Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Μπορείς να μην πας, δεν παίρνεις μηδέν. Είναι σαν να μην το είχες δηλώσει καν:)

ακριβως!!! και εγω εχω δηλωσει και γερμανικα εκτος απο αγγλικα...αλλα δεν νομιζω να παω!!!

τα εξεταστικα κεντρα ξερει κανεις αν εχουν ανακοινωθει??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=212993&catid=3

Απαραδεχτο άρθρο απο τα νεα παίζουν με τον πόνο των παιδιών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
https://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=212993&catid=3

Απαραδεχτο άρθρο απο τα νεα παίζουν με τον πόνο των παιδιών

το πιο απαραδεκτο ειναι που σε αφηνει να δεις το αρθρο για 1 δευτερολεπτο και μετα σε βγαζει στην αρχικη:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
το πιο απαραδεκτο ειναι που σε αφηνει να δεις το αρθρο για 1 δευτερολεπτο και μετα σε βγαζει στην αρχικη:eek::eek::eek:

:P δε το είδα δυστυχώς δε μπορω να κάνω copy paste γιατι δεν είμαι σε υπολογιστή αν μπορέσει κάποιος να το αναδημοσιευσει ειναι στην κατηγορία πανελληνιες το τελευταιο άρθρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
:P δε το είδα δυστυχώς δε μπορω να κάνω copy paste γιατι δεν είμαι σε υπολογιστή αν μπορέσει κάποιος να το αναδημοσιευσει ειναι στην κατηγορία πανελληνιες το τελευταιο άρθρο

a ok :)

το βρηκα ειναι ο ιδιος συνδεσμος..αρα παλι τα ιδια..βεβαια κλικαρα 2η φορα τον συνδεσμο και μου το εβγαλε κανονικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Παιδιά, πείτε μου ένα βιβλίο για αγγλικά με διαγωνίσματα όπως στις εξετάσεις να αγοράσω. Έχω πολύ καλή σχέση με τα αγγλικά και δεν έχω κάνει καθόλου προετοιμασία, απλώς θέλω να κάνω μερικά tests. Θα ασχοληθώ αυτές τις δύο βδομάδες. Ποιο είναι το καλύτερο;
Μπορείς να δεις και εδώ για εξάσκηση:
https://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23757&subid=2&pubid=63666191

https://www.ethnos.gr/entheta.asp?catid=23757&subid=2&pubid=63109123
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Σήμερα μίλησα με την καθηγήτριά μου στα αρχαία στο σχολείο που είναι και διορθώτρια. Χάλια η εικόνα τόσο στο άγνωστο όσο και στο γνωστό. Πολλοί πήραν το "ακολούθων" μετοχή... δεν ήμουν το μόνο χαζό :Ρ Ένα μόνο καλό γραπτό είδε που πήρε 15/20 μετάφραση αγνώστου :ΟΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Σχετικά με τα αθλήματα(ενδιαφέρομαι για αστυνομία/δεν ξέρω πότε θα δώσουμε τα αθλήματα),προλαβαίνω σε 2 εβδομάδες να τα βγάλω πέρα;
Κάποιος να με διαφωτίσει με τη δυσκολία σε αλμα εις υψος / μηκος .
Με τη σφαιρα no problem.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
προβλεψη για τις βασεις δεν μπορει να γινει,οταν ανακοινωθει ο αριθμος εισακτεων τοτε μιλαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
για πότε λένε επιτέλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τα μορια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εγω θελω αγγλικη φιλολογια θεσσα και εκει σπουδαζει η αδερφη μου.. αγγλικη φιλολογια και αυτην... αν περασω αθηνα μπορω να παω θεσσα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εγω θελω αγγλικη φιλολογια θεσσα και εκει σπουδαζει η αδερφη μου.. αγγλικη φιλολογια και αυτην... αν περασω αθηνα μπορω να παω θεσσα;;;


Όχι,αυτό σου εξηγώ μιστζω..Δε μπορεί να σε τραβήξει γιατί η θεσσ κ η αθήνα είναι οι δύο μεγαλες κ δε γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
οι εισακτέοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Όχι,αυτό σου εξηγώ μιστζω..Δε μπορεί να σε τραβήξει γιατί η θεσσ κ η αθήνα είναι οι δύο μεγαλες κ δε γίνεται.

.. με ποση σιγουρια ομως το λες αυτο;? εμενα με εχουν πει καποιοι καθηγητες οτι γινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos-7-

Νεοφερμένος

Ο giorgos-7- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια στο 5 επιστημονικο παιδειο μεχρι ποσα μορια μπορει να πεσουν οι σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.
ρε παιδια στο 5 επιστημονικο παιδειο μεχρι ποσα μορια μπορει να πεσουν οι σχολες?
Μέχρι 647. Παρακάτω δε γίνεται. Είναι νόμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα!Υπάρχει περίπτωση κάποιος αν είχε μέσο όρο 18 στα τετράμηνα και γράψει ένα 3,4 στις πανελλαδικές και γράφει και άσσους στις ενδοσχολικές να μην πάρει απολυτήριο λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
.. με ποση σιγουρια ομως το λες αυτο;? εμενα με εχουν πει καποιοι καθηγητες οτι γινεται
99.9999999999%
Παιδιά καλησπέρα!Υπάρχει περίπτωση κάποιος αν είχε μέσο όρο 18 στα τετράμηνα και γράψει ένα 3,4 στις πανελλαδικές και γράφει και άσσους στις ενδοσχολικές να μην πάρει απολυτήριο λυκείου;

Χαχαχα τελεια ερώτηση:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Όχι γιατί έψαξα το θέμα με το ε.παλ,δηλαδή για να πάρω ειδικότητα να πάω δευτέρα Λυκείου και να ξαναδώσω στην τρίτη και δεν πρέπει να έχεις απολυτήριο λυκείου,αλλιώς δεν μπορείς να δώσεις πανελλήνιες από ε.παλ,οπότε σκέφτομαι πως να μην πάρω απολυτήριο,γιατί ούτως ή άλλως με το 4άρι που έγραψα δεν περνάω που δεν περνάω πουθενά,τουλάχιστον να ξαναδοκιμάσω από εκεί.Ξέρω ότι χάνω τον χρόνο μου αλλά τι να κάνεις,τουλάχιστον να περάσω κάπου..γιατί στα είπα και χθες ότι λεφτά για φροντιστήρια δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top