Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
απο την ωρα που θα κατσουυμε και θα γινει ελεγχος με καρτελακια κλπ θα περασει τουλαχιστον μιση ωρα για να ρθουν τα θεματα!
Και τι κάνουμε μέχρι να έρθουν? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Διαφωνώ.
Είναι πολλά μαλακισμένα παιδάκια που μπορούν να σε αγχώσουν εκείνη την ώρα. Θυμάμαι παραδείγματα παιδιών που σε ζάλιζαν τα παπάρια αν διάβασες αυτό έμαθες αυτό κτλ αλλά το καλύτερο ήταν κάποια κορίτσια που έκλαιγαν.
Το κουδούνι χτυπάει στις 8 αν θυμάμαι καλά. Οπότε ο υποψήφιος έχει μισή ώρα να"ξεμουδιάσει".

Eσυ θυμασαι μαλακισμενα ατομα.

Αν κατσεις με τους φιλους σου,κανεις δεν θα σε ζαλισει,πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ρε γελοίε, κλέφτη κι αντιγραφέα, χωρίς ίχνος αξιοπρέπειας και πρωτοτυπίας πάνω σου, κάθε τι που έχω γράψει εγώ πρώτος θα το αναπαράγεις εσύ; Μα τόσο πια ζήλεια; Μα τόσος πια θαυμασμός προς το πρόσωπό μου; Να στήσω αν είναι κι ένα άγαλμα να με προσκυνάς! :worship:

On topic τώρα, μπορεί να γράψω αργότερα. Βαριέμαι τις μεγάλες δηλώσεις της τελευταίας μέρας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλή Επιτυχία παιδιά μια χαρά θα τα πάτε,άλλωστε στο ischool είμαστε :P Θέλω όλοι 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τι ωρα θα σταματησετε το διαβασμα;Εγω λεω κατα τις 9 και μετα να παω καμια ωρα βολτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
9 κλείνουν τα πάντα. Μπάνιο. Και 10 η ώρα στο κρεβάτι με μουσικούλα για χαλάρωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
9 κλείνουν τα πάντα. Μπάνιο. Και 10 η ώρα στο κρεβάτι με μουσικούλα για χαλάρωση...
καλα εισαι,εγω ευτυχως εχω 2 ωρες μαθημα και οποτε εχω ψιλοτελειωσει για σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
9 κλείνουν τα πάντα. Μπάνιο. Και 10 η ώρα στο κρεβάτι με μουσικούλα για χαλάρωση...
10 στο κρεβατι? :confused:
Παντως δεν υπαρχει περιπτωση να ξυπνησετε ασχημα το πρωι!Εγω μπορει περυσι να κοιμομουν κατα τις 2,το πρωι στις 7 ημουν φρεσκος λες και ειχα κοιμηθει 3 ωρες παραπανω.Καποιοι απο το αγχος θα ξυπνησουν και μονοι τους χωρις ξυπνητηρια,μανες κλπ.
Καλο πρωινό και συγκεντρωση και θα τα παμε super !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Στις 8 κλείνουν τα βιβλία, μετά στο στοίβο μέχρι τις 9-9.30 για λίγο τρέξιμο(να φύγει το άγχος) και μετά μπάνιο και ύπνος. Πέρσι έπεσα στις 10 και κατέληξα να διαβάζω κόμιξ μέχρι τις . Τα πόδια μου δεν μπορούσα να πάρω το πρωί. Σκοπεύετε να διαβάσετε καθόλου το πρωί; Εγώ λέω να κάνω καμιά ωρίτσα επανάληψη.

*μέχρι τις 1*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Στις 8 κλείνουν τα βιβλία, μετά στο στοίβο μέχρι τις 9-9.30 για λίγο τρέξιμο(να φύγει το άγχος) και μετά μπάνιο και ύπνος. Πέρσι έπεσα στις 10 και κατέληξα να διαβάζω κόμιξ μέχρι τις . Τα πόδια μου δεν μπορούσα να πάρω το πρωί. Σκοπεύετε να διαβάσετε καθόλου το πρωί; Εγώ λέω να κάνω καμιά ωρίτσα επανάληψη.

