Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Άμα θέλω 2 ολόκληρες μέρες για τη βιολογία γενικής να δω τι θα κάνω για τη βιολογία κατεύθυνσης...
Χαχαχαχα:) γι αυτο κ εγω πηρα μαθηματικα για να μην εχω 2 βιολογιες:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis1995

Νεοφερμένος

Ο manolakis1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντηστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:

Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντηστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:

Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:

Tα θυμασαι μην ανησυχεις!Το αγχος ειναι ο μεγαλυτερος εχθρος,μας κανει να νομιζουμε οτι δεν τα θυμομαστε..
Μια χαρα θα πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
:D
Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντηστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:

Γειά σας παιδιά! Αύριο δίνω βιολογία και έχω κατααγχωθει!!! Φέτος είναι η πρώτη μου χρονια που μαθαίνω νεράκι τα μαθήματα όπως η βιολογία και το αοδέ! Την βιολογία την ξέρω πολύ καλά μπορώ να πω! Στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου μου έγραφα απο 16-19! ωστόσο τα έκλεισα από τισ 8 και βγήκα για τρέξιμο!!! Τώρα δν θυμάμαι τίποτα.... :/:
Μην αγχώνεσαι καθόλου:)εφόσον έκανες συστηματικό διαβασμα όλη την χρονια δεν χρειάζεσαι να φοβάσαι...και καλά έκανες και έκλεισες το βιβλιο απο τις 8...αυριο θα τα θυμήθεις την ώρα που θα δεις τις ερωτησεις:)και εγω πέρσι που έδωσα δεν θυμόμουν τιποτα αλλα όταν είδα τα θέματα μου ήρθαν οι απαντήσεις:)καλή επιτυχία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manolakis1995

Νεοφερμένος

Ο manolakis1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την εμψύχωση ρε παιδια :) τα ίδια μου λένε και στην οικογενειά μου...! Καληνύχτα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παίδες, μια ερώτηση για την βιολογία. Στην πρωτογενή ανοσοβιολογική απόκριση με το αντιγόνο να είναι ιός, τα βοηθητικά Τ-λεμφοκύτταρα ενεργοποιούν τα κυτταροτοξικά τ-λεμοφοκύτταρα και τα β-λεμφοκύτταρα?Ή μόνα τα κυτταροτοξικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παίδες, μια ερώτηση για την βιολογία. Στην πρωτογενή ανοσοβιολογική απόκριση με το αντιγόνο να είναι ιός, τα βοηθητικά Τ-λεμφοκύτταρα ενεργοποιούν τα κυτταροτοξικά τ-λεμοφοκύτταρα και τα β-λεμφοκύτταρα?Ή μόνα τα κυτταροτοξικά?
Ενεργοποιούν και τα κυτταροτοξικά Τ και τα Β λεμφοκύτταρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ενεργοποιούν και τα κυτταροτοξικά Τ και τα Β λεμφοκύτταρα:)
Αυτό συμβαίνει για οποιοδήποτε αντιγόνο έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει για οποιοδήποτε αντιγόνο έτσι?
Αν το αντιγόνο δεν είναι ιός (πχ αν είναι βακτήριο) παράγονται β λεμφοκύτταρα, όχι τ κυτταροτοξικά. Αν είναι ιός παράγονται και τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gtaivpc

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Xen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

Για όσους δίνουν αύριο Φυσική γενικής : Καλή επιτυχία για το σίγουρο 100ρι !!! :)
.
Τhanks! Αν και πιστεύω, ακόμα και αν μου ευχόταν ο μητσοτάκης καλή επιτυχία, και πάλι 100 θα έγραφα (εγώ και όποιος έχει αφιερώσει τον ελάχιστο χρόνο που απαιτείται για να κατανοήσεις τη φυσ. γεν.).
Ακόμα και πέρισυ, που υποτίθεται ήταν δύσκολα, απλά δεν τελείωνες στη μισή ώρα αλλά στη μια. ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ, ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ (πολύ μικρό) ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παίδες, μια ερώτηση για την βιολογία. Στην πρωτογενή ανοσοβιολογική απόκριση με το αντιγόνο να είναι ιός, τα βοηθητικά Τ-λεμφοκύτταρα ενεργοποιούν τα κυτταροτοξικά τ-λεμοφοκύτταρα και τα β-λεμφοκύτταρα?Ή μόνα τα κυτταροτοξικά?

