κι όλοι είχαν δει τους βαθμούς του κι εγώ ακόμα τους έψαχνα :/ Ούτε στον ύπνο μας δεν ησυχάζουμε!
εγω προχθες το ειδα αυτο το ονειρο... παιρναμε τα χαρτια με τα ονοματα μας απ το τζαμι,ο καθενας το δικο του χαρτι..τι ωραιαα..χαχαχαχα
Όποιος νομίζει ότι με την ανακοίνωση των βαθμών θα σταματήσουν τα όνειρα, είναι γελασμένος . . .


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
φυσικα και δε θα σταματησουν...θα φτασουν σε πιο προχωρημενο σταδιο...θα μας βλεπουμε σε ολα τα πανεπιστημια/κολλεγια/ΤΕΙ ( κι οτι σχολη υπαρχει) ολης της Ελλαδος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
τα λεει ολα η εικονα..... εγω περσυ αλλαζα καθε μερα ( και βραδυ!) σχολη επι δυο βδομαδες, μετα το μηχανογραφικο ειχα αγχος για τις βασεις ασε ασε ( τελικα βγηκαν αληθινα τα ονειρα αλλα αλλη ιστορια αυτο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
προφανως εσυ επιανες οπου ηθελες ομως... :P
εμεις δεν ξερουμε παλι... xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Το ξερω βρε θεωρητικη οτι πηγες....!!!Δεν μπορεις να φανταστεις τι ξερουμε εμεις εκει...ΟΛΑ τα ξερουμε :shifty:
χαχαχαχαχα
Υ.Γ. δεν τρολλαρω καθολου ετσι?? Ας σοβαρευτυμε λιγακι..!!!:crazy:
ξέρεις ότι πήγα και με ζηλεύεις,παρόλο που το κρύβεις :redface:
ασε ασε,με ειχαν δεχτει και στο χαρβαρντ αλλα τους αρνηθηκα εγω η ιδια
:hehe:
μετα με πηρε η νασα...
χαχαχα ελα μωρεεε,τι ειναι το δικο μας τρολλινγκ μπροστα στο δικο του; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
ξέρεις ότι πήγα και με ζηλεύεις,παρόλο που το κρύβεις :redface:
ασε ασε,με ειχαν δεχτει και στο χαρβαρντ αλλα τους αρνηθηκα εγω η ιδια
:hehe:
μετα με πηρε η νασα...
χαχαχα ελα μωρεεε,τι ειναι το δικο μας τρολλινγκ μπροστα στο δικο του; :hehe:
Μμμμμμ δεν ζηλευω καθολου!!!!
Εγω τελειωσα στο Χαρβαρτ πριν μπω γυμνασιο και μετα με πηραν στο FBI!!!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Μμμμμμ δεν ζηλευω καθολου!!!!
Εγω τελειωσα στο Χαρβαρτ πριν μπω γυμνασιο και μετα με πηραν στο FBI!!!:hehe:
:hehe:
ναι,αλλα πηραν κι εμενα και δεν το αντεξες :P
ηθελες να εισαι 1η! χοχοχοχ
το θεμα ειναι οτι,τι εμεις,τι ο γιουρι γκαγκαρι :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
γκουχου... νουμερο θελω ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ουτε λογαριθμους δεν ξερεις πλακα μου κανεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
δεν ξέρω,ειλικρινά. Είδα ΚΑΙ προχθές όνειρο ότι βγήκαν τ'αποτελέσματα και αγχώθηκα :P σαν να το ζούσα αλήθεια...
Σε κυνηγάνει οι πανελλήνιες και στον ύπνο σου δλδ ότι να ναι η κατάσταση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μηχανογραφικο ποσο καιρο εχουμε για να το συμπληρωσουμε,στο σπιτι δεν γινεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Και τώρα το δίλημμα... Πληροφορική ή ΗΜΜΥ ΑΠΘ; οεο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ναι μηχανογραφικο στο σπιτι.. 2 βδομαδες περιπου.... ΗΜΜΥ καλυτερα αλλα πρεπει να εχεις ορεξη για διαβασμα... Πληροφορικη πολυ καλη, 4 χρονια και λιγο πιο ευκολη απο το ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ναι μηχανογραφικο στο σπιτι.. 2 βδομαδες περιπου.... ΗΜΜΥ καλυτερα αλλα πρεπει να εχεις ορεξη για διαβασμα... Πληροφορικη πολυ καλη, 4 χρονια και λιγο πιο ευκολη απο το ΗΜΜΥ

Η δυσκολία δεν είναι ένα από τα κριτήριά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ε τοτε ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μηχανογραφικο ποσο καιρο εχουμε για να το συμπληρωσουμε,στο σπιτι δεν γινεται;

Απο την ανεση του Πισιου σου,με ανοιχτο το ερ-κοντισιον:P:P

Εχουμε αρκετο καιρο,αλλα τις σχολες θα επρεπε να τις σκεφτεις απο την αρχη της Γ ή της Β.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Απο την ανεση του Πισιου σου,με ανοιχτο το ερ-κοντισιον:P:P

Εχουμε αρκετο καιρο,αλλα τις σχολες θα επρεπε να τις σκεφτεις απο την αρχη της Γ ή της Β.
τις σχολες τις ξερω ηδη δεν θα τις σκεφτω τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδιά εγώ θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο, άσχετο βέβαια.
Γνωρίζουμε ότι μπορεί κάποιος που έχει ΣΟΒΑΡΟ πρόβλημα υγείας να μην δώσει πανελλαδικές και να περάσει στην σχολή που θέλει.
Αν κάποιος που όντως έχει τέτοιο πρόβλημα, μέχρι πότε θα μπορούσε να καταθέσει τα δικαιολογιτικά? Μέχρι την 26η απριλίου η θα μπορούσε και
π.χ. 10 μέρες πριν τις πανελλαδικές?

Εχω προσωπικη εμπειρια! Αν ενδιαφερεσαι, στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna....

Νεοφερμένος

Η anna.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Υπάρχει κάποιος τρόπος με τον προσωπικό κωδικό υποψηφίου να μπώ να κοιτάξω στην ιστοσελίδα του υπουργείου αν βγήκαν τ'αποτελέσματα..;; Και αν ναι please κατατοπίστε με σχετικά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top