*μέχρι τις 1*
οχι ρε τιποτα το πρωι,το πολυ πολυ μαζι με την τηλεοραση τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΕΣΙΜΟ ΚΑΙ ΦΡΑΠΠΕ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Καλή επιτυχία, παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THEOpan95

Νεοφερμένος

Ο THEOpan95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια!!! Ενας γνωστος μου (απο αρσακειο=μπαμπινιωτης=αποφασιζει τα θεματα) μου ειπε αυτα που προκεται να πεσουν! Θα μου πειτε που το ξερει αυτος, αλλα περσι μου ειχε πει τεχνη και πριν απο τρια χρονια αυτομορφωση και επεσαν και τα δυο! Φετος για εκθεση λεει εθελοντισμος, αγροτουρισμος και αειφορια ως τα πιο sos θεματα. Για λογοτεχνια κατευθυνσης πολυδουρη, αρχαια: κεφαλαια 15, 16 πολτικα, λατινικα: ειτε το κειμενο με την "Πορκια", ειτε αυτο με τον καισαρα και το ακοντιο. Παντως οσα χρονια λεει προβλεψεις πεφτει σχεδον παντα μεσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παιδια!!! Ενας γνωστος μου (απο αρσακειο=μπαμπινιωτης=αποφασιζει τα θεματα) μου ειπε αυτα που προκεται να πεσουν! Θα μου πειτε που το ξερει αυτος, αλλα περσι μου ειχε πει τεχνη και πριν απο τρια χρονια αυτομορφωση και επεσαν και τα δυο! Φετος για εκθεση λεει εθελοντισμος, αγροτουρισμος και αειφορια ως τα πιο sos θεματα. Για λογοτεχνια κατευθυνσης πολυδουρη, αρχαια: κεφαλαια 15, 16 πολτικα, λατινικα: ειτε το κειμενο με την "Πορκια", ειτε αυτο με τον καισαρα και το ακοντιο. Παντως οσα χρονια λεει προβλεψεις πεφτει σχεδον παντα μεσα!!!
Τα θεματα σημερα τα βαλανε/βαζουν.Ευχαριστουμε παντως που το μοιραστικες, ακομα και αν δεν μπουν!!!
(στα θεματα της εκθεσης αναφερομαι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Παιδια!!! Ενας γνωστος μου (απο αρσακειο=μπαμπινιωτης=αποφασιζει τα θεματα) μου ειπε αυτα που προκεται να πεσουν! Θα μου πειτε που το ξερει αυτος, αλλα περσι μου ειχε πει τεχνη και πριν απο τρια χρονια αυτομορφωση και επεσαν και τα δυο! Φετος για εκθεση λεει εθελοντισμος, αγροτουρισμος και αειφορια ως τα πιο sos θεματα. Για λογοτεχνια κατευθυνσης πολυδουρη, αρχαια: κεφαλαια 15, 16 πολτικα, λατινικα: ειτε το κειμενο με την "Πορκια", ειτε αυτο με τον καισαρα και το ακοντιο. Παντως οσα χρονια λεει προβλεψεις πεφτει σχεδον παντα μεσα!!!

Στην θεση σου θα τα κραταγα για τον εαυτο μου να γραψω καλα ....αλλα εσυ............ :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Παιδια!!! Ενας γνωστος μου (απο αρσακειο=μπαμπινιωτης=αποφασιζει τα θεματα) μου ειπε αυτα που προκεται να πεσουν! Θα μου πειτε που το ξερει αυτος, αλλα περσι μου ειχε πει τεχνη και πριν απο τρια χρονια αυτομορφωση και επεσαν και τα δυο! Φετος για εκθεση λεει εθελοντισμος, αγροτουρισμος και αειφορια ως τα πιο sos θεματα. Για λογοτεχνια κατευθυνσης πολυδουρη, αρχαια: κεφαλαια 15, 16 πολτικα, λατινικα: ειτε το κειμενο με την "Πορκια", ειτε αυτο με τον καισαρα και το ακοντιο. Παντως οσα χρονια λεει προβλεψεις πεφτει σχεδον παντα μεσα!!!

Γι'αυτό το ischool έχει 99,9% επιτυχίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ασχετο. τελικα λεμε 'καινουριος' ή 'καινουργιος' ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top