Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

:P Σήμερα τελειώνουν για τους περισσότερους οι Πανελλαδικές και αφού οι ενδοσχολικές κατ εμέ είναι summer time για μερικούς σήμερα αρχίζει το Καλοκαιρί πριν μπει ακόμα ο μήνας Ιούνιος.

Εύχομαι καλό καλοκαίρι σε όλους σας


:P:P:P:P:P:P:P:P
(αυτοί που δίνουν οικονομικά ας κάνουν υπομονή μέχρι την Παρασκευή)

Επισήμανση: Τα μηνύματα #8561,#8602,#8595,#8596,#8597 και #8612 προήλθαν από νήμα με αντίστοιχο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
πωπω,απίστευτο μου φαίνεται,παιδιά... :| :D
θα κάνουμε ότι θελουμε ελευθερα,διχως το αγχος του να βαλουμε προγραμμα διαβασματος,κτλ κτλ..
σαν χθες μας θυμάμαι στο τοπικ 'εξετασεις β' λυκειου',τωρα πανε και οι πανελληνιες 2013...
βγηκαμε απ'τον τεραστιο Γολγοθά πια... καλά μας αποτελέσματα τώρα :)
-ελάτε να κανουμε τωρα ενα τοπικ 'ενδοσχολικες 2013 :hehe: :hehe: -
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και τώρα εγώ δεν έχω διάβασμα? :clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Αντε και καλά μας αποτελέσματα!!!!!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τέλος.

Δεν ξανανοίγω βιβλίο για κανέναν πούστη λόγο.

Καλό καλοκαίρι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
μια χρονια το περιμενα αυτο... το μονο διαβασμα που ηθελα να εχω... ειναι τα μυθιστορήματα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Άλλοι κάνουν μπάνια και άλλοι γράφουν πανελλήνιες
Ιερόδουλη ζωή :P

Υπομονή 2 μέρες ακόμα λοιπόν:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Εμεις του ΑΟΘ,ας κλεισουμε τα αφτια μας σε αυτα που λενε και ας παμε δυναμικα να τελειωσουμε και αυτο το τελευταιο μαθημα,η λυτρωση δεν αργει να ερθει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
κωστα-ηρακλειο δίνεις αοθ;;ή το λες γενικά για τους άλλους; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
ξερετε περιπου ποτε βγαινουν οι βαθμολογιες?


Πέρυσι αρχίσαμε 21 Μάη και οι βαθμολογίες βγήκαν 25 Ιούνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
κωστα-ηρακλειο δίνεις αοθ;;ή το λες γενικά για τους άλλους; :P

Ε δίνω κι εγώ
Λες να με φαγε η καλοσύνη και να μην πανηγυρίζω που τελείωσα, για να μην τη σπάω στους οικονομικούς ?:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Παιδες? πια η γνωμη σας για τις βασεις 2013 ? για φετος? σε καθε μια απο τις κατευθυνσεις??

Μας πως είναι δυνατόν να ξέρει κάποιος από τώρα που θα πάνε οι βάσεις; Μην ακούτε ηλίθιους που κάνουν από τώρα προβλέψεις..., "παίζουν με τον πόνο σας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ε δίνω κι εγώ
Λες να με φαγε η καλοσύνη και να μην πανηγυρίζω που τελείωσα, για να μην τη σπάω στους οικονομικούς ?:bleh:
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σωστά :P α,μην το λες,εγώ μπροστά στην κολλητή μου κάνω την πάπια (το δίνει κι αυτή) :P
άντε,καλή επιτυχία,ούτε θα καταλάβετε πότε θα'ρθει η παρασκευή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τώρα θα δείτε!!!

Θα κάθεστε το καλοκαίρι χωρίς να κάνετε τίποτα και θα νομίζετε ότι κάνετε κάτι κακό με την απραξία σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τώρα θα δείτε!!!

