Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ποιοι ειναι για μαθηματικα γενικης??Τι λετε,θα τα καταφερουμε?:):P

Εδώ , εδώ!:P
Μια χαρά θα τα πάμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εδώ , εδώ!:P
Μια χαρά θα τα πάμε ;)
Ενοειται!!!:) Την θεωρια την εβγαλες? Εμενα μου εμεινε η θεωρια της Στατιστικης (δεν μαθαινεται:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ενοειται!!!:) Την θεωρια την εβγαλες? Εμενα μου εμεινε η θεωρια της Στατιστικης (δεν μαθαινεται:P)

Και εγώ δεν έχω βγάλει ακόμα της στατιστικής!:P
Με μπερδεύει και πιο διάγραμμα ταιριάζει σε ποσοτική ή ποιοτική μεταβλητή και αναγκάζομαι να κάνω συλλογισμούς και να φέρω παραδείγματα το μυαλό μου :P

Μην το ξεφτιλίσουμε με απόλυτη παπαγαλία κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Σωστα!!Μια χαρα αφου μπορεις να τα μαθεις με παραδειγματα.. :)
Κ καλη σου επιτυχια!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Δε πάτε καλα και οι 2 μα καθόλου καλα
Για το παιδι δεν ξερω αλλα εγω σιγουρα οχι...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Για το παιδι δεν ξερω αλλα εγω σιγουρα οχι...!:P
ιστορια έχει το τετραπλάσιο διάβασμα από την βιολογία γενικής για αυτό το λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
και κατι αλλο λεμε τωρα οτι πεφτουν τα πολιτικα στα αρχαια τι μπορουν να βαλουν απο τη εισαγωγη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Σωστα!!Μια χαρα αφου μπορεις να τα μαθεις με παραδειγματα.. :)
Κ καλη σου επιτυχια!!!! :D

Να 'σαι καλά , επίσης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANPAPPA

Νεοφερμένος

Η ANPAPPA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μπορούν να βάλουν εισαγωγή πολιτικών συν του Αριστοτέλη αλλά και από τα ηθικά νικομαχεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αύριο βράδυ στον κάδο το βιβλίο της βιολογίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Αύριο βράδυ στον κάδο το βιβλίο της βιολογίας.


γιατι ρε το 1ο και 3ο κεφαλαιο ειναι γαματα
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
ιστορια έχει το τετραπλάσιο διάβασμα από την βιολογία γενικής για αυτό το λέω :P
Αναλόγως...!Εμένα η Βιολογία θα μου επαιρνε περισσοτερο χρονο και θα εγραφα και χαλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Δε πάνε όλα με μεταβλητές -ώρες- διαβάσματος φώκε.Μπορεί να του αρέσει του παιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ημέρα μνήμης της γενοκτονίας ΤΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΣΗΜΕΡΑ θεωρητικοί,if u guess what's going to be next friday!!!!!!!!
(χωρίς να παίρνω κανέναν στο λαιμό μου :P αλλά έχω υποψίες,σαν άνθρωπος :) )

εμείς στην πόλη μου έχουμε κι εκδηλώσεις,πάντως για τη μνήμη τους σήμερα...
πέραν των θεμάτων της ιστορίας που αυτά ουσιαστικά μας απασχολούν (όπως και για κάθε μάθημα),δε μπορούμε να μη σκεφτόμαστε σήμερα και το τι μαρτύρια πέρασαν οι άνθρωποι,όπως και το μέγεθος της αδικίας που υπέστησαν :( -το ίδιο και οι Έλληνες της Μικράς Ασίας,Ανατολικής Θράκης,κτλ κτλ κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης εμαθε κανεις σελ. 19-21 τις αποδειξεις? =S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
μαθηματικα γενικης εμαθε κανεις σελ. 19-21 τις αποδειξεις? =S

Εγώ ούτε που τις διάβασα αυτές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ ούτε που τις διάβασα αυτές. :P
ουτε εγω χΔ η καθηγητρια μας ,ειπε ΑΝ σας μεινει χρονος,διαβαστε τα ,δεν θα μας μεινει :P χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σήμερα ζω τον εφιαλτη στο δρόμο με τη στατιστική. :(

Πόσο χαίρομαι που δεν θα ξαναασχοληθώ με ιστογράμματα και διαμέσους και που από αύριο το μεσημεράκι αρχίζουν τα ωραία. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σήμερα ζω τον εφιαλτη στο δρόμο με τη στατιστική. :(

Πόσο χαίρομαι που δεν θα ξαναασχοληθώ με ιστογράμματα και διαμέσους και που από αύριο το μεσημεράκι αρχίζουν τα ωραία. :clapup:
κ εγω μια απο τα ιδια><
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top