Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εαν ο αριθμος των εισακτεων εμενε ο ιδιος θα υπηρχε πτωση παντου,αλλα ακομα να τον μαθουμε

Καλά μην βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά.Επειδή δεν έγραψαν οι κλάψες του ισχουλ δεν σημαίνει ότι δεν έγραψε κανείς.
Σ'αυτά τα θέματα, όποιος ήταν να γράψει...έγραψε.
Αλλλά ας μην το αναλύσουμε.

nPb:

Αν είναι σίγουρος ότι θέλει να ασκήσει το επάγγελμα του γιατρού τότε μπράβο του.Το θέμα είναι ότι μπορεί απλά νομίζει ότι θέλει να ασκήσει το συγκεκριμένο επάγγελμα.Και κακά τα ψέμματα οι περισσότεροι αυτή την περίοδο κοιτούν σχολές με βάση τα χρήματα και την επαγγελματική αποκατάσταση.Δηλαδή τα άτομα που επιλέγουν σχολή με βάση τα χρήματα ή την επαγγελματική αποκατάσταση που υποτίθεται ότι θα τους προσφέρει στο μακρινό μέλλον, δεν τρώνε την θέση κάποιου που πραγματικά ήθελε την συγκεκριμένη σχολή;
Εκείνος που στόχευε ιατρική και μπαίνει με 17 μαθηματικό διαφέρει;

Από την στιγμή που του αρέσουν τα μαθηματικά για ποιο λόγο να μην μπει στο μαθηματικό, να μάθει κάποια πράγματα για τον εαυτό του και να ξανά δώσει την άλλη χρονιά αν γουστάρει;

edit:

Προσωπικά στο μηχανογραφικό μου σκέφτομαι να βάλω μόνο μία σχολή.Αν δεν μπω θα ξανά δώσω.Και ο λόγος που το σκέφτομαι αυτό, είναι αυτό για το οποίο είμαι αντίθετος τόση ώρα(μόνο που εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να πάω).Το θέμα είναι όμως, ότι αν το παιδί που θα του "δώσω" την θέση μου, το άξιζε πραγματικά.Που το ξέρω εγώ ότι δεν θα μπει ματωμένος από το ξύσιμο στην σχολή;
antonisd95 νομίζω ότι δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Δυστυχώς όπως ανέφερε και ο συνάδελφος Dias, υπάρχουν νομοθετικά κενά που δημιουργούν ασάφειες στις επιλογές των υποψηφίων. Το σύστημα εισαγωγής στα Πανεπιστήμια στην χώρα μας υπολειτουργεί: υπάρχει μια πελατειακή νοοτροπία από όλους μας.

Ομολογώ ότι αν και τα παραπάνω ειπώθηκαν 2 μέρες πριν, τώρα είδα την επεξεργασία στο μήνυμά σου για μια απάντηση που σου ζήτησα.
Μιλάμε για κάτι συγκεκριμένο και στο τέλος μου λες για το σύστημα.Εντάξει, ότι το σύστημα μπάζει από παντού το ξέρουμε.Υποστηρίζεις κάτι για αρκετή ώρα -στο οποίο κάτι είσαι απόλυτος- και στο τέλος μου λες "Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο".Χωρίς παρεξήγηση τέτοιες απαντήσεις δεν με καλύπτουν.Ούτε εμένα ούτε κανέναν.Με τέτοιες απαντήσεις μην περιμένεις κάποιος να σε πάρει στα σοβαρά.Απλά.
Είναι ωραίο να έχουμε απόψεις που κάνουν την διαφορά, αλλά πρέπει να έχουμε και τα κατάλληλα επιχειρήματα να τις υποστηρίξουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Καλά μην βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά.Επειδή δεν έγραψαν οι κλάψες του ισχουλ δεν σημαίνει ότι δεν έγραψε κανείς.
Σ'αυτά τα θέματα, όποιος ήταν να γράψει...έγραψε.
Αλλλά ας μην το αναλύσουμε.
οι τυχον διανοιες δεν αυξανονται χρονο με τον χρονο και δεν καθοριζουν αυτοι τις βασεις,τα θεματα ηταν απο τα πιο δυσκολα των τελευταιων ετων η πτωση των βασεων ειναι αναμενομενη και σιγουρη εαν διατηρουσαν τον αριθμο των εισακτεων ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Επίσης είναι πολύ εποικοδομητικό πριν απαντήσουμε, να διαβάζουμε λιγάκι καλύτερα προηγούμενα posts μπας και βρούμε απαντήσεις στα ερωτήματά μας. Δεν γίνεται να κάθομαι να απαντάω 10 φορές τα ίδια πράγματα. Αλλά γνωρίζω πολύ καλά τις προθέσεις κάποιων που απλά θέλουν να δημιουργούν σύγχυση με την δήθεν "απορία". Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται για χάριν ευελιξίας της συζήτησης. Με κουράζουν απίστευτα τα μακροσκελή posts (γι' αυτό και πλέον δεν απαντάω). Σε 2 γραμμές μπορείς να πεις πολλά πράγματα για όποιον είναι σε θέση να καταλάβει. Περισσότερο...δεν μπορώ, δεν είναι η δουλειά μου. Υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα, στα σεντόνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Καλα περιμένετε να πέσουν οι βάσεις ... Αυτοι φύλλαδες θέλουν να πουλήσουν και όχι να σας βοηθήσουν
Φοκο πλακα μας κανεις? Σε τι διαφωνεις απο αυτα που ειπα? Βαλαν πιο δυσκολα θεματα απο περσι(για θετικη-τεχνολογικη μιλαω) ναι η οχι? Τα πρωτα στοιχεια δειχνουν χαμηλες γενικα βαθμολογιες ναι η οχι? Με βαση αυτα αν ο αριθμος των εισακτεων σε καθε σχολη του 2ου εως 4ου πεδιου μεινει ιδιος δεν ειναι λογικο να πεσουν οι βασεις? Δε λεω οτι σονι και καλα θα πεσουν αλλα αυτο φανταζει ως πιο λογικο. Σε αλλα αρθρα διαβαζει κανεις εκτιμησεις που παρουσιαζονται ως απολυτες, ενω στο αρθρο που παρεθεσες δεν λεει οτι ειναι σιγουρο κατι αλλα παρουσιαζει αρκετα και λογικα δεδομενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οι τυχον διανοιες δεν αυξανονται χρονο με τον χρονο και δεν καθοριζουν αυτοι τις βασεις,τα θεματα ηταν απο τα πιο δυσκολα των τελευταιων ετων η πτωση των βασεων ειναι αναμενομενη και σιγουρη εαν διατηρουσαν τον αριθμο των εισακτεων ιδιο