Τα Β δεν γινεται να μην ενεργοποιηθουν ποτε,αφου παραγουν τα αντισωματα (or ανοσοσφαιρινες).

So,ποσο λογικο σου φαινεται να γινει αντιμετωπιση του αντιγονου χωρις αντισωματα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Τι σκατά ρε!Γιατί δε μπορώ να μπω στις ασκήσεις του ψηφιακού σχολείου?Μέχρι πριν από κάποια λεπτά μέσα ήμουν.Όποιος μπορεί ας προσπαθήσει να μπει μήπως τελικά φταίω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Παιδια εχουμε τις αποδειξεις 1/χ και εφχ παραγωγος στα μαθηματικα γενικης?????:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Παιδια εχουμε τις αποδειξεις 1/χ και εφχ παραγωγος στα μαθηματικα γενικης?????:hmm::hmm:

Ναι αλλα δεν ειναι δυσκολες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Τι σκατά ρε!Γιατί δε μπορώ να μπω στις ασκήσεις του ψηφιακού σχολείου?Μέχρι πριν από κάποια λεπτά μέσα ήμουν.Όποιος μπορεί ας προσπαθήσει να μπει μήπως τελικά φταίω εγώ...

ούτε γω μπορώ να μπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αντε να φεύγει και η βιολογία και μετά να έρθουν τα ωραία μαθήματα.
Πιο ηλίθιο μάθημα δεν υπάρχει απ' τη βιολογία.


Απο κύκλους ποιόν λέτε να βάλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αντε να φεύγει και η βιολογία και μετά να έρθουν τα ωραία μαθήματα.
Πιο ηλίθιο μάθημα δεν υπάρχει απ' τη βιολογία.


Απο κύκλους ποιόν λέτε να βάλουν;

Συμφωνώ..:mad: ελπίζω τώρα βασικά να βάλουν άζωτο αλλά πολλοί λένε για νερό.. btw από 3 κεφ. τι πάνω κάτω μπορεί να πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiatav

Νεοφερμένος

Η lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
άντε καλή τύχη παιδάκια!!! κ ακριβώς επειδή είναι το πιο χαζό μάθημα κοιτάξτε να γράψετε, κρίμα είναι.. ειδικά τα παιδιά της θεωρητικής να προσέξουν τις συνδιαστικές γιατί πέρσι έγινε σφαγή αφού τα είχαν μάθει όλα παπαγαλία κ δε μπορούσαν να σκεφτούν λίγο περισσότερο κ να γράψουν..(εγώ μόνο βιολογία έγραψα πολύ καλά εδώ που τα λέμε :Ρ) καλό βράδυ κ καλή ξεκούραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αντε να φεύγει και η βιολογία και μετά να έρθουν τα ωραία μαθήματα.
Πιο ηλίθιο μάθημα δεν υπάρχει απ' τη βιολογία.


Απο κύκλους ποιόν λέτε να βάλουν;
Μια χαρά μάθημα είναι η βιολογία.
Άζωτο θέλω αλλά δεν ξέρω οποίο θέλουν μπορούν να βάλουν :/
Συμφωνώ..:mad: ελπίζω τώρα βασικά να βάλουν άζωτο αλλά πολλοί λένε για νερό.. btw από 3 κεφ. τι πάνω κάτω μπορεί να πέσει?
Από τρίτο κεφάλαιο κομμάτια θεωρίας, φυλογενετικό, να εξηγήσεις κάτι με μια από τις δύο θεωρίες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
άντε καλή τύχη παιδάκια!!! κ ακριβώς επειδή είναι το πιο χαζό μάθημα κοιτάξτε να γράψετε, κρίμα είναι.. ειδικά τα παιδιά της θεωρητικής να προσέξουν τις συνδιαστικές γιατί πέρσι έγινε σφαγή αφού τα είχαν μάθει όλα παπαγαλία κ δε μπορούσαν να σκεφτούν λίγο περισσότερο κ να γράψουν..(εγώ μόνο βιολογία έγραψα πολύ καλά εδώ που τα λέμε :Ρ) καλό βράδυ κ καλή ξεκούραση


Αληθεια?Θεωρητικη ημουν και εγραψα 19,2 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top