Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Να είστε καλά ρε παιδιά!Πρέπει πρέπει..

Εσείς τι γνώμη έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Αμα ενδιαφέρονται πραγματικά οι καθηγητές θα κάτσουν και 1 και 2 και 5 ώρες για να στα εξηγήσουν.!

Πράγματι, φέτος είχαμε μια καθηγήτρια που ζητούσε όσους θέλανε να κάτσουν για εξτρά ώρες μάθημα αφού σχολάσουμε και αν δε πηγαίναμε στεναχωριόταν... Αυτή ήταν σωστή καθηγήτρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Να είστε καλά ρε παιδιά!Πρέπει πρέπει..

Εσείς τι γνώμη έχετε;
Να μη τα παρατησεις και να δώσεις του χρόνου από Γ.Ε.Λ κάνοντας αυτό με το σχολείο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καλά που υπάρχουν και τέτοια παραδείγματα κάθε φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Και αλλα τόσα θα υπάρξουν αν είμαστε και εμείς σωστοί απέναντι στους καθηγητες του σχολείου και να μην του απαξιωνουμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ρε παιδιά με το μηχανογραφικό τί γίνεται? Σας έχουν πει τίποτα στα σχολεία? Πότε θα το συμπληρώσουμε κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
μετα τις 20 Ιουνη λογικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά,δεν είχα ενοχλήσει ούτε μια φορά κανένα καθηγητή μα κανέναν(ούτε στα μαθήματα γενικής που γινόταν ΤΟ ΜΠΆΧΑΛΟ ΤΟΥ ΘΈΜΟΥ :P)και προσπαθούσα όσο μπορούσα,αν και οι περισσότεροι δεν νοιάζονταν πολύ πολύ,ήμουν και άτυχος που βρισκόμουν σε παιδιά που νόμιζαν ότι είναι 3ή δημοτικού,δεν σέβονταν τίποτα,και δεν γινόταν τίποτα σωστό!Ευτυχώς που ένας καθηγητής κάρφωνε 9άρια και σταμάτησαν να παίζουν τους μάγκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris@18

Νεοφερμένος

Ο aris@18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το θεμα με τις ενδοσχολικες εχει καταντησει τραγικο!Διαβαζω μαθηματικα μπας και γραψω τουλαχιστον ενα 5 και στο τεταρτο πανω τα χω ξεχασει ολα..που σαι ρε βιολογιααααα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Το θεμα με τις ενδοσχολικες εχει καταντησει τραγικο!Διαβαζω μαθηματικα μπας και γραψω τουλαχιστον ενα 5 και στο τεταρτο πανω τα χω ξεχασει ολα..που σαι ρε βιολογιααααα :p
Kαι εγω προσπαθω να μαθω τη βιολογια γτ θελω να γραψω καλα...:P
Που ειστε ρε μαθηματικα!!!χαχαχα:D:P
(ασχολιαστα τα θεματα που εβαλαν φετος..κατα τ αλλα μ αρεσουν;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πράγματι, φέτος είχαμε μια καθηγήτρια που ζητούσε όσους θέλανε να κάτσουν για εξτρά ώρες μάθημα αφού σχολάσουμε και αν δε πηγαίναμε στεναχωριόταν... Αυτή ήταν σωστή καθηγήτρια
Εμεις εχουμε καθηγητη που κρατουσε οσα παιδια ηθελαν οταν πηγαιναμε περιπατους ή ειχαμε σχολικες γιορτες.
Μαλιστα ζητησε τα κλειδια απο την διευθυντρια και εκανε μαθημα Μεγαλη Τριτη και Μεγαλη Τεταρτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
εγω τι να πω που φετος εδωσα ΤΑ ΛΕΦΤΑ για αρχαια και στο τελος βλεπω ενα αγνωστο χαοτικο;;;; τσαμπα ολα τα λεφτα.. πραγματικα.. και ενω ηξερα το γνωστο αγχωθηκα τοσο πολυ απο την εκταση τους , με αποτελεσμα να τα κανω βιαστικα και στο αγνωστο να ξοδεψω 1 ωρα να κοιταω το κειμενο.... ΕΛΕΟΣ..

Αυτό ακριβώς. Στο γνωστό έβαλα μόνο τα σχόλια του βιβλίου σχεδόν (όλα ναι μεν, αλλά έπρεπε κι άλλα). Και αυτό το eye contact με το άγνωστο... και στην δική μου περίπτωση ήταν μονόπλευρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris@18

Νεοφερμένος

Ο aris@18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω γνωστο ενω τα ηξερα ολα δε προλαβα σε καποια φαση να γραψω το σχολιο της αυταρκειας απο το βιβλιο οποτε γνωστο δεν πηρα το 60ρι και αγνωστο ισα που προλαβα να οτ τελειωσω.Μαρεσει που στο φροντιστηριο επιανα και 18-18.5 κι ελεγα το συντελεστη τον εχω στην τσεπη . :////
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Εγω γνωστο ενω τα ηξερα ολα δε προλαβα σε καποια φαση να γραψω το σχολιο της αυταρκειας απο το βιβλιο οποτε γνωστο δεν πηρα το 60ρι και αγνωστο ισα που προλαβα να οτ τελειωσω.Μαρεσει που στο φροντιστηριο επιανα και 18-18.5 κι ελεγα το συντελεστη τον εχω στην τσεπη . :////

κι εγώ χτυπούσα 35άρια στο άγνωστο και 58 στο γνωστό. Και στο φροντιστήριο και στο σχολείο περίμεναν από μένα 19... :// Κι όσο κι αν εκνευριζόμουν κάποτε στο άκουσμα της φράσης "είναι και θέμα τύχης" νομίζω ότι δεν έχω παρά να το παραδεχτώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
παει σε λιγο καιρο το θεματακι μας παιδια,παει και μια δυσκολη χρονια μαζι του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris@18

Νεοφερμένος

Ο aris@18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εγω παλι μετα απο ολο αυτο καταλαβα κατι που μας ειχε πει ενας μαθηματικος στην πρωτη λυκειου.Στις πανελληνιες δεν ευχοταν στα παιδια καλη επιτυχια.Τους ελεγε μακαρι να γραψετε οσα ξερετε κι οντως.Ποσες φορες βγαινουμε εξω και λεμε γαμ*^% και το ξερα,Η στη συγκεκριμενη περιπτωση που ολα κριθηκαν απο το χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παει σε λιγο καιρο το θεματακι μας παιδια,παει και μια δυσκολη χρονια μαζι του

ακομα να ανοιξει αυτο με τις ενδοσχολικες... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
ακομα να ανοιξει αυτο με τις ενδοσχολικες... :hehe:
Νομίζω πως δεν ανοίγουμε άλλο. Εδώ γράφουμε ό,τι σχετικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ακομα να ανοιξει αυτο με τις ενδοσχολικες... :hehe:
Καίγεσαι να γράψεις την αγωνία σου σχετικά με τα ενδοσχολικά μαθήματα να φανταστώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
ακομα να ανοιξει αυτο με τις ενδοσχολικες... :hehe:
Και γιατί δεν το ανοίγεις εσύ?
Εμείς είχαμε: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=79223
Το διαβάζω που και που για να θυμάμαι και να διασκεδάζω.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top