Έχεις άποψή εσύ για τα θέματα της κατεύθυνσής μου; Είσαι σε θέση να τα κρίνεις καλύτερα από εμένα;
Με τι επιχείρημα υποστηρίζεις ότι ήταν τα δυσκολότερα τα τελευταία χρόνια;
Κάθε χρόνο βγαίνουν καινούριες ασκήσεις, βγαίνουν καινούρια βιβλία, έχεις δει και τα θέματα της προηγούμενης χρονιάς.Είναι λογικό να ανεβάσουν λίγο το επίπεδο.Έλεος.

Επίσης είναι πολύ εποικοδομητικό πριν απαντήσουμε, να διαβάζουμε λιγάκι καλύτερα προηγούμενα posts μπας και βρούμε απαντήσεις στα ερωτήματά μας. Δεν γίνεται να κάθομαι να απαντάω 10 φορές τα ίδια πράγματα. Αλλά γνωρίζω πολύ καλά τις προθέσεις κάποιων που απλά θέλουν να δημιουργούν σύγχυση με την δήθεν "απορία". Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται για χάριν ευελιξίας της συζήτησης. Με κουράζουν απίστευτα τα μακροσκελή posts (γι' αυτό και πλέον δεν απαντάω). Σε 2 γραμμές μπορείς να πεις πολλά πράγματα για όποιον είναι σε θέση να καταλάβει. Περισσότερο...δεν μπορώ, δεν είναι η δουλειά μου. Υπάρχουν πιο ειδικοί από μένα, στα σεντόνια..

Ό,τι πεις.Με κάλυψες.Επίσης αν η γιαγιά μου είχε αρχίδια θα ήταν παππούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Έχεις άποψή εσύ για τα θέματα της κατεύθυνσής μου; Είσαι σε θέση να τα κρίνεις καλύτερα από εμένα;
Με τι επιχείρημα υποστηρίζεις ότι ήταν τα δυσκολότερα τα τελευταία χρόνια;
Κάθε χρόνο βγαίνουν καινούριες ασκήσεις, βγαίνουν καινούρια βιβλία, έχεις δει και τα θέματα της προηγούμενης χρονιάς.Είναι λογικό να ανεβάσουν λίγο το επίπεδο.Έλεος.
εχω φιλους απο ολες τις κατευθυνσεις αλλα και αποφοιτους απο ολες το επιπεδο σαφως ανεβαινει μονος το ειπες συνεπως οι βασεις πεφτουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
εχω φιλους απο ολες τις κατευθυνσεις αλλα και αποφοιτους απο ολες το επιπεδο σαφως ανεβαινει μονος το ειπες συνεπως οι βασεις πεφτουν

