Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
δεν ξέρω τι να φορέσω αύριο... -_-

άκυρη,ξέρω,ήρεμα με τις ντομάτες σας.. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αναμειγνυουν και κατευθυνσεις;

οχι μονο για τα κοινα μαθηματα πχ εκθεση αλλα μετα κανονικα μονο της ιδιας κατευθυνσης μεσα

δεν ξέρω τι να φορέσω αύριο... -_-

άκυρη,ξέρω,ήρεμα με τις ντομάτες σας.. :P :P

το πιο ομορφο σου χαμογελο και την καλη σου ψυχολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αναμειγνυουν και κατευθυνσεις;
Στα μαθήματα γενικής ναι, στα αλλά μας βάζουν ανά κατευθύνσεις.
Αύριοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!!!!!!
Μόνο εγώ χαίρομαι τόσο; :D
Και εγώ είμαι μέσα στην τρελή χαρά μην ανησυχείς:P
δεν ξέρω τι να φορέσω αύριο... -_-

άκυρη,ξέρω,ήρεμα με τις ντομάτες σας.. :P :P
Εγώ βρήκα τι θα βάλω πάλι καλά και προβληματιζόμουν με το χρώμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ετσι πρεπει:)
σίγουρα :)
αλλά αυτή την ψυχοφθορία να περιμένω μία ώρα τα θέματα,δεν ξέρω αν θα την παλέψω ή αν θα με πάρουν από'κει μέσα..αναίσθητη σε κανένα φορείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μπαίνεις στην τάξη αρχικά και συμπληρώνεις τα στοιχεία σου εκεί που θα σου πουν οι επιτηρητές. Μετά εμάς μας άφησαν ελεύθερους αρκεί να μην φύγουμε από τον όροφο(αυτό θα κρατήσει κάνα 20λεπτό εκτός απροόπτου) μέχρι να φτάσουν τα θέματα στο σχολείο. Μετά ξανά μέσα στην τάξη και σε 10 λεπτά τα είχαμε στα χέρια μας. ΣΥΜΒΟΥΛΗ αυτό τό 20λεπτό ΜΗΝ μείνεις στην τάξη. θα σε πρήξουν όλοι με ερωτήσεις ή ακόμα χειρότερα για τό πόσες ώρες διάβασαν την παραμονή κλπ. Λες και μας νοιάζει!:D
αα εμεις μπορουμε να φυγουμε απο οροφο για τουαλετα:clapup:

Τι στο καλό που μένετε και κάνει τόση ζέστη?.. Μόνο εδώ έχει κρύο και συννεφιά?
:worry:
Εγώ πάλι όσο πιο χαλαρά γίνεται φόρμα, μπλούζα ζακέτα, λαστιχάκι για τα μαλλιά, νερό μαζί μου την κασετίνα μου με πολλά στυλό (επιτρέπετε να έχεις κασετίνα ή τα στυλό στη χούφτα σου? Επίσης τις τσάντες τα κορίτσια που θα τις βάλουμε? καλά μ' αρέσει που ξαναδίνω και δεν θυμάμαι καν τπτ από τότε..) Δλδ άμα εγώ σημειώσω πάνω στο θέμα την έκθεσης με μολύβι και ξεχάσω να τα σβήσω θα μου βγάλουν βαθμό?.. δεν κατάλαβα, εγώ πάντα σημείωνα :P
οχι τωρα κι εδω συννεφια εχει:P
μπορεις να παρεις οτι θελεις και τα αφηνεις εξω απο την αιθουσα και παιρνεις μονο τα απαραιτητα! μπορεις να σημειωνεις αναλογα τους επιτηρητες απο οτι εχω καταλαβει

Μας ειπαν ακριβως πως θα ειμαστε αλλα βαριεμαι τωρα να τα λεω σοορρυυ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
δεν ξέρω τι να φορέσω αύριο... -_-

Βάλε κολλάν...δεν θα γράψουν τίποτα πολλά άτομα....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
σίγουρα :)
αλλά αυτή την ψυχοφθορία να περιμένω μία ώρα τα θέματα,δεν ξέρω αν θα την παλέψω ή αν θα με πάρουν από'κει μέσα..αναίσθητη σε κανένα φορείο :P

το εχω ζησει 2 φορες σε καταλαβαινω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σκέρφτομαι αν πάρω τα σημαρινά ποστ :D και τα κάνω βιβλίο με τίτλο λίγο πριν τις πανελλαδικές θα γίνει best seller
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά έμαθα ότι δύο σχολείο μας είπαν 7.30 να είμαστε εκεί. Αν είναι δυνατόν αφού τα θέματα πριν τις 8.30 δεν θα ναι στο σχολείο -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
αα εμεις μπορουμε να φυγουμε απο οροφο για τουαλετα:clapup:

πρωτη φορα βλεπω τετοια χαρα για να παει καποιος τουαλετα.
Τί παιζει; Σκονακι ή ξεκαζανιασμα;

Ή μηπως και τα δυο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλυτερα να πατε 7.30 και ας ερθουν 8.30.

