Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Περσί δεν θυμάμαι σε ποιό μάθημα υπήρξε ένα θέμα και τα πήραμε 9.50. Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ. Για φέτος εμένα μου είπαν 7.45 να είμαι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Περσί δεν θυμάμαι σε ποιό μάθημα υπήρξε ένα θέμα και τα πήραμε 9.50. Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η ΒΑΡΕΜΑΡΑ. Για φέτος εμένα μου είπαν 7.45 να είμαι εκεί.
Το θυμαμαι,νομιζω μαθηματικα κατευθυνσης αλλα μπορει και φυσικη.Βασανο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω θα παω απο τις 6 εξω απο το σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Άντε καλά ας πάρω και γόμα. Τα χαρτομάντιλα για ποιο λόγο;

για το κλάμα όταν αντικρίσουμε το θέμα της έκθεσης :PP:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Σίγουρα αύριο θα ξέρουμε τους εισακτέους κάθε σχολής?? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι ώρα πρέπει να 'μαστε στο εξεταστικό κέντρο;;
Εμάς είπαν ότι 8 η ώρα θα μπούμε στις τάξεις.
Παιδια τι λετε για το θεμα της εκθεσης? Ακουγονται καποια όπως κάθε χρονια...
Έχω την εντύπωση ότι θα πέσει τουρισμός, αν και δε θέλω. Θέλω να πέσει βία και πιο πολύ χουλιγκανισμός κάτι που επίσης παίζει.
Απεργία; Ελεος, ακόμα αυτό συζητάτε; Κανονικά θα δώσουμε, μη σας απασχολεί κάτι τέτοιο.
Μίλησα με μια καθηγήτρια και με είπε ότι εξετάσεις θα γίνουν κανονικά γιατί τους επιστράτευσαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγω θα παω απο τις 6 εξω απο το σχολειο.
Στήσε τέντα απ'το προηγούμενο βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παιδια οι εισακτεοι για καθε τμημα εχουν ανακοινωθει πουθενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimZ12345

Νεοφερμένος

Ο DimZ12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμάς μας είπαν 7:15-7:30 να ήμαστε εκεί.

Και φαντάζομαι θα αρχίσουμε κατά της 8:30-9:00
Μην το κανετε αυτο. Αν πατε 7:30 θα περιμετε τουλαχιστον μια με μιαμιση ωρα για να ξεκινησετε και επειδη θα υπαρχει στανταρ ξανα καθυστερηση δεν ξερεις ποσο μπορει να παρει. Πριν τις 8 να ειστε εκει και ολα θα ειναι οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
για το κλάμα όταν αντικρίσουμε το θέμα της έκθεσης :PP:D
Δεν θα ξεχάσω ποτέ πέρσι με το που έπεσε αυτό το κείμενο με το πανανθρώπινο μήνυμα της τεχνης τι χαμός έγινε κλαματά, φωνές κλπ. Στο σχολείο μου μέχρι και λιποθυμία είχαμε έξω από το κέντρο στο τέλος. Ελπίζω κάτι λιγότερο ακαταλαβίστικο φέτος:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που δεν θέλω είναι να μην πέσει κάνα περίεργο κείμενο όπως του '12. Το βλέπω να 'ρχετε το περίεργο θέμα, το άκυρο τελείως των προβλέψεων μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimZ12345

Νεοφερμένος

Ο DimZ12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ πέρσι με το που έπεσε αυτό το κείμενο με το πανανθρώπινο μήνυμα της τεχνης τι χαμός έγινε κλαματά, φωνές κλπ. Στο σχολείο μου μέχρι και λιποθυμία είχαμε έξω από το κέντρο στο τέλος. Ελπίζω κάτι λιγότερο ακαταλαβίστικο φέτος:).

Δεν ηταν και τοσο τραγικο. Θα μπορουσαν να βαλλουν και χειροτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Δεν θα ξεχάσω ποτέ πέρσι με το που έπεσε αυτό το κείμενο με το πανανθρώπινο μήνυμα της τεχνης τι χαμός έγινε κλαματά, φωνές κλπ. Στο σχολείο μου μέχρι και λιποθυμία είχαμε έξω από το κέντρο στο τέλος. Ελπίζω κάτι λιγότερο ακαταλαβίστικο φέτος:).

χαχαχα Βραζιλιάνικο σίριαλ να γυρνούσε το σχολείο λιγότερα κλάματα θα υπήρχαν !! τώρα με δουλεύεις ?? υπήρχε και λιποθυμία ....ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που δεν θέλω είναι να μην πέσει κάνα περίεργο κείμενο όπως του '12. Το βλέπω να 'ρχετε το περίεργο θέμα, το άκυρο τελείως των προβλέψεων μας.

Aπλά αυτοσχεδιάστε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Keratz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που δεν θέλω είναι να μην πέσει κάνα περίεργο κείμενο όπως του '12. Το βλέπω να 'ρχετε το περίεργο θέμα, το άκυρο τελείως των προβλέψεων μας.

Και περσυ σχετικα ακυρο ηταν,αυτοσχεδιασα και ολα μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Χαζο-απορία. Μπλέ η μαύρο στυλό; Ποιο είναι καλύτερο στην ανάγνωση και ποιο δε κουράζει τον αναγνώστη;

Δεύτερον για έκθεση:
17 Μαίου:
Διεθνής Ημέρα κατά της Ομοφυλοφοβίας: Ρατσισμός ή ανθρώπινα δικαιώματα-ισότητα πολιτών, ρατσισμός (επίφοβο θέμα).
Παγκόσμια Ημέρα Τηλεπικοινωνιών και Κοινωνίας της Πληροφορίας: Επιστήμη, ΜΜΕ, Καταναλωτισμός
Παγκόσμια Ημέρα κατά της Υπέρτασης: Ακυρο :P

18 Μαίου:
Παγκόσμια Ημέρα Μουσείων: Μνημεία σε συνδυασμό με τουρισμό θα μπορούσε να μπει.

So...
Για 'μενα παίζουν αυτά τα θέματα
Τουρισμός
Αθλητισμός
Εθελοντισμός
Επιστήμη
ΜΜΕ
Καταναλωτισμός
Ανθρώπινα δικαιώματα


Γενικότερα θα βάλουν απλά και ουδέτερα θέματα για να μην δημιουργηθεί μεγάλο θέμα (Πχ εθνικισμός, θανατική ποινή, βια, λαϊκισμός, μεσσιανισμός κ άλλα σχετικά...)
και εγω σκεφτομουν για μαυρο στυλο μιας που δεν το χρησιμοποιουν πολλοι:whistle: οι γραμμες στα φυλλα ειναι μπλε ή μαυρες?
υπερταση--->διατροφη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
και εγω σκεφτομουν για μαυρο στυλο μιας που δεν το χρησιμοποιουν πολλοι:whistle: οι γραμμες στα φυλλα ειναι μπλε ή μαυρες?
υπερταση--->διατροφη;)
καλυτερα μπλε,μην κανεις τον διορθωτη να σε προσεξει εκτος αν το κατεχεις το θεμα αρκετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
καλυτερα μπλε,μην κανεις τον διορθωτη να σε προσεξει εκτος αν το κατεχεις το θεμα αρκετα
γιατι γενικα ειναι κακο να σε προσεξει?:hmm:

Υ.Γ. παλι καλα που γινονται και κατι τετοια(απεργιες) και μαθαινουμε ποιος ειναι αυτες τις μερες υπουργος παιδειας!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top