Θα κάθεστε το καλοκαίρι χωρίς να κάνετε τίποτα και θα νομίζετε ότι κάνετε κάτι κακό με την απραξία σας!!!
Εγώ πάλι δεν θέλω να ξαναδώ βιβλίο πλάκα με κάνεις; :P

βτω σιγά μη δε βρούμε κάτι να κάνουμε :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ σωστά :P α,μην το λες,εγώ μπροστά στην κολλητή μου κάνω την πάπια (το δίνει κι αυτή) :P
άντε,καλή επιτυχία,ούτε θα καταλάβετε πότε θα'ρθει η παρασκευή :)

χαχα
μην το λες
1,3 συντελεστής είναι αυτός, όσο να ναι πρέπει να ρίξουμε μια προσοχή :)

Αλλά έχουμε κι εσάς τώρα σατανάδες που τελειώσατε και μας αποσπάτε :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=bD-tQhPH8LQ
"Αρχαία και Λατινικά μας φάγανε ένα χρόνο" καλώς ή κακώς,μάλλον καλώς!
Πανελλαδικές εξετάσεις τέλος(σχεδόν). :) Καλά σας αποτελέσματα. Πλέον αρχίζει η ζωή,μάλλον η ζωή χωρίς τύψεις! Μια μεγάλη εμπειρία τέλειωσε σήμερα (για κάποιους άλλους τη Παρασκευή) και μια ακόμα μεγαλύτερη άρχισε. Ένα υπέροχο και ξεκούραστο καλοκαίρι σας εύχομαι με παααρα πολύ υυυυπνο! :Ρ Θα είναι το πιο ξέγνοιαστο καλοκαίρι της ζωής σας....του χρόνου εξεταστική (απότομη προσγείωση). ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hobo

Νεοφερμένος

Η hobo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
γνωριζει κανεις αν οι μεταγραφες φοιτητων θα ισχυσουν μονο για οσουσ συμμετειχαν στισ πανελληνιεσ του 2012.....η μηπωσ αγορα και το 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχα
μην το λες
1,3 συντελεστής είναι αυτός, όσο να ναι πρέπει να ρίξουμε μια προσοχή :)

Αλλά έχουμε κι εσάς τώρα σατανάδες που τελειώσατε και μας αποσπάτε :ropalo:
έεελα,είπα δε θα καταλάβετε πότε θα'ρθει η παρασκευή...
ψυχοφθόρο μεν για εσάς,αλλά...τι να γίνει... :P
εγώ πάντως δε σας το χτυπάω,σου είπα,έχω και την άλλη XD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Όχιιι γιατί να τελειώσουν οι πανελλαδικές τόσο γρήγορα :'(

Πάντως, φάση είχε που ξυπνούσες και πήγαινες να γράψεις γνωρίζοντας ότι μαζί σου πήγαινε να γράψει όλη η Ελλάδα, υπήρχε αυτό το "κοινό" αίσθημα.

Πίσω στις βαρετές προσωπικές μας ζωές τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saktop

Νεοφερμένος

Ο saktop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Όχιιι γιατί να τελειώσουν οι πανελλαδικές τόσο γρήγορα :'(

Πάντως, φάση είχε που ξυπνούσες και πήγαινες να γράψεις γνωρίζοντας ότι μαζί σου πήγαινε να γράψει όλη η Ελλάδα, υπήρχε αυτό το "κοινό" αίσθημα.

Πίσω στις βαρετές προσωπικές μας ζωές τώρα
Αυτό ακριβώς!!! Περίμενες με αγωνία τα θέματα, τα έλυνες όσο καλύτερα μπορούσες, μόλις έβγαινες μιλούσες με συμμαθητές, στενοχωριόσουν ή χαιρόσουν (αναλόγως), μετά έμπαινες ischool, έβλεπες τα σχόλια του καθενός, διάβαζες το "μακρύ" τους και το "κοντό" τους. ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ!!!! Υπομονή όσοι δίνετε Α.Ο.Θ. και ειδικά μαθήματα.
Καλή επιτυχία σε όλους!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top