Θα ναι το 1ο μαθημα που θα δινετε και οι περισσοτεροι θα στε πολυ φοβισμενοι.Το να μιλησετε μεταξυ σας,να χετε ανεση χρονου να κατσετε στα θρανια που θα σας πουν,να πειτε κανα αστειακι μεσα στην αιθουσα θα σας ξε-αγχωσει και πιστεψτε θα σας βοηθησει πολυ.Το ολο κλιμα θα λειτουργησει θετικα για εσας.

Αν απο τα επομενα μαθηματα,ηρεμησετε καπως,να πηγαινετε λιγο πιο αργα.Αλλα στο 1ο μαθημα θα σας συνεστηνα να πατε νωρις.Κοσμος θα ναι και μαλιστα πολυς,θα περνατε ολοι το ιδιο αγχος οποτε θα χαλαρωσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Βάλε κολλάν...δεν θα γράψουν τίποτα πολλά άτομα....:P
κι εγω το σκεφτομουν αυτο για την αμανικη μπλουζα:P
Ρε παιδιά έμαθα ότι δύο σχολείο μας είπαν 7.30 να είμαστε εκεί. Αν είναι δυνατόν αφού τα θέματα πριν τις 8.30 δεν θα ναι στο σχολείο -.-
και εμας 7.30-7.45 μας ειπαν....8 μπαινουμε στις αιθουσες και περιμενουμε................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimZ12345

Νεοφερμένος

Ο DimZ12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αντε να ξεκινησουμε γιατι αλλιως δεν τη γλυτωνω την καρδιακη προσβολη.:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
κι εγω το σκεφτομουν αυτο για την αμανικη μπλουζα:P

και εμας 7.30-7.45 μας ειπαν....8 μπαινουμε στις αιθουσες και περιμενουμε................................

μην νομιζεις περναει η ωρα μεχρι να μπειτε να σας φτιαξουν να σας δωσουν κολλες να γραψουν τα στοιχεια ουτε που θα καταλαβετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
πρωτη φορα βλεπω τετοια χαρα για να παει καποιος τουαλετα.
Τί παιζει; Σκονακι ή ξεκαζανιασμα;

Ή μηπως και τα δυο?

αγχος;) αλλα μας ειπαν οτι μετα (οταν θα γραφουμε) καλυτερα να μην πηγαινουμε:P

Καλυτερα να πατε 7.30 και ας ερθουν 8.30.

Θα ναι το 1ο μαθημα που θα δινετε και οι περισσοτεροι θα στε πολυ φοβισμενοι.Το να μιλησετε μεταξυ σας,να χετε ανεση χρονου να κατσετε στα θρανια που θα σας πουν,να πειτε κανα αστειακι μεσα στην αιθουσα θα σας ξε-αγχωσει και πιστεψτε θα σας βοηθησει πολυ.Το ολο κλιμα θα λειτουργησει θετικα για εσας.

Αν απο τα επομενα μαθηματα,ηρεμησετε καπως,να πηγαινετε λιγο πιο αργα.Αλλα στο 1ο μαθημα θα σας συνεστηνα να πατε νωρις.Κοσμος θα ναι και μαλιστα πολυς,θα περνατε ολοι το ιδιο αγχος οποτε θα χαλαρωσετε!
μπορει να ειναι και αρνητικο(να τους βλεπεις ολους αγχωμενους) αλλα ναι συμφωνω:)

μην νομιζεις περναει η ωρα μεχρι να μπειτε να σας φτιαξουν να σας δωσουν κολλες να γραψουν τα στοιχεια ουτε που θα καταλαβετε
να μετρησουμε το τετραδιο...ετσι μας ειπαν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
απο την ωρα που θα κατσουυμε και θα γινει ελεγχος με καρτελακια κλπ θα περασει τουλαχιστον μιση ωρα για να ρθουν τα θεματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Καλυτερα να πατε 7.30 και ας ερθουν 8.30.

Θα ναι το 1ο μαθημα που θα δινετε και οι περισσοτεροι θα στε πολυ φοβισμενοι.Το να μιλησετε μεταξυ σας,να χετε ανεση χρονου να κατσετε στα θρανια που θα σας πουν,να πειτε κανα αστειακι μεσα στην αιθουσα θα σας ξε-αγχωσει και πιστεψτε θα σας βοηθησει πολυ.Το ολο κλιμα θα λειτουργησει θετικα για εσας.

Αν απο τα επομενα μαθηματα,ηρεμησετε καπως,να πηγαινετε λιγο πιο αργα.Αλλα στο 1ο μαθημα θα σας συνεστηνα να πατε νωρις.Κοσμος θα ναι και μαλιστα πολυς,θα περνατε ολοι το ιδιο αγχος οποτε θα χαλαρωσετε!

Διαφωνώ.
Είναι πολλά μαλακισμένα παιδάκια που μπορούν να σε αγχώσουν εκείνη την ώρα. Θυμάμαι παραδείγματα παιδιών που σε ζάλιζαν τα παπάρια αν διάβασες αυτό έμαθες αυτό κτλ αλλά το καλύτερο ήταν κάποια κορίτσια που έκλαιγαν.
Το κουδούνι χτυπάει στις 8 αν θυμάμαι καλά. Οπότε ο υποψήφιος έχει μισή ώρα να"ξεμουδιάσει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top