Το επίπεδο ανεβαίνει γιατί ο μαθητής κάθε χρόνο είναι σε θέση να ανταπεξέλθει σε θέματα πιο ανεβασμένου επιπέδου.Αυτό μπορεί να κάνει τα θεματα πιο δύσκολα, αλλά δεν σημαίνει ότι τα κάνει και για τον μαθητή πιο δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Έχεις άποψή εσύ για τα θέματα της κατεύθυνσής μου; Είσαι σε θέση να τα κρίνεις καλύτερα από εμένα;
Με τι επιχείρημα υποστηρίζεις ότι ήταν τα δυσκολότερα τα τελευταία χρόνια;
Κάθε χρόνο βγαίνουν καινούριες ασκήσεις, βγαίνουν καινούρια βιβλία, έχεις δει και τα θέματα της προηγούμενης χρονιάς.Είναι λογικό να ανεβάσουν λίγο το επίπεδο.Έλεος.
Ενταξει φιλε, το καταλαβαμε οτι εισαι απο τις διανοιες που αριστευσαν σε ολα. Τα θεματα σε ολα τα μαθηματα της θετικης κατευθυνσης θεωρηθηκαν απο την πλειοψηφια των καθηγητων απο τα δυσκολοτερα που εχουν μπει. Οσο για τους κλαψες του ischool που λες δεν ειναι οι μονοι, περιμενε να δεις στατιστικα οταν ολοκληρωθει η βαθμολογηση. Και ελεος πια, δεν ειπαμε οτι σιγουρα θα πεσουν οι βασεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Το επίπεδο ανεβαίνει γιατί ο μαθητής κάθε χρόνο είναι σε θέση να ανταπεξέλθει σε θέματα πιο ανεβασμένου επιπέδου.Αυτό μπορεί να κάνει τα θεματα πιο δύσκολα, αλλά δεν σημαίνει ότι τα κάνει και για τον μαθητή πιο δύσκολα.
ο μαθητης μπορει να ειναι σε θεση να ανταπεξελθει σε θεματα δυσκολοτερου επιπεδου,τα θεματα ομως που μπηκαν ηταν σαφως ανωτερου επιπεδου ομολογουμενως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ενταξει φιλε, το καταλαβαμε οτι εισαι απο τις διανοιες που αριστευσαν σε ολα. Τα θεματα σε ολα τα μαθηματα της θετικης κατευθυνσης θεωρηθηκαν απο την πλειοψηφια των καθηγητων απο τα δυσκολοτερα που εχουν μπει. Οσο για τους κλαψες του ischool που λες δεν ειναι οι μονοι, περιμενε να δεις στατιστικα οταν ολοκληρωθει η βαθμολογηση. Και ελεος πια, δεν ειπαμε οτι σιγουρα θα πεσουν οι βασεις.

Προφανώς δεν είμαι διάνοια.Προφανώς και πάτωσα σε κάποια μαθήματα.Το ότι πάτωσα δεν σημαίνει ότι τα θέματα ήταν δύσκολα.Σημαίνει ότι δεν είχα προετοιμαστεί κατάλληλα για να αριστεύσω.
Χέστηκα τι λέει η πλειοψηφία των καθηγητών.Κάθε χρόνο τα ίδια λένε.Τις ίδιες μαλακίες.

Προσωπικά κρίνω απλά.Δεν περιμένω να δω mega tv για να αποκτήσω άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Έχεις άποψή εσύ για τα θέματα της κατεύθυνσής μου; Είσαι σε θέση να τα κρίνεις καλύτερα από εμένα;
Με τι επιχείρημα υποστηρίζεις ότι ήταν τα δυσκολότερα τα τελευταία χρόνια;
Κάθε χρόνο βγαίνουν καινούριες ασκήσεις, βγαίνουν καινούρια βιβλία, έχεις δει και τα θέματα της προηγούμενης χρονιάς.Είναι λογικό να ανεβάσουν λίγο το επίπεδο.Έλεος.



Ό,τι πεις.Με κάλυψες.Επίσης αν η γιαγιά μου είχε αρχίδια θα ήταν παππούς.
ττι να κανουμε ο θεος αλλους τους επλασε... εμεις ημαστε τα ταπεινα ανθρωπακια και δεν εχουμε δικαιωμα να αρθρωσουμε γνωμη...με συγχωρειτε κυριε...:whistle:νομιζω ωστοσο οτι δεν κανει να λες τοσο μεγαλες κουβεντες... η κινηση σου για το μηχανογραφικο σωστη εφοσον δεν θελεις αλλη σχολη και αυτη πρεπει να ειναι η λογικη οδος ...αλλα χαμηλωσε λιγο τους τονους γιατι υπαρχουν και παιδια τα οποια δεν εχουν παει τοσο καλα οσο εσυ και δεν νιωθουν ανετα με αυτα που λες...δειξε λιγο σεβασμο σε αυτος τουλαχιστον και να εκφερεις γνωμη με λιγο πιο ηπια γλωσσα γιατι τα σωστα επιχειρηματα δεν γιγαντωνινται με μεγαλωστομη γλωσσα αλλα αναδεικνυονται αν ειναι ορθα χωρις καμια βοηθεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά νιώθω μια αγωνία με τους βαθμούς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εντάξει και εγώ πάτωσα σε κάποια μαθήματα αλλά δεν ρίχνω ευθύνες αριστερά και δεξιά για την αποτυχία μου.
Όλα αυτά τα περί δύσκολων θεμάτων τα λένε τα φροντιστήρια για να δικαιολογήσουν την αποτυχία των μαθητών τους.Εσείς απ'την άλλη το δέχεστε για να δικαιολογήσετε την δικιά σας αποτυχία.

