Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Μαντλεν

Νεοφερμένος

Η Μαντλεν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν τα μορια μου μπορω να τα δω και μεσω ιντερνετ οταν ανακοινωθουν και οχι μονο στο σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
παιδια ξερετε αν τα μορια μου μπορω να τα δω και μεσω ιντερνετ οταν ανακοινωθουν και οχι μονο στο σχολειο?

Μπορεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
θα πάτε όλοι στα σχολεία το πρωί που θα βγουν τα μόρια;Εγώ το σκέφτομαι να πάω απόγευμα δε θέλω να είμαι μέσα σε όλον αυτόν τον χαμό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
θα πάτε όλοι στα σχολεία το πρωί που θα βγουν τα μόρια;Εγώ το σκέφτομαι να πάω απόγευμα δε θέλω να είμαι μέσα σε όλον αυτόν τον χαμό..
Αν αντέχεις την αναμονή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Σήμερα μας ανακοίνωσαν στο σχολείο πως θα βγουν σίγουρα 19/20 του μηνός ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Σήμερα μας ανακοίνωσαν στο σχολείο πως θα βγουν σίγουρα 19/20 του μηνός ..
Πολύ χαίρομαι που θα βγούν νωρίς. Βασικά φοβόμουν μήπως οι καθιηγητές τραβήξουν την διαδικασία υπερβολικά για αντίδραση στην επιστράτευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steliospap

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Στις 21 του Ιούνη του Ιούνη θα ανακοινωθούν οι βαθμολογικές επιδόσεις των υποψηφίων για τα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ που διαγωνίστηκαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, σύμφωνα με εγκύκλιο που εξέδωσε σήεμρα το υπουργείο Παιδείας.
https://www.esos.gr/uploads/panelladikes/pe_bathmoi_13.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Στις 21 του Ιούνη θα ανακοινωθούν οι βαθμολογικές επιδόσεις των υποψηφίων για τα Πανεπιστήμια και ΤΕΙ που διαγωνίστηκαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, σύμφωνα με εγκύκλιο που εξέδωσε σήεμρα το υπουργείο Παιδείας.

Την επόμενη ημέρα, μετά την ανακοίνωση των βαθμολογιών, όπως γίνεται κάθε χρόνο αρχίζει και η συμπλήρωση κατάθεση των μηχανογραφικών από τους υποψηφίους σχετικά με τα τμήματα που επιθυμούν να εισαχθούν.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ

Περισσότερα στο https://nek-plan.blogspot.gr/2013/06/21.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
7 μέρες έμειναν.. Υπομονή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Το οτι η υλη της φυσικης β γυμνασιου μοιαζει με της α λυκειου δεν σημαινει οτι εχουν την ιδια ευκολια.Οσο για τις ταλαντωσεις της γ γυμνασιου δεν εχουν καμια σχεση με της γ λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
πεμπτη δηλαδη 20 προς 21 θα βγουν... ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτή η ανακοίνωση γιατί δεν υπάρχει στη σελίδα του υπουργείου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ηρεμήστε καλά θα τα πάτε,δεν εχει νόημα να αγχώνεστε πλέον.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Καμια πρόβλεψη για τα αγγλικα;
Εμένα μ έχουν κολλήσει εθελοντισμός ή τουρισμός ή bulling
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vasool

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Καμια πρόβλεψη για τα αγγλικα;
Εμένα μ έχουν κολλήσει εθελοντισμός ή τουρισμός ή bulling

και εμενα ο τουρισμος μου χτυπαει πολυ εντονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καμια πρόβλεψη για τα αγγλικα;
Εμένα μ έχουν κολλήσει εθελοντισμός ή τουρισμός ή bulling

Κι εγώ πιστεύω πολύ το bulling.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top