Τι κάθομαι και ασχολούμαι...Αισθάνομαι λες και μιλάω με παιδιά που τους πήραν το γλυφιτζούρι.


Με τέτοιες απόψεις δεν γάμησε κανείς φίλε μου.Με το πουλί στο χέρι θα μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Εντάξει και εγώ πάτωσα σε κάποια μαθήματα αλλά δεν ρίχνω ευθύνες αριστερά και δεξιά για την αποτυχία μου.
Όλα αυτά τα περί δύσκολων θεμάτων τα λένε τα φροντιστήρια για να δικαιολογήσουν την αποτυχία των μαθητών τους.Εσείς απ'την άλλη το δέχεστε για να δικαιολογήσετε την δικιά σας αποτυχία.

Τι κάθομαι και ασχολούμαι...Αισθάνομαι λες και μιλάω με παιδιά που τους πήραν το γλυφιτζούρι.



Με τέτοιες απόψεις δεν γάμησε κανείς φίλε μου.Με το πουλί στο χέρι θα μείνεις.
δεν επιρριπτει κανενας ευθυνες σε κανεναν... και εγω απογοητευτηκα αλλα ξερω οτι εδωσα τον καλυτερο εαυτο μου και προσπαθησα οσο μπορουσα...για αυτο δεν επιβαρυνω κανεναν με τα δικα μου προβληματα.. αλλα και εσυ προσπαθησε να εισαι λιγο ρεαλιστης ... μην εισαι ''αναλγητος'' αν σου θυμιζει κατι αυτη η λεξη... υπαρχουν και αισθηματα στην μεση τα οποια φυσικα ειμαι σιγουρη οτι στην συνεχεια θα απορριψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Με τέτοιες απόψεις δεν γάμησε κανείς φίλε μου.Με το πουλί στο χέρι θα μείνεις.
οταν μου λες χωρις να με ξερεις οτι περιμενω το μεγκα για να διαμορφωσω αποψη,προσωπικα για μενα συνιστα βαθυτατη προσβολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Προφανώς δεν είμαι διάνοια.Προφανώς και πάτωσα σε κάποια μαθήματα.Το ότι πάτωσα δεν σημαίνει ότι τα θέματα ήταν δύσκολα.Σημαίνει ότι δεν είχα προετοιμαστεί κατάλληλα για να αριστεύσω.
Χέστηκα τι λέει η πλειοψηφία των καθηγητών.Κάθε χρόνο τα ίδια λένε.Τις ίδιες μαλακίες.

Προσωπικά κρίνω απλά.Δεν περιμένω να δω mega tv για να αποκτήσω άποψη.

Ξηγιέται ωραία ο antonisd95!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ρε παιδιά νιώθω μια αγωνία με τους βαθμούς:P
πω,είδα χθες στον ύπνο μου ότι βγήκαν κιόλας τα αποτελέσματα.. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
πω,είδα χθες στον ύπνο μου ότι βγήκαν κιόλας τα αποτελέσματα.. :hehe:

εγω καθε μερα εφιαλτες βλεπω με τις εξετασεις :P oτι γραφουμε και δν ξερω τις ασκησεις!! :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φοκο πλακα μας κανεις? Σε τι διαφωνεις απο αυτα που ειπα? Βαλαν πιο δυσκολα θεματα απο περσι(για θετικη-τεχνολογικη μιλαω) ναι η οχι? Τα πρωτα στοιχεια δειχνουν χαμηλες γενικα βαθμολογιες ναι η οχι? Με βαση αυτα αν ο αριθμος των εισακτεων σε καθε σχολη του 2ου εως 4ου πεδιου μεινει ιδιος δεν ειναι λογικο να πεσουν οι βασεις? Δε λεω οτι σονι και καλα θα πεσουν αλλα αυτο φανταζει ως πιο λογικο. Σε αλλα αρθρα διαβαζει κανεις εκτιμησεις που παρουσιαζονται ως απολυτες, ενω στο αρθρο που παρεθεσες δεν λεει οτι ειναι σιγουρο κατι αλλα παρουσιαζει αρκετα και λογικα δεδομενα.

Όχι η άλλη στο newsit σας κάνει πλάκα .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top